Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2021.gada 10. jūlijā - Ogrē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils730.756614.7814,7811,1811.18251831
VoldemārsMezītisGulbenes novads650.811113.9313,9311,3011.29862800
JānisMankovskisLīvāni810.68716.6516,6511,4411.43853761
JevgenijKirilenkoVilnius350.986911.6111,6111,4611.45794755
AntanasRUGINISLietuva720.764115.8415,8412,1012.10335588
MihailsNaruševičsKraslava480.911213.313,3012,1212.1196586
LeonsZukovskisRVK770.724416.9816,9812,3012.30037541
AleksejsKoziņecsValmiera790.706417.5617,5612,4012.40448518
ViktorsMūrnieksĶegums810.68718.418,4012,6412.64089466
AigarsAnsbergsVentspils500.899614.0814,0812,6712.666410461
GiedriusŠlekysMarijampole390.963613.3213,3212,8412.835211426
RaivisAsnsRīga390.963613.3413,3412,8512.854412422
CraigRoseind410.95214.0314,0313,3613.356613326
JānisKrastiņšOgre390.963613.9213,9213,4113.413314315
DainisUpenieksSK Ozolnieki520.88815.6715,6713,9113.91515233
PēterisEglonsRīga740.748919.3419,3414,4814.483716155

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre670.765631:03,0048,2048.1951968
JevgenijKirilenkoVilnius350.965451.3251,3249,5449.54432885
PēterisĀrentsind670.76566.671:06,6751,0051.00253799
ViliusDrevnickisVilnius380.947455.4455,4452,5252.52394715
JānisĢērmanisGulbene420.923457.8557,8553,4253.41875668
AigarsAnsbergsVentspils500.875461.361:01,3653,7153.71456652
ArmandsBušsOgre390.941458.1858,1854,7754.77077598
IvarsKatkevičsLiepājas SSK380.947458.6158,6155,5355.52718562
RenārsRozeOgre350.965457.657,6055,6155.6079558
LeonsZukovskisRVK770.675984.11:24,1056,8456.843210500
JānisArseņikovsOgre380.947460.071:00,0756,9156.910311497
ArmantsPēterkopsOgre560.840368.661:08,6657,6957.69512463
RaivisAsnsRīga390.941464.131:04,131:00,3760.37213353
AleksejsKoziņecsValmiera790.650394.061:34,061:01,1761.167214324
JānisKrastiņšOgre390.941465.141:05,141:01,3261.322815318
DainisUpenieksSK Ozolnieki520.863475.361:15,361:05,0765.065816198
AntanasRUGINISLietuva720.728789.31:29,301:05,0765.072917197
RaitisKozlovskisVentspils500.875480.061:20,061:10,0870.08451881
PēterisEglonsRīga740.7091100.181:40,181:11,0471.03761964

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisArseņikovsOgre380.9791552.829:12,829:01,27541.2661727
RenārsRozeOgre351557.889:17,889:17,88557.882648
KristapsKaimiņšOgre410.9582598.379:58,379:33,36573.3583579
AividasBalčiūnasLADK 7×10440.9374619.2510:19,259:40,48580.4854548
CraigRoseind410.9582627.1710:27,1710:00,95600.9546465
AlvydasZenkevičusMarijampole600.826727.4612:07,4610:00,88600.8825465
MārisPakārklisOgre450.9304652.910:52,9010:07,46607.4587440
AndrisDudelsDaugavpils570.847729.7412:09,7410:18,09618.098401
EdgarsRencisOgre380.9791643.110:43,1010:29,66629.6599360
GuntarsAvdejevsOgre490.9026700.6111:40,6110:32,37632.37110351
JānisKrastiņšOgre390.9722661.4111:01,4110:43,02643.02311316
EdgarsRūtiņšOgre440.9374693.4911:33,4910:50,08650.07812293
KęstutisAbromaitisLADK 7x10640.7974830.7113:50,7111:02,41662.40813257
GuntisZālītisLVVA540.8678764.4412:44,4411:03,38663.38114254
RaitisKozlovskisVentspils500.8956802.5513:22,5511:58,76718.76415119
DmitrijsStrogonovsinpace.run351723.2812:03,2812:03,28723.2816111

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils490.8809764.6712:44,6711:13,60673.59811151
GunārsRubenisGulbene820.60451339.0622:19,0613:29,46809.4622853
RaitisLērmevalmiera780.64261269.7821:09,7813:35,96815.9613840
JānisKaprālisOgre780.64261346.5522:26,5514:25,29865.2934743
VaclavsGriņevičsĶegums740.67951498.5224:58,5216:58,241018.245481

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils731.73674594,597,97797.14511131
JānisMankovskisLīvāni812.02853593,597,28728.2322982
AntanasRUGINISLietuva721.7063933,936,70670.4583858
JurisLebedoksLīvāni671.56754274,276,69669.3234856
AigarsVilnītisind531.27725005,006,39638.65790
GuntisZālītisLVVA541.29444854,856,28627.7846767
ViktorsMūrnieksĶegums812.02853083,086,25624.7787761
JurisJurašsValmiera451.15515245,246,05605.2728721
GiedriusŠlekysLietuva391.07715535,535,96595.6369700
CraigRoseind411.10234604,605,07507.05811517
PēterisEglonsRīga741.76882852,855,04504.10812510

