Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas arī dod 1 punktu. Vērtējumā ir 40 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:23

1. Komanda: RSVK Punkti: 582

1. Ināra Rozēna Lodes grūšana sievietēm 15 pti
2. Māris Grēniņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Viktors Safutins 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Ilmārs Saulgriezis 3km soļošana vīriešiem 15 pti
5. Ināra Lūse 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Valērijs Jegorovs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
7. Māris Grēniņš Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
8. Guntis Zālītis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
9. Dace Pilsētniece Tāllēkšana sievietēm 15 pti
10. Dace Pilsētniece 60m skrējiens sievietēm 15 pti
11. Solvita Ļeļeva 60m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Guntis Zālītis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
13. Ināra Lūse 800m skrējiens sievietēm 15 pti
14. Jānis Vanuška Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
15. Ināra Lūse 200m skrējiens sievietēm 15 pti
16. Māris Grēniņš 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Guntis Zālītis 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Leons Žukovskis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Helēna Ringa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
20. Maija Jakobsone Lodes grūšana sievietēm 15 pti
21. Elīna Ringa Augstlēkšana sievietēm 15 pti
22. Solvita Ļeļeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
23. Līga Griķe 200m skrējiens sievietēm 15 pti
24. Māris Pakārlis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
25. Līga Griķe 60m skrējiens sievietēm 14 pti
26. Agra Brūne Lodes grūšana sievietēm 14 pti
27. Ilona Sirsone Tāllēkšana sievietēm 14 pti
28. Ilona Sirsone 60m skrējiens sievietēm 14 pti
29. Solvita Ļeļeva 200m skrējiens sievietēm 14 pti
30. Aldis Putns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
31. Ilona Sirsone Augstlēkšana sievietēm 14 pti
32. Viktors Suborins 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
33. Viktors Safutins 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
34. Zinaida Grīnberga 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
35. Didzis Kalniņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
36. Leons Žukovskis 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
37. Leons Žukovskis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
38. Viktors Suborins 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
39. Oksana Zandere Lodes grūšana sievietēm 13 pti
40. Gaidis Gailītis Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti


2. Komanda: Valmieras novads Punkti: 570

1. Dzintra Zinkovska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
2. Valdis Tilts 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Dzintra Zinkovska 60m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Aldis Dainis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Raitis Lērme 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. Andis Gailis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. Valdis Tilts 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Marta Ādamsone Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
9. Sandra Sprice 60m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Gunita Šīrante 3km soļošana sievietēm 15 pti
11. Gints Rudzītis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
12. Marta Ādamsone Tāllēkšana sievietēm 15 pti
13. Iveta Grunte Dinsberga Lodes grūšana sievietēm 15 pti
14. Elmārs Gulbis 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
15. Raitis Lērme 3km soļošana vīriešiem 15 pti
16. Aleksejs Koziņecs 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Dzintra Zinkovska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
18. Ilona Puriņa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
19. Aldis Dainis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. Elmārs Gulbis Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
21. Zanda Kokoreviča 200m skrējiens sievietēm 14 pti
22. Irina Birjukova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
23. Sandra Sprice Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
24. Sandra Sprice Tāllēkšana sievietēm 14 pti
25. Valdis Tilts Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
26. Aleksejs Koziņecs 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
27. Marta Ādamsone Lodes grūšana sievietēm 14 pti
28. Valdis Blūms Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
29. Andis Gailis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
30. Ēriks Melkurts 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
31. Aldis Dainis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
32. Māris Jirgensons Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
33. Māris Jirgensons 60m skrējiens vīriešiem 13 pti
34. Māris Jirgensons 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
35. Raitis Lērme 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
36. Ēriks Melkurts 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
37. Valdis Blūms Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
38. Ritvars Lērme Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
39. Sandis Sabājevs Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
40. Valdis Blūms Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti


