Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/10/2021
Paldies! Smaidīgs

05/10/2021
saite izlabota

05/10/2021
Labvakar, Saite uz reģistrāciju sacensībām 4.12 TARTU ATHLETICS VETERANS CLUB KEVEK 2021 WINTER CHAMPIONSHIP, (Igaunija) nestrādā (arī ja novāc lieko http//) Lūdzu ievietojiet pareizu URL.

10/08/2021
Sadaļā LVVA konkurss publicēti 2021. gada konkursa rezultāti mešanu disciplīnās(no Vilmāra Bukša) pēc 3. kārtam.

08/08/2021
Jēkabpils maču rezultāti, piejami pie attiecīgā jaunuma, spiežot visi protokoli

Shoutbox Archive

Kuldīga, 16.11.2013 – Rīga, Amatu iela 6, 30.11.2013


Jau esam informējuši, ka 16. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā tika aizvadītas ļoti jaukas vieglatlētikas sacensības. Līdztekus jauniešu un junioru vecuma sportistiem, savās vecuma grupās sacentās arī vieglatlēti - veterāni. Par rezultātiem esam jau informēti. Paldies rīkotājiem!
Tūlīt pēc sacensībām, turpat manēžas telpās, notika arī pirmā LVVA biedru kopsapulce (konference). Kā jau varēja paredzēt, attālajā Kuldīgā ierasties varēja ne visi asociācijas biedri. Klātesošie uzklausīja valdes priekšsēdētāja Arvīda Vītola ziņojumu par atjaunotās asociācijas darbības pirmo gadu. Ziņojumam sekoja dzīvas, atklātas, un kas ir sevišķi patīkami – arī kritiskas un paškritiskas, uz nākotni tendētas debates. Salīdzinoši daudz tika analizēta arī LSVS organizēto, vieglatlētikas „gada” sacensību norise Jēkabpilī.
Ļoti patīkamā gaisotnē LVVA konkursa laureātiem tika pasniegti izcīnītie kausi. Kā jau starp savējiem, valdīja patiesi mājīga un sirsnīga gaisotne.
Rudens vakari ir tumši, un daudziem priekšā bija tāls mājupceļš . Arī tāpēc tika nolemts, ka biedru kopsapulci ir lietderīgi turpināt (pabeigt) 30. novembrī, Rīgā, Lielajā Ģildē, Amatu ielā 6. Īsam, lietišķam darba cēlienam Asociācijas biedri sapulcēsies pēc LSVS organizētā sportistu un sporta aktīvistu salidojuma apbalvošanas ceremonijas noslēguma (un pirms
tai sekojošā atpūtas vakara sākuma). Tas varētu būt laikā pēc pulksten 16:30. Tiek lūgti piedalīties visi asociācijas biedri. Arī tie, kas nevarēja tikt uz Kuldīgu. Konkrēta (atkarībā no apstākļiem) operatīva informācija tiks sniegta ar tiešu personīgu kontaktu starpniecību - jau LSVS salidojuma laikā (un īsi pirms tā).
Uz tikšanos!

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.05 sekundes
4,929,604 Unikāli apmeklētāji