Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/09/2022
Kaspars kazemaks ir uzlabojis savu 400m barjeru M35 rekordu uz 56.05 10. Septembrī,UK,Wokin
g https://www.thepow
erof10.info/result
s/results.aspx?mee
tingid=454360&event
=400H&venue=Woking&d

11/09/2022
Būs jāveic rezultātu ievads manuāli, vismaz tiem dalībniekiem, kuri pretendē uz konkursa laureātu tituliem.

11/09/2022
Ar punktiem Bauskai ir problēmas! Acīmredzot sajukums dalībnieku numuros bija pārāk lieks. Ir pavisam maz dalībnieku kuriem ir atrasti IAAF punkti, un tie paši ir ar kļūdām.

09/09/2022
Sadaļā LVVA konkurss ir ievietoti rezultāti mešanu disciplīnās, pirms Klaipēdas mačiem! Ļoti intriģējoši!

04/09/2022
IAAF punkti nav vēl LSVS 59.vasaras spēlēm Bauskā.

Shoutbox Archive

Jēkabpils atklātais čempionāts
Aizvadīts 7.Jēkabpils atklātais vecmeistaru čempionāts vieglatlētikā

Sestdien, 20. jūlijā Jēkabpils stadionā no tuvākām un tālākām vietām pulcējās sportisti, lai mērotos spēkiem 7. Jēkabpils atklātajā vecmeistaru čempionātā vieglatlētikā. Diena, kā pēc pasūtījuma, bija saulaina un kā radīta jauniem sasniegumiem.
 Dalībnieku rezultāti tika vērtēti pēc koeficientu sistēmas divās vecuma grupās. Sievietēm pirmajā grupā sacentās dāmas vecumā no 30 līdz 54 gadiem, otrajā grupā – tās, kurām ir 55 vai vairāk gadu. Vīriešiem pirmajā grupā ierindojās kungi vecumā no 35 līdz 59 gadiem un otrajā grupā – tie, kuriem ir 60 un vairāk.
 100 m skrējienā sievietēm uz pjedestāla augstāka pakāpiena pirmajā grupā kāpa Ludmila Ņefjodova-Volkova  no Daugavpils, bet otrajā grupā – Leontīne Vītola no Līvāniem. Savukārt vīriešu vidū 100 m pirmajā grupā visātrāk pieveica Guntis Grantiņš no Liepājas, otrajā grupā – Jānis Mankovskis no Līvāniem. 400 m skrējienā dāmām pirmajā grupā triumfēja daugavpiliete Ludmila Ņefjodova-Volkova, otrajā grupā – līvāniete Leontīne Vītola. Kungiem – Valdis Milovs (Ogre) un Valdis Cela (Ventspils). 800 m skrējienā sievietēm zeltu izcīnīja Ruta Šķipare (Jēkabpils) un Valentīna Petrova (Daugavpils). 1500 m skrējienā vīriešiem ātrākais bija Valdis Ņilovs no Ogres un Kestutis Abromaitis no Lietuvas. 3000 m skrējienā dāmām 1. vietu pirmajā grupā izcīnīja jēkabpiliete Ineta Jerofejeva, bet otrajā grupā – Valentīna Petrova no Daugavpils. 5000 m skrējienā zelta medaļas kaklā kāra Andris Dudels (Daugavpils) un Jānis Supe (Gulbene).
 Labākie sportisti tika noskaidroti arī augstlēkšanas sektorā. Sievietēm nepārspēta palika Laila Pētersone no Tukuma, bet vīriešiem – Ivars Timko no Jēkabpils un Valdis Cela no Ventspils.
 Tukumniece Laila Pētersone zeltu izcīnīja arī tāllēkšanā, bet otrajā grupā triumfēja Leontīne Vītola no Līvāniem. Savukārt tāllēkšanā vīriešiem zelta vērti lēcieni padevās Mārim Eglītim (Koknese) un Valdim Celam (Ventspils).
