Veterānu sporta spēles telpās
2017.gada 4. martā,Rīga.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VytautasZaniauskasKlaipeda560.84888.2608,2607,017.011091951
AivarsPuriņšOgre630.81048.708,7007,057.050482932
AivarsKrūmalisBauska620.81568.6708,6707,077.071253922
VoldemārsMezītisGulbenes novads600.82628.608,6007,117.105324908
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.88468.0508,0507,127.121035899
JurisLebedoksLīvāni630.81048.8108,8107,147.139626895
JānisGusevsAizkraukles nova570.84318.5408,5407,207.200077862
VairisMārtiņsonsKandava620.81568.8808,8807,247.242538844
EinārsCilinskisRīga530.86658.4508,4507,327.321939809
TālisAuniņšValkas novads600.82628.8908,8907,347.3449210800
JānisZagorskisind560.84888.6708,6707,367.359111796
UNOROOSILEHTEstonia570.84318.7908,7907,417.4108512770
FeoktistsPušņakovsPreiļi650.79989.2809,2807,427.4221413765
DainisŠteinbergsLiepājas SSK400.95177.9107,9107,537.5279516723
OļegsOkuņevsDaugavpils420.93788.0208,0207,527.5211614723
RomānsNipkensOgre530.86658.6808,6807,527.5212215723
DainisŠteinbergsLiepājas SSK400.95177.9107,9107,537.5279517723
AleksandrsTitovsDaugavpils380.96677.7907,7907,537.5305918719
AndrisAvensJūrmala550.85448.8808,8807,597.5870719698
AleksejsKoziņecsValmiera750.747410.3110,3107,717.7056920650
ValērijsLobodaTalsu novads360.98187.9407,9407,807.7954921615
JurisGriķisJūrmala690.7810.0410,0407,837.831222600
ValērijsŠakelisLīvani390.95928.6808,6808,338.3258623429
albertstatarčuksSkriveri710.769611.0711,0708,528.5194724370
RihardsČiževskisLīvāni660.794910.7910,7908,588.5769725352
VilnisSolovjovsLiepājas SSK450.91699.6109,6108,818.8114126286

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre630.789629.0929,0922,9722.96951857
AivarsKrūmalisBauska620.794729.2229,2223,2223.22112823
AigarsVilnītisJūrmala490.868227.1827,1823,6023.59773776
JānisGusevsAizkraukles nova570.821529.1129,1123,9123.91394736
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.861927.7927,7923,9523.95225731
VoldemārsMezītisGulbenes novads600.80529.9229,9224,0924.08566716
OļegsOkuņevsDaugavpils420.913826.4126,4124,1324.13357710
TālisAuniņšValkas novads600.80530.230,2024,3124.3118688
ValèrijsBaranovskisDaugavpils430.907127.2927,2924,7524.75489637
AleksejsKoziņecsValmiera750.692535.7735,7724,7724.770710635
AndrisAvensJūrmala550.832529.9429,9424,9324.925111618
FeoktistsPušņakovsPreiļi650.779332.1632,1625,0625.062312603
DainisŠteinbergsLiepājas SSK400.927427.4427,4425,4525.447913562
DainisŠteinbergsLiepājas SSK400.927427.4427,4425,4525.447914562
JānisMežielsOgre570.821531.9731,9726,2626.263415478
JurisGriķisJūrmala690.754935.1835,1826,5626.557416450
ĒriksApšenieksBalvu novads640.784433.933,9026,5926.591217446
JurisBarausVentspils VK640.78443434,0026,6726.669618439
ValdisŅilovsOgre420.913829.5829,5827,0327.030219405
VladimirsJermaļonoksdaugavpils novad640.784434.634,6027,1427.140220395
RihardsČiževskisLīvāni660.773240.1940,1931,0731.074921123
RomansSaussDaugavpils novad830.595156.1556,1533,4133.41492234

