Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

04/06/2023
Kaspars Kazemaks divreiz labo M35 400m barjeru rekordu Londonā. Priekšskrējienā 55.63,šodien finālā 55.32 (SEAA championship Walton)

21/03/2023
Ir veikts rezultātu pārrēķins pēc vecuma koeficientiem, un atrasti atbilstošie IAAF punkti. tas pie attiecīgā jaunuma:LSVS 60. SPORTA SPĒLES

03/03/2023
Sacensību oficiālā programma pievienota pie attiecīgā jaunuma.

09/02/2023
Nu var reģistrēties jūdzes soļojumam!

30/11/2022
Laikam 60.sporta spēļu programma.kas pumlicēta, ir projekts.

Shoutbox Archive

II Latgales veterānu -senioru čempionāts vieglatlētikā.

sacensībasPēc Daugavpils pilsētas vieglatlētikas veterānu sekcijas vadītāja Vladimirs Dribinceva iniciatīvas un pateicoties Latvijas sporta veterānu savienības ,Daugavpils pilsētas un novada domes atbalstam 13. septembrī uz Daugavpils novada Višķu stadiona , brīnišķīgos laika apstākļos notika 2. Latgales veterānu-senioru atklātais čempionāts vieglatlētikā , kurā piedalījās 105 dalībnieki. Bez Latgales reģiona senioriem startēja arī Rīgas, Ventspils , Liepājas , Bauskas , Iecavas , Valmieras, Gulbenes vieglatlēti.
Atklāšanas parādē dalībniekus sveica Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis , Daugavpils novada domes deputāts un sacensību dalībnieks Aleksandrs Sibircevs .Atklāšanas parādē uzstājās Višķu pagasta folkloras un deju grupa „Magones” , novada vieglatlētikas veterānes Marijas Šaršūnes vadībā , kas arī iesildīja dalībniekus .
Latgales 2. senioru čempionāta sacensības notika divās vecuma grupās 10 disciplīnās . Dāmas 1. vecuma grupa no 30 līdz 54 gadiem un 2. grupa ļoti cienītās kundzes no 55 gadiem un vecākas . Vīriešiem 1.grupa no 35 līdz 59 gadiem un 2. grupā kungi no 60 gadiem un vecāki. Sacensību uzvarētājus noteica pēc starptautiskajām koeficientu punktu tabulām. 2014. gada Latgales čempionāta zelta medaļas atsevišķās disciplīnās dāmām izcīnīja : skriešanā 100 un 400 m distancē Dace Faituša (Jūrmala) un Mārite Kozlovska (Rēzekne), 800 m Iveta Malta (Viļāni) un Mārīte Kozlovska ( Rēzekne), 3000 m Iveta Malta ( Viļāni) un Zinaīda Racenāja (Madona), 3 km soļošanā Vera Grinberte (Daugavpils) , tāllēkšanā Ināra Fjodorova (Daugavpils) un Varvara Jefimova (Daugavpils novads) , augstlēkšanā Jelena Tarasova (Viļāni) un Varvara Jefimova( Daugavpils novads ), lodes grūšanā Nellija Spridzāne (Rēzeknes novads) un Anfisa Ziļa (Daugavpils),šķēpa mešanā Jelena Tarasova (Viļāni) un Anfisa Ziļa (Daugavpils.)
Vīriešu konkurencē II Latgales senioru čempionāta balvas izcīnīja : skriešanā 100 m distancē Guntis Grantiņs (Liepājas SSK) un Jānis Mankovskis ( Rīga) , 400 m distancē Roberts Mālnieks (Līvāni) un Feoktists Pušņakovs (Preiļu novads) , 800 m distancē Roberts Mālnieks ( Līvāni ) un Voldemars Pinka (Daugavpils novads), 5000 m distancē Aivars Ūzols (Daugavpils) un Voldemārs Pinka (Daugavpils novads) ,5 km soļošanā ar jaunu Republikas rekordu kungiem 40+ gadi uzvarēja Normunds Ivzāns (Preiļu novads) un Harijs Āboliņš (Gulbene) , tāllēkšanā Guntis Grantiņš (Liepājas SSK) un Juris Lebedoks (Līvāni) , augstlēkšanā Didzis Matvajs (Ventspils) un Jānis Mankovskis (Rīga) , lodes grūšanā Māris Bemers (Valmiera) un Aldis Putns (Jūrmala) ,šķēpa mešanā Didzis Matvajs (Ventspils) un Stanislavs Stašulāns (Daugavpils novads) , diska mešanā Jānis Masāns (Līvāni) un Aldis Putns (Jūrmala) .Čempionāta uzvarētāji apbalvoti ar medaļām un diplomiem .
Apkopojot komandu rezultātus pirmo vietu un 2. Latgales senioru čempionāta piemiņas kausu ar 219 punktiem , otro gadu pēc kārtas izcīnīja Daugavpils pilsētas veterāni , 2.vietu ar 217 punktiem un piemiņas kausu izcīnīja Līvānu novads un 3. vietu ar 214 punktiem Daugavpils novads. Olimpiskajā sešniekā Viļānu novads, Rēzeknes novads un Preiļu novads.
Dalībnieki pateicās Daugavpils novadam par laipno uzņemšanu un sporta bāzes teicamu sagatavošanu , organizēto ēdināšanu un iespēju izmantot laivu stacijas pakalpojumus. Sacensību noslēgumā bija priekšlikums turpināt Latgales senioru čempionāta tradīciju arī turpmākajos gados.
Eduards Lihoveckis – Daugavpils novada veterānu sekcijas vadītājs.

Attēlā no labās 2. vietas ieguvēju Līvānu, Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada komandas.

Komentāri

73 #1 vilanusports
18/09/2014 19:19:38
Gribetos zināt cik punktu ir Viļānu novadam?
Daugavpils novadam nav 214 punktu!!!!!!!!!!!!!!!!
1 #2 admin
19/09/2014 18:40:44
Tas ir Lihovecka raksts. Es tikai to nopublicēju, jo LVVA valdes cilvēks man to pārsūtīja. Tas reitings, saite ua kuru dota nav oficiālais. šo reitigu rēķina programma, un programma ņem vērā ar'ī individuāli startējušo cilvēku vietas. Sekretariātā 2 meitenes sarēķināja oficiālo reitingu, kurā individuālo dalībnieku vietas netiek ņemtas vērā, vertēti tiek tikai Latgales sportisti.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
5,967,154 Unikāli apmeklētāji