Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

10/07/2021
Cienījamo admin.! Ja koeficientu tabulas aprēķini nav mainīti, un tie ir tādi paši kā pagājušo gadu, tad lūdzu izmaini Gulbenes protokolos vecuma koeficientus, gala rezultātus, un punktu su

10/07/2021
Koeficientu tabulas nav mainītas, kādi koeficienti pagājušgad bija , tādi arī ir šogad.

09/07/2021
Lūgums publicēt jaunākās koeficientu tabulas pēc kurām aprēķinās sacensību rezultātus. Gulbenes koeficienti lodē,diskā ir nesaprotami???

Shoutbox Archive

Eiropas čempionāta piektā diena Arhusā-31.07.

Sveicam mūsu medaļniekus:

Čempionu 5000 m soļošanā Normundu Ivzānu 45+ -rezultāts 23:31.86


Eksčempioni 5000 m soļošanā Veru Grīnberti 75+- rezultāts 38:04.59
Bronzas medaļnieku šķēpa mešanā Daini Kūlu 55+- rezultāts 53.74
Bronzas medaļnieku 2000 m šķēršļu skrējienā Juri Barausu 65+ - rezultāts 8:11.71


4. vieta diska mešana Ināra Rozēna 60+- rezultāts 29.74
4. vieta 5000 m soļošanā Andrejs Vācietis 80+ - rezultāts 37:01.56
5. vieta 5000 m soļošanā Gunārs rubenis 75+ - rezultāts 35:38.99
6. vieta 5000 m soļošanā Dace Saulīte 55+- rezultāts 34:07.95
6. vieta 5000 m soļošanā Rita Žuravļova 60+- rezultāts 32:19.03
6. vieta diska mešana Helēna Ringa 70+ - rezultāts 19.74
6. vieta 5000 m soļošanā Brigita De Coppet 70+ - rezultāts 38:46.49
6. vieta 5000 m soļošanā Madars Breide 45+ - rezultāts 27:25.83
7. vieta tāllēkšanā Mārīte Vasiļjeva 40+ - rezultāts 4.60
7. vieta 5000 m soļošanā Lidija Blūma 65+ - rezultāts 33:49.69
7. vieta lodes grūšana Ilga Buntika 75+ - rezultāts 6.24
7. vieta 5000 m soļošanā Inta Liepa 70+ - rezultāts 39:24.02
8. vieta 5000 m soļošanā Velta Bruce 70+ - rezultāts 43:52.88
8. vieta 5000 m soļošanā Gunta Buholce 65+- rezultāts 36:13.60
8. vieta tāllēkšanā Liene Gudriniece 35+ - rezultāts 4.76
9. vieta 5000 m soļošanā Vita Ormane 40+- rezultāts 31:43.35
9. vieta 5000 m soļošanā Inese Sirmā 45+- rezultāts 29:41.03
10. vieta 5000 m soļošanā Gunita Šīrante 35+ - rezultāts 29:48.57

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
4,755,127 Unikāli apmeklētāji