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GUBERTASTRUBILASTAJERIS520.855143.092:23,092:02,34122.3421751
JānisMežielsOgre570.8205153.872:33,872:06,25126.252659
AndrejsBondarevsLīvāni390.9598131.652:11,652:06,36126.3583656
PēterisTrubačsPreiļi500.8693147.292:27,292:08,04128.0394619
ValèrijsBaranovskisDaugavpils430.9251139.062:19,062:08,64128.6445605
JurisBarausVentspils VK640.7766165.952:45,952:08,88128.8776600
KęstutisAbromaitis7x10 LADK600.8008165.812:45,812:12,78132.7817518
VIRGINIJUSVALEVIČIUSSTAJERIS550.8336159.982:39,982:13,36133.3598507
ArmantsPēterkopsOgre510.8622155.752:35,752:14,29134.2889488
ValdisŅilovsOgre420.9335144.242:24,242:14,65134.64810481
KasparsTūbelisLiepājas SSK480.8848152.72:32,702:15,11135.10911472
JānisKaimiņšOgre680.7462181.953:01,952:15,77135.77112459
AndrejsLiepaLiepājas SSK470.8926152.352:32,352:15,99135.98813455
VladimirsJermaļonoksdaugavpils novad640.7766178.42:58,402:18,55138.54514408
EdgarsPorciksLiepājas SSK350.9971143.312:23,312:22,89142.89415334
AndrisZeimulsLīvāni550.8336180.53:00,502:30,46150.46516222
JurisJansonsLīvāni590.8074189.333:09,332:32,87152.86517192
EdgarsRūtiņšOgre400.9505164.742:44,742:36,59156.58518149
JurisGrodnisJēkabpils540.84071873:07,002:37,21157.21119142
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK700.73226.673:46,672:45,47165.4692068
RomansSaussDaugavpils novad830.5708294.334:54,332:48,00168.0042151
RihardsČiževskisLīvāni660.7624223.843:43,842:50,66170.6562236

jūdzes skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
KasparsTūbelisLiepājas SSK480.8888322.845:22,844:46,94286.941606
PēterisTrubačsPreiļi500.8747331.635:31,634:50,08290.0772576
ValērijsŠakelisLīvani390.9521308.585:08,584:53,80293.7993543
KęstutisAbromaitis7x10 LADK600.8043370.716:10,714:58,16298.1624504
ArvilsBušmanisLīvāni490.8817341.965:41,965:01,51301.5065476
ValèrijsBaranovskisDaugavpils430.924331.095:31,095:05,93305.9276439
AndrejsLiepaLiepājas SSK470.8958342.285:42,285:06,61306.6147434
ValdisŅilovsOgre420.931331.65:31,605:08,72308.728417
ĒriksApšenieksBalvu novads640.7761416.356:56,355:23,13323.1299312
EdgarsPorciksLiepājas SSK350.9788334.035:34,035:26,95326.94910287
JurisJansonsLīvāni590.8113423.627:03,625:43,68343.68311188
AndrisZeimulsLīvāni550.8395414.976:54,975:48,37348.36712164
VladimirsJermaļonoksdaugavpils novad640.7761452.317:32,315:51,04351.03813151
RomansSaussDaugavpils novad830.566623.9510:23,955:53,16353.15614142
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK700.7319535.628:55,626:32,02392.021520

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi450.9105762.412:42,4011:34,17694.16511115
MadarsBreideTukums520.8587895.2214:55,2212:48,73768.7253966
HarijsĀboliņšGulbene680.73221049.4317:29,4312:48,39768.3932966
IlmārsSaulgriezisind600.798968.3116:08,3112:52,71772.7114958
VladimirsOrehovsTalsi670.74071070.117:50,1013:12,62792.6235920
RaitisLērmeValmiera740.67951169.0919:29,0913:14,40794.3976916
ModrisLiepiņšLielaisciems500.8735932.2315:32,2313:34,30814.3037878
GunārsRubenisGulbene780.64261296.0321:36,0313:52,83832.8298845
JānisKaprālisOgre730.68851223.7120:23,7114:02,52842.5249827
GuntisBalodisGulbene700.7151186.5319:46,5314:08,37848.36910816
JānisVažņevičsLīvāni560.82891028.4117:08,4114:12,45852.44911809
IvarsLapiņšLiepājas SSK420.9327914.4815:14,4814:12,94852.93512809
ValērijsJegorovsRSVK540.84391019.8416:59,8414:20,64860.64313795
JurisGrodnisJēkabpils540.84391105.2818:25,2815:32,75932.74614673
OjārsPārumsBauska720.69741467.1324:27,1317:03,181023.1815533

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.54021541,542,37237.19111241
UģisLasmanisVentspils VK491.21191851,852,24224.20221120
PēterisValdmanisLiepājas SSK421.12781951,952,20219.92131073
ViktorsZarņickisJēkabpils691.54021401,402,16215.62851037
JānisMankovskisLīvāni771.72721251,252,16215.941037
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.54021351,352,08207.9276963
VladimirsPoļakovsLīvāni631.42441451,452,07206.5387954
JurasValinauskasLTU Mazeikiai571.32481551,552,05205.3448945
RomualdasJakutis"7ir10" Vilnius491.21191651,652,00199.9649890
AivisFiņķisMadona481.19921651,651,98197.86810872
ArvīdsVītolsKoknese661.481301,301,92192.411827
UģisOzoliņšGarkalnes nov.361.06451801,801,92191.6112818
DidzisMatvajsVentspils VK521.2521451,451,82181.5413728
ArmantsPēterkopsOgre511.23831451,451,80179.55314710

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.66394884,888,12811.98311151
JurisLebedoksLīvāni631.50864864,867,33733.182987
UģisLasmanisVentspils VK491.23895755,757,12712.3673943
JānisMankovskisLīvāni771.92833663,667,06705.7584929
HenrykGulbinovič7&10, Vilnius541.32345285,286,99698.7555914
JurasValinauskasLTU Mazeikiai571.37995065,066,98698.2296914
VytautasZaniauskasKlaipeda561.36054964,966,75674.8087865
ArvīdsVītolsKoknese661.58244144,146,55655.1148825
PēterisValdmanisLiepājas SSK421.13735655,656,43642.5759799
DainisŠteinbergsLiepājas SSK401.11125585,586,20620.0510754
ViktorsZarņickisJēkabpils691.66393713,716,17617.30711747
UģisOzoliņšGarkalnes nov.361.06255725,726,08607.7512727
AndrisKozlovskisĶekava711.72293523,526,06606.46113725
JurijsKopasovDaugavpils novad691.66393183,185,29529.1214569
VairisMārtiņsonsKandava621.48553253,254,83482.78815475
IvarsDundursJēkabpils621.48552492,493,70369.88917251

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.6258102510,2516,661666.4411119
JānisMankovskisLīvāni771.89538108,1015,351535.192978
ViktorsZarņickisJēkabpils691.62589209,2014,961495.743935
HenrykGulbinovič7&10, Vilnius541.2827115411,5414,801480.244919
JurisLebedoksLīvāni631.469100510,0514,761476.345915
VladimirsPoļakovsLīvāni631.4699569,5614,041404.366839
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.62588348,3413,561355.927787
ArvīdsVītolsKoknese661.54348438,4313,011301.098730
PēterisValdmanisLiepājas SSK421.0979116511,6512,791279.059707
GuntisGrantiņšLiepājas SSK501.2145105010,5012,751275.2210703
OļegsOkuņevsDaugavpils421.0979114611,4612,581258.1911685
RomualdasJakutis"7ir10" Vilnius491.1986104510,4512,531252.5412679
RomānsNipkensOgre531.26499379,3711,851185.2113609
JurjasKaposovsDaugavpils novad691.62586466,4610,501050.2714470

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
SauliusSvilainisVilnius581.3372125212,5216,741674.171928
NormundsSkangalisSkrīveri451.2023138713,8716,681667.592924
JĀNISPĀVULIŅŠGulbene411.1302141214,1215,961595.843881
AivarsMirksJelgava731.4227109810,9815,621562.124861
JānisStrapcānsBalvu novads651.3607114611,4615,591559.365859
MārisBemersValmiera551.2706119811,9815,221522.186838
RyšardasMalachovskis7&10, Vilnius511.1903125612,5614,951495.027822
EgonsLācisBalvu novads361.0515142114,2114,941494.188821
JānisMāsānsLīvāni461.2215120612,0614,731473.139808
KestutisBuivys7&10541.2494117711,7714,711470.5410807
IvarsDundursJēkabpils621.2905111611,1614,401440.211789
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads661.3867102810,2814,261425.5312780
VytautasZaniauskasKlaipeda561.2917108110,8113,961396.3313763
JānisZagorskisind561.2917104710,4713,521352.4114737
JurģisLiepiņšVentspils VK461.2215105110,5112,841283.815696
DidzisMatvajsVentspils VK521.20939779,7711,811181.4916636
albertstatarčuksSkriveri711.37118298,2911,371136.6417609
StanislavsStasulansDauguvpils novad751.4795385,387,96795.70218409

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC490.87398.408,4007,347.3407611118
AndaGermovaTukuma novads560.81429.2509,2507,537.5313521066
LeontīneVītolaLīvāni790.637612.2512,2507,817.81063992
SolvitaKaļvaJūrmala430.93278.5108,5107,947.937284960
InāraFjodorovaDaugavpils510.8569.5209,5208,158.149125907
MārīteVasiļjevaLīvāni400.96438.4608,4608,168.157986905
AndraŠlisereLiepājas SSK480.88349.2809,2808,208.197957895
LinaZaniauskieneLTU Klaipeda540.830410.1110,1108,408.395348846
LaineKreicereĶekava440.92229.1809,1808,478.46589829
IlonaSirsoneRīga440.92229.3309,3308,608.6041310796
SabīneŠņepsteDaugavpils3118.7208,7208,728.7211770
GuntaHelmaneTukuma novads450.91179.6509,6508,808.797912752
AijaVītolaKoknese580.798711.1611,1608,918.9134913725
IlgaBuntikaVentspils VK770.654713.9113,9109,119.1068814683
AnnaIvbuleLīvāni710.707213.8713,8709,819.8088615540
VilmaLojāneLīvāni750.671819.0619,0612,8012.804516116

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC490.848129.5229,5225,0425.035921013
AndaGermovaTukuma novads560.785931.8531,8525,0325.030911013
LeontīneVītolaLīvāni790.605343.0843,0826,0826.07633933
SolvitaKaļvaJūrmala430.9129.4729,4726,8226.81774879
AndraŠlisereLiepājas SSK480.85832.3832,3827,7827.7825810
LaineKreicereĶekava440.898832.9132,9129,5829.57956690
IvetaCauneOgre380.968730.5930,5929,6329.63257686
LauraKatkevičaLiepājas SSK400.943431.7531,7529,9529.95298665
RutaŠķipareJēkabpils460.877834.2634,2630,0730.07349658
SabīneŠņepsteDaugavpils31130.3530,3530,3530.3510641
ValentinaPetrovaind670.704945.4945,4932,0732.065911539
RitaŠķipareJēkabpils510.829339.1439,1432,4632.458812517
AijaVītolaKoknese580.7745.1145,1134,7334.734713398
VilmaLojāneLīvāni750.655375.591:15,5949,5349.5341144

