Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

14/09/2022
Kaspars kazemaks ir uzlabojis savu 400m barjeru M35 rekordu uz 56.05 10. Septembrī,UK,Wokin
g https://www.thepow
erof10.info/result
s/results.aspx?mee
tingid=454360&event
=400H&venue=Woking&d

11/09/2022
Būs jāveic rezultātu ievads manuāli, vismaz tiem dalībniekiem, kuri pretendē uz konkursa laureātu tituliem.

11/09/2022
Ar punktiem Bauskai ir problēmas! Acīmredzot sajukums dalībnieku numuros bija pārāk lieks. Ir pavisam maz dalībnieku kuriem ir atrasti IAAF punkti, un tie paši ir ar kļūdām.

09/09/2022
Sadaļā LVVA konkurss ir ievietoti rezultāti mešanu disciplīnās, pirms Klaipēdas mačiem! Ļoti intriģējoši!

04/09/2022
IAAF punkti nav vēl LSVS 59.vasaras spēlēm Bauskā.

Shoutbox Archive

EVACS, Izmira – Eiropas čempionāta 4. diena (P, 25.08.2014)

Viena no mūsu šodienas lielākajām cerībām - Laila Pētersone, pārvarot respektablo 163 cm augstumu, kļuva par Eiropas vicečempioni. Rezultāts ir lielisks, bet tomēr nācās atzīt britu sportistes pārākums. Augstlēkšanas sektorā bronzas medaļa arī Marijai Multānei.
Kā vienmēr, daudz gaidījām no mūsu soļotājiem. 5000m distancē no mūsējiem neapšaubāmi augstvērtīgāko laiku uzrādīja Normunds Ivzāns (M40). Bet arī viņam nācās samierināties ar sudraba medaļu, jo šoreiz bija jāatzīst vācu sportista pārākums. Bronzas medaļa Madaram Breidem (M45) un Verai Grīnbertei. Augstā s ceturtās vietas arī soļošanas meistariem Gunāram Rubenim, Modrim Liepiņam, Mārai Rināsai.
Ir vērts pakomentēt Jura Lebedoka startu tāllēkšanā. Sasniegtais rezultāts( 5.26 m) viņam ļāva ierindoties 4. vietā - tūlīt aiz goda pjedestāla. Toties Juris nebija tālu no savas vecuma grupas (M60) Latvijas rekorda (5.34 m)labošanas. Pašreizējo rekordu tieši pirms desmit gadiem (arī EVACS, Dānijas pilsētā Arhusā) uzstādīja daugavpilietis Aleksandrs Vnukovs. Bet ļoti iespējams, ka uz rekorda labojumu ilgi nebūs jāgaida. Jo statistika rāda, ka Izmirā Juris ir uzrādījis visu laiku labāko lēcienu sēriju - 5.12; 5.17; 5.07; 5.12; 5.26; 5.20 m (Aleksandra lēcienu sērija Arhusā - 5.05; 4.95; 5.16; 5.16; 5.34 m). Jāatzīmē, ka Juris aktīvajā sportā ir atgriezies pavisam nesen, bet nu jau „meistaru” klasē. Pats rekordists Aleksandrs Izmirā startē Krievijas komandas sastāvā, un tāllēkšanā ( M70) izcīnīja bronzas medaļu.
Šodien (Tu, 26.08) mūsu galvenās cerības saistās ar startiem T/L (W), A/L (M), un šķēpa mešanu (W). Lai veicas Valdim, Vladimiram, Mārītei, Līgai, Lilijai, Marijai, un citiem šodien startējošajiem!

Starp citu, tieši šodien (26.08.2014) notiek arī EVAA Ģenerālā Asambleja (ĢAas analogs ir, piemēram, LVVA biedru pārstāvju sapulce). Mūsu LVVA, kā Latviju EVAAā pārstāvošu dalīborganizāciju, ĢAā ar balsstiesībām pilnvarota pārstāvēt ir LVVA viceprezidente Laine Kreicere. Asamblejas dienas darba kārtībā bez EVAA vadības atskaites ziņojumiem ir daļēja EVAA padomes un tehniskās padomes pārvēlēšana, turpmākās darbības plānu apspriešana un apstiprināšana (dažādas prezentācijas – arī vietu izvēle turpmākajām sacensībām), citi jautājumi. Ļoti iespējams, ka tiks nobalsots arī par ierosinājumu EVAA (angliskās abreviatūras latviskais tulkojums - Eiropas Vieglatlētikas Veterānu Asociācija) pārdēvēt par EMA (European Master Athletics). Tādējādi turpmāk aizstājot varbūt ne sevišķi labskanīgo vārdu Veterans ar angļu valodā nozīmes ziņā daudz niansētāko Masters.

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
5,533,594 Unikāli apmeklētāji