Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

20/03/2024
Pēteris Ārents - Jauns Eiropas rekords M70 800m - Apsveicu!!

06/01/2024
Vai būs pieejams atjaunināts biedru saraksts tuvākajā laikā?

10/11/2023
mūsdienās taču telpu un stadionu rekordi vienā katlā,vai ne tā?

09/11/2023
Par telpu rekordiem - vēlme ir, tikai kapacitātes pietrūkst...

08/11/2023
Vai nav bijusi vēlme apkopot telpu vecmeistaru rekordus?

Shoutbox Archive

Baltijas veterānu čempionāts Vilandē

sacensībasNo Budapeštas ir atvests nolikums, noskanēts, un ievietots mūsu mājas lapā!
Sacensības notiks 2. un 3.augustā


Saite uz organizatoru mājas lapu!
Nolikumu pdf formātā skatīt šeit!

Budapešta 2014

sacensībasPublicēju 1.-6. vietas ieguvējus Budapeštā.
Papildinājumus un precizējumus sūtīt uz janvaz@inbox.lv, vai pie komentāriem.
Interesanti būtu lasīt svaigus aculiecinieku iespaidus.
Ja ir iespēja pakomentējiet, vai pievienojiet kādu bildi fotogalerijai.

LVVA ziemas konkursa kopsavilkums

LVVA konkurssAivars Puriņš piedavā savu sprinteru kopvērtējuma versiju:


1. Valdis Cela Ventspils 60m 951
Jēkabpils 60m 890
Rīga 60m 881 3 labāko rezultātu summa 2722 (vēl bija Kuldīga 840 pti)

2. Aivars Puriņš Ventspils 60m 918
Rīga 60m 867
Jēkabpils 60m 849 3 labāko rezultātu summa 2634 (vēl bija Kul'dīga 822 pti)

3. Guntis Grantiņš Ventspils 60m 956
Rīga 60m 831
Kuldīga 60m 822 3 labāko rezultātu summa 2609

LVVA 2014. gada vasaras konkurss

LVVA konkurssZiemas konkursam žūrijas komisija kopvērtējumu saskaitīs. Tas gan netraucē atsevišķiem ieinteresētiem entuāzistiem veikt savus aprēķinus un rezultātus iesūtīt man uz janvaz@inbox.lv lai varētu publicēt.
Īsi par vasaras konkursu. Vecuma koeficienti skriešanas un lekšanās paliks, kā bija, jo ņemot vērā WMA papildinājumus, šie WMA koeficienti ir padarīti absurdi, bez veselā saprāta un loģikas pazīmēm. Tas no vecuma fizioloģijas viedokļa. Varbūt autoriem ir kāds statistisks pamatojums, bet dumjības paliek dumjības. Mešanās gan būs jālieto interpolētie WMA koeficienti, jo Grubba koeficientos nav korekti rīku svari, pa vecuma grupām. Bet diemžēl Grubba saitā pēdējie atjauninājumi ir 2011. gadā. Jādomā ka tur nekā jauna vairs nebūs. Ir ideja pašiem(pamatojoties uz Grubba un WMA ) izstrādāt savus koeficientus, un laist tos "apgrozībā". Šo ideju briedināsim, šogad vēl izmantosim pagājušā gada iestrādes.
LVVA valde lielos vilcienos vasaras nolikumu jau apspriedusi. Bez pagājušā gada sacensībām, vērtējumā naks Latgales Kauss Višķos. Tātad būs 6 sacensības. Tikai metējiem vēl Kokneses kauss rudenī.

Lietuvas čempionāts vieglatlētikā telpās

sacensības LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS VETERANŲ 2014 M. UŽDARŲ PATALPŲ ČEMPIONATAS jau ir vēsture

Publicēju Imanta Aizkalna norādīto saiti uz šo sacensību rezultātiem:Rezultāti šeit!!!

1.marta rezultāti

sacensībasSaite uz .xls failu ar LSVS sporta spēļu rezultātiem!

Rīgas rezultātu kopsavilkums ar absolūto vērtējumu un IAAF punktiem!

Visi vīriešu un sieviešu rezultati, kurus bija iespējams ievadīt, ir ievadīti. Tas ir paveikts šorīt 7. martā. Tā kā nevaru lepoties ar noturīgu uzmanību, noteikti ir kļūdas rezultātu ievadā. Par pamanītajam kļūdam ziņojiet uz janvaz@inbox.lv. Veikšu labojumus!
Kļūdas tiks labotas. Saprotams tiks labotas manis pieļautās kļūdas. Tiesnešu kļūdas atstāsim kā ir. Pagaidām esmu pamanījis tikai 1500m skrējienā. Dīvainības manāmas arī 3000m skrējienā sievietēm.

Kuldīgas rezultātu kopsavilkums!
Ventspils rezultātu kopsavilkums!
Jēkabpils rezultātu kopsavilkums!

