Veterānu sporta spēles telpās
2018.gada 3. martā,Rīga.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils700.77149.0109,0106,956.950311964
VoldemārsMezītisGulbene.610.82268.4808,4806,986.975652954
jānisMankovskisLīvānu novads780.70449.9609,9607,027.015823934
JānisMankovskisLīvānu novads780.70449.9609,9607,027.015824934
AleksandrsVnukovsDaugavpils730.74969.3909,3907,047.038745923
JurisLebedoksLīvānu novads640.80038.8108,8107,057.050646913
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.8837808,0007,077.06967908
AivarsPuriņšOgre640.80038.9408,9407,157.154688864
JānisZagorskisKocēnu novads570.84718.5408,5407,237.2342310826
TālisAuniņšValkas novads610.82268.7908,7907,237.230659826
ZigmundsZnotiņšJēkabpils540.86148.4508,4507,287.2788311807
VladimirsGolubevsJēkabpils610.82268.8608,8607,297.2882412802
VairisMārtiņsonsKandava630.80719.0509,0507,307.3042614793
JānisGusevsAizkraukles nova580.84238.6708,6707,307.3027413793
AivarsKrūmalisBauska630.80719.0709,0707,327.320416783
DainisŠteinbergsLiepājas SSK410.93617.8207,8207,327.320315783
AldonisPalkavnieksJēkabpils860.603112.1912,1907,357.3517917769
MārisVecbaštiksLiepājas SSK400.94467.9407,9407,507.5001218702
VladimirsPoļakovsLīvāni640.80039.4109,4107,537.5308219689
ViktorsMūrnieksĶeguma novads770.714510.6310,6307,607.5951420663
JānisBuksBauska800.682611.6511,6507,957.9522921518
VladimirsOrehovsTalsi680.782410.410,4008,148.1369622453
AivarsMirksJelgava740.741414.0814,0810,4410.4389235

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre640.807529.7829,7824,0524.04731720
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.887427.2327,2324,1624.16392706
VoldemārsMezītisGulbene.610.82729.7329,7324,5924.58673657
EinārsCilinskisRSVK540.869328.728,7024,9524.94894616
VladimirsGolubevsJēkabpils610.82730.5830,5825,2925.28975579
MārisVecbaštiksLiepājas SSK400.953626.5326,5325,3025.2996578
JānisGusevsAizkraukles nova580.845530.0930,0925,4425.44117562
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads660.793932.6932,6925,9525.95268509
DainisŠteinbergsLiepājas SSK410.947627.4527,4526,0126.01169502
AldonisPalkavnieksJēkabpils860.590645.745,7026,9926.990410409
ArmandsBušsOgre360.977727.6427,6427,0227.023611406
JurisBarausVentspils VK650.800733.9533,9527,1827.183812392
ValdisŅilovsOgre430.935529.3229,3227,4327.428913371
AleksejsKoziņecsValmiera760.712239.2639,2627,9627.96114325
JānisBuksBauska800.669742.8542,8528,7028.696615269

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrejsBondarevsLīvāni400.956130.182:10,182:04,45124.4521700
JurisBarausVentspils VK650.7776160.162:40,162:04,54124.542698
ValdisTiltsKocēni560.8419151.082:31,082:07,19127.1943637
JānisMežielsOgre580.8276154.342:34,342:07,73127.7324625
ArmandsBušsOgre360.9846130.082:10,082:08,08128.0775618
AinārsKvedaravičsAizkraukle450.9203139.822:19,822:08,68128.6766605
GatisBrakanskisVentspils VK610.8062159.92:39,902:08,91128.9117599
ValdisŅilovsOgre430.9346141.332:21,332:12,09132.0878532
ValērijsŠakelisLīvāni400.956139.772:19,772:13,62133.629501
ArvilsBušmanisLīvāni500.8847152.832:32,832:15,21135.20910470
ValērijsJegorovsRīga550.849162.742:42,742:18,17138.16611415
RobertsIvzānsOgre500.8847156.992:36,992:18,89138.88912402
JānisKaimiņšOgre690.7502185.313:05,312:19,02139.0213400
ĒriksApšenieksBalvu novads650.7776181.523:01,522:21,15141.1514363
EdgarsRūtiņšOgre410.9489163.142:43,142:34,80154.80415169
JurisJansonsLīvāni600.8133201.163:21,162:43,60163.6031683

