Starta protokols
Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2021.gada 10. jūlijā - Ogrē.

100m skrējiens vīriešiem
nrpk.dal_nrVārdsUzvārdsKomandaGrupadzgmdPilni gadikoeficientsReālais rezultātspiezīmes
120JānisBuksBauskaV8019380225830.6658
237ViktorsMūrnieksĶegumsV8019400503810.68718,40
340JānisMankovskisLīvāniV8019400110810.68716,65
497AleksejsKoziņecsValmieraV7519420125790.706417,56
528LeonsZukovskisRVKV7519440428770.724416,98
691PēterisEglonsRīgaV7019461227740.748919,34
766ValdisCelaVentspilsV7019480201730.756614,78
888AntanasRUGINISLietuvaV7019490512720.764115,84
91AivarsPuriņšOgreV6519540205670.798500,00
1089VoldemārsMezītisGulbenes novadsV6519560708650.811113,93
1122JanisKopmanisLSC RigaV5519620116590.8473
1292GuntisGrantiņšLiepājas SSKV5019670221540.8763
1364DainisUpenieksSK OzolniekiV5019690311520.88815,67
1494VilmārsBukšsRīgaV5019700524510.8938
1538AigarsAnsbergsVentspilsV5019710329500.899614,08
1631MihailsNaruševičsKraslavaV4519730111480.911213,30
1782AividasBalčiūnasLADK 7×10V4019761101440.9345
1827CraigRoseindV4019800202410.95214,03
1952GiedriusŠlekysMarijampoleV3519810916390.963613,32
2093RaivisAsnsRīgaV3519820421390.963613,34
2161JānisKrastiņšOgreV3519810825390.963613,92
2239JevgenijKirilenkoVilniusV3519860216350.986911,61
23
24
25
26
27

tiesnesis:
sekretārs: