LSVS sporta spēles-vieglatlētika
2021.gada 28.-29.augustā - Cēsīs.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvānu novads810.68715.7515.7500,0010.82020937
VoldemārsMezītisGulbenes novads650.811113.4213.4200,0010.8850919
GUNTISGRANTIŅŠLiepājas SSK540.876312.4512.4500,0010.90990913
ValdisCelaVentspils730.756614.4714.4700,0010.9480901
MārisJirgensonsValmieras novads570.85912.912.9000,0011.08110860
DAINISŠTEINBERGSLiepājas SSK450.928711.9711.9700,0011.11650851
OļegsOkuņevsDaugavpils470.917112.3312.3300,0011.30780797
DmitrijsIvasivsMārupes novads430.940312.0312.0300,0011.31180794
VladimirsGolubevsJēkabpils novad640.817413.8913.8900,0011.35370783
ViktorsMūrnieksOgres novads810.68716.7216.7200,0011.48660747
AGRISBRIKMANISLiepājas SSK380.969411.8611.8600,0011.49710745
AntanasRuginisLietuva720.764115.115.1000,0011.53790734
AlmantsKalniņšTalsu novads470.917112.9112.9100,0011.83980655
JānisGusevsAizkraukles nova620.829614.3114.3100,0011.87160645
KristapsJankovskisLīvānu novads360.981112.1812.1800,0011.94980628
MārtiņšPlatacisCēsu novads390.963612.4512.4500,0011.99680615
MĀRISVECBAŠTIKSLiepājas SSK430.940312.7812.7800,0012.0170610
LeonsŽukovskisRSVK770.724416.5916.5900,0012.01780610
EdījsKizenbahsMārupes novads540.876313.9113.9100,0012.18930569
AldonisPalkavnieksJēkabpils novad900.573521.3821.3800,0012.26140551
AivarsZaķisRīga620.82961515.0000,0012.4440509
UldisSudārsMadonas novads650.811115.3515.3500,0012.45040507
OskarsStrazdiņšValmieras novads390.963613.1513.1500,0012.67130459
JānisKrastiņšOgres novads400.957813.3213.3200,0012.75790442
GintsRudzītisValmieras novads410.95213.413.4000,0012.75680442
JānisBuksBauskas novads830.665819.2519.2500,0012.81670430
NormundsBucenieksValmieras novads590.847315.1215.1200,0012.81120430
RaivisAsnsOgres novads390.963613.3513.3500,0012.86410420
ĒvaldsStahovskisOgres novads510.893814.414.4000,0012.87070418
UldisĀbelisOgres novads890.591422.122.1000,0013.06990380
VladimirsKallassGulbenes novads760.732918.3918.3900,0013.4780305
JurijsGammeršmidsCēsu novads410.95214.4114.4100,0013.71830264
EinārsVilnisCēsu novads620.829617.117.1000,0014.18620194
AleksejsKoziņecsValmieras novads790.706421.2821.2800,0015.0322094
StaņislavsDzalbsCēsu novads820.676723.3523.3500,0015.8009034
ElmārsGulbisValmieras novads920.541942.2242.2200,0022.87900

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgres novads670.786829.0729.0700,0022.87230809
VoldemārsMezītisGulbenes novads650.800729.0329.0300,0023.24430762
GUNTISGRANTIŅŠLiepājas SSK540.869326.8326.8300,0023.32330752
OļegsOkuņevsDaugavpils470.911525.6325.6300,0023.36170747
DAINISŠTEINBERGSLiepājas SSK450.923525.4925.4900,0023.540725
MārisJirgensonsValmieras novads570.851527.8827.8800,0023.73980702
AntanasRuginisLietuva720.748232.7732.7700,0024.51850612
ĒriksApšenieksBalvu novads680.779532.4432.4400,0025.2870529
MĀRISVECBAŠTIKSLiepājas SSK430.935527.0827.0800,0025.33330524
TālisAuniņšValkas novads640.807531.431.4000,0025.35550522
IVARSKATKEVIČSLiepājas SSK380.965626.3926.3900,0025.48220509
AldonisPalkavnieksJēkabpils novad900.523148.7748.7700,0025.51160505
AividasBalčiūnasLietuva460.917527.9127.9100,0025.60740496
LeonsŽukovskisRSVK770.702336.536.5000,0025.63390493
UldisSudārsMadonas novads650.800732.1432.1400,0025.73450483
OskarsStrazdiņšValmieras novads390.959627.527.5000,0026.3890421
NormundsBucenieksValmieras novads590.839431.5931.5900,0026.51660409
IvarsOraševskisCēsu novads570.851531.2631.2600,0026.61790400
GintsRudzītisValmieras novads410.947628.6828.6800,0027.17720351
AivarsZaķisRīga620.820733.3833.3800,0027.3950333
RaivisAsnsOgres novads390.959628.5928.5900,0027.4350330
ViktorsRadionovsRSVK660.793934.7134.7100,0027.55630320
NormundsTumulisCēsu novads590.839433.1233.1200,0027.80090300
EgīlsJaksonsJēkabpils novad360.977728.4628.4600,0027.82530298
ElmārsGailisKuldīgas novads650.800734.934.9000,0027.94440289
AleksejsKoziņecsValmieras novads790.681141.3741.3700,0028.17710272
DainisUpenieksOzolnieki520.881433.1633.1600,0029.22720199
JurijsGammeršmidsCēsu novads410.947631.1631.1600,0029.52720181
EinārsVilnisCēsu novads620.820737.3637.3600,0030.66140118
JurisZilverisMadonas novads810.658248.2748.2700,0031.7713070
AGRISBRIKMANISLiepājas SSK380.965658.2458.2400,0056.236500
AndrejsVācietisGulbenes novads850.605172.221:12.2200,0043.700300
AndisPāžeOzolnieki540.869346.2946.2900,0040.239900
MairisDzenisJēkabpils novad390.959637.6837.6800,0036.157700

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgres novads670.76563.831:03.8300,0048.82990929
PēterisĀrentsMadonas novads670.76566.191:06.1900,0050.63530821
AigarsAnsbergsVentspils500.875458.7758.7700,0051.44730774
MaksimsAitovsRēzekne420.923456.556.5000,0052.17210734
VladimirsGolubevsJēkabpils novad640.780867.271:07.2700,0052.52440715
JānisĢērmanisGulbenes novads420.923458.0358.0300,0053.58490659
AndrejsBondarevsLīvānu novads440.911459.159.1000,0053.86370644
AlmantsKalniņšTalsu novads470.893460.571:00.5700,0054.11320632
AGRISBRIKMANISLiepājas SSK380.947458.2458.2400,0055.17660579
DmitrijsIvasivsMārupes novads430.917460.381:00.3800,0055.39260568
AntisZundaGulbenes novads590.822367.771:07.7700,0055.72730552
ArmantsPēterkopsOgres novads560.840366.371:06.3700,0055.77070550
MārtiņšPlatacisCēsu novads390.941459.459.4000,0055.91920543
MareksZālītisĶekavas novads370.953458.7358.7300,0055.99320540
ĒriksApšenieksBalvu novads680.759474.331:14.3300,0056.44620519
GatisBrakanskisVentspils640.780872.861:12.8600,0056.88910499
JānisKrastiņšOgres novads400.935461.211:01.2100,0057.25580482
IVARSKATKEVIČSLiepājas SSK380.947460.641:00.6400,0057.45030473
HelmutsPolisMadonas novads550.845468.531:08.5300,0057.93530452
JānisMežielsOgres novads610.805972.11:12.1000,0058.10540445
ArtūrsKārkliņšValmieras novads360.959460.61:00.6000,0058.13960444
EdījsKizenbahsMārupes novads540.851468.311:08.3100,0058.15910443
IvarsOraševskisCēsu novads570.834869.841:09.8400,0058.30240437
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no680.759480.321:20.3200,0060.9950330
LeonsŽukovskisRSVK770.675990.891:30.8900,0061.43260314
JānisKaimiņšOgres novads730.719285.941:25.9400,0061.8080301
ĒvaldsStahovskisOgres novads510.869471.411:11.4100,0062.08390291
AndisGailisValmieras novads450.905469.311:09.3100,0062.75330269
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.828881.961:21.9600,0067.92850125
VladimirsKallassGulbenes novads760.687599.111:39.1100,0068.13810120
DidzisKalniņšRSVK530.857481.291:21.2900,0069.698088
AleksejsKoziņecsValmieras novads790.6503114.741:54.7400,0074.6154019
JurisZilverisMadonas novads810.622120.922:00.9200,0075.2122014
VaclavsGriņēvičsOgres novads750.6984111.441:51.4400,0077.829701
AndrejsVācietisGulbenes novads850.5548162.162:42.1600,0089.966400
RomualdsSaušsAugšdaugavas no870.5168157.82:37.8000,0081.55100

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisRazgalisMadonas novads360.9846113.131:53.1300,00111.3880987
PēterisĀrentsMadonas novads670.765149.652:29.6500,00114.4820902
JānisĢērmanisGulbenes novads420.9417127.142:07.1400,00119.7280767
MaksimsAitovsRēzekne420.9417127.192:07.1900,00119.7750766
AividasBalčiūnasLietuva460.9132137.32:17.3000,00125.3820634
ArtursOnzulsLīvānu novads331127.622:07.6200,00127.620585
LeonsSeškensMadonas novads650.7776165.212:45.2100,00128.4670567
HelmutsPolisMadonas novads550.849154.532:34.5300,00131.1960510
ĒriksApšenieksBalvu novads680.7579174.252:54.2500,00132.0640493
JānisKrastiņšOgres novads400.956139.232:19.2300,00133.1040473
GuntarsAvdejevsOgres novads490.8918149.962:29.9600,00133.7340461
GatisBrakanskisVentspils640.7847171.942:51.9400,00134.9210438
JānisMežielsOgres novads610.8062168.662:48.6600,00135.9740419
ValdisŅilovsOgres novads460.9132149.492:29.4900,00136.5140409
JānisKaimiņšOgres novads730.714194.913:14.9100,00139.1660363
AndisGailisValmieras novads450.9203151.492:31.4900,00139.4160358
SandrisBalinskisVentspils510.8776161.622:41.6200,00141.8380319
ViktorsSuborinsRSVK700.742191.23:11.2000,00141.870318
NormundsAumeistersValkas novads480.899158.092:38.0900,00142.1230314
ArtūrsKārkliņšValmieras novads360.9846145.382:25.3800,00143.1410298
GuntisZālītisRSVK540.8561169.732:49.7300,00145.3060266
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no680.7579196.073:16.0700,00148.6010220
ViktorsMūrnieksOgres novads810.6135242.674:02.6700,00148.8780217
RaitisKozlovskisVentspils510.8776172.272:52.2700,00151.1840187
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.8276184.063:04.0600,00152.3280174
NikolajsVasiļjevsRēzekne620.799194.53:14.5000,00155.4060139
NormundsTumulisCēsu novads590.8204195.833:15.8300,00160.659090
JānisSīmanisSmiltenes novads350.9917166.762:46.7600,00165.376054
JurisZilverisMadonas novads810.6135284.314:44.3100,00174.424011
MārcisZīvertsBauskas novads430.9346196.853:16.8500,00183.97600
OskarsFreimanisOzolnieki630.7919276.594:36.5900,00219.03200
JāzepsOdumiņšGulbenes novads880.4919433.167:13.1600,00213.07100
RomualdsSaušsAugšdaugavas no870.5112363.276:03.2700,00185.70400
JānisAdamovičs-RātsOzolnieki750.6924265.384:25.3800,00183.74900

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisĀbeleMārupes novads410.944257.564:17.5600,00243.1370818
AndrisDainisValkas novads720.6883363.376:03.3700,00250.1080739
AntisZundaGulbenes novads590.802314.255:14.2500,00252.0290718
AldisDainisValkas novads650.7529335.225:35.2200,00252.3870715
JānisArseņikovsOgres novads380.9677263.654:23.6500,00255.1340685
LeonsSeškensMadonas novads650.7529339.015:39.0100,00255.2410684
ViktorsSuborinsRSVK700.7079374.686:14.6800,00265.2360583
AndrisDudelsDaugavpils570.8179325.615:25.6100,00266.3160572
KęstutisAbromaitisLietuva650.7529359.325:59.3200,00270.5320532
CraigRoseLatvija410.944287.574:47.5700,00271.4660524
ValdisŅilovsOgres novads460.9046300.925:00.9200,00272.2120517
PēterisKrastiņšJēkabpils novad490.881310.15:10.1000,00273.1980508
AndisGailisValmieras novads450.9125299.354:59.3500,00273.1570508
GuntarsAvdejevsOgres novads490.881310.35:10.3000,00273.3740506
ValērijsJegorovsRīga580.81340.325:40.3200,00275.6590486
JānisKaimiņšOgres novads730.6779408.336:48.3300,00276.8070475
VjačeslavsBambansDaugavpils400.9519292.824:52.8200,00278.7350459
AivarsZaķisRīga620.778359.455:59.4500,00279.6520451
JānisMežielsOgres novads610.786360.666:00.6600,00283.4790419
SandrisBalinskisVentspils510.8653335.635:35.6300,00290.4210363
GuntisZālītisRSVK540.8416349.465:49.4600,00294.1060335
AndrisPastorsBauskas novads540.8416349.855:49.8500,00294.4340333
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.81365.986:05.9800,00296.4440318
IGORSSEŅKOLiepājas SSK370.9755304.535:04.5300,00297.0690314
ArtūrsKārkliņšValmieras novads360.9834303.625:03.6200,00298.580303
JurisJevsinsBauskas novads550.8337359.055:59.0500,00299.340298
DidzisKalniņšRSVK530.8495353.585:53.5800,00300.3660291
RaitisKozlovskisVentspils510.8653356.75:56.7000,00308.6520236
NikolajsVasiļjevsRēzekne620.778401.436:41.4300,00312.3130214
MihailsBasmanovsBauskas novads510.8653365.816:05.8100,00316.5350190
ElmārsGailisKuldīgas novads650.7529424.197:04.1900,00319.3730175
StaņislavsDzalbsCēsu novads820.5628572.949:32.9400,00322.4510159
JānisPārumsBauskas novads370.9755331.85:31.8000,00323.6710152
JurijsGammeršmidsCēsu novads410.944361.656:01.6500,00341.398077
JānisAdamovičs-RātsOzolnieki750.6556526.88:46.8000,00345.37063
PēterisEriņšMadonas novads650.7529462.57:42.5000,00348.216055
VaclavsGriņēvičsOgres novads750.6556560.359:20.3500,00367.365012
JānisKaprālisOgres novads780.6194660.4411:00.4400,00409.07700

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsBondarsJēkabpils novad540.86741103.4618:23.4600,00957.1410647
JānisArseņikovsOgres novads380.9791978.9916:18.9900,00958.5290643
AividasBalčiūnasLietuva460.92321070.7917:50.7900,00988.5530566
AndisGailisValmieras novads450.93021078.8517:58.8500,001003.550529
VjačeslavsBambansDaugavpils400.96511041.3517:21.3500,001005.010525
VairisKrauklisSmiltenes novads680.76561324.8122:04.8100,001014.270503
MareksZālītisĶekavas novads370.9861031.7817:11.7800,001017.340496
ViktorsSuborinsRSVK700.7481374.1822:54.1800,001027.890471
LeonsSeškensMadonas novads650.78921314.0621:54.0600,001037.060451
ViktorsRadionovsRSVK660.78171331.2222:11.2200,001040.610443
ValdisŅilovsOgres novads460.92321148.519:08.5000,001060.30400
AivarsZaķisRīga620.81161309.0921:49.0900,001062.460395
JānisSupeGulbenes novads700.7481425.1423:45.1400,0010660388
IvarsOraševskisCēsu novads570.84661274.8321:14.8300,001079.270361
IGORSSEŅKOLiepājas SSK370.9861096.5318:16.5300,001081.180357
JānisGailisValmieras novads390.97211113.7718:33.7700,001082.70354
HelmutsPolisMadonas novads550.86041275.4421:15.4400,001097.390326
GuntarsAvdejevsOgres novads490.90231220.2420:20.2400,001101.020319
ArtūrsKārkliņšValmieras novads360.9931112.9518:32.9500,001105.160311
KęstutisAbromaitisLietuva650.78921439.923:59.9000,001136.370256
EdgarsRūtiņšOgres novads450.93021248.8220:48.8200,001161.650215
AndrisPastorsBauskas novads540.86741360.8622:40.8600,001180.410150
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no680.76561569.4626:09.4600,001201.580150
DainisUpenieksOzolnieki520.88131352.222:32.2000,001191.690150
JānisPārumsBauskas novads370.9861237.6620:37.6600,001220.330134
NikolajsVasiļjevsRēzekne620.8116151425:14.0000,001228.760123
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.83961466.1724:26.1700,0012310121
RaitisKozlovskisVentspils510.88831412.6523:32.6500,001254.86095
StaņislavsDzalbsCēsu novads820.60352087.6434:47.6400,001259.89090
ElmārsGailisKuldīgas novads650.78921614.5726:54.5700,001274.22076
RaitisLērmeValmieras novads780.66171952.9132:32.9100,001292.24060
JānisSīmanisSmiltenes novads3511305.1621:45.1600,001305.16050
EinārsVilnisCēsu novads620.81161704.1428:24.1400,001383.0808
OskarsFreimanisOzolnieki630.8043219636:36.0000,001766.2400

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils novad490.8809739.1812:19.1800,00651.14401204
VladimirsOrehovsTalsu novads720.69741080.6318:00.6300,00753.6310970
HarijsĀboliņšGulbenes novads730.68851164.0919:24.0900,00801.4760869
IlmārsSaulgriezisRīga640.76581053.3917:33.3900,00806.6860859
MADARSBREIDETukuma novads560.8289975.1316:15.1300,00808.2850855
ModrisLiepiņšTukuma novads540.8439964.9316:04.9300,00814.3040842
RaitisLērmeValmieras novads780.64261289.7721:29.7700,00828.8060814
IVARSLAPIŅŠLiepājas SSK460.9031933.8615:33.8600,00843.3690785
IgnatsŠimkunsDaugavpils880.54491556.4525:56.4500,00848.110775
ValērijsJegorovsRīga580.81361046.2217:26.2200,00851.2050769
Aleksde CoppetRSVK820.60451429.1823:49.1800,00863.9390746
GuntisBalodisGulbenes novads740.67951272.8421:12.8400,00864.8950745
JurisMalnacisSmiltenes novads700.7151229.8820:29.8800,00879.3640716
JānisKlimonsGulbenes novads650.75751169.5819:29.5800,00885.9570705
JānisVažņevičsLīvānu novads610.79011123.4618:43.4600,00887.6460701
RaivisBērziņšGulbenes novads480.8883998.6616:38.6600,00887.110701
AndrejsVācietisGulbenes novads850.57511558.2225:58.2200,00896.1320685
ValērijsĀdmidiņšRēzekne530.85131062.6317:42.6300,00904.6170671
MārisGrīnšteinsTukuma novads830.59481521.5525:21.5500,00905.0180669
VaclavsGriņēvičsOgres novads750.67041357.3522:37.3500,00909.9670662
JānisKaprālisOgres novads780.64261424.4123:44.4100,00915.3260651
AgrisKnopeValkas novads680.73221274.3921:14.3900,00933.1080619
ValdisSirsniņšMārupes novads620.7821211.7720:11.7700,00947.6040595
LeonsSeškensMadonas novads650.75751270.3221:10.3200,00962.2670570
ĒriksJukāmsValkas novads660.74921348.2522:28.2500,001010.110493
ValdisŅilovsOgres novads460.90311123.6518:43.6500,001014.770487
GuntarsVasiļjevsMadonas novads390.95491075.0317:55.0300,001026.550469
DidzisKalniņšRSVK530.85131250.0220:50.0200,001064.140413
ZigfrīdsBaumanisSiguldas novads790.63321838.8430:38.8400,001164.350284
DzintarsPārumsBauskas novads400.94751273.3521:13.3500,001206.50237

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils novad490.88331272.0521:12.0500,001123.601166
VladimirsOrehovsTalsu novads720.69921881.931:21.9000,001315.820909
HarijsĀboliņšGulbenes novads730.69021963.3332:43.3300,001355.090859
IlmārsSaulgriezisRīga640.76831824.0830:24.0800,001401.440804
MADARSBREIDETukuma novads560.83151709.2728:29.2700,001421.260780
ValērijsJegorovsRīga580.81621751.7329:11.7300,001429.760771
Aleksde CoppetRSVK820.60472457.0840:57.0800,001485.80707
GuntisBalodisGulbenes novads740.68112189.6736:29.6700,001491.380701
ModrisLiepiņšTukuma novads540.84641766.6729:26.6700,001495.310696
IVARSLAPIŅŠLiepājas SSK460.90541658.5427:38.5400,001501.640689
JānisVažņevičsLīvānu novads610.79271931.5532:11.5500,001531.140657
RaitisLērmeValmieras novads780.64362380.6639:40.6600,001532.190656
RaivisBērziņšGulbenes novads480.89071727.2128:47.2100,001538.430650
JurisMalnacisSmiltenes novads700.7172186.4236:26.4200,001567.660619
JānisKlimonsGulbenes novads650.762072.1434:32.1400,001574.830612
AgrisKnopeValkas novads680.73452184.4636:24.4600,001604.490581
ValdisSirsniņšMārupes novads620.78462085.7334:45.7300,001636.460549
JānisKaprālisOgres novads780.64362668.1644:28.1600,001717.230473
ĒriksJukāmsValkas novads660.75162394.0439:54.0400,001799.360401
GuntarsVasiļjevsMadonas novads390.95711938.5832:18.5800,001855.410356
ZigfrīdsBaumanisSiguldas novads790.6343177.7152:57.7100,002014.670241
DzintarsPārumsBauskas novads400.94972527.8942:07.8900,002400.74056

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils731.54761401,402,17216.66401055
JānisMankovskisLīvānu novads811.75231201,202,10210.27601002
UģisLasmanisVentspils541.21411701,702,06206.3970967
PĒTERISVALDMANISLiepājas SSK471.12521751,751,97196.910879
IMANTSAIZKALNSLiepājas SSK771.64331151,151,89188.980810
ValdisBlūmsValmieras novads821.78181051,051,87187.0890801
JurisLebedoksLīvānu novads671.42361301,301,85185.0680784
ArvīdsVītolsAizkraukles nova701.48321251,251,85185.40784
ViktorsZarņickisJēkabpils novad731.54761201,201,86185.7120784
MārisMednisTukuma novads641.36911351,351,85184.8290775
SandrisBalinskisVentspils511.17431551,551,82182.0160758
ViktorsVējiņšSmiltenes novads621.33481351,351,80180.1980741
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.64331101,101,81180.7630741
RaimondsŽizņevskisTukuma novads491.14931551,551,78178.1410723
AgrisBlumbergsTalsu novads541.21411451,451,76176.0440706
LeonsSeškensMadonas novads651.38691251,251,73173.3630680
JurisJurašsValmieras novads461.11361551,551,73172.6080672
JānisKovalsBauskas novads431.08011601,601,73172.8160672
JānisDainisValmieras novads651.38691201,201,66166.4280621
MareksZālītisĶekavas novads371.02761601,601,64164.4160604
KĀRLISJURŠEVICSTukuma novads351.0261601,601,64164.160604
JurisKožeurovsTukuma novads401.04861551,551,63162.5330587
IvarsTimkoJēkabpils novad431.08011501,501,62162.0150587
NormundsBucenieksValmieras novads591.28681251,251,61160.850570
JānisLudānsLīvānu novads751.59431001,001,59159.430561
GintsRudzītisValmieras novads411.05881501,501,59158.820553
EgīlsJaksonsJēkabpils novad361.02561401,401,44143.5840426

