Jēkabpils atklātais čempionāts.
2022.gada 30.jūlijā-Jēkabpilī.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK550.883712.7912,7911,3011.30251797
VoldemārsMezītisGulbene660.818814.0614,0611,5111.51232739
ValdisCelaVentspilsVK740.770515.1315,1311,6611.65773702
VaclavsAnčevskisDaugavpils510.906812.9412,9411,7311.7344681
ZigmundsZnotiņšJēkabpils590.860314.0214,0212,0612.06145598
JānisGusevsAizkraukle630.836714.5414,5412,1712.16566574
MihailsNaruševičsDaugavpils490.918213.2613,2612,1812.17537572
JānisMankovskisLīvānu novada 820.715217.5817,5812,5712.57328481
AleksejsKoziņecsValmiera800.731828.7128,7121,0121.0190

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona680.789263.661:03,6650,2450.24051843
VaclavsAnčevskisDaugavpils510.888958.3258,3251,8451.84062752
GuntisGrantiņšLiepājas SSK550.865560.881:00,8852,6952.69163706
AndrejsCitcersAbu Dhabi Stride410.946957.3557,3554,3054.30474622
JanisKopmanisLSC Riga600.836279.451:19,451:06,4466.43615161
AleksejsKoziņecsValmiera800.701999.781:39,781:10,0470.0356681

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona680.7579291.984:51,983:41,29221.29211089
ValdisŅilovsOgre470.907275.824:35,824:10,17250.1692739
JanisKopmanisLSC Riga600.8176348.265:48,264:44,74284.7373408
KęstutisAbromaitisLADK7x10 V$JAS650.7807379.766:19,764:56,48296.4794318
IgorsSeņkoLiepājas SSK380.9629308.975:08,974:57,51297.5075311
GuntisZālītisRīga550.8531366.426:06,425:12,59312.5936213

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NORMUNDSLAUCISAIZKRAUKLE600.81861115.6718:35,6715:13,29913.2871770
ValdisŅilovsOgre470.92081000.0716:40,0715:20,86920.8642748
AnatolijsMacuksJēkabpils420.9591007.816:47,8016:06,48966.483622
MareksAntonsValmiera400.9741993.7716:33,7716:08,03968.0314618
GuntarsBūmanisLiepājas SSK570.84251150.3119:10,3116:09,14969.1365615
AivarsBondarsJēkabpils550.85841135.7118:55,7116:14,89974.8936600
ArnisPaškevičsDaugavpils351992.7116:32,7116:32,71992.717555
MārisPakārklisOgre460.92851092.9718:12,9716:54,821014.828502
AndrisDudelsind580.83461244.520:44,5017:18,661038.669447
JanisKopmanisLSC Riga600.81861358.1722:38,1718:31,801111.810299
KęstutisAbromaitisLADK7x10 V$JAS650.77831501.1525:01,1519:28,351168.3511204
IgorsSeņkoLiepājas SSK380.98911195.3219:55,3219:42,291182.2912150
RaitisLērmeValmiera VK790.66261914.2631:54,2621:08,391268.391381

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VladimirsOrehovsTalsi730.72851798.9229:58,9221:50,511310.511915
RaitisLērmeValmiera VK790.67522016.3733:36,3722:41,451361.452852
GuntisbalodisGulbene750.71112196.8736:36,8726:02,191562.193624
GuntarsVasiļjevsMadonas novads400.97151611.4226:51,4226:05,491565.494621

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.51841401,402,13212.57611019
JānisMankovskisLīvānu novada 821.68551151,151,94193.8332853
ImantsAizkalnsLiepājas SSK781.59781201,201,92191.7363836
MārisMednisTukuma VK651.36481351,351,84184.2485775
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.53751201,201,85184.54775
ZigmundsZnotiņšJēkabpils591.27781401,401,79178.8926723
ViktorsZarņickisJekabpils741.51841151,151,75174.6167689
MihailsNaruševičsDaugavpils491.1541501,501,73173.18680
JānisLudānsLīvānu novada 761.55711001,001,56155.719527
AndrisKreicumsBaldone521.18871201,201,43142.64410418

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.66714584,587,64763.53211057
JānisGusevsAizkraukle631.44434554,556,57657.1562830
GuntisZālītisRīga551.314924,926,45644.523803
JānisMankovskisLīvānu novada 821.92063313,316,36635.7194784
MārisMednisTukuma VK651.48124284,286,34633.9545780
AigarsVilnītisJūrmala551.314784,786,26626.186765
AleksandrsVnukovsDaugavpils781.77533523,526,25624.9067761
OļegsOkuņevsDaugavpils481.20744954,955,98597.6638704

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene471.1944143914,3917,191718.741953
SauliusSvilainisLithuania631.263129812,9816,391639.372906
AndrisRukmanisJēkabpils531.1822137313,7316,231623.163896
BorissDormidonovsRiga531.1822136813,6816,171617.254893
NormundsSkangalisSkrīveri501.1322138313,8315,661565.835862
IvarsDundursJēkabpils681.3787100910,0913,911391.116759
DzintarsBriedisSmiltene811.39599619,6113,411341.467729
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.32999969,9613,251324.588719
JānisLudānsLīvānu novada 761.44259179,1713,231322.779718
AndrisSpridzānsind601.2029859,8511,841183.9710636
AndrisKreicumsBaldone521.16518498,499,89989.1711522