jūdzes skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK650.7529361.716:01,714:32,33272.3311751
AinārsKvedaravičsAizkraukle450.9125313.855:13,854:46,39286.3882611
ValdisTiltsKocēni560.8258348.115:48,114:47,47287.4693601
ValdisŅilovsOgre430.9283315.165:15,164:52,56292.5634554
ValērijsŠakelisLīvāni400.9519309.865:09,864:54,96294.9565532
ĒriksApšenieksBalvu novads650.7529407.26:47,205:06,58306.5816434
ArvilsBušmanisLīvāni500.8731351.445:51,445:06,84306.8427432
JānisKaimiņšOgre690.7175488.88:08,805:50,71350.7148153
JurisJansonsLīvāni600.7939452.787:32,785:59,46359.4629114

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils460.9031774.6512:54,6511:39,59699.58611093
AndrisAlksnisOgre410.9401805.4313:25,4312:37,18757.1852964
VladimirsOrehovsTalsi680.73221045.9817:25,9812:45,87765.8673946
HarijsĀboliņšGulbenes novads690.72361088.9218:08,9213:07,94787.9434900
GunārsRubenisGulbenes novads790.63321274.0721:14,0713:26,74806.7415861
RaitisLērmeValmiera750.67041216.7820:16,7813:35,73815.7296842
GuntisBalodisGulbenes novads710.70621200.5220:00,5214:07,81847.8077779
ValērijsJegorovsRīga550.83641016.4816:56,4814:10,18850.1848773
JānisVažņevičsLīvānu novads570.82131038.7317:18,7314:13,11853.1099767
JānisKaprālisOgre740.67951267.5721:07,5714:21,31861.31410752

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni781.66931301,302,17217.00911072
ValdisCelaVentspils VK701.48321451,452,15215.06421055
ViktorsZarņickisJēkabpils701.48321301,301,93192.8163853
VladimirsPoļakovsLīvāni641.36911401,401,92191.6744844
ArmantsPēterkopsOgre521.18721451,451,72172.1445680
ArvidsVitolsKoknese671.42361201,201,71170.8326663
JānisKaprālisOgre741.57061051,051,65164.9137612
AivarsMirksJelgava741.5706900,901,41141.3548418

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK701.64824534,537,47746.63511023
JurisLebedoksLīvāni641.49494884,887,30729.5112986
JānisMankovskisLīvāni781.90833573,576,81681.2633884
AleksandrsVnukovsDaugavpils731.73673903,906,77677.3134875
MārisEglītisKoknese501.22865455,456,70669.5875858
MārisMednisind611.42854614,616,59658.5396835
VairisMārtiņsonsKandava631.4724404,406,48647.687811
ZigmundsZnotiņšJēkabpils541.29444694,696,07607.0748727
ViktorsZarņickisJēkabpils701.64823603,605,93593.3529698
ArvidsVitolsKoknese671.56753653,655,72572.13810654
ViktorsMūrnieksĶeguma novads771.87123033,035,67566.97411641

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK701.6056103310,3316,591658.5811121
JurisLebedoksLīvāni641.4569103810,3815,121512.262967
JānisMankovskisLīvāni781.85958028,0214,911491.323945
MārisEglītisKoknese501.1984122512,2514,681468.044921
VladimirsPoļakovsLīvāni641.45699729,7214,161416.115866
AleksandrsVnukovsDaugavpils731.69038148,1413,761375.96824
ViktorsZarņickisJēkabpils701.60568428,4213,521351.927799
MārisMednisind611.39249589,5813,341333.928780
ArvidsVitolsKoknese671.52748668,6613,231322.739769
GuntisGrantiņšLiepājas SSK511.2137105110,5112,761275.610721
ZigmundsZnotiņšJēkabpils541.26239839,8312,411240.8411685
VladimirsOrehovsTalsi681.55257907,9012,261226.4712670

