Baltic Open
2019.gada 10.-11.augustā - Viļņā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK710.771314.3414,3411,0611.06041866
JānisMankovskisLīvāni790.706415.7315,7311,1111.11172851
VoldemārsMezītisind630.823513.5313,5311,1411.1423842
GuntisGrantiņšLiepājas SSK520.88812.5912,5911,1811.17994834
JānisBuksBauska810.68719.1919,1913,1813.18355357

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK520.881426.4926,4923,3523.34831749
VLADISLAVPONOMARENKOind710.756432.4732,4724,5624.56032606

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VLADISLAVPONOMARENKOind710.737673.481:13,4854,2054.19881627

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK670.765155.752:35,751:59,15119.1491782

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK670.7358320.425:20,423:55,77235.7651905

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils470.8981276.2821:16,2819:06,101146.111134
VladimirsOrehovsTalsu nov.700.7171756.0529:16,0520:59,091259.092981
RaitisLērmeind760.66251980.7133:00,7121:52,221312.223912

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.50391451,452,18218.06611072
JānisMankovskisLīvāni791.69621201,202,04203.5442940
MārisMednisTukuma VK621.33481401,401,87186.8723792
AigarsSkrebeļsRēzekne481.13711551,551,76176.2514706

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.67654684,687,85784.60211103
JurisLebedoksLīvāni651.51864884,887,41741.07721010
JānisMankovskisLīvāni791.94713583,586,97697.0623916
MārisEglītisind521.26055195,196,54654.24824
AigarsSkrebeļsRēzekne481.1985425,426,49649.3165814
MārisMednisTukuma VK621.44994344,346,29629.2576771

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind711.63239669,6615,771576.811033
JurisLebedoksLīvāni651.4799101210,1214,981497.662950
MārisEglītisind521.2294119111,9114,641464.223915
OļegsOkuņevsind451.127114611,4612,921291.544736
ĀdolfsMičulisind832.08145315,3111,051105.225546

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšGulbene441.1833145514,5517,221721.71955
MārisBemersValmiera581.3372118311,8315,821581.912872
JānisBuksBauska811.5347100910,0915,491548.513852
JānisStrapcānsBalvu novads Lat671.4141108710,8715,371537.134845
AldisPutnsJūrmalas Sports701.2806118611,8615,191518.795834
JānisVanuškaJūrmalas Sports681.4411103910,3914,971497.36822
IvarsDundursJēkabpils651.3607109710,9714,931492.697819
AleksejsIļjušinsind511.1903122912,2914,631462.888801

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspils601.414483248,3268,326832.451935
JānisZagorskisKocēnu novads581.4167454445,4464,376437.482879
VadimsVasiļevskisLiepāja371.0406578657,8660,216020.913820
SandrisLinbergsĶekava381.0553524152,4155,315530.834751
AigarsPušpursBalvu novads501.2278439143,9153,915391.275732
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.7579306330,6353,845384.456731
IvarsDundursJēkabpils651.562315131,5149,224921.867665
AivarsMirksJelgava761.9418242024,2046,994699.168634
JānisLudānsLīvāni731.8005256125,6146,114611.089622
JānisStrapcānsBalvu novads Lat671.6292233423,3438,033802.5510508

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmalas Sports701.2781435343,5355,645563.571980
JānisPāvuliņšGulbene441.183380238,0244,984497.772785
JānisBuksBauska811.6908258825,8843,764375.793763
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK691.252331733,1741,534152.884722
JānisStrapcānsBalvu novads Lat671.2046342334,2341,234123.355717
JānisVanuškaJūrmalas Sports681.2275331233,1240,654065.486706

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.933713.2513,2512,3712.37151918
MārīteVasiļjevaLīvāni430.933713.8313,8312,9112.91312817

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne680.72633434,0024,6924.69421969
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.912627.127,1024,7324.73152966
DaceSaulīteMadona600.790238.6738,6730,5630.5573500

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne680.685577.941:17,9453,4353.427911072
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.914661.761:01,7656,4956.48572959

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne680.7001188.493:08,492:11,96131.9621958
GintaRassaind450.9123164.412:44,412:29,99149.9912688
TeresėBulkevičiūtėind620.7656199.213:19,212:32,52152.5153653
VitaOrmaneLīvāni420.9371201.113:21,113:08,46188.464260

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VitaOrmaneLīvāni420.9401914.2115:14,2114:19,45859.4491294

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceSaulīteMadona600.80052060.8134:20,8127:29,681649.681720
VairaGrigorjevaind680.72272288.5638:08,5627:33,941653.942716
VitaOrmaneLīvāni420.94751824.8630:24,8628:49,051729.053645
EdīteKorklišaind450.9252538.8942:18,8939:08,472348.474203

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1991551,551,86185.84511072
DaceBrakanskaind641.4511151,151,67166.8652888
LigitaZiemaneVentspils VK501.22561301,301,59159.3283820
MārīteVilcāneind591.36081101,101,50149.6884725

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind511.27014744,746,02602.02711003
MārīteVilcāneLīvāni591.41883953,955,60560.4262912
LailaPētersoneTukuma VK481.22214514,515,51551.1673893
LigitaZiemaneVentspils VK501.25384124,125,17516.5664818
MārīteVasiļjevaLīvāni431.14964484,485,15515.0215815

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1889107810,7812,821281.631996
MārīteVilcāneLīvāni591.38488828,8212,211221.392936
InāraFjodorovaind531.27058688,6811,031102.793816
MārīteVasiļjevaLīvāni431.1179339,3310,421042.164756
DaceBrakanskaind641.49546936,9310,361036.315750
VitaOrmaneind421.10378218,219,06906.1386622

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HermīneBajāreTalsi671.7321104510,4518,101810.0411089
InāraRozēnaRīga661.695106310,6318,021801.7921083
AgraBrūneRiga711.89948968,9617,021701.8631021
MārīteVilcāneind591.4731101010,1014,881487.834888
LailaPētersoneind481.2511106210,6213,291328.675789

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LigitaZiemaneVentspils VK501.3147352235,2246,304630.371825
IlonaKojalovičaBabītes novads531.3912320132,0144,534453.232792
HelēnaRingaRīga722.0767210321,0343,674367.33776
MārīteVilcāneind591.5757269026,9042,394238.634753
GuntaHelmaneTukuma VK471.2927313831,3840,564056.495719
EvitaMiglāneDaugavpils novad401.1475320132,0136,733673.156649

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga661.8362293229,3253,845383.741958
HermīneBajāreTalsi671.8841272827,2851,405139.822913

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti