Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/10/2021
Paldies! Smaidīgs

05/10/2021
saite izlabota

05/10/2021
Labvakar, Saite uz reģistrāciju sacensībām 4.12 TARTU ATHLETICS VETERANS CLUB KEVEK 2021 WINTER CHAMPIONSHIP, (Igaunija) nestrādā (arī ja novāc lieko http//) Lūdzu ievietojiet pareizu URL.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

Shoutbox Archive

NIKE SPORTA APAVU PIEDĀVĀJUMS

NIKE SPORTA APAVU PIEDĀVĀJUMS
LVVA sadarbības parnera "VIVA SPORT" piedāvājums LVVA biedriem nagleņu iegādei

PIEDĀVĀJUMA fails

Informācija: | SIA VIVA SPORT |A. Deglava str. 50| Riga LV-1035 |Latvia | Mob: +371 26399831 |
www.teamsport.lv

LSVS 58. kross veterāniem

LSVS 58. kross veterāniem
Jēkabpils Mežaparks ir lieliska vieta skriešanai, un to sestdien, 25. septembrī, novērtēja arī Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 58. sporta spēļu rudens krosā dalībnieki. Kopumā 91 skrējējs devās dažāda garuma distancēs, lai cīnītos par skaistām medaļām un rudenīgām balvām.

Atkarībā no vecuma grupas, skrējējiem bija jāpieveic 1 km, 2 km, 3 km, 5 km vai 8 km garas distances.


Pirmās vietas savās vecuma grupās dāmu konkurencē izcīnīja Ineta Jerofejeva (Jēkabpils novads), Gundega Heidingere (Ogres novads), Agita Kaļva (Ogres novads), Dina Alksne (Valmieras novads), Ruta Šķipare (Jēkabpils novads), Ināra Lūse (RSVK), Mārīte Vilcāne (Līvānu novads), Alīda Ābola (Līvānu novads), Ņina Jurciņa (Gulbenes novads), Zinaīda Rācenāja (Madonas novads) un Leontīne Vītola (Līvānu novads).
Vīru konkurencē uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena savās grupās kāpa Mareks Zālītis (Ķekavas novads), Anatolijs Macuks (Jēkabpils novads), Valdis Ņilovs (Ogres novads), Pēteris Krastiņš (Jēkabpils novads), Aivars Bondars (Jēkabpils novads), Gundars Ošmucnieks (Mārupes novads), Pēteris Ārents (Madonas novads), Jānis Caics (Rīga), Vladimirs Kallass (Gulbenes novads), Viktors Mūrnieks (Ogres novads) un Andrejs Vācietis (Gulbenes novads).
Sacensībās tika vērtēts arī komandu sniegums. Jēkabpils novadam sīvā cīņā izdevās izcīnīt uzvaru, sakrājot 115 punktus un piecas pirmās vietas. Pirmo vietu savā grupā izcīnīja Ineta Jerofejeva, Ruta Šķipare, Anatolijs Macuks, Pēteris Krastiņš un Aivars Bondars, otro vietu – Ilze Kancāne, trešo – Aija Rogāle, Anita Šteinberga un Alda Vulāne, piekto – Jūlija Vēvere un Guntars Siliņš, astoto – Lidija Rusakova! Paldies jēkabpiliešiem par dalību un par uzvaru!
Otrajā vietā ar 115 punktiem un četrām pirmajām vietām palika Ogres novads, bet trešajā – ar 114 punktiem – Gulbenes novads. Vēl bez pieminētajām trīs komandām piedalījās arī Līvāni, Mārupes novads, Bauskas novads, Valmieras novads, Rīgas Sporta veterānu klubs, Ķekavas novads, Madonas novads un trīs skrējēji individuāli pārstāvēja Rīgu, Preiļus un Salaspili.