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisBuksBauska801.598108910,8917,401740.221967
NormundsSkangalisSkrīveri461.2215139313,9317,021701.552944
GunārsRubenisGulbenes novads791.6034100110,0116,0516053886
JānisStrapcānsBalvu novads661.3867115011,5015,951594.74880
AivarsMirksJelgava741.4503108810,8815,781577.935870
JānisPāvuliņšGulbene421.1473137213,7215,741574.16868
SandrisLinbergsĶekavas novads371.0663142614,2615,211520.547836
JānisVanuśkaJūrmala661.3867109010,9015,121511.58831
JānisMāsānsLīvāni471.2415121012,1015,021502.219826
IvarsDundursJēkabpils631.313114211,4214,991499.4510824
VadimsDrapezaVentspils VK531.229121212,1214,901489.5511818
AldisPutnsJūrmala681.4401102010,2014,691468.912806
EgonsLācisBalvu novads371.0663137513,7514,661466.1613804
JānisZagorskisKocēnu novads571.3139110311,0314,491449.2314794
KārlisBricisKnI Zviberia661.3867101910,1914,131413.0515773
DzintarsCimdiņšVārkavas novads511.1903115211,5213,711371.2316748
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK671.41329649,6413,621362.3217743
AlbertsTropsOgre701.3471100310,0313,511351.1418736
ViestursDriķisTukuma VK411.1302118611,8613,401340.4219730
JurģisLiepiņšVentspils VK471.2415105910,5913,151314.7520714
JānisSpridzānsBalvu novads811.63098068,0613,151314.5121714
AndrisSpridzānsBalvu novads631.3139209,2012,081207.9622651

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind500.86218.6108,6107,427.4226811078
LeontīneVītolaLīvāni800.620912.112,1007,517.5128921048
ValentīnaMaklakovaDaugavpils640.76349.909,9007,567.5576631035
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils410.90618.408,4007,617.6112441016
DaceLiniņaPreiļi420.90528.5108,5107,707.703255988
AndaGermovaTukuma VK570.81369.5509,5507,777.769886969
SolvitaKaļvaJūrmala440.90048.708,7007,837.833487947
AijaVitolaKoknese590.799511.3611,3609,089.082328602
AnnaIvbuleLīvāni720.701613.3713,3709,389.380399531
IlgaBuntikaVentspils VK780.643715.4115,4109,929.9194210416
JanīnaPraņevskaVārkavas novads630.770715.4115,4111,8811.876511112
AijaVilcāneVārkavas novads380.917613.9613,9612,8112.80971236

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne660.745133.6833,6825,0925.0951599
LeontīneVītolaLīvāni800.585743.9143,9125,7225.71812533
DaceFaitušaind500.862230.2730,2726,1026.09883494
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils410.92728.5928,5926,5026.50294454
AndaGermovaTukuma VK570.811832.9132,9126,7226.71635435
DaceLiniņaPreiļi420.919829.7529,7527,3627.3646376
SolvitaKaļvaJūrmala440.905430.4230,4227,5427.54237360
ValentīnaMaklakovaDaugavpils640.762337.4737,4728,5628.56348279
LaineKreicereĶekava450.898234.6334,6331,1031.10479121
RutaŠķipareJēkabpils470.883836.0336,0331,8431.84331087
DaceSaulīteMadona580.804639.939,9032,1032.10351177
AijaVitolaKoknese590.797442.8642,8634,1834.17661217
ZinaīdaRācenājaind740.666351.8451,8434,5434.5411311

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRSVK550.8295166.412:46,412:18,04138.0371908
MārīteKozlovskaRēzekne660.7233194.183:14,182:20,45140.452873
IlonaKojalovičaBabīte510.8629166.412:46,412:23,60143.5953830
LudmilaTokarevaDaugavpils700.6752222.533:42,532:30,25150.2524740
ZinaīdaRācenājaind740.6204255.054:15,052:38,23158.2335640
AgitaKaļvaĶeguma novads370.9785162.012:42,012:38,53158.5276637
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils410.9454172.062:52,062:42,67162.6667588
RitaŽuravļovaOgre640.745228.983:48,982:50,59170.598499
VitaOrmaneLīvāni400.9537186.123:06,122:57,50177.5039428
DaceSaulīteMadona580.8034235.083:55,083:08,86188.86310323
GunitaMitenieceJēkabpils331196.63:16,603:16,60196.611260