3. Komanda: Ogres novads Punkti: 560

1. Aivars Puriņš 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Anna Krastiņa 3km soļošana sievietēm 15 pti
3. Juris Vaskāns Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
4. Harijs Jaunzems Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Uldis Ābelis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Rita Žuravļova 3km soļošana sievietēm 15 pti
7. Inga Zilberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
8. Anita Barbane 3km soļošana sievietēm 15 pti
9. Maija Aruma 200m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Gunārs Vaivods Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
11. Gunita Aizstrauta Augstlēkšana sievietēm 15 pti
12. Mirdza Aizsilniece Lodes grūšana sievietēm 15 pti
13. Uldis Ābelis 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
14. Jānis Kaimiņš 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
15. Maija Aruma Tāllēkšana sievietēm 15 pti
16. Agita Kaļva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
17. Agita Kaļva Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
18. Aivars Puriņš 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Rita Žuravļova 800m skrējiens sievietēm 14 pti
20. Marita Žukovska 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
21. Olga Ozoliņa Augstlēkšana sievietēm 14 pti
22. Jānis Kaprālis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
23. Marita Žukovska 800m skrējiens sievietēm 14 pti
24. Jānis Kaimiņš 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
25. Jānis Kaprālis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
26. Armants Pēterkops Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
27. Jānis Kantoris Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
28. Agita Kaļva 800m skrējiens sievietēm 14 pti
29. Marita Žukovska 200m skrējiens sievietēm 13 pti
30. Gunita Aizstrauta Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
31. Edgars Rūtiņš 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
32. Rita Žuravļova 200m skrējiens sievietēm 13 pti
33. Olga Ozoliņa 3km soļošana sievietēm 13 pti
34. Maija Aruma 60m skrējiens sievietēm 13 pti
35. Olga Ozoliņa Lodes grūšana sievietēm 13 pti
36. Jānis Kaprālis 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
37. Elīna Barone 1500m skrējiens sievietēm 12 pti
38. Alberts Trops Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
39. Armands Bušs 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
40. Alberts Trops Augstlēkšana vīriešiem 11 pti


4. Komanda: Ventspils Punkti: 556

1. Dainis Kūla Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Valdis Cela Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
3. Ginta Rassa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Uģis Lasmanis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Sandris Balinskis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Valdis Cela Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
7. Ginta Rassa 200m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Anija Petrovska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
9. Dace Brakanska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
10. Anija Petrovska Tāllēkšana sievietēm 15 pti
11. Valdis Cela 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Dace Brakanska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
13. Māris Petrovskis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
14. Gunta Buholce Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
15. Dace Brakanska Tāllēkšana sievietēm 15 pti
16. Ligita Ziemane Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
17. Jānis Stalidzāns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
18. Gunta Buholce Tāllēkšana sievietēm 14 pti
19. Jānis Stalidzāns Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
20. Anija Petrovska Lodes grūšana sievietēm 14 pti
21. Juris Baraus Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
22. Māris Petrovskis 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
23. Juris Baraus Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
24. Gatis Brakanskis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
25. Gatis Brakanskis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
26. Raitis Kozlovskis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
27. Baiba Lāce Lodes grūšana sievietēm 14 pti
28. Gatis Brakanskis 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
29. Juris Baraus 60m skrējiens vīriešiem 13 pti
30. Sandris Balinskis 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
31. Iveta Stankevica Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
32. Ligita Ziemane Augstlēkšana sievietēm 13 pti
33. Aleksejs Iļjušins Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
34. Gunta Buholce 3km soļošana sievietēm 13 pti
35. Baiba Lāce Trīssoļlēkšana sievietēm 12 pti
36. Ligita Ziemane Lodes grūšana sievietēm 12 pti
37. Raitis Kozlovskis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
38. Uģis Lasmanis Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
39. Vitālijs Trusevičs Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
40. Iveta Stankevica Augstlēkšana sievietēm 12 pti


5. Komanda: Līvānu novads Punkti: 540

1. Jānis Mankovskis 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Leontīne Vītola 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Madara Gavare 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Juris Lebedoks Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Jānis Mankovskis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 15 pti
8. Juris Lebedoks Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
9. Mārīte Vilcāne Augstlēkšana sievietēm 15 pti
10. Mārīte Vasiļjeva 60m skrējiens sievietēm 15 pti
11. Vita Ormane Lodes grūšana sievietēm 15 pti
12. Mārīte Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
13. Mārīte Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
14. Leontīne Vītola 60m skrējiens sievietēm 15 pti
15. Mārīte Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 15 pti
16. Leontīne Vītola Tāllēkšana sievietēm 15 pti
17. Anna Ivbule Tāllēkšana sievietēm 14 pti
18. Zoja Ribuša 3km soļošana sievietēm 14 pti
19. Mārīte Vasiļjeva Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
20. Madara Gavare 800m skrējiens sievietēm 14 pti
21. Vita Ormane Augstlēkšana sievietēm 14 pti
22. Anna Ivbule 60m skrējiens sievietēm 14 pti
23. Jānis Važņevičs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
24. Arvils Bušmanis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
25. Jānis Mankovskis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
26. Jānis Ludāns Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
27. Jānis Ludāns Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
28. Raimonds Grīgs Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
29. Jānis Ludāns Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
30. Vilma Lojāne Lodes grūšana sievietēm 13 pti
31. Arvils Bušmanis 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
32. Anna Ivbule Lodes grūšana sievietēm 12 pti
33. Eduards Gavars 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
34. Eduards Gavars 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
35. Jānis Važņevičs 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
36. Aigars Tučs 60m skrējiens vīriešiem 11 pti
37. Zoja Ribuša Lodes grūšana sievietēm 10 pti
38. Arturs Onzuls 200m skrējiens vīriešiem 9 pti
39. Eduards Gavars 60m skrējiens vīriešiem 9 pti
40. Ilona Grīga Lodes grūšana sievietēm 9 pti


