Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/10/2021
Paldies! Smaidīgs

05/10/2021
saite izlabota

05/10/2021
Labvakar, Saite uz reģistrāciju sacensībām 4.12 TARTU ATHLETICS VETERANS CLUB KEVEK 2021 WINTER CHAMPIONSHIP, (Igaunija) nestrādā (arī ja novāc lieko http//) Lūdzu ievietojiet pareizu URL.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

Shoutbox Archive

Godātie, 5.Latvijas Čempionāta dalībnieki!

Atvainojamies visiem, kuri 6.jūlijā nesaņēma izcīnītās medaļas. Trūkstošās medaļas beidzot ir saņemtas. Tās nodosim reģionālajiem pārstāvjiem 9.-10.augustā Viļņā Baltijas Čempionāta laikā vai sazināsimies personīgi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
LVVA

Latgales kauss
Visi protokoli: Šeit!
Komandvērtējums: Šeit
Rezultātu kopskats: Šeit

Stendāles pārstāvju vizīte Latvijā 19.07.2019.

Nu jau par tradīciju kļuvusi Latvijas vecmeistaru un Vācijas pilsētas Stendāles pārstāvju sadarbība. Vairākus gadus Latvijas vieglatlēti dodas uz sacensībām Stendālē: Stendaler-Hanse Cup, savukārt Stendāles pārstāvji labprāt brauc uz Latviju, lai iepazītos ar sporta dzīvi Latvijā!
19.jūlijā Latvijā viesojās Uwe Bliefert (bijušais sporta un Jaunatnes departamenta vadītājs Stednālē, sacensību Stendaler-Hanse Cup attīstītājs) ar kundzi un aktīvu sporta un veselīga dzīvesveida piekritēju no Berlīnes. Tikšanās reizē Uwe svinīgi saņēma materiālus Stendāles sporta muzejam: sacensību “Ventspils šķēpi 2017” kreklu un trīs plakātus ar Daiņa Kūlas autogrāfiem, par kuriem vācu draugi izrādīja īpašu interesi! Tikšanās laikā tika pārrunāta turpmākā sadarbība. Latvijas vieglatlēti tiek laipni aicināti piedalīties jau 8. Stendaler-Hanse Cup sacensībās 2020.gadā, kas norisināsies no 22.maija līdz 24.maijam Stendālē.
Šogad maija beigās Latvijas vieglatlēti piedalījās 7. Stendaler-Hanse Cup sacensībās, izcīnot vairākas godalgotās vietas! Īpašs gods tika izrādīts ventspilniekam Valdim Cela par pasaules rekorda uzstādīšanu 2018.gadā.
Fotogrāfijās:
Tikšanās 19.07.2019. Latvijā


Latvijas sportisti 2019.gada maija beigās 7. Stendaler-Hanse Cup sacensībās kopā ar organizatoriem
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija

IAAF punkti Baltkrievijas veterānu čempionatam

Varat reģistrēties Grodņas mačiem(IAAF punktu meklēšanai) Šeit!

4. 5. utt. disciplīnas: Šeit!


Savadīju rezultātus tiem dalībniekiem, kuri bija reģistrējušies līdz 14. jūlija vakaram.
Rezultātu kopskatu varat aplūkot: Šeit

Lūdzu arī pārējos interesentus reģistrēties rezultātu ievadam, un punktu meklēšanai!

Jēkabpils atklātais čempionāts
Aizvadīts 7.Jēkabpils atklātais vecmeistaru čempionāts vieglatlētikā

Sestdien, 20. jūlijā Jēkabpils stadionā no tuvākām un tālākām vietām pulcējās sportisti, lai mērotos spēkiem 7. Jēkabpils atklātajā vecmeistaru čempionātā vieglatlētikā. Diena, kā pēc pasūtījuma, bija saulaina un kā radīta jauniem sasniegumiem.
 Dalībnieku rezultāti tika vērtēti pēc koeficientu sistēmas divās vecuma grupās. Sievietēm pirmajā grupā sacentās dāmas vecumā no 30 līdz 54 gadiem, otrajā grupā – tās, kurām ir 55 vai vairāk gadu. Vīriešiem pirmajā grupā ierindojās kungi vecumā no 35 līdz 59 gadiem un otrajā grupā – tie, kuriem ir 60 un vairāk.
 100 m skrējienā sievietēm uz pjedestāla augstāka pakāpiena pirmajā grupā kāpa Ludmila Ņefjodova-Volkova  no Daugavpils, bet otrajā grupā – Leontīne Vītola no Līvāniem. Savukārt vīriešu vidū 100 m pirmajā grupā visātrāk pieveica Guntis Grantiņš no Liepājas, otrajā grupā – Jānis Mankovskis no Līvāniem. 400 m skrējienā dāmām pirmajā grupā triumfēja daugavpiliete Ludmila Ņefjodova-Volkova, otrajā grupā – līvāniete Leontīne Vītola. Kungiem – Valdis Milovs (Ogre) un Valdis Cela (Ventspils). 800 m skrējienā sievietēm zeltu izcīnīja Ruta Šķipare (Jēkabpils) un Valentīna Petrova (Daugavpils). 1500 m skrējienā vīriešiem ātrākais bija Valdis Ņilovs no Ogres un Kestutis Abromaitis no Lietuvas. 3000 m skrējienā dāmām 1. vietu pirmajā grupā izcīnīja jēkabpiliete Ineta Jerofejeva, bet otrajā grupā – Valentīna Petrova no Daugavpils. 5000 m skrējienā zelta medaļas kaklā kāra Andris Dudels (Daugavpils) un Jānis Supe (Gulbene).
 Labākie sportisti tika noskaidroti arī augstlēkšanas sektorā. Sievietēm nepārspēta palika Laila Pētersone no Tukuma, bet vīriešiem – Ivars Timko no Jēkabpils un Valdis Cela no Ventspils.
 Tukumniece Laila Pētersone zeltu izcīnīja arī tāllēkšanā, bet otrajā grupā triumfēja Leontīne Vītola no Līvāniem. Savukārt tāllēkšanā vīriešiem zelta vērti lēcieni padevās Mārim Eglītim (Koknese) un Valdim Celam (Ventspils).
 Lodes grūšanas disciplīnā pie savas trešās zelta medaļas tika Laila Pētersone no Tukuma, bet otrajā vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Hermīne Bajāre no Talsiem. Lodes grūšanā vīriešiem uz augstākā pjedestāla kāpa Jānis Pāvuliņš (Gulbene) un Jānis Strapcāns (Balvi).
 Diska mešanā sievietēm vislabāk veicās Maijai Jakobsonei no Rīgas un Santai Jokumai no Madonas. Vīriešu konkurencē – pirmajā vecuma grupā uzvarēja Normunds Skangalis no Skrīveriem, otrajā vecuma grupā – Aldis Putns no Jūrmalas. 
 Šķēpu vistālāk raidīja un zeltu izcīnīja Evita Miglāne (Daugavpils) un Anfisa Ziļa (Daugavpils), kungiem – Vilmārs Bukšs (Rīga) un Aleksandrs Stepanovs (Daugavpils).
 3000 m soļošana sievietēm uzvaras laurus plūca Aija Rogāle no Jēkabpils un Vera Grīnberte no Daugavpils. Savukārt 5000 m soļošanā vīriešiem nepārspēts palika Normunds Ivzāns no Jēkabpils un Vladimirs Orehovs no Talsiem.
 Jēkabpilieši kopumā izcīnīja jau minētās piecas zelta medaļas, kā arī deviņas sudraba un četras bronzas medaļas. Jēkabpilete Rita Šķipare saņema veselas trīs sudraba trofejas – par  2. vietu diska mešanā, 2. vietu šķēpa mešanā un 2. vietu lodes grūšanā. Zigmundam Znotiņam 2. vieta 100 m skrējienā un 3. vieta tāllēkšanā. Ivaram Dunduram 2. vieta šķēpmešanā. Zandai Kārkliņai 2.vieta 800 m skrējienā un 3. vieta 3000 m skrējienā. Egilam Jaksonam 2. vieta 400 m skrējienā un 3. vieta augstlēkšanā. Guntaram Siliņam sudrabs 1500 m skrējienā. Rūta Šķiparei 2. vieta 3000 m skrējienā. Aivaram Bondaram 3. vieta 3000 m skrējienā. 
 Balvu karuselī balvas saņēma Valdis Ņilovs (starta nr. 1.) un Kristīne Andrejeva (starta nr. 50).
 Čempionāts šoreiz izcēlās ar skaistām un oriģinālām medaļām, ko rotāja Jēkabpils pilsētas ģērbonis un lūša ķepām nopēdota lenta. Krāšņais apbalvojums pamudināja ne vienu vien dalībnieku ne tikai piedalīties sacensībās, bet ielikt visus savus spēkus, lai kādu no medaļām saņemtu savā īpašumā.
 Kopumā čempionātā piedalījās 86 sportisti. Lai gan dalībnieku skaits bija mazāks nekā organizatori bija cerējuši sagaidīt, tomēr čempionāts noritēja lieliski, bija piesātināts ar sportisku azartu, sacensību garu, satikšanās prieku un pozitīvām emocijām! Paldies visiem, kas paviesojās Jēkabpilī, izbaudīja sacensību gaisotni un pārbaudīja savus spēkus!
 Īpašs paldies restorānam “Oāze” par gardo un spēcinošo bukstiņputru un paldies “Xeny Dance Studio” par uzmundrinošajām un enerģiskajām dejām!
 Uz tikšanos nākamgad!

Rezultātu kopskats:Šeit!

Saite uz fotogaleriju: Šeit!

5. Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem


Nu bilžu lejupielādes laiks norādītajā adresē, failiem.lv, ir beidzies.Tagad varat paņemt, tikai visu fotogrāfiju .zip arhīvu, no lvva.lv .
Arhīvs šeit!

Sacensību rezultāti .xlsx formātā sievietēm: Šeit!

Sacensību rezultāti .xlsx formātā vīriešiem: Šeit!

Rezultātu kopskats ar IAAF punktiem Šeit


Medaļu uzskaite pa komandām(neoficiālais kopvērtējums)Šeit!
9.jūlijā veiktas korekcijas: koriģētas Lietuvas sportistu "nobīdītās" vietas, Latvijas sportistiem, koriģētas vietas augstlēšanā, pievienots sieviešu šķēps)
Acīmredzot ir palikušas datu ievades kļūdas. Par pamanītajām kļūdam,lūdzu ziņot!

Līgu&Jāņu atklātais čempionāts

Šogad notiks 23. jūnijā, Jēkabpils stadionā.

Sacensību nolikums: Šeit


Rezultātu kopskats: Šeit!

LSVS sporta spēlesReģistrācija sacensībām IAAF punktu aprēķiniem: Šeit

Rezultātu kopskats ar IAAF punktiem: Šeit!

ziņojiet man par kļūdām uz , vai komentāros. Kļūdas izlabošu

Baltijas čempionāts 10. un 11. augustā, Viļņā.

Baltijas čempionāts 10. un 11. augustā, Viļņā.VI Baltic Open Masters Athletics Championship
2019Reģistrēšanās IAAF punktu meklēšanai: Šeit!
Reģistrēšanas 4., 5. un vairāk disciplīnām : Šeit

Rezultātu kopskats ar IAAF punktiem Šeit


Lūdzam arī parējos interesentus reģistrēties IAAF punktu meklēšanai.

Līvānu novada atklātais čempionāts

1.jūnija sacensības Gulbenē

Sacensību nolikums Šeit!

Sacensību programma Šeit!

Reģistrācija sacensībām Šeit!

Sacensību rezultāti: Šeit!

Sacensību rezultāti ar IAAF punktiem: Seit!
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,929,354 Unikāli apmeklētāji