Reģistrācija LSVS sporta spēlēm vieglatlētikā, atvērta

10/06/2024
vai tas ir beigu sākums?vispirms pa skuju taku Višķi,Jēkabpils,Va
lmiera un tagad Ogre...

10/06/2024
13.jūlijā Ogrē nebūs vecmeistaru sacensības. Tikai Ogres atklātais čempionāts pieaugušajiem. Varēsiet tur startēt bez vecuma koeficienta.

18/05/2024
Sveiki draugi! Piemiegšana

Shoutbox Archive

WMA Indoor Championships 2023 - Toruń

WMA Indoor Championships 2023 - Toruń26.03.-01.04.2023, Toruń (Polija)

Latvijas vecmeistaru rezultātu analīze WMACI Torun 2023 (Excel formāta failā)

No 26. marta līdz 01. aprīlim Polijas pilsētā Toruń norisinājās 9. pasaules čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem telpās. Čempionātā piedalījās 4137 dalībnieki no 88 valstīm.
Dalībnieku skaita ziņā šīs bija lielākās sacensības vienā sporta veidā kādas jebkad notikušas.
Latviju pārstāvēja 60 dalībnieki dažādās vecuma grupās (no 35 līdz 80 gadiem) – 15 lielākā delegācija.
Mūsu sportisti izcīnīja 21 medaļu - 4 zelta, 10 sudraba un 7 bronzas. Medaļu rangā ieņemot 24. vietu (medaļas izcīnīja 55 valstis). Medaļu skaita ziņā Latvijai 18. vieta.
Par trīskārtēju pasaules čempionu kļuva ventspilnieks Valdis Cela – pieccīņā (ar jaunu Latvijas rekordu vecmeistariem M75 grupā. Līdz pasaules rekordam pietrūka 1 punkts), kārtslēkšanā (ar jaunu Eiropas rekordu vecmeistariem M75 grupā) un augstlēkšanā. Vēl Valdis izcīnīja sudraba medaļas tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā.
Zelta medaļu izcīnīja arī rīdziniece Ināra Rozēna diska mešanā W70 grupā, lodes grūšanā viņai bronza.
Trīs sudraba medaļas metējai Martai Ādamsonei no Valmieras un Jēkabpils soļotājam Normundam Ivzānam.
Divas bronzas – metējai Maijai Jakobsonei no Rīgas.
Paldies pašvaldībām, kuras atbalstīja savus sportistus dalībai čempionātā – Valmiera, Jēkabpils, Aukšdaugavas novadam u.c.
Valsts finansējums Latvijas vieglatlētikas vecmeistaru pasākumiem nav paredzēts.