jūdzes skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRSVK550.8212369.676:09,675:03,57303.5731918
MārīteKozlovskaRēzekne660.713458.047:38,045:26,58326.5832774
LudmilaTokarevaDaugavpils700.6635506.348:26,345:35,96335.9573719
ZinaīdaRācenājaind740.6068559.99:19,905:39,75339.7474697
JekaterinaSokunovaLīvāni360.9789358.15:58,105:50,54350.5445638
ZandaKārkliņaJēkabpils470.8876409.096:49,096:03,11363.1086571
AnitaČuhnovaOgre321380.86:20,806:20,80380.87484
AijaRogāleJēkabpils490.871438.587:18,586:22,00382.0038478
RitaŽuravļovaOgre640.7353526.118:46,116:26,85386.8499456
RutaŠķipareJēkabpils470.8876448.197:28,196:37,81397.81310407
VitaOrmaneLīvāni400.9457428.77:08,706:45,42405.42211375
GunitaMitenieceJēkabpils331455.517:35,517:35,51455.5112195

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteDaugavpils770.63861357.622:37,6014:26,96866.9631889
RitaŽuravļovaOgre640.76971181.9319:41,9315:09,73909.7322815
VairaGrigorjevaValmiera670.74141280.0421:20,0415:49,02949.0223748
AijaRogāleJēkabpils490.8951102.6318:22,6316:26,85986.8544690
Brigitade CoppetRSVK710.70181422.7623:42,7616:38,49998.4935671
DaceSaulīteMadona580.82321219.5120:19,5116:43,901003.96663
IlgaBuntikaVentspils VK780.62771613.9126:53,9116:53,051013.057648
GunitaŠīranteValmiera370.98161034.817:14,8016:55,761015.768645
VitaOrmaneLīvāni400.96251066.6917:46,6917:06,691026.699629
AnnaKrastiņaOgre630.7791497.1924:57,1919:26,311166.3110437
ZandaKārkliņaJēkabpils470.911351.7922:31,7920:30,131230.1311361

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK471.18621531,531,81181.48911043
IlonaKojalovičaBabīte511.23921301,301,61161.0962849
DaceLiniņaPreiļi421.1261401,401,58157.643811
MārīteVilcāneLīvāni581.34421151,151,55154.5834782
DanaLiepiņaVentspils VK491.21221251,251,52151.5255754

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind501.25384724,725,92591.7941981
SolvitaKaļvaJūrmala441.16344954,955,76575.8832947
LailaPētersoneTukuma VK471.20684554,555,49549.0943891
AgitaKaļvaĶeguma novads371.07234724,725,06506.1264798
LeontīneVītolaLīvāni802.16452182,184,72471.8615724
DanaLiepiņaVentspils VK491.23773793,794,69469.0886720
AndaGermovaTukuma VK571.37843363,364,63463.1427707
LaineKreicereĶekava451.17763683,684,33433.3578644
AnnaIvbuleLīvāni721.752132,133,73372.759516
JanīnaPraņevskaVārkavas novads631.50671771,772,67266.68610297

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK471.1738105210,5212,351234.841950
MārīteVilcāneLīvāni581.36438548,5411,651165.112880
InāraFjodorovsDaugavpils521.25338878,8711,121111.683826
AgitaKaļvaĶeguma novads371.0406104310,4310,851085.354800

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRSVK742.0485106710,6721,862185.7511324
HermīneBojāreTalsu novads661.695103210,3217,491749.2421052
InāraRozēnaRīga651.66104510,4517,351734.731042
AnfisaZiļaDaugavpils681.77128388,3814,841484.274887
HelēnaRingaRSVK701.85597847,8414,551455.035869
MārīteVilcāneLīvāni581.44589939,9314,361435.686856
AnnaIvbuleLīvāni721.9467007,0013,621362.27811
IlonaKojalovičaBabīte511.281105710,5713,541354.028806
LīgaPlatpīreMadona651.668018,0113,301329.669790
IlgaBuntikaVentspils VK781.96876446,4412,681267.8410752
SantaJokumaMadona461.21259669,6611,711171.2811693
DanaLiepiņaVentspils VK491.27158708,7011,061106.212652
KristīneAndrejevaGulbenes novads3219359,359,3593513546
ĀrijaVaivodeVārkavas novads421.14215895,896,73672.69714385