Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2022.gada 19. jūlijā - Ogrē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK740.770515.115,1011,6311.63461707
VaclavsAnčevskisDaugavpils510.906813.1813,1811,9511.95162625
JānisMankovskisLīvānu novada 820.715217.0217,0212,1712.17273572
RaivisAsnsOgre400.968813.1613,1612,7512.74944444
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.731818.1218,1213,2613.26025342
JānisKrastiņšOgre400.968813.813,8013,3713.36946324

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona680.789263.471:03,4750,0950.09051852
AivarsPuriņšOgre680.789266.341:06,3452,3652.35552724
VaclavsAnčevskisDaugavpils510.888960.441:00,4453,7353.72513651
GenādijsĻebedevsSS "Arkādija"350.981556.8956,8955,8455.83754547
JānisKrastiņšOgre400.952762.341:02,3459,3959.39135392
JānisMežielsOgre620.824574.11:14,101:01,1061.09556327
RaivisAsnsOgre400.952764.161:04,161:01,1361.12527326
GuntisZālītisRīga550.865571.681:11,681:02,0462.0398293
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.701989.11:29,101:02,5462.53939276
RobertsIvzānsOgre550.865572.291:12,291:02,5762.56710275
MārisPakārklisOgre460.917968.381:08,381:02,7762.76611268
EdgarsRūtiņšOgre460.917970.221:10,221:04,4564.454912215
JānisKaimiņšOgre740.753285.761:25,761:04,5964.594413211

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsOgre470.9193578.289:38,288:51,61531.6131775
MārisPakārklisOgre460.9265629.9510:29,959:43,65583.6492535
GatisBaronsOgre351599.769:59,769:59,76599.763470
ArmandsBušsOgre400.9682628.1910:28,1910:08,21608.2144437
JānisKrastiņšOgre400.9682629.6410:29,6410:09,62609.6175432
EdgarsRūtiņšOgre460.9265704.311:44,3010:52,53652.5346286
GuntisZālītisRīga550.8598772.5912:52,5911:04,27664.2737251

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.66714474,477,45745.19411019
GuntisZālītisRīga551.315155,156,75674.652867
AigarsVilnītisJūrmala551.314964,966,50649.763814
MārisMednisTukuma VK651.48124184,186,19619.1424750
JānisMankovskisLīvānu novada 821.92063143,146,03603.0685717
AleksandrsVnukovsDaugavpils781.77533343,345,93592.956693
JurisZilversLSSK351.04565605,605,86585.5367679
GolunovsJurisindividuāli711.60122962,964,74473.9558447
AndrisKreicumsRīga521.26453373,374,26426.1379351

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.51841401,402,13212.57611019
ImantsAizkalnsLiepājas SSK781.59781201,201,92191.7362836
MārisMednisTukuma VK651.36481401,401,91191.0723836
AleksandrsVnukovsDaugavpils781.59781051,051,68167.7694629
AndrisKreicumsRīga521.18871251,251,49148.5875468

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.1783143314,3316,891688.51935
AndrisRukmanisind531.1822129312,9315,291528.582840
IlgonisMiķelsonsJelgava711.3044115111,5115,011501.363824
AldisPutnslūrmala731.3564108010,8014,651464.914802
JānisVanuškaJurmala711.3044106210,6213,851385.275755
IvarsDundursJēkabpils681.37879789,7813,481348.376734
JānisMankovskisLīvānu novada 821.42939249,2413,211320.677717
VladimirsOrehovsTalsi731.35649349,3412,671266.888685
JānisLudānsLīvānu novada 761.44258468,4612,201220.359658
AndrisSpridzānsind601.2029299,2911,171116.6610597
JānisBidlauskisOgre721.32997077,079,40940.23911493

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnslūrmala731.2268406040,6049,814980.811873
JānisPāvuliņšJaungulbene461.0934400840,0843,824382.352764
AndrisRukmanisind531.0475365236,5238,253825.473663
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.2008312331,2337,503750.14649
JānisZagorskisValmiera610.9732361236,1235,153515.25606
JānisVanuškaJurmala711.1758298629,8635,113510.946605
AndrisSpridzānsind600.9567363036,3034,733472.827598
IlgonisMiķelsonsJelgava711.1758294629,4634,643463.918597
KārlisBricisSigulda711.1758294029,4034,573456.859596
VladimirsOrehovsTalsi731.2268279827,9834,333432.5910591
NormundsKrūmiņšOgre451.0786301030,1032,473246.5911557
ZigfrīdsHermanisOgre791.4145219821,9831,093109.0712533
JānisLudānsLīvānu novada 761.313210021,0027,572757.313469
JānisBidlauskisOgre721.2008206220,6224,762476.0514418
JānisKaprālisOgre791.4145160616,0622,722271.6915381
GolunovsJurisindividuāli711.1758185118,5121,762176.4116364

