Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

29/07/2021
Jēkabpils sacensību programma pie attiecīgā jaunuma un pie 2021. gada kalendāra

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

Shoutbox Archive

Ventspils rezultāti

sacensības
Šā gada pirmās sacensības jau aiz muguras, un par tām varam stāstīt ar prieku un gandarījumu. Pozitīva gaisotne, labsirdīgs humors un neaizmirstamas emocijas valdīja Ventspils sporta manēžā. No visas Latvijas bija sabraukuši ap 100 sporta entuziastu, kas sacentās dažādās disciplīnās un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. Taču sacensības būtu pagājušas kā ierasts un par tām jau pēc pāris dienām neviens vairs neatcerētos, ja vien ventspilnieki nebūtu sarūpējuši ne vienu vien patīkamu pārsteigumu!

Un kā viens no pārsteigumiem bija kopīgie treniņi sestdienas vakarā vēl pēc sacensībām visiem veterāniem - interesentiem, kuru vadīja un pieredzē dalījās divi treneri no Lielbritānijas Trevor Wade un Rezlimond Cameron, kā arī Olimpiskais čempions Dainis Kūla. Interese par treniņu metodiku bija milzīga, par ko liecināja prāvais sportistu bariņš, kas ielenca trenerus un uzmanīgi klausījās ieteikumos, kā sasniegt: ātrāk, augstāk, tālāk!

Bet ar to vēl ventspilniekiem nebija gana, jo pirmajam pārsteigumam sekoja brīnišķīgi noorganizētais un labi pārdomātais vakara pasākums turpat sporta manēžas kafejnīcā. Tik jauku sadziedāšanos, sadancošanos, rotaļās iešanu latviskā stilā sen nebija nācies redzēt! Plaušas kārtīgi izvēdināja un kājas "izlocīja" ikviens! Šeit sirsnīgs un milzīgs paldies lieliskajai vakara vadītājai ventiņu stāstiņu stāstniecei!

Kaut arī nedaudz saguruši un ne tik kuplā skaitā kā iepriekš, taču tāpat uz pozitīvisma viļņa un enerģijas pilni sportisti arī svētdienas rītā pulcējās uz otru organizēto koptreniņu. Šeit treniņu metodikas pieredzē un ASV iegūtājās zināšanās dalījās Ilona Kojaloviča, kā arī divkārtējais 9.vietas ieguvējs Olimpiskajās spēlēs Uģis Lasmanis.

Par labi organizētajām sacensībām paldies visiem ventspilniekiem - sacensību rīkotājiem, atbalstītājiem. Paldies visiem sportistiem par aktīvo piedalīšanos (bez jums nebūtu šo sacensību)!!!
Taču vislielāko pateicību par izdomu, pozitīvajām emocijām, labo organizāciju, viesmīlību un SIRSNĪBU vēlos izteikt Dacei Brakanskai!
100xPALDIES!
Un lai mums visiem kopā labi un labāk izdodas arī turpmāk!

Laine Kreicere

Rezultāti .xls formātā šeit!
Detalizēti rezultāti .xls formātā šeit!
Fotogalerija

IAAF punkti Kuldīgā

LVVA konkurssPiereģistrēju dalībniekus un savadīju rezultātus(tiem dalībniekiem kuriem bija zināmi pilni dzimšanas dati).Nu var aplūkot iegūtos IAAF punktus. Bez tam ir redzams "noslēpumainais rez_cip_koef", kurš tiek izmantots punktu meklēšanā. Skrejceļā tās ir sekundes, bet sektoros centimetri. Decimāldaļskaitļi tiek iegūti reālo rezultātu reizinot ar koeficientu.Ailē rezultāti ar koeficientu kā jūs paši redzat ir pierastie metri , minūtes, un sekundes ar simtdaļam. Šie rezultāti iegūti no rez_cip_koef izmantojot matemātisko noapaļošanu.
Skatīt punktus
Sieviešu lodes grūšanas koeficienti un līdz ar to galarezultāti izlaboti!(8.janv 11:43).

2013 vasaras sezonas rezultāti.

sacensībasVēlreiz salieku saites uz aizgājušās vasaras sacensību rezultātiem, un atgādinu, ka Valmieras un LSVS spēļu rezultāti nav visi. Nav laboti arī kļūdainie dalībnieku vārdi, uzvārdi un dzimšanas dati.

Koknese
Līgas&Jāņi
Valmiera
Veterānu spēles
Jēkabpils
Latgales kauss
Koknese-mešanas

Jaunākā informācija par WMA Indoor Championship - Pasaules čempionātu vieglatlētikā veterāniem Budapeštā 2014.gada no 25.līdz 30.martam.

sacensībasBeidzot ir atvērta reģistrēšanās tiešsaistē:Spied šeit lai nonāktu reģistrācijas lapā!

Reģistrēšanās tiks slēgta 2014.gada 3.februārī! Lūdzu nenokavējiet!