6. Komanda: Tukuma novads Punkti: 513

1. Kristīne Matiļēviča Lodes grūšana sievietēm 15 pti
2. Kaspars Daģis 3km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Vairis Mārtiņsons Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
4. Vairis Mārtiņsons Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Viesturs Driķis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Uldis Lācis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
7. Līga Krūmiņa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Modra Liepiņa 3km soļošana sievietēm 15 pti
9. Gunta Kūla 3km soļošana sievietēm 15 pti
10. Modris Liepiņš 3km soļošana vīriešiem 15 pti
11. Aivis Štemmers 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Māris Grīnšteins 3km soļošana vīriešiem 14 pti
13. Guntis Vītolnieks Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
14. Vairis Mārtiņsons 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Sandris Filka Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
16. Georgijs Dementjevs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
17. Liene Gudriniece 60m skrējiens sievietēm 14 pti
18. Liene Gudriniece Augstlēkšana sievietēm 14 pti
19. Liene Gudriniece Tāllēkšana sievietēm 14 pti
20. Māris Grīnšteins Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
21. Māris Mednis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
22. Juris Koniševs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
23. Aivis Štemmers 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
24. Māris Mednis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
25. Māris Mednis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
26. Gunta Helmane Tāllēkšana sievietēm 13 pti
27. Māris Skangals Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
28. Guntis Vītolnieks Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
29. Tālivaldis Krūmiņš Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
30. Kaspars Daģis Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
31. Māris Guļevskis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
32. Modris Liepiņš 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
33. Juris Kožeurovs Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
34. Gunta Helmane Lodes grūšana sievietēm 11 pti
35. Kristīne Matiļēviča 60m skrējiens sievietēm 11 pti
36. Māris Guļevskis 60m skrējiens vīriešiem 10 pti
37. Māris Guļevskis Lodes grūšana vīriešiem 8 pti
38. Sandris Filka 60m skrējiens vīriešiem 8 pti
39. Māris Skangals 60m skrējiens vīriešiem 4 pti
40. Georgijs Dementjevs 60m skrējiens vīriešiem 3 pti


7. Komanda: Salaspils novads Punkti: 490

1. Maruta Krūmiņa 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Diāna Stolniece 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Maruta Krūmiņa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Darja Damroze 3km soļošana sievietēm 14 pti
5. Deniss Bočkovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
6. Spodris Maļinausks Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
7. Deniss Bočkovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
8. Ilona Ozoliņa Lodes grūšana sievietēm 14 pti
9. Linda Lankovska 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Maruta Krūmiņa 200m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Marija Trifonova 800m skrējiens sievietēm 13 pti
12. Svetlana Romanova 800m skrējiens sievietēm 13 pti
13. Diāna Stolniece 800m skrējiens sievietēm 13 pti
14. Marija Trifonova 200m skrējiens sievietēm 13 pti
15. Marija Trifonova 60m skrējiens sievietēm 13 pti
16. Ilona Ozoliņa 60m skrējiens sievietēm 13 pti
17. Spodris Maļinausks Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
18. Spodris Maļinausks Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
19. Vilnis Kriškāns Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
20. Svetlana Romanova 1500m skrējiens sievietēm 13 pti
21. Vilnis Kriškāns 60m skrējiens vīriešiem 12 pti
22. Liene Seile 200m skrējiens sievietēm 12 pti
23. Darja Damroze 200m skrējiens sievietēm 12 pti
24. Liene Seile Lodes grūšana sievietēm 12 pti
25. Diāna Stolniece 200m skrējiens sievietēm 12 pti
26. Liene Seile 60m skrējiens sievietēm 12 pti
27. Ilona Ozoliņa Tāllēkšana sievietēm 12 pti
28. Svetlana Romanova 60m skrējiens sievietēm 12 pti
29. Linda Lankovska Tāllēkšana sievietēm 12 pti
30. Aigars Vidiņš 60m skrējiens vīriešiem 11 pti
31. Aigars Vidiņš 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
32. Svetlana Lubgāne 800m skrējiens sievietēm 10 pti
33. Vilnis Kriškāns 200m skrējiens vīriešiem 10 pti
34. Deniss Bočkovs 200m skrējiens vīriešiem 10 pti
35. Askolds Bušmanis 1500m skrējiens vīriešiem 10 pti
36. Askolds Bušmanis 800m skrējiens vīriešiem 10 pti
37. Linda Lankovska 60m skrējiens sievietēm 10 pti
38. Askolds Bušmanis 200m skrējiens vīriešiem 9 pti
39. Darja Damroze 60m skrējiens sievietēm 9 pti
40. Svetlana Lubgāne 60m skrējiens sievietēm 9 pti