 Lodes grūšanas disciplīnā pie savas trešās zelta medaļas tika Laila Pētersone no Tukuma, bet otrajā vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Hermīne Bajāre no Talsiem. Lodes grūšanā vīriešiem uz augstākā pjedestāla kāpa Jānis Pāvuliņš (Gulbene) un Jānis Strapcāns (Balvi).
 Diska mešanā sievietēm vislabāk veicās Maijai Jakobsonei no Rīgas un Santai Jokumai no Madonas. Vīriešu konkurencē – pirmajā vecuma grupā uzvarēja Normunds Skangalis no Skrīveriem, otrajā vecuma grupā – Aldis Putns no Jūrmalas. 
 Šķēpu vistālāk raidīja un zeltu izcīnīja Evita Miglāne (Daugavpils) un Anfisa Ziļa (Daugavpils), kungiem – Vilmārs Bukšs (Rīga) un Aleksandrs Stepanovs (Daugavpils).
 3000 m soļošana sievietēm uzvaras laurus plūca Aija Rogāle no Jēkabpils un Vera Grīnberte no Daugavpils. Savukārt 5000 m soļošanā vīriešiem nepārspēts palika Normunds Ivzāns no Jēkabpils un Vladimirs Orehovs no Talsiem.
 Jēkabpilieši kopumā izcīnīja jau minētās piecas zelta medaļas, kā arī deviņas sudraba un četras bronzas medaļas. Jēkabpilete Rita Šķipare saņema veselas trīs sudraba trofejas – par  2. vietu diska mešanā, 2. vietu šķēpa mešanā un 2. vietu lodes grūšanā. Zigmundam Znotiņam 2. vieta 100 m skrējienā un 3. vieta tāllēkšanā. Ivaram Dunduram 2. vieta šķēpmešanā. Zandai Kārkliņai 2.vieta 800 m skrējienā un 3. vieta 3000 m skrējienā. Egilam Jaksonam 2. vieta 400 m skrējienā un 3. vieta augstlēkšanā. Guntaram Siliņam sudrabs 1500 m skrējienā. Rūta Šķiparei 2. vieta 3000 m skrējienā. Aivaram Bondaram 3. vieta 3000 m skrējienā. 
 Balvu karuselī balvas saņēma Valdis Ņilovs (starta nr. 1.) un Kristīne Andrejeva (starta nr. 50).
 Čempionāts šoreiz izcēlās ar skaistām un oriģinālām medaļām, ko rotāja Jēkabpils pilsētas ģērbonis un lūša ķepām nopēdota lenta. Krāšņais apbalvojums pamudināja ne vienu vien dalībnieku ne tikai piedalīties sacensībās, bet ielikt visus savus spēkus, lai kādu no medaļām saņemtu savā īpašumā.
 Kopumā čempionātā piedalījās 86 sportisti. Lai gan dalībnieku skaits bija mazāks nekā organizatori bija cerējuši sagaidīt, tomēr čempionāts noritēja lieliski, bija piesātināts ar sportisku azartu, sacensību garu, satikšanās prieku un pozitīvām emocijām! Paldies visiem, kas paviesojās Jēkabpilī, izbaudīja sacensību gaisotni un pārbaudīja savus spēkus!
 Īpašs paldies restorānam “Oāze” par gardo un spēcinošo bukstiņputru un paldies “Xeny Dance Studio” par uzmundrinošajām un enerģiskajām dejām!
 Uz tikšanos nākamgad!

Rezultātu kopskats:Šeit!

Saite uz fotogaleriju: Šeit!

Komentāri

15 #1 Maestro50
28/06/2019 18:20:16
Gaidām elektronisko pieteikšanos!
1 #2 admin
28/06/2019 19:44:04
Nu var reģistrēties!
15 #3 Maestro50
28/06/2019 21:20:14
Paldies! Reģistrējos.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.05 sekundes
5,534,377 Unikāli apmeklētāji