Ja kādam nepieciešama palīdzība, lai piereģistrētos, lūdzu zvaniet Lainei (t.:26410552) vai rakstiet: lvva.masters@gmail.com.

Vēlreiz atgādinām, ka Pasaules un Eiropas čempionātos uz starta tiek pielaisti sportisti nacionālajās sporta formās! Ja kādam ir nepieciešama forma, lūdzu pieteikties līdz 2014.gada 15.janvārim pie Laines (tel.:26410552) vai e-pastā: lvva.masters@gmail.com.
Tilly formu katalogu skatīt:Šeit
Zeus katalogu skatīt: Šeit

Sacensības Tartu manēžā

sacensībasSacensībās piedalījās 97 dalībnieki no piecām valstīm - Igaunijas ,Lietuvas ,Latvijas ,Somijas un viens dalībnieks bija no Lielbritānijas. Latviju pārstāvēja 31 sportists.

Gala protokoli sievietēm
Gala protokoli vīriešiem

Saite uz Daces Faitušas fotogaleriju

LVVA datu bāze

JaunumiEsmu pārrakstījis vienā tabulā (ne jau ar roku, bet attiecīgiem php skriptiem) 10 sacensību rezultātus. Tie ir 1338 ieraksti.
Pilnībā pārrakstīti(jeb tabulā ir atrodami visi šo sacensību rezultāti) ir Līgas&Jāņi 2012, Jēkabpils 2012, Jēkabpils 2013 ziema, Koknese 2013, Līgas&Jāņi 2013, Jēkabpils 2013, Latgales kauss 2013. Šajās sacensībās tika lietota manis radītā reģistrācijas un rezultātu apstrādes sistēma). Valmieras 2013 un LSVS maču rezultāti ir daļēji(tik cik es savadīju sistēmā, lai varētu sarēķināt LVVA konkursa uzvarētājus). Kokneses 2013 metēju sacensību rezultātus savadīja anonīms sabiedriskais operators, par ko viņam vēlreiz paldies!
No šīs tabulas citā tabulā ir sarakstīti(arī programmātiski) "unikālie " sacensību dalībnieki, tas ir tādi dalībnieki, kuriem atšķiras vārds, uzvārds un dzimšanas dati. Tālāk šiem dalībniekiem piekārtoti viņu sasniegtie rezultāti no rezultatu tabulas

Dalībnieku saraksts atveras jaunā logā. Dalībnieka uzvārds ir hipersaite uz šī dalībnieka rezultātiem, kuri savukārt arī atvērsies jaunā logā!
Lielais Š burts attēlojas kā rombs ar jautājuma zīmi!
Labots uz 12.decembri! Apskatiet un sūtiet savas iebildes uz janvaz@inbox.lv ,lai es varētu precizēt datus!
Dalībnieku saraksts šeit!

LSVS konference, sportistu un sporta aktīvistu salidojums (30.11.2013)


Masveidīgajai un labi organizētajai Latvijas sporta veterānu saimei 30. novembris bija nozīmīga diena. ... Atšķirībā no citiem gadiem, šāgada pasākumos skaidri iezīmējās lielās un saliedētās sporta kustības dalībnieku pilsoniskās nostājas izpausmes. ... Pilns teksts – aktivizējot saiti Lasīt visu (zemāk).

LVVA konference – 30.11.2013


Konferencē nozīmīgi papildus darba kārtības jautājumi paredzēti nebija. Un skatīti netika. Konference vēlreiz apstiprināja valdes priekšsēdētāja ziņojumu. Valdes darbs organizācijas pirmajā darbības gadā ir novērtēts kā apmierinošs. ... Pilns teksts – aktivizējot saiti Lasīt visu (zemāk).

Sacensību kalendārs veterāniem 2014

sacensībasPublicēts iespējamais veterānu sacensību kalendārs 2014. gadam!
To var aplūkot sadaļā sacensību kalendārs 2014, vai Spiežot šeit!

Kuldīga, 16.11.2013 – Rīga, Amatu iela 6, 30.11.2013


Jau esam informējuši, ka 16. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā tika aizvadītas ļoti jaukas vieglatlētikas sacensības. ... Tūlīt pēc sacensībām, turpat manēžas telpās, notika arī pirmā LVVA biedru kopsapulce (konference). ... Pilns teksts – aktivizējot saiti Lasīt visu (zemāk).

LVVA konkursa videoversija

LVVA konkurssLejupielādēt šeit
Fails ir 287MB liels .m2p formāta.
Iesakām lejupielādēt un skatīties ar Media Player Classic, kura instalācijas failu varat lejupielādēt Šeit!

LVVA konkursa laureāti (foto Dace Faituša)LVVA konkursa kausi (foto Dace Faituša)

Ielādes laiks: 0.05 sekundes
4,880,818 Unikāli apmeklētāji