Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

04/06/2023
Kaspars Kazemaks divreiz labo M35 400m barjeru rekordu Londonā. Priekšskrējienā 55.63,šodien finālā 55.32 (SEAA championship Walton)

21/03/2023
Ir veikts rezultātu pārrēķins pēc vecuma koeficientiem, un atrasti atbilstošie IAAF punkti. tas pie attiecīgā jaunuma:LSVS 60. SPORTA SPĒLES

03/03/2023
Sacensību oficiālā programma pievienota pie attiecīgā jaunuma.

09/02/2023
Nu var reģistrēties jūdzes soļojumam!

30/11/2022
Laikam 60.sporta spēļu programma.kas pumlicēta, ir projekts.

Shoutbox Archive

Lietuvas čempionāts vieglatlētikā telpās

sacensības LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS VETERANŲ 2014 M. UŽDARŲ PATALPŲ ČEMPIONATAS jau ir vēsture

Publicēju Imanta Aizkalna norādīto saiti uz šo sacensību rezultātiem:Rezultāti šeit!!!

1.marta rezultāti

sacensībasSaite uz .xls failu ar LSVS sporta spēļu rezultātiem!

Rīgas rezultātu kopsavilkums ar absolūto vērtējumu un IAAF punktiem!

Visi vīriešu un sieviešu rezultati, kurus bija iespējams ievadīt, ir ievadīti. Tas ir paveikts šorīt 7. martā. Tā kā nevaru lepoties ar noturīgu uzmanību, noteikti ir kļūdas rezultātu ievadā. Par pamanītajam kļūdam ziņojiet uz janvaz@inbox.lv. Veikšu labojumus!
Kļūdas tiks labotas. Saprotams tiks labotas manis pieļautās kļūdas. Tiesnešu kļūdas atstāsim kā ir. Pagaidām esmu pamanījis tikai 1500m skrējienā. Dīvainības manāmas arī 3000m skrējienā sievietēm.

Kuldīgas rezultātu kopsavilkums!
Ventspils rezultātu kopsavilkums!
Jēkabpils rezultātu kopsavilkums!

Jēkabpilī sporto Latvijas vadošie sporta vecmeistari

JaunumiSkatīt fotoabumu
1.februārī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā tikās Latvijas labākie vieglatlēti sākot no 30+ līdz pat 88+. Šajā dienā manēžā virmoja ne tikai cīņas degsme, lepnums par saviem un citu konkurentu sniegumiem, bet arī labvēlīgā aura, kas sevī ietver satikšanās prieku ar sporta draugiem no visiem Latvijas robežās esošajiem reģioniem, kā arī sirsnīgajiem un vienmēr smaidīgajiem draugiem no Lietuvas. Kopīgas intereses, dažādie sporta pasākumi un izvirzītie mērķi ir galvenais faktors, kas sportistu motivē piedalīties sacensībās un paver ceļu uz jaunām uzvarām un rekordiem. Arī jēkabpiliešu jaunā paaudze, kas labprātīgi iesaistās sacensību tiesāšanas darbībā, ir gandarīti par mūsu veterānu-senioru kustību, apņemšanos, enerģiju, aizrautību un mērķtiecību.

Jēkabpils sacensību rezultāti

sacensībasKopējie rezultāti šeit
13.februārī.
Nu ir pareizais sacensību nosaukums. Tās bija Jēkabpils pilsētas sacensības, novadam ar šim sacensībām nav nekāda sakara.
Bez tam veicu skriešanas reālo(sportista uzrādīto(lauks Reālais rezultāts)) rezultātu korekciju.

IAAF punkti Ventspilij

LVVA konkurssPunkti šeit!
Par pamanītajām kļūdām un papildinājumiem ( norādīt vārdu, uzvārdu, disciplīnu, rezultātu un pilnus dzimšanas datus(gads, mēnesis, diena)), rakstīt uz janvaz@inbox.lv.

Ventspils rezultāti

sacensības
Šā gada pirmās sacensības jau aiz muguras, un par tām varam stāstīt ar prieku un gandarījumu. Pozitīva gaisotne, labsirdīgs humors un neaizmirstamas emocijas valdīja Ventspils sporta manēžā. No visas Latvijas bija sabraukuši ap 100 sporta entuziastu, kas sacentās dažādās disciplīnās un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. Taču sacensības būtu pagājušas kā ierasts un par tām jau pēc pāris dienām neviens vairs neatcerētos, ja vien ventspilnieki nebūtu sarūpējuši ne vienu vien patīkamu pārsteigumu!

Un kā viens no pārsteigumiem bija kopīgie treniņi sestdienas vakarā vēl pēc sacensībām visiem veterāniem - interesentiem, kuru vadīja un pieredzē dalījās divi treneri no Lielbritānijas Trevor Wade un Rezlimond Cameron, kā arī Olimpiskais čempions Dainis Kūla. Interese par treniņu metodiku bija milzīga, par ko liecināja prāvais sportistu bariņš, kas ielenca trenerus un uzmanīgi klausījās ieteikumos, kā sasniegt: ātrāk, augstāk, tālāk!

Bet ar to vēl ventspilniekiem nebija gana, jo pirmajam pārsteigumam sekoja brīnišķīgi noorganizētais un labi pārdomātais vakara pasākums turpat sporta manēžas kafejnīcā. Tik jauku sadziedāšanos, sadancošanos, rotaļās iešanu latviskā stilā sen nebija nācies redzēt! Plaušas kārtīgi izvēdināja un kājas "izlocīja" ikviens! Šeit sirsnīgs un milzīgs paldies lieliskajai vakara vadītājai ventiņu stāstiņu stāstniecei!

Kaut arī nedaudz saguruši un ne tik kuplā skaitā kā iepriekš, taču tāpat uz pozitīvisma viļņa un enerģijas pilni sportisti arī svētdienas rītā pulcējās uz otru organizēto koptreniņu. Šeit treniņu metodikas pieredzē un ASV iegūtājās zināšanās dalījās Ilona Kojaloviča, kā arī divkārtējais 9.vietas ieguvējs Olimpiskajās spēlēs Uģis Lasmanis.

Par labi organizētajām sacensībām paldies visiem ventspilniekiem - sacensību rīkotājiem, atbalstītājiem. Paldies visiem sportistiem par aktīvo piedalīšanos (bez jums nebūtu šo sacensību)!!!
Taču vislielāko pateicību par izdomu, pozitīvajām emocijām, labo organizāciju, viesmīlību un SIRSNĪBU vēlos izteikt Dacei Brakanskai!
100xPALDIES!
Un lai mums visiem kopā labi un labāk izdodas arī turpmāk!

Laine Kreicere

Rezultāti .xls formātā šeit!
Detalizēti rezultāti .xls formātā šeit!
Fotogalerija

IAAF punkti Kuldīgā

LVVA konkurssPiereģistrēju dalībniekus un savadīju rezultātus(tiem dalībniekiem kuriem bija zināmi pilni dzimšanas dati).Nu var aplūkot iegūtos IAAF punktus. Bez tam ir redzams "noslēpumainais rez_cip_koef", kurš tiek izmantots punktu meklēšanā. Skrejceļā tās ir sekundes, bet sektoros centimetri. Decimāldaļskaitļi tiek iegūti reālo rezultātu reizinot ar koeficientu.Ailē rezultāti ar koeficientu kā jūs paši redzat ir pierastie metri , minūtes, un sekundes ar simtdaļam. Šie rezultāti iegūti no rez_cip_koef izmantojot matemātisko noapaļošanu.
Skatīt punktus
Sieviešu lodes grūšanas koeficienti un līdz ar to galarezultāti izlaboti!(8.janv 11:43).

2013 vasaras sezonas rezultāti.

sacensībasVēlreiz salieku saites uz aizgājušās vasaras sacensību rezultātiem, un atgādinu, ka Valmieras un LSVS spēļu rezultāti nav visi. Nav laboti arī kļūdainie dalībnieku vārdi, uzvārdi un dzimšanas dati.

Koknese
Līgas&Jāņi
Valmiera
Veterānu spēles
Jēkabpils
Latgales kauss
Koknese-mešanas

Jaunākā informācija par WMA Indoor Championship - Pasaules čempionātu vieglatlētikā veterāniem Budapeštā 2014.gada no 25.līdz 30.martam.

sacensībasBeidzot ir atvērta reģistrēšanās tiešsaistē:Spied šeit lai nonāktu reģistrācijas lapā!

Reģistrēšanās tiks slēgta 2014.gada 3.februārī! Lūdzu nenokavējiet!

Ja kādam nepieciešama palīdzība, lai piereģistrētos, lūdzu zvaniet Lainei (t.:26410552) vai rakstiet: lvva.masters@gmail.com.

Vēlreiz atgādinām, ka Pasaules un Eiropas čempionātos uz starta tiek pielaisti sportisti nacionālajās sporta formās! Ja kādam ir nepieciešama forma, lūdzu pieteikties līdz 2014.gada 15.janvārim pie Laines (tel.:26410552) vai e-pastā: lvva.masters@gmail.com.
Tilly formu katalogu skatīt:Šeit
Zeus katalogu skatīt: Šeit

Sacensības Tartu manēžā

sacensībasSacensībās piedalījās 97 dalībnieki no piecām valstīm - Igaunijas ,Lietuvas ,Latvijas ,Somijas un viens dalībnieks bija no Lielbritānijas. Latviju pārstāvēja 31 sportists.

Gala protokoli sievietēm
Gala protokoli vīriešiem

Saite uz Daces Faitušas fotogaleriju

LVVA datu bāze

JaunumiEsmu pārrakstījis vienā tabulā (ne jau ar roku, bet attiecīgiem php skriptiem) 10 sacensību rezultātus. Tie ir 1338 ieraksti.
Pilnībā pārrakstīti(jeb tabulā ir atrodami visi šo sacensību rezultāti) ir Līgas&Jāņi 2012, Jēkabpils 2012, Jēkabpils 2013 ziema, Koknese 2013, Līgas&Jāņi 2013, Jēkabpils 2013, Latgales kauss 2013. Šajās sacensībās tika lietota manis radītā reģistrācijas un rezultātu apstrādes sistēma). Valmieras 2013 un LSVS maču rezultāti ir daļēji(tik cik es savadīju sistēmā, lai varētu sarēķināt LVVA konkursa uzvarētājus). Kokneses 2013 metēju sacensību rezultātus savadīja anonīms sabiedriskais operators, par ko viņam vēlreiz paldies!
No šīs tabulas citā tabulā ir sarakstīti(arī programmātiski) "unikālie " sacensību dalībnieki, tas ir tādi dalībnieki, kuriem atšķiras vārds, uzvārds un dzimšanas dati. Tālāk šiem dalībniekiem piekārtoti viņu sasniegtie rezultāti no rezultatu tabulas

Dalībnieku saraksts atveras jaunā logā. Dalībnieka uzvārds ir hipersaite uz šī dalībnieka rezultātiem, kuri savukārt arī atvērsies jaunā logā!
Lielais Š burts attēlojas kā rombs ar jautājuma zīmi!
Labots uz 12.decembri! Apskatiet un sūtiet savas iebildes uz janvaz@inbox.lv ,lai es varētu precizēt datus!
Dalībnieku saraksts šeit!

Ielādes laiks: 0.04 sekundes
5,966,614 Unikāli apmeklētāji