Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

10/07/2021
Cienījamo admin.! Ja koeficientu tabulas aprēķini nav mainīti, un tie ir tādi paši kā pagājušo gadu, tad lūdzu izmaini Gulbenes protokolos vecuma koeficientus, gala rezultātus, un punktu su

10/07/2021
Koeficientu tabulas nav mainītas, kādi koeficienti pagājušgad bija , tādi arī ir šogad.

09/07/2021
Lūgums publicēt jaunākās koeficientu tabulas pēc kurām aprēķinās sacensību rezultātus. Gulbenes koeficienti lodē,diskā ir nesaprotami???

Shoutbox Archive

Latvijas sporta vecmeistari soļotāji Latvijas čempionātā un Zigurda Irbes kausa izcīņā

sacensībasUn tā – Latvijas soļošanas čempionāts ir aizvadīts. Visus rezultātus var apskatīt ŠEIT
Zigurds Irbe (viņš pats šoreiz pildīja sacensību tiesneša funkcijas) izsaka sirsnīgu pateicību tiem meistariem, kas atrada laika piedalīties viņa balvas izcīņā.

Spēcīgākie Latvijas sporta veterānu izlases dalībnieki cīnījās ar Latvijas spēcīgāko elites sastāvu un pierādīja, ka rezultātu ziņā ir konkurētspējīgi. Normunds Ivzāns /Preiļi/ izkonkurējot septiņu Latvijā spēcīgus soļotājus ar rezultātu 44:29,5 izcīnīja Latvijas vicečempiona titulu 10000m distancē. Sieviešu konkurencē čempionātā 3.vietu izcīnīja ogrēniete Anita Čuhnova, bet ceturto pozīciju iekaroja Inese Sirmā /Gulbene/.
Vairākkārtēja čempiona Zigurda Irbes kausa izcīņā 3000m soļošanā, pēc veterānu vecuma koeficienta sistēmas uzvaras lauri Brigitai De Kopē no Rīgas Veterānu Sporta kluba un gulbenietim Harijam Āboliņam. 2.vietas izcīnīja ogrēniete Rita Žuravļova un Talsu soļotājs Valdis Orehovs. Bet goda pjedestāla 3.vietas vērto pakāpienu iekaroja madoniete Dace Saulīte un Kocēnu novada pārstāvis Raitis Lērme..
Pateicība arī pārējiem soļotājiem, kuri atrada laiku un ar savu sportošanas entuziasmu atbalstīja šo pasākumu. Paldies Iritai Bačkai, Andrim Alksnim, Vaclavam Griņevičam un Ivaram Lapiņam.

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.05 sekundes
4,750,220 Unikāli apmeklētāji