Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

29/07/2021
Jēkabpils sacensību programma pie attiecīgā jaunuma un pie 2021. gada kalendāra

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

Shoutbox Archive

Sacensības Ventspilī, 4. janvārī

Ventspils sacensību rezultātu kopskats: Šeit!

Visi rezultāti: Šeit!

Braga 2020

Braga 2020Sākusies reģistrācija Eiropas Čempionātam vieglatlētikā vecmeistariem telpās - EMACI European Masters Athletics, kas notiks Portugāles pilsētā Bragā 15.03.-21.03.2020.
Vairāk informācijas: Šeit!
Reģistrācija sacensībām tiešsaistē: Šeit!
Reģistrācija tiek slēgta 21.02.2020. Nenokavējiet!

8. Atklātais Baltkrievijas Čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem telpās

2020.gada 25.janvārī norisināsies 8. Atklātais Baltkrievijas Čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem telpās un 1.Starptautiskais komandu turnīrs "MINSK MASTERS CUP". Tiks organizēts autobuss (55 cilvēkiem) braucienam uz minētajām sacensībām. Izbraukšana no Daugavpils 2020.gada 24.janvārī ap pl.12:00. (laiks tiks precizēts). Pieteikties braucienam un vīzu noformēšanai pie Ināras Fjodorovas, e-pasts: fj.inara@inbox.lv. Aizpildītas anketas vīzām lūdzu iesniegt Inārai līdz 15.decembrim.

Anketa atrodama: Šeit!

Sacensību nolikums un programma : Šeit!

Veterānu čempionāts 10km skrējienā

4.Livenhofas skrējiena ietvaros, jau ir vēsture
Gala protokoli vīriem : Šeit!
Gala protokoli sievām: Šeit!

2019. gada konkursa kopvērtējums.

Konkursa kopvērtējuma palīglīdzeklim, ir pievienoti Jēkabpils, Višķu, Viļņas un Venēcijas sacensību rezultāti. Viļņas un Venēcijas sacensībām,redzami saprotams ir tikai ievadītie rezultāti, tiem sportistiem , kuri reģistrējās IAAF punktu meklēšanai.
Lūdzu reģistrējieties un dodiet ziņu par saviem(vai biedru) sasniegumiem(sac. nosaukums, vārds, Uzvārds, dzimš gads, mēnesis, diena, disciplīna, rezultāts. Tas ļaus vienkāršāk atrast laureātus
Papildinājumu un precizējumu iesniegšana līdz 2019. gada 1. decembrim
*******************************

Reģistrācija Turīnai(EMG), IAAF punktu meklēšanai , priekš konkursa Šeit
Reģistrēto dalībnieku, rezultātu pārrēķins pēc vecuma koeficienta, un IAAF punkti: Šeit

Fails ar konkursa provizoriskajiem rezultātiem (uz 27.oktobri)šeit!

Tartu Kevek Indoor Championships - 14.decembrī.

Nolikums: Šeit!
Programma: Šeit!

Reģistrācija IAAF punktu meklēšanai, Venēcijai

Reģistrācija sacensībām IAAF punktu aprēķiniem: Šeit

4. 5. utt. disciplīnas: Šeit!


Rezultātu kopskats ar IAAF punktiem: Šeit!

Ązuolo taure Klaipeda

Sacensības notiks Klaipēdas manežā 05.10.2019
Saite reģistrācijai: Šeit!

Eiropas Čempionāts Venēcijā .

Eiropas Čempionāts Venēcijā .*

Latvijas sportistu rezultāti 15.septembrī.

10.VIETA Gita Karlsone W35 pusmaratons 1;33,00



Eiropas čempionāts vieglatlētikā senioriem

Eiropas čempionāts vieglatlētikā senioriem*

Latvijas sportistu rezultāti 14.septembrī.

1.VIETA Normunds Ivzāns M45 20km soļošana -1;43,22
2.VIETA Rita Žuravļova W65 20km soļošana -2;21,04
4.VIETA Vladimirs Orehovs M70 20km soļošana -2;08,24
4.VIETA Broņislavs Vucēns M75 20km soļošana -2;38,14
6.VIETA Brigita De Coppet W70 20km soļošana -3;14,18
6.VIETA Anta Mincāne W65 20km soļošana -3;00,03
8.VIETA Dace Saulīte W60 20km soļošana -2;34,23
8.VIETA Ilmārs Saulgriezis M60 20km soļošana -2;15,46
9.VIETA Ivars Lapiņš M40 20km soļošana -1;56,54
16.VIETA Madars Breide M50 20km soļošana -2;15,01

Eiropas čempionāts Venēcijā

Eiropas čempionāts Venēcijā*


Latvijas sportistu rezultāti 13.septembrī.

3.VIETA Pēteris ĀRENTS M65 800m 2;26,21 LATVIJAS REKORDS.
5.VIETA Jānis Gailis M45 800m 2;07,86 LATVIJAS REKORDS
1
0.VIETA Ginta Rassa W45 800m 2;42,23
11.VIETA Ludmila Joce W50 800m 2;51,14
11.VIETA Ludmila Joce W50 5000m 22;24,31
16.VIETA Signe Lauva W50 5000m 29;08,13
27.VIETA Didzis Brants M55 5000 M 25;28,98
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,869,898 Unikāli apmeklētāji