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils731.73674374,377,59758.93801047
VytautasZaniauskasLietuva611.42855085,087,26725.6780976
MārisJirgensonsValmieras novads571.34865255,257,08708.0150939
VairisMartinsonsLatvija671.56754424,426,93692.8350905
JurisLebedoksLīvānu novads671.56754374,376,85684.9970888
ArvīdsVītolsAizkraukles nova701.64824094,096,74674.1140867
GUNTISGRANTIŅŠLiepājas SSK541.29445175,176,69669.2050856
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.87123503,506,55654.920824
JurisKožeurovsTukuma novads401.08995995,996,53652.850820
MārisMednisTukuma novads641.49494344,346,49648.7870811
AigarsVilnītisJūrmala541.29444954,956,41640.7280794
GuntisZālītisRSVK541.29444844,846,26626.490765
ViktorsMūrnieksOgres novads812.02853063,066,21620.7210752
RihardsMelgailisBauskas novads681.59343893,896,20619.8330750
JānisGusevsAizkraukles nova621.44994254,256,16616.2080744
PĒTERISVALDMANISLiepājas SSK471.18335205,206,15615.3160742
ZigmundsZnotiņšJēkabpils novad581.36774434,436,06605.8910721
AlmantsKalniņšTalsu novads471.18335115,116,05604.6660719
DmitrijsIvasivsMārupes novads431.1285285,285,96595.5840700
ViktorsZarņickisJēkabpils novad731.73673423,425,94593.9510696
GaidisGailītisOgres novads591.38754154,155,76575.8120658
RaivisMelgailisBauskas novads451.15514954,955,72571.7740649
KĀRLISJURŠEVICSTukuma novads351.03175525,525,69569.4980645
JurisJurašsValmieras novads461.1694814,815,62562.2890631
RaimondsŽizņevskisTukuma novads491.21314584,585,56555.60616
ViktorsVējiņšSmiltenes novads621.44993813,815,52552.4120610
AgrisBlumbergsTalsu novads541.29444204,205,44543.6480591
OskarsStrazdiņšValmieras novads391.07715005,005,39538.550581
MairisDzenisJēkabpils novad391.07715005,005,39538.550581
JānisDainisValmieras novads651.51863533,535,36536.0660577
JānisStalidzānsVentspils481.1984434,435,31530.7140564
ĒvaldsStahovskisOgres novads511.24434084,085,08507.6740517
NormundsBucenieksValmieras novads591.38753403,404,72471.750443
AlbertsPešiksBauskas novads721.7062632,634,49448.6780396
ĀdolfsMičulisGulbenes novads852.21581971,974,37436.5130371

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils731.6903100610,0617,001700.4401165
JānisMankovskisLīvānu novads811.98417817,8115,501549.5801005
MārisMednisTukuma novads641.45699699,6914,121411.740860
JurisLebedoksLīvānu novads671.52749179,1714,011400.630849
JānisGusevsAizkraukles nova621.41329799,7913,841383.520831
ArvīdsVītolsAizkraukles nova701.60568558,5513,731372.790820
ViktorsZarņickisJēkabpils novad731.69038038,0313,571357.310804
JānisDainisValmieras novads651.47999109,1013,471346.710793
PĒTERISVALDMANISLiepājas SSK471.1544115811,5813,371336.80783
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.82187197,1913,101309.870755
OļegsOkuņevsDaugavpils471.1544112811,2813,021302.160747
JurisKožeurovsTukuma novads401.0636120612,0612,831282.70727
ValdisBlūmsValmieras novads822.03036306,3012,791279.090724
ZigmundsZnotiņšJēkabpils novad581.33359549,5412,721272.160717
IMANTSAIZKALNSLiepājas SSK771.82186986,9812,721271.620716
MārisEglītisAizkraukles nova541.26239989,9812,601259.780703
RaimondsŽizņevskisTukuma novads491.1833100910,0911,941193.950636
MairisDzenisJēkabpils novad391.0512108310,8311,381138.450580
KĀRLISJURŠEVICSTukuma novads351.0069108810,8810,961095.510536
ĀdolfsMičulisGulbenes novads852.19824844,8410,641063.930504
RaivisBērziņšGulbenes novads481.16878658,6510,111010.930451
AlbertsPešiksBauskas novads721.66056066,0610,061006.260447
JānisLudānsLīvānu novads751.75465315,319,32931.6930372
JāzepsOdumiņšGulbenes novads882.38373503,508,34834.2950276

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.2215139813,9817,081707.660946
AldisPutnsJūrmala721.3251124312,4316,471647.10911
DainisKūlaVentspils621.2905125312,5316,1716170892
BorissDormidonovsOlaines novads521.2093130213,0215,751574.510867
AndrisRukmanisMārupes novads521.2093129312,9315,641563.620861
JānisBuksBauskas novads831.60389719,7115,571557.290857
JānisStrapcānsBalvu novads691.4681105210,5215,441544.440850
DzintarsBriedisSmiltenes novads801.5053102110,2115,371536.910845
MārisBemersValmieras novads601.2482121512,1515,171516.560833
AivisOrliņšAizkraukles nova531.229121912,1914,981498.150822
JānisVanuškaJūrmala701.2806114111,4114,611461.160800
JānisErtsJēkabpils novad551.2706113011,3014,361435.780785
EgonsLācisBalvu novads411.1302126612,6614,311430.830782
IvarsDundursJēkabpils novad671.4141100610,0614,231422.580777
JānisMankovskisLīvānu novads811.53479239,2314,171416.530774
GunārsLazdaĶekavas novads651.3607103210,3214,041404.240767
JānisKantorisOgres novads721.3251103710,3713,741374.130749
VitalissIļjenkovsLudzas novads771.45099459,4513,711371.10747
JurijsKopasovsAugšdaugavas no731.3489101210,1213,651365.090744
RaivisMelgailisBauskas novads451.2023113111,3113,601359.80740
MareksBajārsTalsu novads461.2215108910,8913,301330.210723
ViestursDriķisTukuma novads441.1833110911,0913,121312.280712
ZigfrīdsRudzātsOgres novads781.47968858,8513,091309.450710
AndrejsEnceMārupes novads631.3139909,9013,001299.870705
IvarsVeliksAugšdaugavas no681.44119019,0112,981298.430704
JānisStalidzānsVentspils481.2623102210,2212,901290.070699
AlbertsTropsOgres novads741.37369379,3712,871287.060697
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads711.30249729,7212,661265.930684
ViktorsVējiņšSmiltenes novads621.29059769,7612,601259.530681
GunārsMīlenbergsValmieras novads771.45098598,5912,461246.320673
JānisKarlivānsValmieras novads391.0974111211,1212,201220.310658
AndrisSpridzānsBalvu novads591.36178778,7711,941194.210643
JānisSpridzānsBalvu novads851.68667037,0311,861185.680637
ZintisJaunpujens-PujensBauskas novads351.0372113811,3811,801180.330634
ValdisJermacānsMadonas novads381.0816106110,6111,481147.580615
JānisPērkonsGulbenes novads741.37368218,2111,281127.730603
AIVARSMIRKSLiepājas SSK781.47967347,3410,861086.030579
JānisMarkevičsValmieras novads371.0663101810,1810,851085.490578
IgnatsŠimkunsDaugavpils881.82475925,9210,801080.220575
ĀdolfsMičulisGulbenes novads851.68666226,2210,491049.070557
ElmārsGulbisValmieras novads922.08424874,8710,151015.010537
UldisĀbelisOgres novads891.88545375,3710,121012.460535
GunārsRubenisGulbenes novads821.56756436,4310,081007.90532
IlmārsBeiersKuldīgas novads761.42427017,019,98998.3640527
KristsMedisonsTukuma novads431.1657957,959,26926.1750485
GuntarsŠumilaBauskas novads471.24157137,138,85885.190461
MārisGrīnšteinsTukuma novads831.60385465,468,76875.6750455
ArnoldsMarkssSmiltenes novads881.82474414,418,05804.6930413
LaimonisKūliņšJelgava751.39934034,035,64563.9180272

