Saraksts par to ,ka ar personīgo parakstu,
tiek apliecinats atbilstošs veselības stāvoklis,
dalībai Ogres novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā,
kā arī samaksāta dalības nauda

2021.gada 10.jūlijā, Ogrē

Nr.VārdsUzvārdsKolektīvsPersonas kodsDalībnieka numursDalības maksa Paraksts
1AivarsPuriņšOgre0502541
2ValdisŅilovsOgre2502752
3ArmantsPēterkopsOgre1506653
4IngaZilberteOgre2807734
5IvetaNiedreOgre1205755
6RitaŽuravļovaOgre1004536
7SandraKociņaOgre1904647
8EdgarsRūtiņšOgre1507768
9EdgarsRencisOgre2010829
10JānisGailisOgre13097210
11MārisPakārklisOgre03087511
12RenārsRozeOgre13058612
13KristapsKaimiņšOgre13117913
14ZigfrīdsHermanisOgre01104214
15NormundsKrūmiņšOgre25057715
16ZigfrīdsRudzātsOgre28014316
17AlbertsTropsOgre06044717
18JānisKaprālisOgre07044318
19NormundsIvzānsJēkabpils07117119
20JānisBuksBauska25023820
21BorissDormidonovsOlaines novada24056921
22JanisKopmanisLSC Riga16016222
23IvetaCauneOgre15127823
24RaitisLērmevalmiera11104224
25VairaGrigorjevaValmiera08095025
26ImantsAizkalnsLiepājas SSK22024426
27CraigRoseind02028027
28LeonsZukovskisRVK28044428
29JānisArseņikovsOgre24058329
30GuntarsAvdejevsOgre15047230
31MihailsNaruševičsKraslava11017331
32ArmandsBušsOgre16128132
33GundegaHeidingereOgre20048333
34IlzeMeijereSK Bulta12068934
35GuntaNeijaPēdējās vietas pavēlnieki02088535
36AgitaKaļvaĶegums12088036
37ViktorsMūrnieksĶegums03054037
38AigarsAnsbergsVentspils29037138
39JevgenijKirilenkoVilnius16028639
40JānisMankovskisLīvāni10014040
41MaijaJakobsoneRiga06054341
42VitaOrmaneLīvāni09037742
43JurisLebedoksLīvāni06115343
44AnnaIvbuleLīvāni20054544
45VilmaLojāneLīvāni01014245
46IvarsDundursJēkabpils22065446
47JānisLudānsLīvāni18104547
48IvarsKatkevičsLiepājas SSK27038348
49DmitrijsStrogonovsinpace.run30038649
50AndrisSpridzānsBALVU21026250
51ViliusDrevnickisVilnius21018351
52GiedriusŠlekysMarijampole16098152
53AlvydasZenkevičusMarijampole22126053
54JolitaVišinskieneMarijampole01038454
55KristinaGlobieneMarijampole20107555
56ZinaīdaRācenājaMežmalas Madona29074356
57PēterisĀrentsind27105357
58HermīneBajāreTalsi27015258
59MareksBajĀRSTalsi12077559
60LīvaPriedeOgre26129060
61JānisKrastiņšOgre25088161
62AivarsMirksLiepajas SSK17054362
63IlonaSirsoneRīga15077263
64DainisUpenieksSK Ozolnieki11036964
65VjačeslavsBambānsValērija Žolneroviča skrie11018165
66ValdisCelaVentspils01024866
67GintaRassaVentspils23127367
68SigneLauvaVentspils08106668
69MaijaVeseleVentspils11055069
70RaitisKozlovskisVentspils28077070
71GunārsRubenisGulbene31103871
72KęstutisAbromaitisLADK 7x1011085672
73RamunėPociuvienėLADK 7x1014037473
74GenovaitėKazlauskienėLADK 7x1010015074
75MārīteVilcāneLīvāni12016075
76MārīteVasiļjevaLīvāni10037676
77NormundsErmičsĶegums31016677
78AndrisBalodisTallina06097878
79InāraRozēnaRīgas25085279
80SAULIUSSVILAINISLADK 7/1022015980
81JānisPāvuliņšJaungulbene30077581
82AividasBalčiūnasLADK 7×1001117682
83EditaValiulienėŠiaulių sporto veteranų klu09026783
84JānisSupeGulbene20015184
85LauraKatkevičaLiepāja06117685
86JānisZagorskisValmieras novads20106086
87JānisĢērmanisGulbene26057987
88AntanasRUGINISLietuva12054988
89VoldemārsMezītisGulbenes novads08075689
90VaclavsGriņevičsĶegums04084690
91PēterisEglonsRīga27124691
92GuntisGrantiņšLiepājas SSK21026792
93RaivisAsnsRīga21048293
94VilmārsBukšsRīga24057094
95ŅinaJurciņaGulbene08094995
96MarikaZālīteĶekava15108496
97AleksejsKoziņecsValmiera25014297
98KārlisBricisSiguldas nov.20045198
99GunitaŠīranteValmiera06058099
100MārisBemersValmiera060361100
101JurisJurašsValmiera060875101
102AigarsVilnītisind130767102
103GuntisZālītisLVVA030767103
104InāraLūseCarnikava010962104
105AldisPutnsSK Jūrmalas sports060449105
106JānisVanuškaSK Jūrmalas sports230651106
107IvarsŠūpulnieksSK Jūrmalas sports220656107
108ind108
109IlonaKojalovičaind240766
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119