Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts
2024.gada 23.jūnijā - Preiļos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VaclavsAnčevskisDaugavpils530.884713.1113,1111,6011.59841718
MihailsNaruševičsDaugavpils510.89691313,0011,6611.65972702
MaksimsTkačovsDaugavpils380.979912.0812,0811,8411.83723655
AleksejsKoziņecsValmieras viegla820.71918.2818,2813,1413.14334365
JānisTrofimovsPreiļi350.999913.7513,7513,7513.74865260
MārisLiepiņšMPS370.986614.6914,6914,4914.49326153
EduardsTimmaLīvānu pašvaldīb840.703533.6733,6723,6923.686870

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona700.77763.891:03,8949,6449.64251879
VaclavsAnčevskisDaugavpils530.873361.741:01,7453,9253.91752642
ArnisPaškevičsDaugavpils370.969957.0857,0855,3655.36193570
MihailsNaruševičsDaugavpils510.88566.081:06,0858,4858.48084429
ArmandsBušsOgre420.93962.921:02,9259,0859.08195404
ArtursOnzulsLīvānu VK360.976161.81:01,801:00,3260.3236355
JānisTrofimovsPreiļi350.982461.571:01,571:00,4960.48647349
AndisGailisValmieras viegla470.908869.11:09,101:02,8062.79818267
JānisKopmanisRïga620.821576.611:16,611:02,9462.93519263
ĒriksMelkurtsValmieras viegla610.827277.491:17,491:04,1064.099710226
AleksejsKoziņecsValmieras viegla820.6743105.121:45,121:10,8870.88241167
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov710.771592.51:32,501:11,3671.36371259

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona700.7446302.375:02,373:45,14225.14511038
ArnisPaškevičsDaugavpils370.9723268.034:28,034:20,61260.6062629
AndisGailisValmieras viegla470.9073295.994:55,994:28,55268.5523551
ArmandsBušsOgre420.9403289.054:49,054:31,79271.7944521
ĒriksMelkurtsValmieras viegla610.8103357.845:57,844:49,96289.9585367
JānisKopmanisRïga620.8031376.856:16,855:02,65302.6486275
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov710.7371527.118:47,116:28,53388.53370

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RaitisLērmeValmieras viegla810.65731300.6921:40,6914:14,94854.9441764
RitvarsLērmeValmieras viegla480.9189938.1115:38,1114:22,03862.0292748
JānisVažņevičsLīvanu VK630.80431097.9118:17,9114:43,05883.0493709
GuntarsVasiļjevsBērzaune.Madonas420.9624969.1916:09,1915:32,75932.7484621

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GunārsVaivodsOgre641.35381451,451,96196.3011879
JānisKopmanisRïga621.32551301,301,72172.3152672
JānisTrofimovsPreiļi351.01361501,501,52152.043502
JānisLudānsLīvānu VK781.5796950,951,50150.0624485

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrejsBondarevsLīvānu VK471.18774674,675,55554.6561614
MārisLiepiņšMPS371.06144794,795,08508.4112519
ArtursOnzulsLīvānu VK361.04994434,434,65465.1063430

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ĀrijsVucānsPreiļi601.2252138313,8316,941694.451939
JānisPāvuliņšJaungulbene481.2357136613,6616,881687.972934
NormundsSkangalisSkrīveri521.1885136213,6216,191618.743893
JānisVanuškaRīga731.3814109810,9815,171516.784833
AndrisRukmanisJēkabpils551.242120612,0614,981497.855822
JurijskopasovsAugsdaugavas nov761.46889979,9714,641464.396802
JānisLudānsLīvānu VK781.53329389,3814,381438.147787
AlvisMakejevsJaungulbene361.0589110111,0111,661165.858625
AndrisSpridzānsBalvu novads621.26589159,1511,581158.219621
IvarsVeliksAugsdaugavas nov711.32868278,2710,991098.7510586
MārtiņšRibakovsind361.05899609,6010,171016.5411538
MārisLiepiņšMPS371.07187607,608,15814.56812419
RitvarsLērmeValmieras viegla481.23576116,117,55755.01313384