Avots: WWW.LSVS.LV

5.JUBILEJAS ČEMPIONĀTĀ TK

5.JUBILEJAS ČEMPIONĀTĀ TK


26.septembrī brīnišķīgā atvasaras dienā Tumes sporta laukumā valdīja Latvijas spēcīgāko vieglatlētu vecmeistaru gars. Piedalījās seniori no visiem Latvijas novadiem, tālākais ceļš pie mums uz Tumi tika mērots no Valmieras, Līvāniem un Jēkabpils. Sveicot un uzrunājot sportistus metēju dienas 5.JUBILEJAS ČEMPIONĀTĀ TK novēlēju visiem sasniegt labus rezultātus un klātesošie ar aplausiem sirsnīgi sveicām visus labos atbalstītājus, kuri ielika savu artavu jubilejas sacensību organizēšanā gan ar tehnisko palīdzību, atjaunojot lodes sektoru, gan ar vērtīgu padomu un daudziem citiem labiem darbiem : Ivaram Šūpolniekam, Sandrim Linbergam, Guntai Helmanei, Jānim Ādiņam, Aivaram Garaņčam, Aldim Limanskim, Gundaram Šnitko, Viktoram Paševicam, Dzintaram Sprūģim, Uldim Erstam! 👏 Sacensības tradicionāli notika emocionālās, azartiskās un draudzīgās cīņās. Kā jau paredzējām, no jaunā lodes sektora dāmām un kungiem tika sasniegti ļoti labi sezonas rezultāti! 😅💪👍 Nākošgad sportistiem labāku rezultātu sasniegšanai arī diska mešanas sektors tiks pilnībā atjaunots! Apbalvošanas ceremonijā visi vecmeistari saņēma skaistas zelta medaļas un jubilejas sertifikātus 🌿✨🥇, par augstvērtīgākiem rezultātiem kausus pasniedzām Ilonai Kojalovičai un Borisam Dormidonovam 🌿✨🏆! Sirsnīgs paldies par lielisko darbu un izturību mūsu maču tiesnešiem: Guntim Auziņam, Gunāram Reimatam, Andai Germovai, Ligitai Ziemanei, Mārītei Ozolai, Sandim Riekstiņam, Aleksandram Pašulim, Robertam Sprūģim 🤗👏. Un protams visi tradicionāli pulcējāmies uz pēcmaču kopbildi 📸🎉🌞. Pēc lieliski aizvadītiem sezonas mačiem bijām patērējuši gana daudz spēka, tāpēc ar lielu apetīti baudījām ļoti garšīgos Sandra pagatavotos firmas šašlikus, mecenāta Jāņa „Forevers” labumus, sirsnīgās sarunās patusējāmies, cienājāmies ar Irlavas konditorejas „Amsa” gardo jubilejas kūku, skatījāmies visu maču albūmus, kuros bija ko padalīties interesantās atmiņās. PALDIES visiem sportistiem un tiesnešiem par fantastiski aizvadītiem jubilejas mačiem, kolosālo, draudzīgo kopā būšanu! Lai jums visiem draugi mīļie laba veselība, neizsīkstoša enerģija, sportotprieks, labi atpūšamies, ziemas sezonā iespēju robežās turpinām trenēties, uzkrājam jaunus spēkus un tiekamies atkal pie mums Tumē 2022.gadā!

European Masters Athletics Festival for Silver Age

European Masters Athletics Festival for Silver Age

European Masters Athletics Festival for Silver Age, Itālija 24./25.09.2021.


Senioriem sākot no 60+.
Piedalās 11 valstis: Latvija, Dānija, Itālija, Vācija, Spānija, Francija, Serbija, Rumānija, Slovākija, Turcija, Horvātija.
Festivāls notiek Erasmus+ Sport projekta ietvaros. Projekta koordinators un līdz ar to festivāla organizētājs FIDAL (Itālija) sadarbībā ar EMA. Projekta partneri visas minētās valstis.
Latvijas komanda: Mārīte Kozlovska, Iraida Zālīte, Lilija Karjuse, Voldemārs Zemītis, Valdis Cela, Jānis Mankovskis, Juris Lebedoks.