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRīga521.2723518151,8165,926591.791901
JānisZagorskisValmieras novads611.3954441444,1461,596159.32840
SauliusSvilainisLithuania631.4544392839,2857,135712.883777
NormundsErmičsOgres novads561.3675393739,3753,845383.854731
ImantsAizkalnsLiepājas SSK781.9336270927,0952,385238.125710
DzintarsBriedisSmiltene811.901267426,7450,835083.276688
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.6367309330,9350,625062.317685
AndrisSpridzānsind601.3675345834,5847,294728.818638
IvarsDundursJēkabpils681.6254287228,7246,684668.159630
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.7731260226,0246,144613.6110622
JānisLudānsLīvānu novada 761.8236229622,9641,874186.9911562
VladimirsOrehovsTalsi731.6798248124,8141,684167.5812559
AndrisKreicumsBaldone521.2723317731,7740,424042.113542

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
BorissDormidonovsRiga531.0475412941,2943,254325.131754
NormundsSkangalisSkrīveri501.0019429742,9743,054305.162750
JānisPāvuliņšJaungulbene471.1086368336,8340,834082.973709
SauliusSvilainisLithuania631.008391839,1839,493949.344685
DzintarsBriedisSmiltene811.4929250225,0237,353735.245646
AndrisRukmanisJēkabpils531.0475334033,4034,993498.656603
AndrisSpridzānsind600.9567361836,1834,613461.347596
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.2827264826,4833,973396.598585
VladimirsOrehovsTalsi731.2268267326,7332,793279.249563
JānisZagorskisValmieras novads610.9732319331,9331,073107.4310532

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils460.946813.2913,2912,5812.5831878
MariPiirindividuāli520.903213.9913,9912,6412.63582869
GunitaBerkmaneIecava36113.313,3013,3013.33750
EditaValiuliene7&10550.881515.1515,1513,3513.35474740
InāraFjodorovaDaugavpils560.874317.0317,0314,8914.88935501
AijaVītolaKoknese630.824318.6618,6615,3815.38146433
MadaraGavareLīvānu novada 33115.7815,7815,7815.787382

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils460.90363.471:03,4757,3157.31341929
ValentīnaPetrovaDaugavpils pilse720.694107.951:47,951:14,9274.91732412
AldaVulāneJēkabpils670.7394101.761:41,761:15,2475.24133404
DzidraŠirveMadonas novads720.694117.391:57,391:21,4781.46874272

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValentinaPetrovaDaugavpils pilse720.7047243.544:03,542:51,62171.6231422
AldaVulāneJēkabpils670.7493234.953:54,952:56,05176.0482376
DzidraŠirveMadonas novads720.7047265.564:25,563:07,14187.143271

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūsecarnikava590.8223722.0112:02,019:53,71593.7091933
ZinaīdaRācenājaMadona790.63061030.817:10,8010:50,02650.0222767
InetaJerofejevaJēkabpils351717.711:57,7011:57,70717.73590
MadaraGavareLīvānu novada 331811.6113:31,6113:31,61811.614382
JekaterinaBoldovenkoind430.9556869.1114:29,1113:50,52830.5225346

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona790.64861350.9622:30,9614:36,23876.2331870
VairaGrigorjevaValmiera VK710.72151324.4722:04,4715:55,61955.6053737
DaceSaulīteMadonas novads630.78981209.4620:09,4615:55,23955.2322737

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneĶekavas nov511.18871401,401,66166.4181888
EditaValiuliene7&10551.23691251,251,55154.6132773
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.32931101,101,46146.2233697

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EditaValiuliene7&10551.30374164,165,42542.3391873
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.42113673,675,22521.5442828
GunitaBerkmaneIecava361.05134924,925,17517.243820
InāraFjodorovaDaugavpils561.31953673,674,84484.2574749
GuntaHelmaneTukuma VK501.22893723,724,57457.1515692

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga791.69519909,9016,781678.1511006
GenovaiteKazlauskieneLadk7x10721.74069509,5016,541653.572991
InāraRozēnaRīgas691.6263100210,0216,301629.553976
HermīneBajāreTalsi701.66289399,3915,611561.374934
HelēnaRingaRīga751.5276100410,0415,341533.715916
AnfizaZiļaDaugavpils721.74068058,0514,011401.186834
LailaPētersoneĶekavas nov511.1529116011,6013,371337.367794
MariPiirindividuāli521.1726113011,3013,251325.048787
AgraBrūneRīga741.82557257,2513,231323.499786
DaceSaulīteMadonas novads631.43488498,4912,181218.1510721
RitaŠķipareJēkabpils561.25759569,5612,021202.1711711
JelenaSvilainieneLADK 7/10581.3048028,0210,461045.8112614
AivitaĶiplokaJēkabpils531.19298768,7610,451044.9813613
KristīneAndrejevaJaungulbene371.06918598,599,18918.35714536
VilmaLojāneLīvānu novada 801.74253883,886,76676.0915387

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils722.0905211821,1844,284427.681787
GuntaHelmaneTukuma VK501.2574287128,7136,1036102637
AivitaĶiplokaJēkabpils531.3383249224,9233,353335.043587
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.6315200720,0732,743274.424576
GenovaiteKazlauskieneLadk7x10722.0905138113,8128,872886.985505
VilmaLojāneLīvānu novada 802.35596626,6215,601559.616263

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga792.1241234523,4549,814981.011884
InāraRozēnaRīgas691.883240824,0845,344534.262802
AnfizaZiļaDaugavpils722.0259201820,1840,884088.273721
HermineBajareTalsi701.9285211621,1640,814080.714719
HelēnaRingaRīga751.8969213321,3340,464046.095713
AivitaĶiplokaJēkabpils531.3518246824,6833,363336.246583
GenovaiteKazlauskieneLadk7x10722.0259162416,2432,903290.067575
GuntaHelmaneTukuma VK501.2804181718,1723,262326.498400
KristīneAndrejevaJaungulbene371.0305211921,1921,842183.639374
VilmaLojāneLīvānu novada 802.18926836,8314,951495.2210250