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspils621.4691475247,5269,816981.160956
JānisZagorskisValmieras novads601.414429742,9760,766075.960828
VilmārsBukšsRīga511.2477482348,2360,186017.660820
DzintarsBriedisSmiltenes novads802.0952282028,2059,085908.460805
VytautasZaniauskasLietuva611.4408391039,1056,345633.530766
VitalissIļjenkovsLudzas novads771.9937275027,5054,835482.670745
JānisLudānsLīvānu novads751.8932269726,9751,065105.960691
NormundsErmičsOgres novads551.338377937,7950,565056.30684
VladimirsKallassGulbenes novads761.9418253125,3149,154914.70664
IMANTSAIZKALNSLiepājas SSK771.9937244924,4948,834882.570660
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads711.7178282228,2248,484847.630655
KristapsJankovskisLīvānu novads361.0264463646,3647,584758.390643
ZintisJaunpujens-PujensBauskas novads351.0126469446,9447,534753.140642
IvarsDundursJēkabpils novad671.6292290129,0147,264726.310638
JānisDainisValmieras novads651.562291529,1545,534553.230614
RihardsMelgailisBauskas novads681.6657268726,8744,764475.740603
AndrisSpridzānsBalvu novads591.4454309830,9844,784477.850603
EgonsLācisBalvu novads411.1021403840,3844,504450.280599
ValdisBlūmsValmieras novads822.2162199119,9144,124412.450594
MikusBrakanskisVentspils391.0705395039,5042,284228.480568
JānisKantorisOgres novads721.7579239223,9242,054204.90565
VairisMartinsonsLatvija671.6292242724,2739,543954.070530
GunārsMīlenbergsValmieras novads771.9937195219,5238,923891.70521
AIVARSMIRKSLiepājas SSK782.0487183018,3037,493749.120501
ValdisŅilovsOgres novads461.1901309530,9536,833683.360492
IvarsVeliksAugšdaugavas no681.6657213521,3535,563556.270474
GunārsPavlovskisTukuma novads701.6801209020,9035,113511.410467
JāzepsOdumiņšGulbenes novads882.6956129812,9834,993498.890466
ZigfrīdsRudzātsOgres novads782.0487170417,0434,913490.980464
JānisPērkonsGulbenes novads741.8456188018,8034,703469.730462
JānisMarkevičsValmieras novads371.0406325032,5033,823381.950449
JānisSpridzānsBalvu novads852.4378137213,7233,453344.660444
ValdisJermacānsMadonas novads381.0553312431,2432,973296.760437
AlbertsTropsOgres novads741.8456173017,3031,933192.890423
KārlisBricisMadonas novads701.6801184118,4130,933093.060409
KristsMedisonsTukuma novads431.1357262626,2629,822982.350393
GunārsRubenisGulbenes novads822.2162102510,2522,722271.60294
ArnoldsMarkssSmiltenes novads882.69566966,9618,761876.140239
LaimonisKūliņšJelgava751.89326986,9813,211321.450162

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala721.3334400440,0453,395338.930939
DzintarsBriedisSmiltenes novads801.6441292929,2948,164815.570843
JānisPāvuliņšJaungulbene461.2252364936,4944,714470.750780
IvarsŠūpulnieksJūrmala651.1637370137,0143,074306.850750
JānisVanuškaJūrmala701.2781316331,6340,434042.630702
GunārsPavlovskisTukuma novads701.2781315031,5040,264026.010699
JānisKarlivānsValmieras novads391.0827371537,1540,224022.230699
BorissDormidonovsOlaines novads521.0552377737,7739,853985.490692
JurģisLiepiņšVentspils511.0382381338,1339,593958.660687
AndrisSpridzānsBalvu novads591.1928330533,0539,423942.20684
VytautasZaniauskasLietuva611.0819363536,3539,333932.710682
JānisZagorskisValmieras novads601.0628368136,8139,123912.170678
UģisLasmanisVentspils541.0913356135,6138,863886.120674
KārlisBricisMadonas novads701.2781294229,4237,603760.170651
JānisMarkevičsValmieras novads371.0472357635,7637,453744.790648
NormundsKrūmiņšOgres novads441.183310731,0736,763675.580635
JānisStalidzānsVentspils481.2709288928,8936,723671.630635
JānisBuksBauskas novads831.8062202720,2736,613661.170633
UldisSudārsMadonas novads651.1637305430,5435,543553.940613
AIVARSMIRKSLiepājas SSK781.5482226722,6735,103509.770605
JānisStrapcānsBalvu novads691.252279627,9635,013500.590604
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads711.3047268226,8234,993499.210603
MārisBemersValmieras novads601.0628324232,4234,463445.60594
JānisPērkonsGulbenes novads741.3977244324,4334,153414.580588
JānisSpridzānsBalvu novads851.9508165416,5432,273226.620554
UldisĀbelisOgres novads892.3089139813,9832,283227.840554
AndrisRukmanisMārupes novads521.0552302830,2831,953195.150548
JurijsKopasovsAugšdaugavas no731.3645231623,1631,603160.180542
JurisGolunovsJelgavas novads701.2781242724,2731,023101.950531
IvarsDundursJēkabpils novad671.2046256625,6630,9130910529
ViestursDriķisTukuma novads441.183260226,0230,783078.170527
AndrisStrapcānsBalvu novads421.141269426,9430,743073.850526
AndrejsRešetņikovsRēzekne741.3977216821,6830,303030.210518
AlbertsPešiksBauskas novads721.3334223422,3429,792978.820509
IlmārsBeiersKuldīgas novads761.4677194419,4428,532853.210486
AlbertsTropsOgres novads741.3977203320,3328,422841.520484
GunārsMīlenbergsValmieras novads771.5061188718,8728,422842.010484
JānisVastlāvisBauskas novads641.1424247824,7828,312830.870482
ElmārsGulbisValmieras novads922.64059919,9126,172616.740443
ValdisJermacānsMadonas novads381.0646232323,2324,732473.070417
GuntarsŠumilaBauskas novads471.2472192919,2924,062405.850405
GunārsRubenisGulbenes novads821.7449137213,7223,9423940403
IvarsVeliksAugšdaugavas no681.2275192819,2823,672366.620398
ArnoldsMarkssSmiltenes novads882.1943106810,6823,442343.510394
MārisGrīnšteinsTukuma novads831.8062121612,1621,962196.340367

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils450.919613.0413.0400,0011.99160990
MārīteKozlovskaRēzekne700.739616.6316.6300,0012.29950933
EditaValiulienėLietuva540.856214.5114.5100,0012.42350908
LAURAKATKEVIČALiepājas SSK440.926613.4513.4500,0012.46280900
AndaGermovaTukuma novads600.81415.3715.3700,0012.51120891
MārīteVasiļjevaLīvānu novads450.919613.8513.8500,0012.73650850
DacePilsētnieceRīga530.863314.7914.7900,0012.76820845
GunitaBerkmaneBauskas novads350.9913.0913.0900,0012.95910810
ValentīnaMaklakovaDaugavpils670.763817.0917.0900,0013.05330792
LeontīneVītolaLīvānu novads830.604721.7221.7200,0013.13410778
ElitaZālīteSmiltenes novads540.856215.3715.3700,0013.15980775
ANDRAŠLISERELiepājas SSK530.863315.515.5000,0013.38120735
LaineBahaBauskas novads33113.5413.5400,0013.540708
IlonaSirsoneRīga490.891415.3515.3500,0013.6830685
ŽaneteLeimaneSmiltenes novads540.856216.0616.0600,0013.75060673
IneseMozgaGulbenes novads360.9831414.0000,0013.7620671
DiānaĶirsoneRēzekne370.975914.2214.2200,0013.87730654
IevaSiugaleBauskas novads410.947814.6414.6400,0013.87580654
InāraFjodorovaDaugavpils550.849216.7116.7100,0014.19010603
AivaAvota-ZalstereBauskas novads360.98314.5914.5900,0014.3420580
OksanaZandereRīga420.940715.2815.2800,0014.37390575
EvitaMiglāneDaugavpils420.940715.2915.2900,0014.38330574
LīgaKonovalovaVentspils390.961815.1215.1200,0014.54240550
ZeltīteLarinovaValmieras novads360.98314.8514.8500,0014.59760543
IraidaZālīteRīga700.739620.2120.2100,0014.94730493
IlzeAgapovaSmiltenes novads350.9915.1515.1500,0014.99850486
AijaVītolaAizkraukles nova620.800419.0319.0300,0015.23160453
KristīneČīma AlsbergaKuldīgas novads370.975915.7515.7500,0015.37040434
ValentīnaBalševicaRēzekne720.722821.4421.4400,0015.49680419
AritaBrikmaneSmiltenes novads390.961816.7816.7800,0016.1390340
SanitaZaķeValmieras novads450.919619.3519.3500,0017.79430174
ZinaidaGīnbergaRSVK590.82122.4222.4200,0018.40680127
AnnaIvbuleLīvānu novads760.685429.4129.4100,0020.1576033
LūcijaVasiļevskaRēzekne740.704634.5634.5600,0024.35100

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvānu novads830.535146.4746.4700,0024.86610954
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils450.898227.9427.9400,0025.09570933
MārīteKozlovskaRēzekne700.706835.5435.5400,0025.11970931
AndaGermovaTukuma novads600.790233.5733.5700,0026.5270806
GintaRassaVentspils470.883831.2631.2600,0027.62760715
ElitaZālīteSmiltenes novads540.833433.833.8000,0028.16890673
IneseMozgaGulbenes novads360.96329.829.8000,0028.69740632
InāraLūseRīga580.804636.1536.1500,0029.08630603
ValentīnaMaklakovaDaugavpils670.735840.7940.7900,0030.01330537
LieneZariņaValmieras novads380.948632.2732.2700,0030.61130496
AgneseOseTukuma novads380.948633.3533.3500,0031.63580430
AijaVītolaAizkraukles nova620.777242.4942.4900,0033.02320348
KristīneČīma AlsbergaKuldīgas novads370.955835.2435.2400,0033.68240312
IraidaZālīteRīga700.706847.9847.9800,0033.91230300
IvetaKazaineSmiltenes novads410.92737.6237.6200,0034.87370252
ValentīnaBalševicaRēzekne720.687952.5252.5200,0036.12850196
SanitaZaķeValmieras novads450.898241.5541.5500,0037.32020149

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils450.898363.871:03.8700,0057.37440927
MārīteKozlovskaRēzekne700.660287.11:27.1000,0057.50340922
IlonaKojalovičaMārupes novads550.816772.941:12.9400,0059.57010851
GintaRassaVentspils470.88268.541:08.5400,0060.45230822
ElitaZālīteSmiltenes novads540.825273.481:13.4800,0060.63570816
GunaĢērmaneGulbenes novads370.963664.851:04.8500,0062.48950756
AndaGermovaTukuma novads600.771582.031:22.0300,0063.28610730
AnitaIeviņaCēsu novads530.833577.631:17.6300,0064.70460687
LudmilaJoceKuldīgas novads560.808280.161:20.1600,0064.78530684
RutaŠķipareJēkabpils novad500.857576.411:16.4100,0065.52160662
IneseMozgaGulbenes novads360.971768.311:08.3100,0066.37680637
MarikaZālīteĶekavas novads360.971769.921:09.9200,0067.94130592
AijaLāceValkas novads690.6731102.821:42.8200,0069.20810557
LieneZariņaValmieras novads380.955473.161:13.1600,0069.89710538
ValentīnaPetrovaDaugavpils710.6471110.351:50.3500,0071.40750498
SandraPlatāOzolnieki490.865784.681:24.6800,0073.30750450
KristīneDakša-JunolainenaBauskas novads34173.361:13.3600,0073.360449
AgneseOseTukuma novads380.955477.631:17.6300,0074.16770430
DanaOzoliņaBauskas novads30178.691:18.6900,0078.690328
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.7715102.841:42.8400,0079.34110314
IvetaKazaineSmiltenes novads410.930986.321:26.3200,0080.35530294
ŅinaJurciņaGulbenes novads710.6471125.172:05.1700,0080.99750281
RutaKozlovskaMadonas novads650.7201119.441:59.4400,0086.00870192
IlzePelēceOzolnieki550.8167116.791:56.7900,0095.3824071
VeltaBruceBauskas novads770.5567183.043:03.0400,00101.898021

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRīga580.8034171.082:51.0800,00137.4460871
GintaRassaVentspils470.8957154.922:34.9200,00138.7620851
KitijaValtereLīvānu novads301142.132:22.1300,00142.130800
DaigaDābolaOzolnieki420.9371155.322:35.3200,00145.550750
AnitaIeviņaCēsu novads530.8465173.822:53.8200,00147.1390727
AgitaKaļvaOgres novads410.9454158.452:38.4500,00149.7990690
GunaĢērmaneGulbenes novads370.9785153.272:33.2700,00149.9750688
LīnaSiliņaBauskas novads321151.962:31.9600,00151.960661
RutaŠķipareJēkabpils novad500.8709176.472:56.4700,00153.6880638
LudmilaJoceKuldīgas novads560.821189.53:09.5000,00155.5790613
DaceAnčaGulbenes novads450.9123172.592:52.5900,00157.4540589
ZeltīteLarinovaValmieras novads360.9868162.542:42.5400,00160.3940552
DaceKalniņaBauskas novads490.8792184.393:04.3900,00162.1160531
LailaCeikaValmieras novads690.6879236.693:56.6900,00162.8190522
ValentīnaPetrovaDaugavpils710.6623253.174:13.1700,00167.6740466
IevaSiugaleBauskas novads410.9454179.112:59.1100,00169.3310447
KristīneDakša-JunolainenaBauskas novads341170.542:50.5400,00170.540434
MaijaJanševskaOgres novads440.9206188.553:08.5500,00173.5790401
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.7848223.393:43.3900,00175.3160383
SigneLauvaVentspils550.8295216.413:36.4100,00179.5120341
ĻubovaKrēmereMadonas novads430.9289194.923:14.9200,00181.0610326
DanaOzoliņaBauskas novads301181.383:01.3800,00181.380323
SantaLorenceJelgava590.7942233.973:53.9700,00185.8190283
LaimaKlaužaMadonas novads520.85472193:39.0000,00187.1790271
LailaZvejsalnieceMadonas novads341194.283:14.2800,00194.280213
LieneMedisoneTukuma novads390.962203.353:23.3500,00195.6230203
ZinaidaGīnbergaRSVK590.7942247.164:07.1600,00196.2940198
KristīneBolanasMadonas novads430.9289214.883:34.8800,00199.6020174

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadonas novads780.54571022.6317:02.6300,00558.04901046
InāraLūseRīga580.7999749.2412:29.2400,00599.3170916
AijaLāceValkas novads690.6799938.2215:38.2200,00637.8960802
AnitaIeviņaCēsu novads530.8456779.0212:59.0200,00658.7390743
ValentīnaPetrovaDaugavpils710.65371019.5116:59.5100,00666.4540722
RutaŠķipareJēkabpils novad500.8716772.812:52.8000,00673.5730703
RamunėPociuvienėLietuva470.8974756.8412:36.8400,00679.1880688
LudmilaJoceKuldīgas novads560.8186833.3213:53.3200,00682.1560680
ZandaKārkliņaĶekavas novads500.8716794.0913:14.0900,00692.1290654
LailaCeikaValmieras novads690.67991021.6217:01.6200,00694.5990648
LīnaSiliņaBauskas novads321696.1511:36.1500,00696.150644
InetaJerofejevaJēkabpils novad341699.9911:39.9900,00699.990634
SandraPlatāOzolnieki490.8803809.2513:29.2500,00712.3830603
DaceKalniņaBauskas novads490.8803809.8413:29.8400,00712.9020602
DinaAlksneValmieras novads450.9144782.4513:02.4500,00715.4720596
LāsmaPometkoCēsu novads321756.8112:36.8100,00756.810498
ZaneKaspereBauskas novads351764.6612:44.6600,00764.660481
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.7803981.3216:21.3200,00765.7240478
ĻubovaKrēmereMadonas novads430.9315830.7613:50.7600,00773.8530461
SantaLorenceJelgava590.7902980.3416:20.3400,00774.6650459
RutaKozlovskaMadonas novads650.72761095.0118:15.0100,00796.7290412
DaceKovaļevskaOzolnieki341812.0213:32.0200,00812.020382
SigneLauvaVentspils550.8276991.8616:31.8600,00820.8630364
IntaLiepaBauskas novads750.59521401.1423:21.1400,00833.9590340
LigijaCīruleTukuma novads321872.5814:32.5800,00872.580272
KristīneBolanasMadonas novads430.9315941.615:41.6000,00877.10264
IlzePelēceOzolnieki550.82761137.0118:57.0100,00940.990170
VitaZemtureTalsu novads520.85441161.6819:21.6800,00992.5390109

