Starta protokols
Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2021.gada 10. jūlijā - Ogrē.

100m skrējiens sievietēm
nrpk.dal_nrVārdsUzvārdsKomandaGrupadzgmdPilni gadikoeficientsReālais rezultātspiezīmes
183EditaValiulienėŠiaulių sporto veteranų kluS5019670209540.856215,35
263IlonaSirsoneRīgaS4519720715480.898516,16
34IngaZilberteOgreS4519730728470.905517,20
45IvetaNiedreOgreS4519750512460.912615,94
576MārīteVasiļjevaLīvāniS4519760310450.9196
685LauraKatkevičaLiepājaS4019761106440.926614,66
754JolitaVišinskieneMarijampoleS3519840301370.975917,31
835GuntaNeijaPēdējās vietas pavēlniekiS3519850802350.9917,87
960LīvaPriedeOgreS301990122630115,92
10
11
12
13
14

tiesnesis:
sekretārs: