Kuldīgas novada atklātais čempionāts.
"ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM"
2013.gada 16. novembrī,Kuldīgā.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils650.799809,0607,257.246192840
JānisMankovskisind730.758509,5507,247.243681840
AivarsPuriņšOgre590.831808,7607,297.286574822
GuntisGrantiņšLiepāja460.910408,0007,287.28323822
AndrisAvensJÅ«rmala520.872508,5907,497.494775732
ImantsAizkalnsLiepāja690.7809,7107,577.57386698
AinārsSiņavskisVentspils520.872508,7007,597.590757690
AndrisMiÄ·elsonsJÅ«rmalas VK700.775110,5908,218.208318465
ArnisKadiķisLiepājas SSK590.831810,0208,338.334649422

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre590.810529,5923,9823.98271726
GuntisGrantiņšLiepāja460.887227,4524,3524.35362682
AndrisAvensJÅ«rmala520.850128,7924,4724.47443668
AinārsSiņavskisVentspils520.850129,0724,7124.71244641
AivarsDāvidsind550.832530,6225,4925.49115555
ValdisÅ…ilovsVSK Noskrien380.942128,2426,6026.60496444
AndrisMiÄ·elsonsJÅ«rmalas VK700.748840,6930,4730.46877154

600m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisÅ…ilovsVSK Noskrien380.95911:35,941:32,0292.01611592
RaitisValtersKuldīga530.85131:54,541:37,5197.50792437

2000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils610.79727:20,325:51,02351.0231707
ValdisÅ…ilovsVSK Noskrien380.95926:11,905:56,73356.7262662
RaitisValtersKuldīga530.85368:08,636:57,09417.0953277

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisind731.62831,352,20219.8211064
PēterisValdmanisLiepāja391.09521,952,14213.56421009
ValdisCelaVentspils651.4611,452,12211.8453991
ImantsAizkalnsLiepāja691.54021,352,08207.9274954
RaimondsŽizņevskisTukuma VK421.12781,651,86186.0875764

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils651.5574,657,24724.0051966
JānisMankovskisind731.78633,796,77677.0082869
ImantsAizkalnsLiepāja691.66393,986,62662.2323838
RaimondsŽizņevskisTukuma VK421.13735,346,07607.3184725
GuntisGrantiņšLiepāja461.19325,056,03602.5665715
ArnisKadiķisLiepājas SSK591.42033,484,94494.2646496

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlgonisMiÄ·elsonsJelgava621.290511,6915,091508.591828
AldisPutnsJÅ«rmala641.336410,7514,371436.632786
AivarsMirksJelgava701.34718,4311,361135.613608
AivarsPuriņšOgre591.36177,9910,8810884580

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaJūrmala450.911708,6507,897.886211971
AndaGermovaTukuma VK520.847509,3307,917.907182966
SandaErbsaJÅ«rmala500.864509,5908,298.290563868
IlonaSirsoneRÄ«ga410.953809,0608,648.641434784
LieneGudrinieceTukuma VK32108,8208,828.825743
ElgaBabreJÅ«rmala400.964309,6409,309.295856640
SarmīteCīruleRīga380.988109,5309,429.416597615
ZaneSiliņaTukuma VK36109,6009,609.68579

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaJūrmala450.887729,0925,8225.82321951
AndaGermovaTukuma VK520.820532,8726,9726.96982867
IngrīdaLamberteSK Babīte480.85832,2527,6727.67053816
SandaErbsaJÅ«rmala500.838234,2428,7028.74746
IlonaSirsoneRÄ«ga410.932331,6829,5429.53535691
LieneGudrinieceTukuma VK32129,8529,8529.856671
SarmīteCīruleRīga380.968732,5631,5431.54097568

600m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaJoceKuldīga480.87122:04,151:48,16108.1591718
ZaneSiliņaTukuma VK360.97831:57,101:54,56114.5592610

2000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaJoceKuldīga480.8678:08,447:03,48423.4771740
ElgaBabreJÅ«rmala400.95018:14,387:49,71469.712546
SarmīteCīruleRīga380.96598:32,448:14,97494.9663453

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPÄ“tersoneTukuma VK431.14211,551,77177.0251970
DaceBrakanskaVentspils591.41221,101,55155.3422754
GundegaKristvaldeLiepāja481.21511,251,52151.8873715

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPÄ“tersoneTukuma VK431.14464,955,67566.5771914
LieneGudrinieceTukuma VK321.01484,955,02502.3262779
IlonaSirsoneRÄ«ga411.11574,444,95495.3713764
DaceFaitušaJūrmala451.17424,104,81481.4224734
AndaGermovaTukuma VK521.29213,664,73472.9095715
SandaErbsaJÅ«rmala501.25613,334,18418.2816603

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsReālais rezultātsRezultāts ar koeficietuRez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRÄ«ga701.85599,9418,451844.7611080
HermīneBajāreTalsi611.530211,1117,001700.052993
AnnaIvbuleLÄ«vani681.77127,6813,601360.283787
DainaRuperteLiepāja541.34698,7611,801179.884678
LailaPÄ“tersoneTukuma VK431.158910,1411,751175.125676
SantaJokumaVarakļāni411.125710,3911,701169.66672
IngrīdaLamberteSK Babīte481.25117,969,96995.8767567