8. Komanda: Daugavpils Punkti: 482

1. Alberts Plinta Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Ināra Fjodorova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
3. Inta Izranova 200m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Ludmila Tokareva 3km soļošana sievietēm 15 pti
5. Vita Vilciņa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Valentīna Petrova 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Maksims Tkačevs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
8. Alberts Plinta Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
9. Vita Vilciņa 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Ignats Šimkuns 3km soļošana vīriešiem 15 pti
11. Arnis Paškevičs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Valērijs Baranovskis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
13. Arnis Paškevičs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
14. Valērijs Baranovskis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
15. Inta Izranova Tāllēkšana sievietēm 15 pti
16. Mihails Naruševičs 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
18. Mihails Naruševičs 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Valentīna Maklakova 200m skrējiens sievietēm 14 pti
20. Inta Izranova 60m skrējiens sievietēm 14 pti
21. Ināra Fjodorova Tāllēkšana sievietēm 14 pti
22. Valentīna Maklakova 60m skrējiens sievietēm 14 pti
23. Ignats Šimkuns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
24. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
25. Vera Grinberte 3km soļošana sievietēm 14 pti
26. Marija Bočarova Tāllēkšana sievietēm 14 pti
27. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 13 pti
28. Valentīna Petrova 800m skrējiens sievietēm 13 pti
29. Marija Bočarova 200m skrējiens sievietēm 13 pti
30. Marija Bočarova 60m skrējiens sievietēm 13 pti
31. Mihails Naruševičs Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
32. Maksims Tkačevs 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
33. Maksims Tkačevs 60m skrējiens vīriešiem 12 pti
34. Vjačeslavs Bambans 800m skrējiens vīriešiem 10 pti


9. Komanda: Jelgava Punkti: 460

1. Daiga Dābola 200m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Daiga Dābola 60m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Daiga Dābola 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Māris Stūre Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Craig Rose 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. Ilona Freimane 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Ilona Daģe 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
8. Salvis Brasavs 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Ilona Daģe 200m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Ilze Sermolīte 800m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Craig Rose 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
12. Santa Lorence 800m skrējiens sievietēm 14 pti
13. Ilona Daģe 800m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Edīte Komasa Dorbe 200m skrējiens sievietēm 13 pti
15. Santa Lorence 200m skrējiens sievietēm 13 pti
16. Jānis Bartušēvics Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
17. Egita Stahovska 1500m skrējiens sievietēm 13 pti
18. Salvis Daģis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
19. Oskars Stāmers 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
20. Craig Rose 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
21. Salvis Brasavs 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Erita Kalniņa 3km soļošana sievietēm 12 pti
23. Ivars Stahovskis 60m skrējiens vīriešiem 12 pti
24. Egita Stahovska 800m skrējiens sievietēm 11 pti
25. Edīte Komase Dorbe Lodes grūšana sievietēm 11 pti
26. Sandis Dorbe Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
27. Salvis Brasavs 60m skrējiens vīriešiem 11 pti
28. Oskars Stāmers 800m skrējiens vīriešiem 11 pti
29. Ivars Stahovskis 200m skrējiens vīriešiem 11 pti
30. Māris Stūre 60m skrējiens vīriešiem 10 pti
31. Edīte Komase Dorbe 60m skrējiens sievietēm 10 pti
32. Māris Stūre Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
33. Salvis Daģis 200m skrējiens vīriešiem 10 pti
34. Egita Stahovska 200m skrējiens sievietēm 9 pti
35. Oskars Stāmers 200m skrējiens vīriešiem 8 pti
36. Sandis Dorbe 200m skrējiens vīriešiem 7 pti
37. Salvis Daģis Lodes grūšana vīriešiem 7 pti
38. Sandis Dorbe 60m skrējiens vīriešiem 7 pti


10. Komanda: Liepājas SSK Punkti: 444

1. Dainis Šteinbergs 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Laura Katkeviča Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
3. Aivars Mirks Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
4. Juris Zilvers Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Imants Aizkalns Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
6. Imants Aizkalns Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
7. Guntars Būmans 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Guntars Būmans 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
9. Sergejs Juhno 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
10. Māris Vecbaštiks 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
11. Guntis Grantiņš 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Marija Multane Lodes grūšana sievietēm 14 pti
13. Imants Aizkalns Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
14. Māris Vecbaštiks 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Ivars Lapiņš Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
16. Marija Multane Augstlēkšana sievietēm 14 pti
17. Laura Katkeviča Tāllēkšana sievietēm 14 pti
18. Guntis Grantiņš 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
19. Juris Zilvers Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
20. Dainis Šteinbergs 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
21. Guntis Grantiņš Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
22. Dainis Šteinbergs Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
23. Sergejs Juhno 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
24. Juris Roze 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
25. Baiba Juhno 1500m skrējiens sievietēm 13 pti
26. Baiba Juhno Lodes grūšana sievietēm 12 pti
27. Baiba Juhno 800m skrējiens sievietēm 12 pti
28. Guntars Būmans 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
29. Juris Zilvers 60m skrējiens vīriešiem 11 pti
30. Igors Seņko 1500m skrējiens vīriešiem 10 pti
31. Sergejs Juhno Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
32. Igors Seņko 800m skrējiens vīriešiem 9 pti
33. Igors Seņko 200m skrējiens vīriešiem 8 pti


11. Komanda: Kuldīgas novads Punkti: 411

1. Mihails Vačiļa 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Zane Andersone 60m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Ludmila Joce 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Mihails Vačiļa 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Ludmila Joce 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Zane Andersone Augstlēkšana sievietēm 14 pti
7. Arvīds Šefanovskis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
8. Vilma Gregore Tāllēkšana sievietēm 14 pti
9. Vilma Gregore Lodes grūšana sievietēm 14 pti
10. Ludmila Joce 200m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Anda Andersone Tāllēkšana sievietēm 13 pti
12. Kristīne Čīma - Alsberga Augstlēkšana sievietēm 13 pti
13. Baiba Čīma Tāllēkšana sievietēm 13 pti
14. Aiva Kristinoja Lodes grūšana sievietēm 13 pti
15. Anda Andersone Lodes grūšana sievietēm 13 pti
16. Kristaps Čīma Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
17. Kristīne Čīma - Alsberga 60m skrējiens sievietēm 13 pti
18. Guntars Žagariņš 60m skrējiens vīriešiem 13 pti
19. Rūta Kociņa Tāllēkšana sievietēm 12 pti
20. Inga Robežniece Augstlēkšana sievietēm 12 pti
21. Gatis Stiba Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
22. Rūta Kociņa 60m skrējiens sievietēm 12 pti
23. Una Birzniece Lodes grūšana sievietēm 12 pti
24. Guntars Žagariņš 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
25. Inga Robežniece Lodes grūšana sievietēm 11 pti
26. Gatis Stiba 800m skrējiens vīriešiem 11 pti
27. Baiba Čīma 200m skrējiens sievietēm 11 pti
28. Baiba Čīma 60m skrējiens sievietēm 11 pti
29. Anete Astaševska 800m skrējiens sievietēm 10 pti
30. Kristīne Čīma - Alsberga 200m skrējiens sievietēm 10 pti
31. Kristaps Čīma 200m skrējiens vīriešiem 9 pti
32. Kristaps Čīma 60m skrējiens vīriešiem 9 pti
33. Inga Robežniece 200m skrējiens sievietēm 8 pti


