Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

29/07/2021
Jēkabpils sacensību programma pie attiecīgā jaunuma un pie 2021. gada kalendāra

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

Shoutbox Archive

Jēkabpilī sporto Latvijas vadošie sporta vecmeistari

Jaunumi1.februārī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā tikās Latvijas labākie vieglatlēti sākot no 30+ līdz pat 88+. Šajā dienā manēžā virmoja ne tikai cīņas degsme, lepnums par saviem un citu konkurentu sniegumiem, bet arī labvēlīgā aura, kas sevī ietver satikšanās prieku ar sporta draugiem no visiem Latvijas robežās esošajiem reģioniem, kā arī sirsnīgajiem un vienmēr smaidīgajiem draugiem no Lietuvas. Kopīgas intereses, dažādie sporta pasākumi un izvirzītie mērķi ir galvenais faktors, kas sportistu motivē piedalīties sacensībās un paver ceļu uz jaunām uzvarām un rekordiem. Arī jēkabpiliešu jaunā paaudze, kas labprātīgi iesaistās sacensību tiesāšanas darbībā, ir gandarīti par mūsu veterānu-senioru kustību, apņemšanos, enerģiju, aizrautību un mērķtiecību.
Čempionāta pirmajā daļā organizatori sveica daudzkārtējo Eiropas un pasaules čempionu, kā arī sacensību dienas jubilāru ventspilnieku Valdi Celu. Tikpat nozīmīga bija vispieredzējušāko sportistu klātbūtne, par ko paldies Maigonim Pūliņam no Rīgas, kuram šogad apritēs 88 gadi un Valkas novada komandas pārstāvei Astrīdai Kalniņai – 79. Visai sportistu un tiesnešu saimei gandarījumu sniedza arī tas, ka Latvijas ministru sastāvā ir sportā dominējošas personības. Jēkabpils atklātajā čempionātā izcilu piemēru un sniegumu demonstrēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis.
Startējot sev izvēlētajās disciplīnās 60m, 200m, 1500m skrējienos, 3000m soļošanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā un lodes grūšanā, dalībnieki apliecināja savu gatavību startiem LSVS 51. sporta spēļu finālsacensībās vieglatlētikā telpās, kas notiks Rīgas sporta manēžā 1.martā.
Pēc starptautiski noteiktās veterānu koeficientu sistēmas uzvarētāju titulus 2.Jēkabpils atklātajā čempionātā vieglatlētikā telpās izcīnīja 60 m skrējienā – Anda Germova (Tukums), Aleksandrs Vnukovs (Daugavpils); 200m skrējienā – Mārīte Kozlovska (Rēzekne), Aivars Puriņš (Ogre); 1500m skrējienā – Mārīte Kozlovska (Rēzekne), Petras Pranckunas (Lietuva); 3000m soļošanā – Vera Grīnberte (Daugavpils), Normunds Ivzāns (Preiļi); augstlēkšanā un tāllēkšanā dubultuzvaras izcīnīja Laila Pētersone(Tukums) un Valdis Cela (Ventspils); lodes grūšanā – Hermīne Bajāre(Talsi) un Ilgonis Miķelsons (Jelgava).
Kausus un balvas neapšaubāmi savā īpašumā saņēma absolūti labāko rezultātu uzrādītāji katrā disciplīnā ko noteica pēc reālā sasniegtā rezultāta. 60metros visātrāk sevi demonstrēja Anna Titova un Aleksandrs Titovs abi no Jūrmalas; 200metros – Aigars Vilnītis(Jūrmala) un Liene Gudriniece(Tukums); 1500 metru skrējienā līderpozīcijās sevi apstiprināja Anna Titova no Jūrmalas un lietuvietis Petras Pranckunas; 3000m soļošanā izturība un ātrums kopsolī dominēja Baibai Frišenbrūderei (Tukums) un Normundam Ivzānam(Preiļi); augstlēkšanā ,,vislecīgākie’’ izrādījās tukumniece Laila Pētersone un madonietis Aivis Fiņķis, tāllēkšanā vistālāko lēcienu demonstrēja Laila Pētersone un Aigars Vilnītis (Jūrmala), bet smagākā svara lodi sektorā vistālāk raidīja Laila Pētersone un Normunds Skangalis (Koknese).
Medaļas neizpalika arī katras vecuma grupas uzvarētājiem. Šajā vērtējumā koeficientu sistēma netiek ņemta vērā, jo savās vecuma grupās uzvara ir jāizcīna pēc reālā rezultāta, kā tas notiek visos LSVS finālposmos, pasaules un Eiropas čempionātos. Ja kādam tas šķiet nepareizi, tad paliksim katrs pie savas patiesības, jo katram organizatoram ir tiesības noteikt vērtēšanas skalu.
Rezultātu programmas redaktora un organizatoru vārdā atvainojos par programmas nepilnībām, kas koeficientu rezultātu apaļoja uz augšu, tas tiks novērsts, lai nākamajos posmos nevajadzētu sportistiem vilties. Saskatot patīkamo viss negatīvais nosedzās, lai sports ir tas, kas cilvēku padara saprotošāku un iecietīgāku.
Paldies visiem, kuri bija kopā ar mums Jēkabpilī!
Lai visiem veiksmīgi starti finālsacensībās Rīgā, bet pēc tam pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās Budapeštā. Savukārt jēkabpilieši Jūs visus gaida vasaras LVVA posmā uz Jēkabpils atklāto veterānu čempionātu vieglatlētikā 16.augustā.
Aiva Jakubovska
čempionāta organizatore

Rezultāti www.lvva.lv
Foto mirkļus no sacensībām skatīt fotogalerijā www.jekabpilssc.lv

Komentāri

15 #1 Maestro50
04/02/2014 14:28:25
Paldies sacensību organizatoriem un tiesnešiem par ieguldīto un profesionali veikto darbu! Sacensību gaisotne un aura bija lieliska! Uz tikšanos Jēkabpilī augustā vasaras sacensībās!

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.10 sekundes
4,877,928 Unikāli apmeklētāji