Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts
2022.gada 23.jūnijā - Preiļos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VaclavsAnčevskisDaugavpils510.906813.1613,1611,9311.93351630
OļegsOkuņevsDaugavpils470.929612.8712,8711,9611.9642623
MaksimsAitovsind430.952112.8412,8412,2212.2253560
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads700.794816.0916,0912,7912.78834436
DzintarsCimdiņšind550.883714.5914,5912,8912.89325414
RomualdsSaussaugsdaugavas nov880.651131.0831,0820,2420.236260

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValerijsBaranovskisDaugavpils490.900559.4259,4253,5153.50772663
VaclavsAnčevskisDaugavpils510.888960.191:00,1953,5053.50291663
PēterisĀrentsMadona680.789268.061:08,0653,7153.7133652
JurijsTarasovsViļāni540.871464.471:04,4756,1856.17924531
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads700.777476.11:16,1059,1659.16015401
ĒriksApšenieksBalvu novads690.783377.951:17,951:01,0661.05826328
ArvilsBušmanisLīvāni550.865570.81:10,801:01,2861.27747320
RomualdsSaussaugsdaugavas nov880.6008182.053:02,051:49,38109.37680

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona680.75793055:05,003:51,16231.161962
ValerijsBaranovskisDaugavpils490.8939299.544:59,544:27,76267.7592558
VjačeslavsBambānsDaugavpils410.9449285.914:45,914:30,16270.1563536
ArvilsBušmanisLīvāni550.8531320.435:20,434:33,36273.3594506
AivarsBondarsJēkabpils550.8531322.965:22,964:35,52275.5175487
ĒriksApšenieksBalvu novads690.7502384.986:24,984:48,81288.8126376
JānisVažņevičsLīvanu VK610.8103373.056:13,055:02,28302.2827278
JurijsTarasovsViļāni540.8601364.636:04,635:13,62313.6188207
InārsSupeBalvi580.832383.066:23,065:18,71318.7069178
AleksandrsMortuļevsind430.9325348.135:48,135:24,63324.63110148
RaimondsSpēksJēkabpils novad410.9449343.835:43,835:24,88324.88511146

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisVažņevičsLīvanu VK610.83231124.0718:44,0715:35,56935.5631616
JurijsKopasovsAugsdaugavas nov740.72541370.6422:50,6416:34,26994.2622518

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.53751251,251,92192.1881844
ĀrijsVucānsPreiļi581.26431501,501,90189.6452818
OļegsKolpakovsDaugavpils571.25111251,251,56156.3873536

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrsVnukovsDaugavpils781.77533723,726,60660.4121837
OļegsOkuņevsDaugavpils471.19385235,236,24624.3572761
OļegsKolpakovsDaugavpils571.34184074,075,46546.1133597

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.1783142914,2916,841683.791932
ĀrijsVucānsPreiļi581.2755124412,4415,871586.722874
BorissDormidonovsOlaine531.1822133113,3115,741573.513867
AldisPutnsJurmala731.3564105910,5914,361436.434786
JānisVanuškaJurmala711.3044108510,8514,151415.275773
JurijsKopasovsAugsdaugavas nov741.384100710,0713,941393.696760
IvarsDundursJēkabpils681.37879549,5413,151315.287714
DzintarsCimdiņšind551.218106810,6813,011300.828705
RaimondsGrīgsLīvānu novada 511.1484102710,2711,791179.419634
AndrisSpridzānsBalvu novads601.2029379,3711,261126.2710602

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisValmieras novads611.3954435243,5260,736072.781828
ĀrijsVucānsPreiļi581.4203380838,0854,095408.52734
NormundsErmičsĶegums561.3675357835,7848,934892.923661
IvarsDundursJēkabpils681.6254298229,8248,474846.944655
RaimondsGrīgsLīvānu novada 511.2505369636,9646,224621.855623
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.7731246124,6143,644363.66587
AndrisSpridzānsBalvu novads601.3675308630,8642,204220.17567
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads701.5566259625,9640,414040.938542

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJurmala731.2268418941,8951,395139.071902
BorissDormidonovsOlaine531.0475405340,5342,464245.522739
JānisPāvuliņšJaungulbene461.0934380138,0141,564156.013723
JānisVanuškaJurmala711.1758317131,7137,283728.464645
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.2827289028,9037,0737075641
AndrisSpridzānsBalvu novads600.9567377937,7936,153615.376624
JānisZagorskisValmieras novads610.9732341734,1733,253325.427572
JurijsKopasovsAugsdaugavas nov741.254234923,4929,462945.658503
DzintarsCimdiņšind551.0802270827,0829,252925.189499
RaimondsGrīgsLīvānu novada 511.0166253225,3225,742574.0310436

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils460.946813.4913,4912,7712.77231843
MārīteVasiļjevaLīvānu novada 460.946814.5614,5613,7913.78542668
IlonaAizpurietePreiļu novads460.946816.3416,3415,4715.47073421
LidijaKursīteViļāni750.739929.1329,1321,5521.553341

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils460.90365.871:05,8759,4859.48061854
ValentīnaPetrovaDaugavpils720.694106.081:46,081:13,6273.61952443
ElzaRūsiņaLīvānu novada 600.798492.41:32,401:13,7773.77223439

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona780.6471490.748:10,745:17,56317.5581663
NatālijaKrupinaPreiļi390.9561336.455:36,455:21,68321.682638
ValentīnaPetrovaDaugavpils720.7027486.98:06,905:42,14342.1453524
ElzaRūsiņaLīvānu novada 600.7987445.737:25,735:56,00356.0054453
IlonaAizpurietePreiļu novads460.9052401.236:41,236:03,19363.1935418

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona780.6581403.2523:23,2515:23,34923.3391790
VitaOrmaneLīvāni450.92421075.7717:55,7716:34,23994.2272676

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
OlgaBorisovaPreiļi511.18871251,251,49148.5871716
MārīteVasiļjevaLīvānu novada 461.13251301,301,47147.2252706

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVasiļjevaLīvānu novada 461.17384454,455,22522.3411830
VitaOrmaneLīvāni451.16063283,283,81380.6772530

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HelēnaRingaind751.52769549,5414,571457.331869
AnfizaZiļaDaugavpils721.74068008,0013,921392.482829
IlonaKojalovičaMārupe551.2353105210,5213,001299.543771
JeļenaTarasovaViļāni551.2353100610,0612,431242.714736
LeonīdaĪristeViļāni771.60727177,1711,521152.365680
AnnaIvbuleLīvānu novada 771.60726566,5610,541054.326619
OlgaBorisovaPreiļi511.15298688,6810,011000.727586
IlonaGrīgaLīvānu novada 531.19296086,087,25725.2838417

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils722.0905227222,7247,504749.621847
IlonaKojalovičaMārupe551.3963309630,9643,234322.942768
JeļenaTarasovaViļāni551.3963258625,8636,113610.833637
OlgaBorisovaPreiļi511.2836208420,8426,752675.024466
LeonīdaĪristeViļāni772.1509116011,6024,952495.045433
AnnaIvbuleLīvānu novada 772.1509102610,2622,072206.826381
VitaOrmaneLīvāni451.2455174417,4421,722172.157375

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils722.0259220322,0344,634463.061789
HelēnaRingaind751.8969235023,5044,584457.712788
LeonīdaĪristeViļāni772.0044170017,0034,073407.483596
AnnaIvbuleLīvānu novada 772.0044164016,4032,873287.224574
IlonaGrīgaLīvānu novada 531.3518145414,5419,661965.525334