Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

10/07/2021
Cienījamo admin.! Ja koeficientu tabulas aprēķini nav mainīti, un tie ir tādi paši kā pagājušo gadu, tad lūdzu izmaini Gulbenes protokolos vecuma koeficientus, gala rezultātus, un punktu su

10/07/2021
Koeficientu tabulas nav mainītas, kādi koeficienti pagājušgad bija , tādi arī ir šogad.

09/07/2021
Lūgums publicēt jaunākās koeficientu tabulas pēc kurām aprēķinās sacensību rezultātus. Gulbenes koeficienti lodē,diskā ir nesaprotami???

Shoutbox Archive

Ventspils rezultāti

sacensības
Šā gada pirmās sacensības jau aiz muguras, un par tām varam stāstīt ar prieku un gandarījumu. Pozitīva gaisotne, labsirdīgs humors un neaizmirstamas emocijas valdīja Ventspils sporta manēžā. No visas Latvijas bija sabraukuši ap 100 sporta entuziastu, kas sacentās dažādās disciplīnās un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. Taču sacensības būtu pagājušas kā ierasts un par tām jau pēc pāris dienām neviens vairs neatcerētos, ja vien ventspilnieki nebūtu sarūpējuši ne vienu vien patīkamu pārsteigumu!

Un kā viens no pārsteigumiem bija kopīgie treniņi sestdienas vakarā vēl pēc sacensībām visiem veterāniem - interesentiem, kuru vadīja un pieredzē dalījās divi treneri no Lielbritānijas Trevor Wade un Rezlimond Cameron, kā arī Olimpiskais čempions Dainis Kūla. Interese par treniņu metodiku bija milzīga, par ko liecināja prāvais sportistu bariņš, kas ielenca trenerus un uzmanīgi klausījās ieteikumos, kā sasniegt: ātrāk, augstāk, tālāk!

Bet ar to vēl ventspilniekiem nebija gana, jo pirmajam pārsteigumam sekoja brīnišķīgi noorganizētais un labi pārdomātais vakara pasākums turpat sporta manēžas kafejnīcā. Tik jauku sadziedāšanos, sadancošanos, rotaļās iešanu latviskā stilā sen nebija nācies redzēt! Plaušas kārtīgi izvēdināja un kājas "izlocīja" ikviens! Šeit sirsnīgs un milzīgs paldies lieliskajai vakara vadītājai ventiņu stāstiņu stāstniecei!

Kaut arī nedaudz saguruši un ne tik kuplā skaitā kā iepriekš, taču tāpat uz pozitīvisma viļņa un enerģijas pilni sportisti arī svētdienas rītā pulcējās uz otru organizēto koptreniņu. Šeit treniņu metodikas pieredzē un ASV iegūtājās zināšanās dalījās Ilona Kojaloviča, kā arī divkārtējais 9.vietas ieguvējs Olimpiskajās spēlēs Uģis Lasmanis.

Par labi organizētajām sacensībām paldies visiem ventspilniekiem - sacensību rīkotājiem, atbalstītājiem. Paldies visiem sportistiem par aktīvo piedalīšanos (bez jums nebūtu šo sacensību)!!!
Taču vislielāko pateicību par izdomu, pozitīvajām emocijām, labo organizāciju, viesmīlību un SIRSNĪBU vēlos izteikt Dacei Brakanskai!
100xPALDIES!
Un lai mums visiem kopā labi un labāk izdodas arī turpmāk!

Laine Kreicere

Rezultāti .xls formātā šeit!
Detalizēti rezultāti .xls formātā šeit!
Fotogalerija

Komentāri

15 #1 Maestro50
13/01/2014 11:23:04
Vai par Ventspils sacensībām būs arī IAAF reitinga punktu tabulas (kā tas bija par Kuldīgas sacensībām)???
15 #2 Maestro50
13/01/2014 16:32:18
Izlasiju LVVA konkursa noteikumus! Gaidām punktu tabulas!

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,754,883 Unikāli apmeklētāji