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ModraLiepiņaTukuma novads360.9865846.7314:06.7300,00835.2990943
RitaŽuravļovaOgres novads680.73161174.7119:34.7100,00859.4180900
BaibaFrišenbrūdereTukuma novads460.9175967.8716:07.8700,00888.0210849
VairaGrigorjevaValmieras novads700.71181303.7221:43.7200,00927.9880783
VitaOrmaneLīvānu novads440.93251002.0516:42.0500,00934.4120771
ŅinaJurciņaGulbenes novads710.70181379.0422:59.0400,00967.810718
Brigitade CoppetRSVK750.66021478.6524:38.6500,00976.2050704
ElīnaLāceTukuma novads350.9906988.4416:28.4400,00979.1490699
DaceSaulīteMadonas novads620.78811247.1320:47.1300,00982.8630694
AijaRogāleJēkabpils novad520.87221137.9318:57.9300,00992.5030679
IntaLiepaBauskas novads750.66021504.5925:04.5900,00993.330677
KristīneAntiņaTukuma novads301995.5216:35.5200,00995.520674
GunitaŠīranteValmieras novads410.9551049.2817:29.2800,001002.060663
IritaBačkaGulbenes novads490.8951135.9818:55.9800,001016.70642
DiānaOdumiņaGulbenes novads580.82321265.2921:05.2900,001041.590605
LāsmaPometkoCēsu novads3211045.817:25.8000,001045.80599
AnitaČuhnovaOgres novads350.99061078.1117:58.1100,001067.980568
AnnaKrastiņaOgres novads670.74141454.4624:14.4600,001078.340552
LigijaCīruleTukuma novads3211083.0818:03.0800,001083.080545
DzidraŠirveMadonas novads710.70181549.1425:49.1400,001087.190540
ZojaRibušaLīvānu novads400.96251141.5119:01.5100,001098.70525
SarmīteVlodareMadonas novads620.78811577.1726:17.1700,001242.970347
LieneSeržanteOgres novads360.98651296.4121:36.4100,001278.910308
IlonaPupauseMadonas novads480.90251530.1625:30.1600,001380.970211
IngaRobežnieceKuldīgas novads390.96961550.2625:50.2600,001503.130118

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgres novads680.72272003.1133:23.1100,001447.650929
ModraLiepiņaTukuma novads360.98651471.8624:31.8600,001451.990924
BaibaFrišenbrūdereTukuma novads460.91751613.4926:53.4900,001480.380893
ZinaīdaRācenājaMadonas novads780.61442564.3542:44.3500,001575.540794
VitaOrmaneLīvānu novads440.93251695.3628:15.3600,001580.920788
ŅinaJurciņaGulbenes novads710.69152316.6238:36.6200,001601.940767
VairaGrigorjevaValmieras novads700.7022290.5338:10.5300,001607.950761
ElīnaLāceTukuma novads350.99061663.9227:43.9200,001648.280721
DaceSaulīteMadonas novads620.78182126.3135:26.3100,001662.350708
Brigitade CoppetRSVK750.64822609.1943:29.1900,001691.280680
IntaLiepaBauskas novads750.64822622.743:42.7000,001700.030672
GunitaŠīranteValmieras novads410.9551790.3229:50.3200,001709.760663
AijaRogāleJēkabpils novad520.87031974.6932:54.6900,001718.570655
KristīneAntiņaTukuma novads3011728.2228:48.2200,001728.220646
DiānaOdumiņaGulbenes novads580.81872205.3836:45.3800,001805.540577
AnnaKrastiņaOgres novads670.73292508.3141:48.3100,001838.340549
ZojaRibušaLīvānu novads400.96251916.9831:56.9800,001845.090543
ValentīnaTumuļkāneCēsu novads570.82762237.2437:17.2400,001851.540538
LigijaCīruleTukuma novads3211874.5431:14.5400,001874.540519
IritaBačkaGulbenes novads490.89452322.8638:42.8600,002077.80366
IlonaPupauseMadonas novads480.90232580.9343:00.9300,002328.770213
LieneSeržanteOgres novads360.98652361.5639:21.5600,002329.680212

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma novads501.22561451,451,78177.7120994
LinaZaniauskieneLietuva581.34421301,301,75174.7460965
DaceBrakanskaVentspils661.49081151,151,71171.4420936
MARIJAMULTANELiepājas SSK631.43171201,201,72171.8040936
GunitaAizstrautaOgres novads451.16141401,401,63162.5960849
IevaKirkilaBauskas novads401.10361451,451,60160.0220830
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no771.768900,901,59159.120820
LieneGudrinieceTukuma novads401.10361401,401,55154.5040773
IlonaSirsoneRīga491.21221251,251,52151.5250744
MarikaZālīteĶekavas novads361.06081401,401,49148.5120716
SandraKociņaOgres novads571.32811101,101,46146.0910697
LilijaKarjuseTalsu novads711.6032900,901,44144.2880678
BrigitaForšūTalsu novads731.654850,851,41140.590640
VinetaLorencaTukuma novads3111351,351,351350593
OlgaSokolovaBauskas novads411.11461151,151,28128.1790527
AritaBrikmaneSmiltenes novads391.09231151,151,26125.6150500
SanitaZaķeValmieras novads451.16141051,051,22121.9470462
MaijaVeseleVentspils711.6032750,751,20120.240453

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EditaValiulienėLietuva541.32214384,385,79579.080953
LAURAKATKEVIČALiepājas SSK441.16344674,675,43543.3080875
ANDRAŠLISERELiepājas SSK531.30433993,995,20520.4160826
MārīteVilcāneLīvānu novads611.46133563,565,20520.2230826
LieneGudrinieceTukuma novads401.11014664,665,17517.3070820
MARIJAMULTANELiepājas SSK631.50673423,425,15515.2910815
AgitaKaļvaOgres novads411.12294544,545,10509.7970803
MārīteVasiļjevaLīvānu novads451.17764254,255,00500.480783
LilijaKarjuseTalsu novads711.71982902,904,99498.7420779
LeontīneVītolaLīvānu novads832.39412052,054,91490.790762
GunitaBerkmaneBauskas novads351.054664,664,89489.30760
GuntaHelmaneTukuma novads491.23773903,904,83482.7030745
InāraFjodorovaDaugavpils551.34053593,594,81481.240743
DaceBrakanskaVentspils661.58053013,014,76475.730730
IlonaSirsoneRīga491.23773693,694,57456.7110690
DiānaĶirsoneRēzekne371.07234224,224,53452.5110682
IevaSiugaleBauskas novads411.12294014,014,50450.2830677
VinetaLorencaTukuma novads3114484,484,484480673
LaineBahaBauskas novads3314374,374,374370650
DiānaTučaGulbenes novads381.08433933,934,26426.130627
IlzeAgapovaSmiltenes novads351.054044,044,24424.20622
DacePilsētnieceRīga531.30433193,194,16416.0720606
VilmaGregoreKuldīgas novads832.39411731,734,14414.1790601
AivaAvota-ZalstereBauskas novads361.06083903,904,14413.7120599
MaijaVeseleVentspils711.71982402,404,13412.7520597
NikaBenhena - KazakevičaVentspils3214074,074,074070587
AnnaRiekstiņaRSVK681.63452432,433,97397.1840566
LīgaKonovalovaVentspils391.09693623,623,97397.0780566
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no771.97061911,913,76376.3850522
OlgaSokolovaBauskas novads411.12293003,003,37336.870439
SanitaZaķeValmieras novads451.17762782,783,27327.3730420
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no691.66371901,903,16316.1030398

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma novads501.2204103910,3912,6812680982
MārīteVilcāneLīvānu novads611.42598788,7812,521251.940966
LAURAKATKEVIČALiepājas SSK441.1307107010,7012,101209.850923
LieneGudrinieceTukuma novads401.078109710,9711,831182.570896
DaceBrakanskaVentspils661.54657227,2211,171116.570830
MārīteVasiļjevaLīvānu novads451.14489539,5310,911090.990804
InāraFjodorovaDaugavpils551.30668318,3110,861085.780799
VinetaLorencaTukuma novads3119729,729,729720687
DaceAnčaGulbenes novads451.14488408,409,62961.6320676
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no772.10494394,399,24924.0510640
MaijaVeseleVentspils711.7115295,299,05905.1190621
LīgaKonovalovaVentspils391.06498278,278,81880.6720597
AnnaRiekstiņaRSVK681.60575205,208,35834.9640552
DiānaTučaGulbenes novads381.05257807,808,21820.950538
IritaBačkaGulbenes novads491.20446346,347,64763.590483
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no691.64034624,627,58757.8190477
AijaVītolaAizkraukles nova621.44755165,167,47746.910466

