Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/09/2022
Kaspars kazemaks ir uzlabojis savu 400m barjeru M35 rekordu uz 56.05 10. Septembrī,UK,Wokin
g https://www.thepow
erof10.info/result
s/results.aspx?mee
tingid=454360&event
=400H&venue=Woking&d

11/09/2022
Būs jāveic rezultātu ievads manuāli, vismaz tiem dalībniekiem, kuri pretendē uz konkursa laureātu tituliem.

11/09/2022
Ar punktiem Bauskai ir problēmas! Acīmredzot sajukums dalībnieku numuros bija pārāk lieks. Ir pavisam maz dalībnieku kuriem ir atrasti IAAF punkti, un tie paši ir ar kļūdām.

09/09/2022
Sadaļā LVVA konkurss ir ievietoti rezultāti mešanu disciplīnās, pirms Klaipēdas mačiem! Ļoti intriģējoši!

04/09/2022
IAAF punkti nav vēl LSVS 59.vasaras spēlēm Bauskā.

Shoutbox Archive

Eiropas veterānu čempionāts Arhusā


Nenogurdināmie, mūžam ātrie, spēcīgie un izturīgie latvieši 57 dalībnieku sastāvā no 27. jūlija līdz 6.augustam dosies uz Dāniju, lai kārtējo reizi Eiropas čempionāta ietvaros vieglatlētikas arēnā pierādītu ko spēj paveikt maza, bet ņipra tauta!
Lai arī dalībnieku saraksts ir atrodams pielikumā, nekad nav par daudz atkārtoties divreiz! Kā teikt: ,,Tautai savi varoņi jāzin!’’ Mēs sekosim līdzi visu dalībnieku stariem, bet jo īpaši jutīsim līdzi – Harijam Āboliņam, Andrim Alksnim, Ilonai Apelei, Iritai Bačkai, Guntim Balodim, Jurim Barausam, Lidijai Blūmai, Zaigai Bogužai, Dacei Brakanskai, Madaram Breidem, Veltai Brucei, Guntai Buholcei, Ilgai Buntikai, Valdim Celam, Daigai Dābolai, Brigitai De Coppet, Mārim Eglītim, Inārai Fjodorovai, Andai Germovai, Guntim Grantiņam, Verai Grīnbertei, Lienei Gudriniecei, Guntai Helmanei, Inārai Rozēnai, Annai Ivbulei, Normundam Ivzānam, Ilonai Kojalovičai, Jurim Kožeurovam, Dainim Kūlam, Jurim Lebedokam, Raitim Lērmem, Intai Liepai, Guntim Lindem, Jānim Mankovskim, Mārim Bemeram, Antai Mincānei, Valerii Milevskii, Vitai Ormanei, Uģim Ozoliņam, Vladimiram Poļakovam, Helēnai Ringai, Aijai Rogālei, Gunāram Rubenim, Dacei Saulītei, Gunitai Šīrantei, Inesei Sirmajai, Ilzei Urbānei, Andrejam Vācietim, Mārītei Vasiļjevai, Mārītei Vilcānei, Aigaram Vilnītim, Leontīnei Vītolai, Broņislavam Vucenam, Ingai Zālītei, Ligitai Ziemanei, Dzintrai Zinkovskai un Ritai Žuravļovai.
Vēlam veiksmi Latvijas sporta veterānu komandas debitantiem, kā arī Guntim Lindem, kurš šajā čempionātā pārstāvēs Latvijas vārdu, neskatoties uz to, ka dzīvo ASV.
Vislielāko izturību, neizsīkstošu enerģiju, kas mijās ar augstu atbildības sajūtu vēlam Jurim Lebedokam, kuram Eiropas čempionātā LVVA piešķīrusi Latvijas komandas oficiālā vadītāja statusu!
Tikai vienotā komandā ir spēks un neuzvaramība!
Veiksmi ceļā un, lai izdodas katram no Jums izcīnīt savas mazās un lielās uzvaras!
Katra medaļa protams ir vērtība, bet vēl lielāka vērtība ir atmiņas! Krājiet tās, jo tās neviens nevar atņemt!
Sasniegumiem bagātu Eiropas čempionātu!


Atgādinājums par piedalīšanos sacensībās ārpus Latvijas!
Visu mūsu drošībai atgādinām, ka dodoties uz sacensībām ārpus Latvijas, nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu. Jau vairākus gadus sadarbojamies ar ERGO, un arī šogad ERGO piedāvā Latvijas vieglatlētikas veterāniem apdrošināšanu.
Ja nepieciešama apdrošināšana, dodoties uz Eiropas Čempionātu vieglatlētikā veterāniem (EMA European Championship) Dānijā, lūdzu pieteikties, rakstot uz e-pastu: lvva.masters@gmail.com

ERGO piedāvājums Šeit!
ERGO noteikumi Šeit!

Latvijas dalībnieku saraksts Šeit!


Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
5,534,284 Unikāli apmeklētāji