Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/10/2021
Paldies! Smaidīgs

05/10/2021
saite izlabota

05/10/2021
Labvakar, Saite uz reģistrāciju sacensībām 4.12 TARTU ATHLETICS VETERANS CLUB KEVEK 2021 WINTER CHAMPIONSHIP, (Igaunija) nestrādā (arī ja novāc lieko http//) Lūdzu ievietojiet pareizu URL.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

Shoutbox Archive

LVVA konference – 30.11.2013


Ņemot vērā konkrēto situāciju, Lielajā Ģildē LVVA konferenci neizdevās noturēt gluži tādos apstākļos, un tādā formātā, kā vairākums no mums varbūt iedomājāmies Kuldīgā pieņemtā lēmuma laikā. LSVS pasākumos lielā iesaistīto cilvēku skaita rezultātā Lielajā Ģildē valdīja īpaša gaisotne. Daudzi mūsu biedri bija iesaistīti savu „mikrokolektīvu” vakara organizēšanā. Tāpēc lēmumi šoreiz bija jāpieņem ļoti operatīvi, un uz atbildīgo darba cēlienu sapulcējās neliels biedru skaits. ((Likums par biedrībām, un šā likuma nosacījumiem pakļautie LVVA statūti, atkārtotas biedru kopsapulces (konferences) gadījumā atļauj to noturēt, piedaloties minimālam dalībnieku skaitam.))
Nozīmīgi papildus konferences darba
kārtības jautājumi paredzēti nebija. Un skatīti netika. Konference vēlreiz apstiprināja valdes priekšsēdētāja ziņojumu. Valdes darbs organizācijas pirmajā darbības gadā ir novērtēts kā apmierinošs.
Kā vēstures liecība par mūsu organizācija pirmo darbības gadu kalpos arī
Asociācijas konferences protokols. Tajā ir norādīts, ka valdes darbs vairākos virzienos ir jāaktivizē un jāpilnveido.
Turpinot virzību uz maksimālu biedru skaita iesaistīšanu kopējā darbā, tiks pilnīgāk apkopoti un padziļinātāk izanalizēti organizācijas biedru priekšlikumi: *par asociācijas biedru informētības vajadzību pilnīgāku apmierināšanu; **par nākamā gada sportistu konkursa nosacījumu pilnveidošanu; ***par iespējām un nepieciešamību nākamgad noorganizēt kopēju,
jaunas tradīcijas aizsākošu pasākumu, ****par www.lvva.lv „bannera” (logo) nomaiņas nepieciešamību; *****par sportisko rezultātu statistikas apkopošanas mehānisma izveidošanu; utt..
Tāpat, ir uzsvērts, ka valdes tiešajā darbā aktīvāk jāiesaista visi tie biedri, kas Asociācijas darbībā ar savām zināšanām, prasmēm un pieredzi grib, un var dot savu
konkrētu ieguldījumu.

Komentāri

15 #1 Maestro50
02/12/2013 14:27:23
Varbūt varētu sākt ar LVVA biedru saraksta legalizāciju, lai to redzētu visi, kas apmēklē šo lapu? Tas varētu būt līdzīgi kā LSC mājas lapā, kur redzami gan kluba biedri, gan kluba valde un kontaktpersonas.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,929,385 Unikāli apmeklētāji