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRīga521.2723517451,7465,836582.881900
JānisZagorskisValmieras novads611.3954430043,0060,006000.222818
NormundsErmičsOgres novads561.3675365636,5650,004999.583676
IvarsDundursJēkabpils681.6254305530,5549,664965.65672
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.6367303530,3549,674967.384672
ImantsAizkalnsLiepājas SSK781.9336246124,6147,594758.596643
AndrisSpridzānsind601.3675326832,6844,694468.997602
JānisLudānsLīvānu novada 761.8236237423,7443,294329.238582
VladimirsOrehovsTalsi731.6798230623,0638,743873.629518
AndrisKreicumsRīga521.2723286828,6836,493648.9610487
JānisKaprālisOgre791.9936143414,3428,592858.8211376

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils460.946813.513,5012,7812.78181841
MārīteVasiļjevaLīvānu novada 460.946814.4114,4113,6413.64342691
LauraKatkevičaLSSK450.954114.3214,3213,6613.66273688
GunitaBerkmaneIecava36113.813,8013,8013.84667
IlonaSirsoneRīga500.917715.415,4014,1314.13265612
IvetaAsneOgre470.939515.8915,8914,9314.92876495
DanaZālīteOgre31115.3215,3215,3215.327441
AivaAvota-ZalstereIecava37115.5315,5315,5315.538413

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvetaCauneOgre430.922970.961:10,961:05,4965.4891663
IvetaAsneOgre470.896277.721:17,721:09,6569.65272545

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseCarnikava590.8223731.912:11,9010:01,84601.8411908
ZinaīdaRācenājaMadona780.64081017.0516:57,0510:51,73651.7262763
IvetaAsneOgre470.9242875.214:35,2013:28,86808.863388
ElīnaBaroneOgre351841.3914:01,3914:01,39841.394326
SigneLauvaind550.85741030.6717:10,6714:43,70883.6965254

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LauraKatkevičaLSSK451.16064674,675,425421873
AnijaPetrovskaVentspils361.05135135,135,39539.3172867
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.42113713,715,27527.2283841
GunitaBerkmaneIecava361.05134974,975,22522.4964830
MārīteVasiļjevaLīvānu novada 461.17384434,435,20519.9935824
IlonaSirsoneRīga501.22894044,044,96496.4766775
GuntaHelmaneTukuma VK501.22894024,024,94494.0187771
IvetaCauneOgre431.13493853,854,37436.9368648
MaijaVeseleVentspils721.62172482,484,02402.1829576

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneĶekavas nov511.18871491,491,77177.1161994
GunitaAizstrautaOgre461.13251401,401,59158.552811
LigitaZiemaneVentspils521.20041301,301,56156.0523792
IlonaSirsoneRīga501.17711301,301,53153.0234763
SandraKociņaOgre581.27511151,151,47146.6375697
MārīteVasiļjevaLīvānu novada 461.13251251,251,42141.5626649
MaijaVeseleVentspils721.4826950,951,41140.8477640

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīgas691.62639959,9516,181618.171969
MartaĀdamsoneValmieras novads821.84538708,7016,051605.412961
MaijaJakobsoneRīga TC791.69519469,4616,041603.563960
AnfizaZiļaDaugavpils721.74068018,0113,941394.224830
LailaPētersoneĶekavas nov511.1529116011,6013,371337.365794
SandraKociņaOgre581.3048638,6311,251125.356663
LigitaZiemaneVentspils521.17269209,2010,791078.797634

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRīga TC792.1241274027,4058,205820.0311038
InāraRozēnaRīgas691.883280228,0252,765276.172938
MartaĀdamsoneValmieras novads822.3313186818,6843,554354.873769
AnfizaZiļaDaugavpils722.0259210621,0642,674266.554753
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.612227022,7036,593659.245642
MaijaVeseleVentspils722.0259172317,2334,913490.636611
SandraKociņaOgre581.4866200920,0929,872986.587520
LigitaZiemaneVentspils521.3273207720,7727,572756.88478
GuntaHelmaneTukuma VK501.2804208520,8526,702669.639462

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils722.0905231223,1248,334833.241862
MartaĀdamsoneValmieras novads822.5121188418,8447,334732.82844
GuntaHelmaneTukuma VK501.2574310331,0339,023901.713691
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.6315207320,7333,823382.14596
IvetaCauneOgre431.1975263026,3031,493149.435553