Gala protokols
Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2021.gada 10. jūlijā - Ogrē.

100m skrējiens sievietēm
nrpk.dal_nrVārdsUzvārdsKomandaGrupadzgmdPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietu Vieta pēc koeficientaVieta grupāpiezīmes
176MārīteVasiļjevaLīvāniS4519760310450.9196
283EditaValiulienėŠiaulių sporto veteranų kluS5019670209540.856215,3513,1411
385LauraKatkevičaLiepājaS4019761106440.926614,6613,5821
463IlonaSirsoneRīgaS4519720715480.898516,1614,5232
55IvetaNiedreOgreS4519750512460.912615,9414,5541
64IngaZilberteOgreS4519730728470.905517,2015,5753
760LīvaPriedeOgreS301990122630115,9215,9261
854JolitaVišinskieneMarijampoleS3519840301370.975917,3116,8971
935GuntaNeijaPēdējās vietas pavēlniekiS3519850802350.9917,8717,6982

tiesnesis:
sekretārs: