Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

15/11/2021
Biedru maksu uz 01.08.2021 ievietots sadaļā "LVVA konkurss"

03/11/2021
Vajadzētu publicēt LVVA biedru sarakstu, kuri līdz augustam samaksājuši biedru naudu un var tikt nominēti šāgada LVVA konkursam.

30/10/2021
Nu, rezultāti 200m īstie!

30/10/2021
Paldies! Risināšu problēmu

28/10/2021
Cēsu sacensību IAAF punktu tabulā kungu 200m ielikti 400m rezultāti....

Shoutbox Archive

25.marts Toruņā

1.vieta Maija Jākobsone Lode 75-79 10,45m
1.vieta Normunds Ivzāns 3km soļoš. 45-49 12:41,45
1.vieta Jānis Podnieks Veseris 40-44 51,18m
1./2.vieta Uģis Lasmanis Augstl. 50-54 1,80m

2.vieta Ināra Rozēna Lode 65-69 11,49m
2.vieta Valdis Cela Tāllēkš. 70-74 4,71m
2.vieta Ginta Rassa, Aija Rogāle, Signe Lauva 8km kross 45-49 02:10:23

3.vieta Raitis Lērme 3km soļoš. 75-79 20:36,37
4.vieta Ivars Lapiņš 3km soļoš. 40-44 14:50,05
4.vieta Gunārs Rubenis 3km soļoš. 80-84 21:30,66
4.vieta Aleksejs Koziņecs 400m 75-79 1:23,09
6.vieta Velta Bruce 6 km kross 75-79 51:13
6.vieta Agra Brūne Lode 70-74 8,47m
6.vieta Harijs Āboliņš 3km soļoš. 70-74 17:58,64
6.vieta Andrejs Vācietis 3km soļoš. 80-84 24:28,61
7.vieta Ginta Rassa 8km kross 45-49 37:57
7.vieta Raivis Bērziņš 3km soļoš. 45-49 16:04,70
7.vieta Ādolfs Mičulis 3km soļoš. 80-84 24:29,36
8.vieta Dace Faituša Tāllēkš. 50-54 4,47m
8.vieta Jānis Mankovskis Tāllēkš. 75-79 3,60m
9.vieta Mārīte Vasiļjeva Tāllēkš. 40-44 4,56m
9.vieta Ivars Dundurs Šķēps 60-64 33,28m
10.vieta Inta Liepa 6 km kross 70-74 47:12
10.vieta Mārīte Vilcāne Tāllēkš. 55-59 3,83m
10.vieta Irīna Štūla-Pankoka 8km kross 35-39 35:24
10.vieta Vitālijs Deksnis 3km soļoš. 60-64 18:00,73
13.vieta Jānis Ludāns Šķēps 70-74 20,09m
14.vieta Ginta Rassa 400m 45-49 1:11,42
14.vieta Mārīte Vilcāne Lode 55-59 9,17m
14.vieta Aija Rogāle 8km kross Team W45 41:34
17.vieta Anna Ivbule Lode 70-74 6,27m
17.vieta Signe Lauva 8km kross Team W45 50:52
18.vieta Valdis Ņilovs 8km kross 40-44 29:36
19.vieta Juris Lebedoks 60m 65-69 8,80
23.vieta Edgars Rencis 8km kross 35-39 31:32
29.vieta Guntis Grantiņš 60m 50-54 7,93

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.07 sekundes
5,005,975 Unikāli apmeklētāji