Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

17/07/2021
Gulbenes sacensību rezultāti visi jāpārskata.Tur galīgas jukas-gan koeficienti salikti neatbilstoši,arī vecums dažiem sportistiem neatbilstošs.

10/07/2021
Man ar Gulbenes mačiem nav nekāda sakara, tāpēc nekas nav jāmaina. Gaidīšu konkrētus komentārus par Ogri.

10/07/2021
Cienījamo admin.! Ja koeficientu tabulas aprēķini nav mainīti, un tie ir tādi paši kā pagājušo gadu, tad lūdzu izmaini Gulbenes protokolos vecuma koeficientus, gala rezultātus, un punktu su

10/07/2021
Koeficientu tabulas nav mainītas, kādi koeficienti pagājušgad bija , tādi arī ir šogad.

09/07/2021
Lūgums publicēt jaunākās koeficientu tabulas pēc kurām aprēķinās sacensību rezultātus. Gulbenes koeficienti lodē,diskā ir nesaprotami???

Shoutbox Archive

EMACS, Izmira – Eiropas čempionāta 7. diena (C, 28.08.2014)

Ceturtdien savu otro Eiropas čempionāta zelta medaļu izcīnīja Laila Pētersone trīssoļlēkšanas sektorā spraigā cīņā ar rezultātu 11.45 m tikai pēdējā (6.) mēģinājumā, un tikai par 2 cm pārspējot savu sīvāko sāncensi Krievijas sportisti.
Savukārt 20 km šosejas soļojumā Normunds Ivzāns (1h42:48) revanšējās savam sīvākajam konkurentam vācietim (Steffen Borsch) par piedzīvoto zaudējumu 5 km distancē. Uzvara pārliecinoša - ar vairāk kā 2 minūšu pārsvaru.
Šķēpa mešanā olimpiskajam čempionam Dainim Kūlam sudraba medaļa (52.77 m).
Mūsu dāmām divas bronzas medaļas 10 km šosejas soļojumā - Aijai Rogālei (jau otrā) un
Verai Grīnbertei.
Aktīvi un saredzami bija mūsu pārējie trīssoļlēcēji. Uzrādot labu rezultātu (11.01 m trīssoļlēkšanas sacensībās, atkal nepateicīgajā ceturtajā vietā palika Juris Lebedoks. Piektās vietas - Mārim Eglītim (12.54 m), Vladimiram Poļakovam, Inārai Fjodorovai un Mārītei Vilcānei; setā vieta - Valdim Celam. Apsveiksim arī
daugavpilieti Aleksandru Vnukovu (pārstāvot RUS) ar „sudrabu”.
Jāatzīmē citu mūsu veiksmīgāko soļotāju sniegums nogurdinošajā šosejas soļojumā (W/10km, M/20km): ceturtā vieta – Dacei Saulītei; piektā vieta – Madaram Breidem, setā vieta – Broņislavam Vucenam.
Vairākās disciplīnās (kura tas bija nepieciešams dalībnieku skaita dēļ, ceturtdien norisinājās priekšskrējieni. Ar dienas 3. labāko rezultātu finālskrējienam (notiks sestdien) 200 m distancē pārliecinoši kvalificējās Dace Faituša.
Čempionāts tuvoja noslēgumam. Šodien (P, 29.08) sacensības norisinās tikai skrejceļos. Mūs interesē galvenokārt barjersprinta distances (Laila, Valdis). Sestdien - finālskrējieni 200 m un 800 m distancēs. Svētdien – stafetes, un maratonskrējiens.
Piezīme __ Kā jau prognozējām, otrdien notikusī EVAA ģenerālā Asambleja ir pieņēmusi lēmumu EVAA pārdēvēt par EMA (European Master Athletics). Tāpēc arī EVACS ir pārtapis par EMACS)

Komentāri

1 #1 admin
29/08/2014 18:06:09
EMACS??? Jā ir tāds teksta redaktors Linuksā.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.07 sekundes
4,754,934 Unikāli apmeklētāji