Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleAizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

08/07/2024
Tā Aivar bija programmātiska kļūda, kura pašlaik ir novērsta.

11/06/2024
Reģistrācija LSVS sporta spēlēm vieglatlētikā, atvērta

10/06/2024
vai tas ir beigu sākums?vispirms pa skuju taku Višķi,Jēkabpils,Va
lmiera un tagad Ogre...

10/06/2024
13.jūlijā Ogrē nebūs vecmeistaru sacensības. Tikai Ogres atklātais čempionāts pieaugušajiem. Varēsiet tur startēt bez vecuma koeficienta.

18/05/2024
Sveiki draugi! Piemiegšana

Shoutbox Archive

EVACS, Izmira – Eiropas čempionāta 4. diena (P, 25.08.2014)

Viena no mūsu šodienas lielākajām cerībām - Laila Pētersone, pārvarot respektablo 163 cm augstumu, kļuva par Eiropas vicečempioni. Rezultāts ir lielisks, bet tomēr nācās atzīt britu sportistes pārākums. Augstlēkšanas sektorā bronzas medaļa arī Marijai Multānei.
Kā vienmēr, daudz gaidījām no mūsu soļotājiem. 5000m distancē no mūsējiem neapšaubāmi augstvērtīgāko laiku uzrādīja Normunds Ivzāns (M40). Bet arī viņam nācās samierināties ar sudraba medaļu, jo šoreiz bija jāatzīst vācu sportista pārākums. Bronzas medaļa Madaram Breidem (M45) un Verai Grīnbertei. Augstā s ceturtās vietas arī soļošanas meistariem Gunāram Rubenim, Modrim Liepiņam, Mārai Rināsai.
Ir vērts pakomentēt Jura Lebedoka startu tāllēkšanā. Sasniegtais rezultāts( 5.26 m) viņam ļāva ierindoties 4. vietā - tūlīt aiz goda pjedestāla. Toties Juris nebija tālu no savas vecuma grupas (M60) Latvijas rekorda (5.34 m)labošanas. Pašreizējo rekordu tieši pirms desmit gadiem (arī EVACS, Dānijas pilsētā Arhusā) uzstādīja daugavpilietis Aleksandrs Vnukovs. Bet ļoti iespējams, ka uz rekorda labojumu ilgi nebūs jāgaida. Jo statistika rāda, ka Izmirā Juris ir uzrādījis visu laiku labāko lēcienu sēriju - 5.12; 5.17; 5.07; 5.12; 5.26; 5.20 m (Aleksandra lēcienu sērija Arhusā - 5.05; 4.95; 5.16; 5.16; 5.34 m). Jāatzīmē, ka Juris aktīvajā sportā ir atgriezies pavisam nesen, bet nu jau „meistaru” klasē. Pats rekordists Aleksandrs Izmirā startē Krievijas komandas sastāvā, un tāllēkšanā ( M70) izcīnīja bronzas medaļu.
Šodien (Tu, 26.08) mūsu galvenās cerības saistās ar startiem T/L (W), A/L (M), un šķēpa mešanu (W). Lai veicas Valdim, Vladimiram, Mārītei, Līgai, Lilijai, Marijai, un citiem šodien startējošajiem!

Starp citu, tieši šodien (26.08.2014) notiek arī EVAA Ģenerālā Asambleja (ĢAas analogs ir, piemēram, LVVA biedru pārstāvju sapulce). Mūsu LVVA, kā Latviju EVAAā pārstāvošu dalīborganizāciju, ĢAā ar balsstiesībām pilnvarota pārstāvēt ir LVVA viceprezidente Laine Kreicere. Asamblejas dienas darba kārtībā bez EVAA vadības atskaites ziņojumiem ir daļēja EVAA padomes un tehniskās padomes pārvēlēšana, turpmākās darbības plānu apspriešana un apstiprināšana (dažādas prezentācijas – arī vietu izvēle turpmākajām sacensībām), citi jautājumi. Ļoti iespējams, ka tiks nobalsots arī par ierosinājumu EVAA (angliskās abreviatūras latviskais tulkojums - Eiropas Vieglatlētikas Veterānu Asociācija) pārdēvēt par EMA (European Master Athletics). Tādējādi turpmāk aizstājot varbūt ne sevišķi labskanīgo vārdu Veterans ar angļu valodā nozīmes ziņā daudz niansētāko Masters.

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojaties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.04 sekundes
6,436,685 Unikāli apmeklētāji