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmieras novads812.12829149,1419,451945.1701173
MaijaJakobsoneRīga781.96879489,4818,661866.3301124
InāraRozēnaRīga691.8125102810,2818,631863.2501122
HermīneBajāreTalsu novads691.81259249,2416,751674.7501004
AgraBrūneRīga731.99578088,0816,131612.530965
AnfizaZiļaDaugavpils711.89948008,0015,201519.520907
IlonaKojalovičaMārupes novads551.3706110011,0015,081507.660900
SandraKociņaOgres novads571.4196103710,3714,721472.130878
EditaValiulienėLietuva541.3469109210,9214,711470.810877
LailaPētersoneTukuma novads501.2607116311,6314,661466.190874
DainaAmosovaAugšdaugavas no631.59218828,8214,041404.230836
MirdzaAizsilnieceOgres novads832.24986096,0913,701370.130815
VilmaGregoreKuldīgas novads832.24986086,0813,681367.880813
MARIJAMULTANELiepājas SSK631.59218588,5813,661366.020812
RitaŠķipareJēkabpils novad551.37069769,7613,381337.710794
DaceSaulīteMadonas novads621.56048578,5713,371337.260794
MāraBārbaleMadonas novads581.44589179,1713,261325.80787
MudīteGerkeValkas novads631.59218178,1713,011300.750772
LeonīdaĪristeRēzekne771.92036706,7012,871286.60763
BrigitaForšūTalsu novads731.99576376,3712,711271.260754
AnnaIvbuleLīvānu novads761.87496546,5412,261226.180726
IntaZetmaneSmiltenes novads681.77126916,9112,241223.90724
IlonaApeleValmieras novads471.23159859,8512,131213.030718
AivitaĶiplokaJēkabpils novad521.30218938,9311,631162.780686
MārīteOzolaTukuma novads621.56047337,3311,441143.770674
SantaRozeTalsu novads301113911,3911,3911390672
TatjanaKirilovaTalsu novads621.56047267,2611,331132.850668
LīgaValnereBauskas novads581.44587817,8111,291129.170666
SantaJokumaMadonas novads/V491.27158818,8111,201120.190660
TamāraTarasovaRēzekne822.18674824,8210,541053.990619
UnaBirznieceKuldīgas novads421.14218988,9810,261025.610601
JeļenaKriščūneBauskas novads581.44587047,0410,181017.840597
VeltaBruceBauskas novads771.92035215,2110,001000.480586
KristīneAndrejevaJaungulbene361.05069329,329,79979.1590573
DacePilsētnieceRīga531.32417297,299,65965.2690564
NikaBenhena - KazakevičaVentspils3219589,589,589580560
LeontīnaSpridzāneBalvu novads842.31733963,969,18917.6510535
ValentīnaBalševicaRēzekne721.9464574,578,89889.3220518
InetaRuhockaBauskas novads381.07948238,238,88888.3460517
IngaRobežnieceKuldīgas novads391.09457847,848,58858.0880499
IevaKirkilaBauskas novads401.117437,438,25824.730478
IrinaKacuraTukuma novads531.32415835,837,72771.950445
AritaBrikmaneSmiltenes novads391.09456476,477,08708.1410406
ZandaBeitikaSmiltenes novads3416636,636,636630379
OlgaSokolovaBauskas novads411.12575785,786,51650.6550371
IlzeSniegaBauskas novads371.06475925,926,30630.3020358
IvetaStankevicaVentspils481.25114804,806,01600.5280340

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmieras novads812.809190019,0053,375337.10955
IlonaKojalovičaMārupes novads551.4482330933,0947,924792.090855
AnfizaZiļaDaugavpils712.0186219621,9644,334432.850788
BrigitaForšūTalsu novads732.1395182218,2238,983898.170690
MārīteVilcāneLīvānu novads611.574247024,7038,883887.780688
GuntaHelmaneTukuma novads491.3416273227,3236,653665.250647
AivitaĶiplokaJēkabpils novad521.3645265826,5836,273626.840640
MudīteGerkeValkas novads631.6466216821,6835,703569.830630
InāraRozēnaRīga691.9117185518,5535,463546.20626
IlonaApeleValmieras novads471.2927273327,3335,333532.950623
MāraBārbaleMadonas novads581.5414217821,7833,573357.170591
MirdzaAizsilnieceOgres novads833.0482106410,6432,433243.280570
RitaŠķipareJēkabpils novad551.4482222922,2932,283228.040567
IevaKirkilaBauskas novads401.1475277927,7931,893188.90560
EditaValiulienėLietuva541.4191213521,3530,303029.780531
InetaRuhockaBauskas novads381.1115264726,4729,422942.140515
LeonīdaĪristeRēzekne772.4284120112,0129,172916.510510
AnitaŽavridaGulbenes novads511.339213121,3128,532853.410499
AnnaIvbuleLīvānu novads762.3498119511,9528,082808.010491
LeontīnaSpridzāneBalvu novads843.19138578,5727,352734.940477
MārīteOzolaTukuma novads621.6093166916,6926,862685.920468
OksanaZandereRīga421.1853226022,6026,792678.780467
EvitaMiglāneDaugavpils421.1853217621,7625,792579.210449
AnnaRiekstiņaRSVK681.8611138713,8725,812581.350449
LīgaValnereBauskas novads581.5414154215,4223,772376.840412
TamāraTarasovaRēzekne822.92088048,0423,482348.320407
TatjanaKirilovaTalsu novads621.6093145014,5023,332333.490404
NikaBenhena - KazakevičaVentspils321224922,4922,4922490389
IrinaKacuraTukuma novads531.3912148214,8220,622061.760354
IvetaStankevicaVentspils481.3167136813,6818,011801.250307
ZandaBeitikaSmiltenes novads341172417,2417,2417240293
IlzeSniegaBauskas novads371.0945149314,9316,341634.090277

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRīga782.3569247324,7358,295828.6101040
InāraRozēnaRīga691.9931275227,5254,855485.010977
MartaĀdamsoneValmieras novads812.6042190119,0149,514950.580878
HermīneBajāreTalsu novads691.9931241624,1648,154815.330854
AnfizaZiļaDaugavpils712.112217021,7045,834583.040811
VilmaGregoreKuldīgas novads832.8009161816,1845,324531.860802
DainaAmosovaAugšdaugavas no631.7063238123,8140,634062.70716
TamāraTarasovaRēzekne822.6972147914,7939,893989.160702
MirdzaAizsilnieceOgres novads832.8009127912,7935,823582.350628
SandraKociņaOgres novads571.4979238123,8135,663566.50625
AivitaĶiplokaJēkabpils novad521.3607251625,1634,243423.520599
LeonīdaĪristeRēzekne772.2834148414,8433,893388.570593
SantaJokumaMadonas novads/V491.2897262126,2133,803380.30591
MāraBārbaleMadonas novads581.529213221,3232,603259.830569
AgraBrūneRīga732.2523140514,0531,643164.480552
IlonaApeleValmieras novads471.2461248424,8430,953095.310540
JeļenaKriščūneBauskas novads581.529202020,2030,893088.580538
RitaŠķipareJēkabpils novad551.4407205820,5829,652964.960516
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no691.9931137713,7727,442744.50476
KristīneAndrejevaJaungulbene361.0514258925,8927,222722.070472
SantaRozeTalsu novads301262726,2726,2726270454
InetaRuhockaBauskas novads381.0822241124,1126,092609.180451
AnitaŽavridaGulbenes novads511.3362193919,3925,912590.890448
GuntaHelmaneTukuma novads491.2897201220,1225,952594.880448
EvitaMiglāneDaugavpils421.1494217521,7525,002499.950431
LīgaValnereBauskas novads581.529163016,3024,922492.270430
UnaBirznieceKuldīgas novads421.1494212921,2924,472447.070422
IrinaKacuraTukuma novads531.3862174817,4824,232423.080417
IngaRobežnieceKuldīgas novads391.0984211921,1923,282327.510400
LūcijaVasiļevskaRēzekne742.33479329,3221,762175.940373

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti