Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

29/07/2021
Jēkabpils sacensību programma pie attiecīgā jaunuma un pie 2021. gada kalendāra

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

Shoutbox Archive

Vieglatlētikas savienības kongresā pasniegtas pirmās goda zīmes

Jaunumi


26. martā Rīgā norisinājās Latvijas Vieglatlētikas savienības ikgadējais kongress. Pasākums tika atklāts ar goda zīmju pasniegšanu vieglatlētikas cildinātājiem vairākos Latvijas reģionos.

Lai pateiktos tiem cilvēkiem, kuri veicina vieglatlētikas attīstību savā reģionā, Vieglatlētikas savienība ir izveidojusi projektu Latvijas Vieglatlētikas savienības apbalvojumi. Ikvienam juridiskajam biedram bija iespēja ieteikt kandidātus vienā no kategorijām – biroja darbinieks, pasākumu un sacensību organizatori vai tehniskie darbinieki. Un kongresā tika apbalvoti šie cilvēki, jo sporta skolas un klubi ir ļoti pārliecinoši un argumentēti norādījuši, ka viņi ir ar savu darbību ir pierādījuši savu uzticamību vieglatlētikai.

Šī projekta ietvaros tika izveidotas īpašas goda zīmes, kuru pamatā ir šī gada jaunā vizuālā identitāte. Šāda vizualitāte ir redzama arī Latvijas čempionātu medaļas. Goda zīmes ir ierobežotā skaitā un tās tiks pasniegtas īpašos gadījumos. Kongresā tika pasniegti 12 apbalvojumi.

Latvijas Vieglatlētikas Veterānu asociācija vēlējās pateikties Aivai Jakubovskai par lielo ieguldījumu vieglatlētikas popularizēšanā un attīstībā cilvēkiem pēc 30, 35 gadu vecuma, tātad veterāniem un senioriem. Aiva bija pirmā, kas organizēja vieglatlētikas sacensības telpās veterāniem, pirmā sarīkoja veterānu sporta spēles vieglatlētikā telpās, katru gadu gan ziemā, gan vasarā rīko veterāniem atklātās sacensības vieglatlētikā “Nāc un sporto”.

Komentāri

15 #1 Maestro50
31/03/2015 15:19:02
Apsveicu Aivu!

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.07 sekundes
4,877,973 Unikāli apmeklētāji