Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

15/11/2021
Biedru maksu uz 01.08.2021 ievietots sadaļā "LVVA konkurss"

03/11/2021
Vajadzētu publicēt LVVA biedru sarakstu, kuri līdz augustam samaksājuši biedru naudu un var tikt nominēti šāgada LVVA konkursam.

30/10/2021
Nu, rezultāti 200m īstie!

30/10/2021
Paldies! Risināšu problēmu

28/10/2021
Cēsu sacensību IAAF punktu tabulā kungu 200m ielikti 400m rezultāti....

Shoutbox Archive

Eiropas čempionāta septītā diena Arhusā-03.08.

Sveicam mūsu medaļniekus:
Zelta medaļnieku Normundu Ivzānu 45+ - 20 km soļošanā ar rezultātu 1h37:48

Zelta medaļnieku Gunti Lindi 85+- 5000 m skrējienā ar rezultātu 30:46.00

Sudraba medaļnieci Veru Grīnberti 75+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h16:52
Sudraba soļošanas komandu -Dace Saulīte, Rita Žuravļova, Anta Mincāne 55+ -10 km soļošanā ar rezultātu 3h21:15
Sudraba soļošanas komandu -Brigitu de Coppet, Intu Liepu, Veltu Bruci 70+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 4h09:58

Bronzas soļošanas komandu- Normundu Ivzānu, Madaru Breidi 45+ ar rezultātu 5h53:08.00



Dienas rezultāti:
4. vieta Cela Valdis 65+- kārtslēkšana 3.10
4. vieta soļošanas komanda 70+-7h:07:15
5. vieta Rita Žuravļova 60+- 10 km soļošanā ar rezultātu 1h05:51
5. vieta Brigita de Coppet 70+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h17:41
5. vieta Andrejs Vācietis 80+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h45:48
5. vieta soļošanas komandai Inese Sirmā, Aija Rogāle, Irita Bačka 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 3h11:37
6. vieta soļošanas komandai Gunita Širante, Vita Ormane, Vera Grīnberte 35+- 10 km soļošanā ar rezultātu 3h26:35
6. vieta Inta Liepa 70+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h19:29
7. vieta Velta Bruce 70+- 10 km soļošanā ar rezultātu 1h32:48
8. vieta Dace Saulīte 55+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h09:00
9. vieta Inese Sirmā 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h01:16
9. vieta Madars Breide 50+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h04:56
9. vieta Harijs Āboliņš 65+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h10:324
9. vieta Juris Baraus 65+ - 5000 m skrējiens ar rezultātu 20:35.69
10. vieta Anda Germova 55+ - 200 m ar rezultātu 31.28
11. vieta Anta Mincāne 60+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h16:24
11. vieta Vita Ormane 40+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h07:37
12. vieta Mārīte Vasiļjeva 40+ - 200 m ar rezultātu 28.98
12. vieta Gunita Šīrante 35+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h02:03
13. vieta Irita Bračka 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h04:40
13. vieta Raitis Lērme 70+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h18:55
15. vieta Broņislavs Vucens 65+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h24:02
15. vieta Aija Rogāle 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h05:41
16. vieta Guntis Balodis 65+ - 20 km soļošanā ar rezultātu 2h24:18
31. vieta Guntis Grantiņš 50+ - 200 m ar rezultātu 26.20
Jānis Mankovskis 75+ - kārtslēkšana DNS
Gunārs Rubenis 75+- 20 km soļošana DNS
Daiga Dābola 35+ - 800m ar rezultātu

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.08 sekundes
5,006,272 Unikāli apmeklētāji