Sacensību NOLIKUMS

Sacensību rezultāti

25.09.2021 godalgoto vietu ieguvēji:
Valdis Cela t/l-4.v.
Mārīte Kozlovska 200m-6.v.
Voldemārs Mezītis 200m-6.v.
Jānis Mankovskis t/l-6.v.
Jauktajā 4x200m stafetē Latvijai 5.v.: Mārīte Kozlovska, Iraida Zalite, Valdis Cela, Voldemārs Mezītis

24.09.2021 godalgoto vietu ieguvēji (apbalvo pirmās sešas vietas pēc punktu tabulas):
Valdis Cela 3-solis-2.v.
Mārīte Kozlovska 400m - 4.v.
Jānis Mankovskis-3-solis-4.v.

Ērika Cīruļa kauss vesera mešanā

Ērika Cīruļa kauss vesera mešanā

Ērika Cīruļa kauss vesera mešanā un Starptautiskās mešanas asociācijas Arsenal rudens kauss mešanu pieccīņā


Sacensību NOLIKUMS
(VESERIS=>LODE=>DISKS=>ŠĶĒPS=>SMAGUMS)
18.09.2021 plkst.11:00

Dalībnieki iesniedz savus pieteikumus elektroniski, nosūtot tos uz e-pastu: arsenalsclub@gmail.com
Reģistrācija ir jāveic ne vēlāk kā 3 dienas pirms sacensību sākuma.


Rezultāti
Ērika Cīruļa kauss - Sievietes
Ērika Cīruļa kauss - Vīrieši
Arsenal rudens kauss mešanu pieccīņā - Sievietes
Arsenal rudens kauss mešanu pieccīņā - Vīrieši

Informācija: www.arsenalsclub.lv un www.koknesessportacentrs.lv


ĄŽUOLO TAURĖ ’2021

ĄŽUOLO TAURĖ ’2021

Lengvosios atletikos veteranų varžybų “ĄŽUOLO TAURĖ ’2021”, skirtų “Ąžuolo” sporto klubo 25-mečiui paminėti

Sacensību NOLIKUMS
Sacensību PROGRAMMA

Sacensību REZULTĀTI

11.09.2021 plkst.10:30, Klaipeda

Informācija e-pasts: saulius.svilainis@gmail.comm

Reģistrācija: LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS VETERANŲ


Sacensību rezultāti

8.Baltijas-7.Latvijas čempionāts, Ventspils

Baltic Open (7. Latvijas veterānu čempionāts)

