Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

10/07/2021
Cienījamo admin.! Ja koeficientu tabulas aprēķini nav mainīti, un tie ir tādi paši kā pagājušo gadu, tad lūdzu izmaini Gulbenes protokolos vecuma koeficientus, gala rezultātus, un punktu su

10/07/2021
Koeficientu tabulas nav mainītas, kādi koeficienti pagājušgad bija , tādi arī ir šogad.

09/07/2021
Lūgums publicēt jaunākās koeficientu tabulas pēc kurām aprēķinās sacensību rezultātus. Gulbenes koeficienti lodē,diskā ir nesaprotami???

Shoutbox Archive

Kuldīga, 16.11.2013 – Rīga, Amatu iela 6, 30.11.2013


Jau esam informējuši, ka 16. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā tika aizvadītas ļoti jaukas vieglatlētikas sacensības. Līdztekus jauniešu un junioru vecuma sportistiem, savās vecuma grupās sacentās arī vieglatlēti - veterāni. Par rezultātiem esam jau informēti. Paldies rīkotājiem!
Tūlīt pēc sacensībām, turpat manēžas telpās, notika arī pirmā LVVA biedru kopsapulce (konference). Kā jau varēja paredzēt, attālajā Kuldīgā ierasties varēja ne visi asociācijas biedri. Klātesošie uzklausīja valdes priekšsēdētāja Arvīda Vītola ziņojumu par atjaunotās asociācijas darbības pirmo gadu. Ziņojumam sekoja dzīvas, atklātas, un kas ir sevišķi patīkami – arī kritiskas un paškritiskas, uz nākotni tendētas debates. Salīdzinoši daudz tika analizēta arī LSVS organizēto, vieglatlētikas „gada” sacensību norise Jēkabpilī.
Ļoti patīkamā gaisotnē LVVA konkursa laureātiem tika pasniegti izcīnītie kausi. Kā jau starp savējiem, valdīja patiesi mājīga un sirsnīga gaisotne.
Rudens vakari ir tumši, un daudziem priekšā bija tāls mājupceļš . Arī tāpēc tika nolemts, ka biedru kopsapulci ir lietderīgi turpināt (pabeigt) 30. novembrī, Rīgā, Lielajā Ģildē, Amatu ielā 6. Īsam, lietišķam darba cēlienam Asociācijas biedri sapulcēsies pēc LSVS organizētā sportistu un sporta aktīvistu salidojuma apbalvošanas ceremonijas noslēguma (un pirms
tai sekojošā atpūtas vakara sākuma). Tas varētu būt laikā pēc pulksten 16:30. Tiek lūgti piedalīties visi asociācijas biedri. Arī tie, kas nevarēja tikt uz Kuldīgu. Konkrēta (atkarībā no apstākļiem) operatīva informācija tiks sniegta ar tiešu personīgu kontaktu starpniecību - jau LSVS salidojuma laikā (un īsi pirms tā).
Uz tikšanos!

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,750,549 Unikāli apmeklētāji