Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

10/07/2021
Cienījamo admin.! Ja koeficientu tabulas aprēķini nav mainīti, un tie ir tādi paši kā pagājušo gadu, tad lūdzu izmaini Gulbenes protokolos vecuma koeficientus, gala rezultātus, un punktu su

10/07/2021
Koeficientu tabulas nav mainītas, kādi koeficienti pagājušgad bija , tādi arī ir šogad.

09/07/2021
Lūgums publicēt jaunākās koeficientu tabulas pēc kurām aprēķinās sacensību rezultātus. Gulbenes koeficienti lodē,diskā ir nesaprotami???

Shoutbox Archive

LVVA konference – 30.11.2013


Ņemot vērā konkrēto situāciju, Lielajā Ģildē LVVA konferenci neizdevās noturēt gluži tādos apstākļos, un tādā formātā, kā vairākums no mums varbūt iedomājāmies Kuldīgā pieņemtā lēmuma laikā. LSVS pasākumos lielā iesaistīto cilvēku skaita rezultātā Lielajā Ģildē valdīja īpaša gaisotne. Daudzi mūsu biedri bija iesaistīti savu „mikrokolektīvu” vakara organizēšanā. Tāpēc lēmumi šoreiz bija jāpieņem ļoti operatīvi, un uz atbildīgo darba cēlienu sapulcējās neliels biedru skaits. ((Likums par biedrībām, un šā likuma nosacījumiem pakļautie LVVA statūti, atkārtotas biedru kopsapulces (konferences) gadījumā atļauj to noturēt, piedaloties minimālam dalībnieku skaitam.))
Nozīmīgi papildus konferences darba
kārtības jautājumi paredzēti nebija. Un skatīti netika. Konference vēlreiz apstiprināja valdes priekšsēdētāja ziņojumu. Valdes darbs organizācijas pirmajā darbības gadā ir novērtēts kā apmierinošs.
Kā vēstures liecība par mūsu organizācija pirmo darbības gadu kalpos arī
Asociācijas konferences protokols. Tajā ir norādīts, ka valdes darbs vairākos virzienos ir jāaktivizē un jāpilnveido.
Turpinot virzību uz maksimālu biedru skaita iesaistīšanu kopējā darbā, tiks pilnīgāk apkopoti un padziļinātāk izanalizēti organizācijas biedru priekšlikumi: *par asociācijas biedru informētības vajadzību pilnīgāku apmierināšanu; **par nākamā gada sportistu konkursa nosacījumu pilnveidošanu; ***par iespējām un nepieciešamību nākamgad noorganizēt kopēju,
jaunas tradīcijas aizsākošu pasākumu, ****par www.lvva.lv „bannera” (logo) nomaiņas nepieciešamību; *****par sportisko rezultātu statistikas apkopošanas mehānisma izveidošanu; utt..
Tāpat, ir uzsvērts, ka valdes tiešajā darbā aktīvāk jāiesaista visi tie biedri, kas Asociācijas darbībā ar savām zināšanām, prasmēm un pieredzi grib, un var dot savu
konkrētu ieguldījumu.

Komentāri

15 #1 Maestro50
02/12/2013 14:27:23
Varbūt varētu sākt ar LVVA biedru saraksta legalizāciju, lai to redzētu visi, kas apmēklē šo lapu? Tas varētu būt līdzīgi kā LSC mājas lapā, kur redzami gan kluba biedri, gan kluba valde un kontaktpersonas.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,750,333 Unikāli apmeklētāji