Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/09/2022
Kaspars kazemaks ir uzlabojis savu 400m barjeru M35 rekordu uz 56.05 10. Septembrī,UK,Wokin
g https://www.thepow
erof10.info/result
s/results.aspx?mee
tingid=454360&event
=400H&venue=Woking&d

11/09/2022
Būs jāveic rezultātu ievads manuāli, vismaz tiem dalībniekiem, kuri pretendē uz konkursa laureātu tituliem.

11/09/2022
Ar punktiem Bauskai ir problēmas! Acīmredzot sajukums dalībnieku numuros bija pārāk lieks. Ir pavisam maz dalībnieku kuriem ir atrasti IAAF punkti, un tie paši ir ar kļūdām.

09/09/2022
Sadaļā LVVA konkurss ir ievietoti rezultāti mešanu disciplīnās, pirms Klaipēdas mačiem! Ļoti intriģējoši!

04/09/2022
IAAF punkti nav vēl LSVS 59.vasaras spēlēm Bauskā.

Shoutbox Archive

Lūša kauss 2021, Jēkabpils

Lūša kauss 2021, Jēkabpils
Vecmeistari atgriežas vieglatlētikas arēnā

Saulainā 8.augusta diena, pēc ieilguša sportiska pārtraukuma, Jēkabpils stadionā pulcēja Latvijas vecmeistarus uz Jēkabpils novada atklāto čempionātu vieglatlētikā veterāniem ,,Lūša Kauss 2021’’, kas reizē bija arī viens no galvenajiem sagatavošanās un iesildīšanās mačiem pirms Latvijas un Baltijas čempionāta vieglatlētikā vecmeistariem, kas notiks 21.-22.augustā Ventspilī.
Atkal satikšanās prieks, sportiskā cīņa, konkurence, sevis pārbaudījums un draudzīgā atmosfēra stadionā virmoja visas dienas garumā.
Čempionātu ar pirmo disciplīnu vieglatlētikas arēnā uzsāka soļotāji 5000m distancē uzvaras noteiktajās vecuma grupās ar koeficienta rezultātu izcīnīja Jēkabpils novada pārstāvis Normunds Ivzāns un Talsu soļotājs – vecmeistars Vladimirs Orehovs. Dāmām 3000m distancē ātrākā soļotāja – Aija Rogāle (Jēkabpils novads) un valmieriete Vaira Grigorjeva.
Sprinta distancē 100m dāmu konkurencē uzvaras lauri – Andrai Šliserei no Liepājas SSK, kungiem – Guntim Grantiņam (Liepājas SSK) un ventspilniekam Valdim Celam.
400m skrējienā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Iveta Asne no Ogres, Mārīte Vilcāne no Līvāniem, Agris Brikmanis no Liepājas SSK un Aivars Puriņš no Ogres.
800m skrējienā dāmām uzvara Ilonai Kojalovičai (Babīte) un Rutai Šķiparei (Jēkabpils novads).
1500m skrējienā vīriešiem līderpozīcijās izvirzījās Jānis Ģērmanis no Gulbenes novada un Pēteris Ārents no Madonas.
3000m skrējienā dāmām zelta pjedestāls – Inārai Lūsei no Carnikavas un Ramunei Pociuvienei no Lietuvas. Čempionāta garākajā skriešanas distancē 5000m savās vecuma grupās nepārspēti madonieši Jevgēnijs Turkins un Leons Seškens.
Vieglatlētikas tehniskajos veidos tāllēkšanas sektorā uzvarai cienīgus lēcienus demonstrēja Laura Katkeviča, Mārīte Vilcāne, Guntis Grantiņš un Valdis Cela.
Augstlēkšanas sektorā uzvaras un Latvijas rekorda D50+ grupas latiņu 1,48m augstumā pārvarēja Laila Pētersone. Augstākais pjedestāls arī ventpilniekiem Dacei Brakanskai, Valdim Celam un Jēkabpils novada sportistam Ivaram Timko.
Lodes grūšanas sektorā virsvadību savās rokās ņēma Laila Pētersone no Tukuma, Ināra Rozēna no Rīgas, Jānis Pāvuliņš no Jaungulbenes un Jānis Mankovskis no Līvāniem.
Šķēpmešanā, uzvarētāju sarakstā sevi ierakstīja Gunta Helmane no Tukuma, Ilona Kojaloviča (Babīte), Vilmārs Bukšs no Rīgas un Jānis Zagorskis no Valmieras novada.
Čempionāta noslēdzošajā disciplīnā diska mešanas sektorā, disku vistālāk raidīja mājiniece Aivita Ķiploka, Maija Jakobsone no Rīgas, Jānis Pāvuliņš (Jaungulbene) un Aldis Putns (Jūrmala).
Jēkabpils čempionāta augstvērtīgākā rezultāta statusu dāmām izcīnīja Laura Katkeviča no Liepājas SSK, tāllēkšanā aizlecot 4,84m un iegūstot 749 IAAF punktus, kungiem uzvara Jēkabpils novada pārstāvim Normundam Ivzānam, kurš 5000m soļošanā ar rezultātu 21:52,87 ieguva 914 IAAF punktus.
Spriežot pēc dalībnieku emocijām, čempionāts bija izdevies gan pateicoties skaistai dienai, sportiskiem un smaidošiem dalībniekiem, gan pieredzējušiem tiesnešiem, gan tiem, kuri vēl apgūst sacensību tiesāšanas pieredzi, nenogurstošajiem darbiniekiem un, galvenokārt – sapratnei vienam pret otru šajā neprognozējamajā laika posmā.
Paldies Latvijas Vieglatlētikas Veterānu asociācijas vadoņiem Guntim Zālītim un Lainei Kreicerei par sadarbību un klātbūtni čempionāta laikā.
Paldies visiem Jēkabpils novada sportistiem, kuri lieliski startēja un papildināja dalībnieku skaitu Jēkabpils stadiona vieglatlētikas arēnā. Paldies – Aivitai Ķiplokai, Aijai Rogālei, Rutai Šķiparei, Ritai Šķiparei, Anatolijam Macukam, Normundam Ivzānam, Aigaram Kurigam, Egilam Jaksonam, Ivaram Timko, Viktoram zarņickim, Vladimiram Golubevam, Raimondam Spēkam, Ivaram Dunduram, Pēterim Krastiņam, Zigmundam Znotiņam.
Paldies vietējiem uzņēmējiem par lieliskām, dabai draudzīgām un veselīgām balvām, kas priecēja ikviena dalībnieka acis.
Paldies nekad nevar būt par daudz…
Čempionāta organizatore
Aiva Jakubovska

Sacensību rezultāti (ar IAAF punktiem)
Augstvērtīgākākie rezultāti

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
5,534,275 Unikāli apmeklētāji