Lūša kauss 2021, Jēkabpils

Lūša kauss 2021, Jēkabpils
Vecmeistari atgriežas vieglatlētikas arēnā

Saulainā 8.augusta diena, pēc ieilguša sportiska pārtraukuma, Jēkabpils stadionā pulcēja Latvijas vecmeistarus uz Jēkabpils novada atklāto čempionātu vieglatlētikā veterāniem ,,Lūša Kauss 2021’’, kas reizē bija arī viens no galvenajiem sagatavošanās un iesildīšanās mačiem pirms Latvijas un Baltijas čempionāta vieglatlētikā vecmeistariem, kas notiks 21.-22.augustā Ventspilī.
Atkal satikšanās prieks, sportiskā cīņa, konkurence, sevis pārbaudījums un draudzīgā atmosfēra stadionā virmoja visas dienas garumā.
Čempionātu ar pirmo disciplīnu vieglatlētikas arēnā uzsāka soļotāji 5000m distancē uzvaras noteiktajās vecuma grupās ar koeficienta rezultātu izcīnīja Jēkabpils novada pārstāvis Normunds Ivzāns un Talsu soļotājs – vecmeistars Vladimirs Orehovs. Dāmām 3000m distancē ātrākā soļotāja – Aija Rogāle (Jēkabpils novads) un valmieriete Vaira Grigorjeva.
Sprinta distancē 100m dāmu konkurencē uzvaras lauri – Andrai Šliserei no Liepājas SSK, kungiem – Guntim Grantiņam (Liepājas SSK) un ventspilniekam Valdim Celam.
400m skrējienā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Iveta Asne no Ogres, Mārīte Vilcāne no Līvāniem, Agris Brikmanis no Liepājas SSK un Aivars Puriņš no Ogres.
800m skrējienā dāmām uzvara Ilonai Kojalovičai (Babīte) un Rutai Šķiparei (Jēkabpils novads).
1500m skrējienā vīriešiem līderpozīcijās izvirzījās Jānis Ģērmanis no Gulbenes novada un Pēteris Ārents no Madonas.
3000m skrējienā dāmām zelta pjedestāls – Inārai Lūsei no Carnikavas un Ramunei Pociuvienei no Lietuvas. Čempionāta garākajā skriešanas distancē 5000m savās vecuma grupās nepārspēti madonieši Jevgēnijs Turkins un Leons Seškens.
Vieglatlētikas tehniskajos veidos tāllēkšanas sektorā uzvarai cienīgus lēcienus demonstrēja Laura Katkeviča, Mārīte Vilcāne, Guntis Grantiņš un Valdis Cela.
Augstlēkšanas sektorā uzvaras un Latvijas rekorda D50+ grupas latiņu 1,48m augstumā pārvarēja Laila Pētersone. Augstākais pjedestāls arī ventpilniekiem Dacei Brakanskai, Valdim Celam un Jēkabpils novada sportistam Ivaram Timko.
Lodes grūšanas sektorā virsvadību savās rokās ņēma Laila Pētersone no Tukuma, Ināra Rozēna no Rīgas, Jānis Pāvuliņš no Jaungulbenes un Jānis Mankovskis no Līvāniem.
Šķēpmešanā, uzvarētāju sarakstā sevi ierakstīja Gunta Helmane no Tukuma, Ilona Kojaloviča (Babīte), Vilmārs Bukšs no Rīgas un Jānis Zagorskis no Valmieras novada.
Čempionāta noslēdzošajā disciplīnā diska mešanas sektorā, disku vistālāk raidīja mājiniece Aivita Ķiploka, Maija Jakobsone no Rīgas, Jānis Pāvuliņš (Jaungulbene) un Aldis Putns (Jūrmala).
Jēkabpils čempionāta augstvērtīgākā rezultāta statusu dāmām izcīnīja Laura Katkeviča no Liepājas SSK, tāllēkšanā aizlecot 4,84m un iegūstot 749 IAAF punktus, kungiem uzvara Jēkabpils novada pārstāvim Normundam Ivzānam, kurš 5000m soļošanā ar rezultātu 21:52,87 ieguva 914 IAAF punktus.
Spriežot pēc dalībnieku emocijām, čempionāts bija izdevies gan pateicoties skaistai dienai, sportiskiem un smaidošiem dalībniekiem, gan pieredzējušiem tiesnešiem, gan tiem, kuri vēl apgūst sacensību tiesāšanas pieredzi, nenogurstošajiem darbiniekiem un, galvenokārt – sapratnei vienam pret otru šajā neprognozējamajā laika posmā.
Paldies Latvijas Vieglatlētikas Veterānu asociācijas vadoņiem Guntim Zālītim un Lainei Kreicerei par sadarbību un klātbūtni čempionāta laikā.
Paldies visiem Jēkabpils novada sportistiem, kuri lieliski startēja un papildināja dalībnieku skaitu Jēkabpils stadiona vieglatlētikas arēnā. Paldies – Aivitai Ķiplokai, Aijai Rogālei, Rutai Šķiparei, Ritai Šķiparei, Anatolijam Macukam, Normundam Ivzānam, Aigaram Kurigam, Egilam Jaksonam, Ivaram Timko, Viktoram zarņickim, Vladimiram Golubevam, Raimondam Spēkam, Ivaram Dunduram, Pēterim Krastiņam, Zigmundam Znotiņam.
Paldies vietējiem uzņēmējiem par lieliskām, dabai draudzīgām un veselīgām balvām, kas priecēja ikviena dalībnieka acis.
Paldies nekad nevar būt par daudz…
Čempionāta organizatore
Aiva Jakubovska

Sacensību rezultāti (ar IAAF punktiem)
Augstvērtīgākākie rezultāti

58. LSVS sporta spēles

58. LSVS sporta spēles

58. LSVS Sporta spēles - vieglatlētikā, 28.-29.08.2021, Cēsis
Sacensību NOLIKUMS
Sacensību PROGRAMMA(gala versija )


Sacensību rezultāti un kopvērtējums

Ielādes laiks: 0.07 sekundes
4,929,415 Unikāli apmeklētāji