Jēkabpilī sporto Latvijas vadošie sporta vecmeistari

JaunumiSkatīt fotoabumu
1.februārī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā tikās Latvijas labākie vieglatlēti sākot no 30+ līdz pat 88+. Šajā dienā manēžā virmoja ne tikai cīņas degsme, lepnums par saviem un citu konkurentu sniegumiem, bet arī labvēlīgā aura, kas sevī ietver satikšanās prieku ar sporta draugiem no visiem Latvijas robežās esošajiem reģioniem, kā arī sirsnīgajiem un vienmēr smaidīgajiem draugiem no Lietuvas. Kopīgas intereses, dažādie sporta pasākumi un izvirzītie mērķi ir galvenais faktors, kas sportistu motivē piedalīties sacensībās un paver ceļu uz jaunām uzvarām un rekordiem. Arī jēkabpiliešu jaunā paaudze, kas labprātīgi iesaistās sacensību tiesāšanas darbībā, ir gandarīti par mūsu veterānu-senioru kustību, apņemšanos, enerģiju, aizrautību un mērķtiecību.

Jēkabpils sacensību rezultāti

sacensībasKopējie rezultāti šeit
13.februārī.
Nu ir pareizais sacensību nosaukums. Tās bija Jēkabpils pilsētas sacensības, novadam ar šim sacensībām nav nekāda sakara.
Bez tam veicu skriešanas reālo(sportista uzrādīto(lauks Reālais rezultāts)) rezultātu korekciju.

IAAF punkti Ventspilij

LVVA konkurssPunkti šeit!
Par pamanītajām kļūdām un papildinājumiem ( norādīt vārdu, uzvārdu, disciplīnu, rezultātu un pilnus dzimšanas datus(gads, mēnesis, diena)), rakstīt uz janvaz@inbox.lv.

Ventspils rezultāti

sacensības
Šā gada pirmās sacensības jau aiz muguras, un par tām varam stāstīt ar prieku un gandarījumu. Pozitīva gaisotne, labsirdīgs humors un neaizmirstamas emocijas valdīja Ventspils sporta manēžā. No visas Latvijas bija sabraukuši ap 100 sporta entuziastu, kas sacentās dažādās disciplīnās un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. Taču sacensības būtu pagājušas kā ierasts un par tām jau pēc pāris dienām neviens vairs neatcerētos, ja vien ventspilnieki nebūtu sarūpējuši ne vienu vien patīkamu pārsteigumu!

Un kā viens no pārsteigumiem bija kopīgie treniņi sestdienas vakarā vēl pēc sacensībām visiem veterāniem - interesentiem, kuru vadīja un pieredzē dalījās divi treneri no Lielbritānijas Trevor Wade un Rezlimond Cameron, kā arī Olimpiskais čempions Dainis Kūla. Interese par treniņu metodiku bija milzīga, par ko liecināja prāvais sportistu bariņš, kas ielenca trenerus un uzmanīgi klausījās ieteikumos, kā sasniegt: ātrāk, augstāk, tālāk!

Bet ar to vēl ventspilniekiem nebija gana, jo pirmajam pārsteigumam sekoja brīnišķīgi noorganizētais un labi pārdomātais vakara pasākums turpat sporta manēžas kafejnīcā. Tik jauku sadziedāšanos, sadancošanos, rotaļās iešanu latviskā stilā sen nebija nācies redzēt! Plaušas kārtīgi izvēdināja un kājas "izlocīja" ikviens! Šeit sirsnīgs un milzīgs paldies lieliskajai vakara vadītājai ventiņu stāstiņu stāstniecei!

Kaut arī nedaudz saguruši un ne tik kuplā skaitā kā iepriekš, taču tāpat uz pozitīvisma viļņa un enerģijas pilni sportisti arī svētdienas rītā pulcējās uz otru organizēto koptreniņu. Šeit treniņu metodikas pieredzē un ASV iegūtājās zināšanās dalījās Ilona Kojaloviča, kā arī divkārtējais 9.vietas ieguvējs Olimpiskajās spēlēs Uģis Lasmanis.

Par labi organizētajām sacensībām paldies visiem ventspilniekiem - sacensību rīkotājiem, atbalstītājiem. Paldies visiem sportistiem par aktīvo piedalīšanos (bez jums nebūtu šo sacensību)!!!
Taču vislielāko pateicību par izdomu, pozitīvajām emocijām, labo organizāciju, viesmīlību un SIRSNĪBU vēlos izteikt Dacei Brakanskai!
100xPALDIES!
Un lai mums visiem kopā labi un labāk izdodas arī turpmāk!

Laine Kreicere

Rezultāti .xls formātā šeit!
Detalizēti rezultāti .xls formātā šeit!
Fotogalerija

IAAF punkti Kuldīgā

LVVA konkurssPiereģistrēju dalībniekus un savadīju rezultātus(tiem dalībniekiem kuriem bija zināmi pilni dzimšanas dati).Nu var aplūkot iegūtos IAAF punktus. Bez tam ir redzams "noslēpumainais rez_cip_koef", kurš tiek izmantots punktu meklēšanā. Skrejceļā tās ir sekundes, bet sektoros centimetri. Decimāldaļskaitļi tiek iegūti reālo rezultātu reizinot ar koeficientu.Ailē rezultāti ar koeficientu kā jūs paši redzat ir pierastie metri , minūtes, un sekundes ar simtdaļam. Šie rezultāti iegūti no rez_cip_koef izmantojot matemātisko noapaļošanu.
Skatīt punktus
Sieviešu lodes grūšanas koeficienti un līdz ar to galarezultāti izlaboti!(8.janv 11:43).
Ielādes laiks: 0.04 sekundes
6,267,620 Unikāli apmeklētāji