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene451.2023142014,2017,071707.271946
JānisMankovskisLīvāni811.5347107710,7716,531652.872914
BorissDormidonovsOlaines novada521.2093132313,2316,001599.93882
JānisBuksBauska831.60389739,7315,601560.54859
GunārsRubenisGulbene821.56759649,6415,111511.075830
JānisVanuškaSK Jūrmalas spo701.2806113511,3514,531453.486796
ZigfrīdsRudzātsOgre781.47969809,8014,501450.017794
AldisPutnsSK Jūrmalas spo721.3251108210,8214,341433.768784
MareksBajĀRSTalsi451.2023108710,8713,071306.99709
AlbertsTropsOgre741.37369489,4813,021302.1710706
JānisLudānsLīvāni751.39938878,8712,411241.1811670
AivarsMirksLiepajas SSK781.47967747,7411,451145.2112614
AndrisBalodisTallina421.14737527,528,63862.7713447

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsSK Jūrmalas spo721.3334387038,7051,605160.261906
JānisPāvuliņšJaungulbene451.2049395439,5447,644764.172834
IvarsŠūpulnieksSK Jūrmalas spo651.1637368636,8642,894289.43747
JānisBuksBauska831.8062234823,4842,414240.964738
JānisVanuškaSK Jūrmalas spo701.2781317331,7340,554055.415705
BorissDormidonovsOlaines novada521.0552379037,9039,993999.216694
NormundsKrūmiņšOgre441.183290429,0434,353435.437592
AivarsMirksLiepajas SSK781.5482216221,6233,473347.219576
ZigfrīdsHermanisOgre781.5482216521,6533,523351.858576
AlbertsTropsOgre741.3977224422,4431,363136.4410537
JānisLudānsLīvāni751.4332206420,6429,582958.1211505
AndrisBalodisTallina421.141232423,2426,522651.6812450

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRīga511.2477535953,5966,866686.421915
JānisZagorskisValmieras novads601.414434243,4261,406139.592837
ValdisCelaVentspils731.8005317431,7457,155714.793777
NormundsErmičsĶegums551.338424942,4956,855685.164773
ImantsAizkalnsLiepājas SSK771.9937279127,9155,645564.425756
IvarsDundursJēkabpils671.6292299929,9948,864885.976660
JānisLudānsLīvāni751.8932212221,2240,174017.377538
ZigfrīdsRudzātsOgre782.0487180418,0436,963695.858493
ValdisŅilovsOgre461.1901304830,4836,273627.429484

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EditaValiulienėŠiaulių sporto540.856215.3515,3513,1413.14271776
LauraKatkevičaLiepāja440.926614.6614,6613,5813.5842701
IlonaSirsoneRīga480.898516.1616,1614,5214.51983555
IvetaNiedreOgre460.912615.9415,9414,5514.54684550
IngaZilberteOgre470.905517.217,2015,5715.57465408
LīvaPriedeOgre30115.9215,9215,9215.926366
JolitaVišinskieneMarijampole370.975917.3117,3116,8916.89287258
GuntaNeijaPēdējās vieta350.9917.8717,8717,6917.69138183

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GintaRassaVentspils470.88267.761:07,7659,7659.76431845
IvetaNiedreOgre460.890176.941:16,941:08,4868.48432577
IngaZilberteOgre470.88279.851:19,851:10,4370.42773524
MarikaZālīteĶekava360.971773.531:13,531:11,4571.44914497
KristinaGlobieneMarijampole450.898381.451:21,451:13,1773.16655454
LīvaPriedeOgre30175.41:15,401:15,4075.46401
JolitaVišinskieneMarijampole370.963678.821:18,821:15,9575.9517388
GuntaNeijaPēdējās vieta350.979982.591:22,591:20,9380.92998283

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseCarnikava580.7999738.7112:18,719:50,89590.8941941
GundegaHeidingereOgre380.9743651.6710:51,6710:34,92634.9222810
RamunėPociuvienėLADK 7x10470.8974752.8512:32,8511:15,61675.6083698
KristinaGlobieneMarijampole450.9144814.9113:34,9112:25,15745.1544525
GuntaNeijaPēdējās vieta351783.5113:03,5113:03,51783.515440
IvetaNiedreOgre460.9059865.6714:25,6713:04,21784.216438

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMežmalas Madona770.63861418.1823:38,1815:05,65905.651820
VitaOrmaneLīvāni440.9325984.9516:24,9515:18,47918.4662798
VairaGrigorjevaValmiera700.71181341.1822:21,1815:54,65954.6523739
ŅinaJurciņaGulbene710.70181405.123:25,1016:26,10986.0994688
GunitaŠīranteValmiera410.9551077.0217:57,0217:08,551028.555624

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EditaValiulienėŠiaulių sporto541.32214354,355,75575.1141944
LauraKatkevičaLiepāja441.16344464,465,19518.8762822
MārīteVilcāneLīvāni611.46133403,404,97496.8423775
IvetaCauneOgre421.13614134,134,69469.2094718
IlonaSirsoneRīga481.22213783,784,62461.9545701
MaijaVeseleVentspils711.71982652,654,56455.7476688

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GenovaitėKazlauskienėLADK 7x10711.8994100410,0419,07190711149
MaijaJakobsoneRiga781.96879399,3918,491848.6121112
InāraRozēnaRīgas681.7712100610,0617,821781.8331071
EditaValiulienėŠiaulių sporto541.3469119211,9216,061605.54961
SandraKociņaOgre571.4196101410,1414,391439.475858

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga782.3569264726,4762,396238.7111115
InāraRozēnaRīgas681.9364283128,3154,825481.952976
SandraKociņaOgre571.4979230023,0034,453445.173603
MaijaVeseleVentspils712.112158515,8533,483347.524585

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvāni611.574239123,9137,633763.431665
IvetaCauneOgre421.1853244424,4428,972896.872507
SandraKociņaOgre571.5086168316,8325,392538.973441
AnnaIvbuleLīvāni762.3498100310,0323,572356.854408
VilmaLojāneLīvāni792.60996056,0515,791578.995266