12. Komanda: Bauskas novads Punkti: 403

1. Liene Rotberga Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Velta Bruce 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Velta Bruce 60m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Jānis Kocers Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Inta Liepa 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Laine Baha Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
7. Laine Baha 60m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Sandra Viekale-Gasjūne 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
9. Dace Kalniņa 800m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Ilze Sniega 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Inta Liepa 3km soļošana sievietēm 14 pti
12. Liene Rotberga 200m skrējiens sievietēm 14 pti
13. Gunita Berkmane Tāllēkšana sievietēm 14 pti
14. Alberts Pešiks Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
15. Līga Valnere Lodes grūšana sievietēm 14 pti
16. Laine Baha Tāllēkšana sievietēm 13 pti
17. Armands Tālums 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. Jolanta Baltrušaite Lodes grūšana sievietēm 13 pti
19. Armīns Gasjūns 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
20. Alberts Pešiks Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
21. Solvita Rotberga 60m skrējiens sievietēm 13 pti
22. Jolanta Baltrušaite 60m skrējiens sievietēm 13 pti
23. Dace Kalniņa 200m skrējiens sievietēm 13 pti
24. Aiva Avota-Zalstere 60m skrējiens sievietēm 12 pti
25. Aiva Avota-Zalstere Tāllēkšana sievietēm 12 pti
26. Armands Tālums 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
27. Ilze Sniega 800m skrējiens sievietēm 12 pti
28. Solvita Rotberga 200m skrējiens sievietēm 12 pti
29. Inese Sigutenkova 60m skrējiens sievietēm 11 pti
30. Inese Sigutenkova 200m skrējiens sievietēm 11 pti


13. Komanda: Madonas novads Punkti: 339

1. Ruta Kozlovska 200m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Ruta Kozlovska 800m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Zinaīda Rācenāja 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Zinaīda Rācenāja 3km soļošana sievietēm 15 pti
5. Guntars Vasiļjevs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
6. Ruta Kozlovska 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Pēteris Ārents 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Māra Rināsa 3km soļošana sievietēm 15 pti
9. Dace Saulīte Lodes grūšana sievietēm 15 pti
10. Juris Zilveris 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
11. Pēteris Ārents 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Juris Zilveris 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Dace Saulīte 200m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Helmuts Polis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Dace Saulīte 3km soļošana sievietēm 14 pti
16. Juris Zilveris 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
17. Helmuts Polis 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. Laima Klauža 1500m skrējiens sievietēm 12 pti
19. Laima Klauža 800m skrējiens sievietēm 12 pti
20. Māra Rināsa Lodes grūšana sievietēm 12 pti
21. Māris Savickis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
22. Māra Rināsa 200m skrējiens sievietēm 11 pti
23. Helmuts Polis 200m skrējiens vīriešiem 11 pti
24. Māris Savickis 200m skrējiens vīriešiem 11 pti
25. Māris Savickis 60m skrējiens vīriešiem 10 pti


14. Komanda: Gulbenes novads Punkti: 288

1. Gunārs Rubenis 3km soļošana vīriešiem 15 pti
2. Raivis Bērziņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Harijs Āboliņš 3km soļošana vīriešiem 15 pti
4. Gunārs Rubenis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Voldemārs Mezītis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. Inese Mozga 200m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Voldemārs Mezītis 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Gunārs Rubenis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
9. Inese Mozga 60m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Ņina Jurciņa 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Irita Bačka 3km soļošana sievietēm 14 pti
12. Ņina Jurciņa 3km soļošana sievietēm 14 pti
13. Raivis Bērziņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
14. Mārtiņš Mozgis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
15. Jānis Ģērmanis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. Jānis Pērkons 3km soļošana vīriešiem 13 pti
17. Jānis Ģērmanis 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. Inese Mozga 800m skrējiens sievietēm 13 pti
19. Jānis Pērkons Augstlēkšana vīriešiem 12 pti
20. Jānis Pērkons Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
21. Mārtiņš Mozgis 60m skrējiens vīriešiem 8 pti


15. Komanda: Augšdaugavas novads Punkti: 241

1. Jurijs Kopasovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
3. Romans SAUSS 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Romans SAUSS 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
6. Galina Metelska Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
7. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
8. Varvara Jefimova Tāllēkšana sievietēm 14 pti
9. Romans SAUSS 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
10. Jurijs Kopasovs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
11. Vladimirs Jermalenoks 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Galina Metelska Tāllēkšana sievietēm 13 pti
13. Vladimirs Jermalenoks 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
14. Jurijs Kopasovs 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
15. Vladimirs Jermalenoks 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
16. Ivars Veliks 60m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Ivars Veliks Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
18. Galina Metelska Lodes grūšana sievietēm 9 pti


