6.LATGALES ZIEMAS ČEMPIONĀTS SENIORIEM VIEGLATLĒTIKĀ
2022.gada 23.aprīlī - Daugavpilī.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MihailsNaruševičsDaugavpils pils490.93827.4607,4606,1006.998971944
VaclavsAnčevskisDaugavpils pils510.92877.8307,8307,277.271722807
JānisMankovskisLīvānu novads820.74749.8309,8307,357.346943774
ArnisPaškevičsDaugavpils pils350.99927.507,5007,497.4944706
JevgenijsHristaforovsDaugavpils pils350.99927.8707,8707,867.86375553
RomualdsSaušsAugšdaugavas no880.682117.9317,9312,2312.230161

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VaclavsAnčevskisDaugavpils pils510.890327.5927,5924,5624.56341659
ValērijsBaranovskisDaugavpils pils490.901427.7327,7324,10024.99582610
ArnisPaškevičsDaugavpils pils350.976326.6926,6926,0626.05743498
MihailsNaruševičsDaugavpils pils490.901429.3929,3926,4926.49214455
KęstutisAbromaitisind650.8134.6234,6228,0428.04225319
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no690.786237.1737,1729,2229.22316231
RomualdsSaušsAugšdaugavas no880.630970.391:10,3944,4144.40971

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArnisPaškevičsDaugavpils pils350.98042824:42,004:36,47276.4731504
ValērijsBaranovskisDaugavpils pils490.8939312.025:12,024:38,91278.9152481
AividasBalciunasind450.9199303.755:03,754:39,42279.423477
ArvilsBušmanisLīvānu novads550.8531334.195:34,194:45,10285.0984427
KęstutisAbromaitisind650.7807384.146:24,144:59,90299.8985310
JānisVažņevičsLīvānu novads610.8103395.866:35,865:20,77320.7656177
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no690.7502465.337:45,335:49,09349.091756

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisVažņevičsLīvānu novads610.83231107.2918:27,2915:21,60921.5971642
IgnatsŠimkunsDaugavpils pils880.59941561.4826:01,4815:35,95935.9512618
IgorsIļjinsDaugavpils pils640.80851217.0820:17,0816:24,01984.0093536

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind741.51841351,352,05204.9841958
JānisMankovskisLīvānu novads821.68551201,202,02202.262940
MārisMednisind651.36481401,401,91191.0723844
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils741.51841201,201,82182.2084766
ArtūrsDavidovs12Daugavpils pils501.16541451,451,69168.9835646
OļegsKolpakovsDaugavpils pils571.25111251,251,56156.3876544
JānisLudānsLīvānu novads761.55711001,001,56155.717536
EriksJakovelsKrāslavas novad481.14281301,301,49148.5648477

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisMednisind651.48124474,476,62662.0961843
JurisLebedoksLīvānu novads681.53934264,266,56655.7422828
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils771.74523593,596,27626.5273767
OļegsOkuņevsDaugavpils pils471.19384804,805,73573.0244656
AlbertsPlintaDaugavpils pils441.1544954,955,71571.235652
JevģenijsHristaforovsDaugavpils pils351.04564944,945,17516.5266537

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind741.64859209,2015,171516.621971
JurisLebedoksLīvānu novads681.49439309,3013,901389.72838
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils771.7397257,2512,611260.783705
OļegsOkuņevsDaugavpils pils471.1333110011,0012,471246.634691
JurisZilversind341120512,0512,0512055648
AlbertsPlintaDaugavpils pils441.0965103610,3611,361135.976578

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMāsānsLīvānu novads521.1651121812,1814,191419.091777
JurijsKopasovsAugšdaugavas no741.3849689,6813,401339.712729
IvarsDundursind671.3549619,6113,011301.193707
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils741.3848508,5011,761176.44633
JānisLudānsLīvānu novads761.44258108,1011,681168.435628
IvarsVeļiksAugšdaugavas no691.40438118,1111,391138.896610
IgorsIļjinsDaugavpils pils641.28467537,539,67967.3047510
IgnatsŠimkunsDaugavpils pils881.6685585,589,31930.7448488
OļegsKolpakovsDaugavpils pils571.25577347,349,22921.6849483

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils pils460.95618.5208,5208,158.145971855
ValentīnaMaklakovaDaugavpils pils680.812210.4310,4308,478.471252761
EvitaMiglāneDaugavpils pils420.98089.0109,0108,848.837013665
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no690.805411.2611,2609,079.06884607

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils pils460.940731.5631,5629,6929.68851683
ValentīnaMaklakovaDaugavpils pils680.774640.5940,5931,4431.4412575
ValentīnaPetrovaDaugavpils pils720.744947.3647,3635,2835.27853372
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.834444.2444,2436,9136.91394298

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NatālijaKrupinaPreiļu novads390.9561345.825:45,825:30,64330.6382599
RamunėPociuvienėind480.8904371.216:11,215:30,53330.5251599
ZinaīdaRācenājaind780.6471516.188:36,185:34,02334.023580
ValentīnaPetrovaDaugavpils pils720.7027496.298:16,295:48,74348.7434500
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.7987450.857:30,856:00,09360.0945442
IngaPlintaDaugavpils pils440.9199417.526:57,526:24,08384.0776332

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaind780.6581355.2222:35,2214:51,73891.7351846
LudmilaTokarevaDaugavpils pils740.69471354.2722:34,2715:40,81940.8112763
VitaOrmaneLīvānu novads450.92421068.5117:48,5116:27,52987.5173688
VeraGrinberteDaugavpils pils810.62971572.0726:12,0716:29,93989.9324685

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceBrakanskaind671.40241151,151,61161.2761849
EditaValiulieneind551.23691201,201,48148.4282725
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no781.5918900,901,43143.2623678
MārīteVasiļjevaLīvānu novads461.13251251,251,42141.5624659

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EditaValiulieneind551.30374434,435,78577.5391951
MārīteVilcāneLīvānu novads621.42113713,715,27527.2282843
SandraDjatloDaugavpils pils3014074,074,074073587

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu novads621.39878398,3911,741173.511888
LauraKatkevičaind451.12039689,6810,841084.452799
MārīteVasiļjevaLīvānu novads461.13438888,8810,071007.263723
DaceBrakanskaind671.50126556,559,83983.2864699
SandraDjatloDaugavpils pils3018528,528,528525569
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no781.78234404,407,84784.2126504

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GenovaiteKazlauskieneind721.74069389,3816,331632.681979
DainaAmosovaAugšdaugavas no641.46389389,3813,731373.042818
AnfizaZiļaDaugavpils pils721.74067677,6713,351335.043794
TamāraJaunušāneDaugavpils pils701.66286986,9811,611160.634686
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no691.62636386,3810,381037.585610
EvitaMiglāneDaugavpils pils421.15246826,827,86785.9376455
IngaPlintaDaugavpils pils441.18866136,137,29728.6127420