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsErmičsĶegums581.4203381538,1554,185418.441735
MārtiņšRibakovsind361.0586406040,6042,984297.922578
AndrisSpridzānsBalvu novads621.4243290329,0341,354134.743555
JānisLudānsLīvānu VK781.9336212821,2841,154114.74552
IvarsVeliksAugsdaugavas nov711.5956194119,4130,973097.065409
RaitisLērmeValmieras viegla811.901131413,1424,982497.916326
RitvarsLērmeValmieras viegla481.271195119,5124,802479.727323

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri521.038384238,4239,8839881692
JānisPāvuliņšJaungulbene481.131326832,6836,963696.112639
AndrisRukmanisJēkabpils551.0873325832,5835,423542.423611
JānisVanuškaRīga731.2578273127,3134,353435.054592
AlvisMakejevsJaungulbene361321432,1432,1432145552
JurijskopasovsAugsdaugavas nov761.3543232823,2831,533152.816540
AndrisSpridzānsBalvu novads621.0005306130,6130,633062.537524
MārtiņšRibakovsind361297229,7229,7229728508
IvarsVeliksAugsdaugavas nov711.201193219,3223,202320.339390
ĒriksMelkurtsValmieras viegla610.9826127612,7612,541253.810197

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VolkivaDaugavpils480.922313.1613,1612,1412.13751964
IntaIzranovaDaugavpils35114.5114,5114,5114.512556
GunitaBivbāneind35117.4317,4317,4317.433207
LigitaVasiļevskaValmieras viegla660.797123.2523,2518,5318.53264118
DzintraZinkovskaValmieras viegla790.711426.826,8019,0719.0655585

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VolkivaDaugavpils480.886261.931:01,9354,8854.882411017
AnnaTitovaLSC450.908471.651:11,651:05,0965.08692675
IntaIzranovaDaugavpils350.978370.651:10,651:09,1269.11693559
LigitaVasiļevskaValmieras viegla660.7426131.112:11,111:37,3697.3623453

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NatālijaKrupinaPreiļi410.9367361.396:01,395:38,51338.5141543
LigitaVasiļevskaValmieras viegla660.7501633.6710:33,677:55,32475.316256

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VitaOrmaneLīvānu VK470.89461118.8118:38,8116:40,891000.891666
VeraGrinberteDaugavpils830.59411720.0328:40,0317:01,871021.872635
MāraRināsaMadonas570.81041370.1622:50,1618:30,381110.383508

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu VK641.36111151,151,57156.5271792
EditaValiulieneLietuva571.26821201,201,52152.1842754
IlonaKojalovičaMārupe571.26821151,151,46145.8433687
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov801.6061900,901,45144.5494678

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu VK641.45443733,735,42542.4911873
EditaValiulieneLietuva571.33054054,055,39538.8522865
DzintraZinkovskaValmieras viegla791.81391901,903,45344.6413456
GunitaBivbāneind351.03233273,273,38337.5624441
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov801.84991471,472,72271.9355305
GalinaMetelskaAugsdaugavas nov711.59841601,602,56255.7446273

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaMārupe571.2799102110,2113,071306.781775
AnfizaZiļaDaugavpils741.82617107,1012,971296.532769
AnnaIvbuleLīvānu VK791.69586556,5511,111110.753654
KristīneStukinaJaungulbene391.09988498,499,34933.734545
SantaLiepiņaind371.06757597,598,10810.2325469
VilmaLojāneLīvānu VK821.84634194,197,74773.66446

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaMārupe571.4708312631,2645,984597.721819
MārīteVilcāneLīvānu VK641.7263221622,1638,253825.482677
AnfizaZiļaDaugavpils742.2224165216,5236,713671.43649
EditaValiulieneLietuva571.4708224222,4232,983297.534580
AnnaIvbuleLīvānu VK792.2895113311,3325,9425945452
VilmaLojāneLīvānu VK822.50896146,1415,401540.466260

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils742.2159182918,2940,534052.881714
AnnaIvbuleLīvānu VK792.2106155315,5334,333433.062601
KristīneStukinaJaungulbene391.054249524,9526,302629.733455
SantaLiepiņaind371.0166207520,7521,092109.454361
VilmaLojāneLīvānu VK822.42657317,3117,741773.775300