Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/09/2022
Kaspars kazemaks ir uzlabojis savu 400m barjeru M35 rekordu uz 56.05 10. Septembrī,UK,Wokin
g https://www.thepow
erof10.info/result
s/results.aspx?mee
tingid=454360&event
=400H&venue=Woking&d

11/09/2022
Būs jāveic rezultātu ievads manuāli, vismaz tiem dalībniekiem, kuri pretendē uz konkursa laureātu tituliem.

11/09/2022
Ar punktiem Bauskai ir problēmas! Acīmredzot sajukums dalībnieku numuros bija pārāk lieks. Ir pavisam maz dalībnieku kuriem ir atrasti IAAF punkti, un tie paši ir ar kļūdām.

09/09/2022
Sadaļā LVVA konkurss ir ievietoti rezultāti mešanu disciplīnās, pirms Klaipēdas mačiem! Ļoti intriģējoši!

04/09/2022
IAAF punkti nav vēl LSVS 59.vasaras spēlēm Bauskā.

Shoutbox Archive

Kuldīga, 16.11.2013 – Rīga, Amatu iela 6, 30.11.2013


Jau esam informējuši, ka 16. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā tika aizvadītas ļoti jaukas vieglatlētikas sacensības. Līdztekus jauniešu un junioru vecuma sportistiem, savās vecuma grupās sacentās arī vieglatlēti - veterāni. Par rezultātiem esam jau informēti. Paldies rīkotājiem!
Tūlīt pēc sacensībām, turpat manēžas telpās, notika arī pirmā LVVA biedru kopsapulce (konference). Kā jau varēja paredzēt, attālajā Kuldīgā ierasties varēja ne visi asociācijas biedri. Klātesošie uzklausīja valdes priekšsēdētāja Arvīda Vītola ziņojumu par atjaunotās asociācijas darbības pirmo gadu. Ziņojumam sekoja dzīvas, atklātas, un kas ir sevišķi patīkami – arī kritiskas un paškritiskas, uz nākotni tendētas debates. Salīdzinoši daudz tika analizēta arī LSVS organizēto, vieglatlētikas „gada” sacensību norise Jēkabpilī.
Ļoti patīkamā gaisotnē LVVA konkursa laureātiem tika pasniegti izcīnītie kausi. Kā jau starp savējiem, valdīja patiesi mājīga un sirsnīga gaisotne.
Rudens vakari ir tumši, un daudziem priekšā bija tāls mājupceļš . Arī tāpēc tika nolemts, ka biedru kopsapulci ir lietderīgi turpināt (pabeigt) 30. novembrī, Rīgā, Lielajā Ģildē, Amatu ielā 6. Īsam, lietišķam darba cēlienam Asociācijas biedri sapulcēsies pēc LSVS organizētā sportistu un sporta aktīvistu salidojuma apbalvošanas ceremonijas noslēguma (un pirms
tai sekojošā atpūtas vakara sākuma). Tas varētu būt laikā pēc pulksten 16:30. Tiek lūgti piedalīties visi asociācijas biedri. Arī tie, kas nevarēja tikt uz Kuldīgu. Konkrēta (atkarībā no apstākļiem) operatīva informācija tiks sniegta ar tiešu personīgu kontaktu starpniecību - jau LSVS salidojuma laikā (un īsi pirms tā).
Uz tikšanos!

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
5,533,729 Unikāli apmeklētāji