16. Komanda: Ķekavas novads Punkti: 219

1. Mārīte Kozlovska 60m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Mārīte Kozlovska 800m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Laila Pētersone Augstlēkšana sievietēm 15 pti
4. Laila Pētersone Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
5. Mārīte Kozlovska 200m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Mareks Zālītis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
7. Valērijs Jefimovskis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
8. Marika Zālīte Augstlēkšana sievietēm 14 pti
9. Gundars Patmalnieks Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
10. Zanda Kārkliņa 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Juris Vasiļevskis 60m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Mareks Zālītis Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
13. Laila Pētersone Lodes grūšana sievietēm 13 pti
14. Gundars Patmalnieks Trīssoļlēkšana vīriešiem 12 pti
15. Gundars Patmalnieks 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
16. Mareks Zālītis 200m skrējiens vīriešiem 11 pti


17. Komanda: Jēkabpils novads Punkti: 182

1. Zigmunds Znotiņš 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Normunds Ivzāns 3km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Andris Rukmanis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
4. Viktors Zarņickis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Zigmunds Znotiņš 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. Mairis Dzenis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
7. Viktors Zarņickis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
8. Zigmunds Znotiņš Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
9. Mairis Dzenis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
10. Viktors Zarņickis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
11. Rita Lamba Lodes grūšana sievietēm 14 pti
12. Ivars Dundurs Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
13. Jānis Erts Lodes grūšana vīriešiem 11 pti


18. Komanda: Balvu novads Punkti: 160

1. Egons Lācis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Ēriks Apšenieks 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
3. Inārs Supe 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
4. Ēriks Apšenieks 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
5. Inārs Supe 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. Ēriks Apšenieks 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
7. Jānis Circans 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
8. Inārs Supe 60m skrējiens vīriešiem 13 pti
9. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
10. Žanna Ivanova 3km soļošana sievietēm 13 pti
11. Jānis Circans 60m skrējiens vīriešiem 12 pti
12. Jānis Circans 800m skrējiens vīriešiem 11 pti


19. Komanda: Talsu novads Punkti: 157

1. Mirdza Jonele Tāllēkšana sievietēm 15 pti
2. Vladimirs Orehovs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Almants Kalniņš 60m skrējiens vīriešiem 14 pti
4. Santa Roze Lodes grūšana sievietēm 14 pti
5. Hermīne Bajāre Lodes grūšana sievietēm 14 pti
6. Guntis Jansons Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
7. Almants Kalniņš Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
8. Raivis Reinfelds 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Almants Kalniņš 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
10. Brigita Foršū Lodes grūšana sievietēm 13 pti
11. Mirdza Jonele Lodes grūšana sievietēm 11 pti
12. Raivis Reinfelds 60m skrējiens vīriešiem 5 pti


20. Komanda: Smiltenes novads Punkti: 139

1. Una Kalnīte Lodes grūšana sievietēm 15 pti
2. Viktors Vējiņš Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Normunds Strauja Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
4. Kitija Klempnere Augstlēkšana sievietēm 14 pti
5. Juris Malnacis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
6. Viktors Vējiņš Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
7. Viktors Vējiņš Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
8. Inta Zetmane Lodes grūšana sievietēm 12 pti
9. Normunds Strauja 60m skrējiens vīriešiem 11 pti
10. Normunds Strauja 200m skrējiens vīriešiem 10 pti
11. Kitija Klempnere Lodes grūšana sievietēm 10 pti


21. Komanda: Aizkraukles novads Punkti: 74

1. Jānis Gusevs 60m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Jānis Gusevs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
3. Jānis Gusevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Normunds Skangalis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Aivis Orliņš Lodes grūšana vīriešiem 14 pti


22. Komanda: Mārupes novads Punkti: 57

1. Ilona Kojaloviča 200m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Ilona Kojaloviča Lodes grūšana sievietēm 15 pti
3. Ilona Kojaloviča 60m skrējiens sievietēm 14 pti
4. Matīss Vārna Tāllēkšana vīriešiem 13 pti


23. Komanda: Rīga Punkti: 26

1. Agris Auce 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
2. Agris Auce 60m skrējiens vīriešiem 12 pti