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.7028201.393:21,392:21,54141.5371854
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK341159.462:39,462:39,46159.462622
VitaVilcinaDaugavpils301160.852:40,852:40,85160.853606
ValentīnaPetrovaDaugavpils670.6759240.314:00,312:42,43162.4264588
ValentinaPetrovaind670.6759240.314:00,312:42,43162.4265588
RutaŠķipareJēkabpils460.9226181.263:01,262:47,23167.236533
RitaŽuravļovaOgre630.7324233.73:53,702:51,16171.1627491
IngaZiediņaKoknese450.9303192.543:12,542:59,12179.128410
DaceSaulīteMadona570.8121232.373:52,373:08,71188.7089323

jūdzes skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.6801445.497:25,495:02,98302.9781922
RamunėPociuvienėLietuva420.9258372.726:12,725:45,06345.0642668
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK340.9871351.345:51,345:46,81346.8083658
JekaterinaSokunovaLīvāni350.9822357.725:57,725:51,35351.3534633
RitaŽuravļovaOgre630.6908514.168:34,165:55,18355.1825613
VitaVilcinaDaugavpils300.9989372.236:12,236:11,82371.8216527
RutaŠķipareJēkabpils460.8831421.867:01,866:12,54372.5457524
AijaRogāleJēkabpils480.8617442.467:22,466:21,27381.2688482

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteDaugavpils760.64951338.4222:18,4214:29,30869.3041958
VeraGrinberteDaugavpils760.64951338.4222:18,4214:29,30869.3042958
RitaŽuravļovaOgre630.7791163.2719:23,2715:06,19906.1873906
Brigitade CoppetRSVK700.71181346.1522:26,1515:58,19958.194836
AijaRogāleJēkabpils480.90251072.2517:52,2516:07,71967.7065824
IneseSirmāind470.911070.5217:50,5216:14,17974.1736815
IngaZiediņaKoknese450.9251058.6817:38,6816:19,28979.2797808
VairaGrigorjevaValmiera660.75091308.0621:48,0616:22,22982.2228804
GunitaŠīranteValmiera360.98651004.5216:44,5216:30,96990.9599794
DaceSaulīteMadona570.83171223.1120:23,1116:57,261017.2610759
IlgaBuntikaVentspils VK770.63861596.9126:36,9116:59,791019.7911757
IritaBačkaGulbenes novads440.93251134.7418:54,7417:38,151058.1512708
IngaBaroņenkoDaugavpils500.88751228.1920:28,1918:10,021090.0213670
AijaVītolaKoknese580.82321466.3424:26,3420:07,091207.0914538
SantaUpīteDaugavpils301134222:22,0022:22,00134215404
IngaZilberteOgre430.941454.0524:14,0522:46,811366.8116382

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.18081501,501,77177.121980
MarijaMultāneLiepājas SSK581.39331251,251,74174.1632950
VarvaraEfimovaDaugavpils novad731.7712950,951,68168.2643891
LinaZaniauskieneLTU Klaipeda541.31451251,251,64164.3124852
LigitaZiemaneVentspils VK471.19431351,351,61161.235822
MārīteVilcāneLīvāni571.3661151,151,57157.096783
MAILAMOOREstonia551.3311151,151,53153.0657744
DanaLiepiņaVentspils VK481.21511251,251,52151.8878725
AntraVītolaKoknese3011401,401,401409608
GalinaMetelskaDaugavpils novad641.5255900,901,37137.29510589

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni792.14862702,705,80580.1221946
SolvitaKaļvaJūrmala431.14464934,935,64564.2882912
MārīteVasiļjevaLīvāni401.10234954,955,46545.6383872
AndaGermovaTukuma novads561.36983973,975,44543.8114867
InāraFjodorovaDaugavpils511.27464204,205,35535.3325850
MarijaMultāneLiepājas SSK581.41353773,775,33532.896844
LauraKatkevičaLiepājas SSK401.10234784,785,27526.8997831
LigitaZiemaneVentspils VK471.20514234,235,10509.7578795
LinaZaniauskieneLTU Klaipeda541.3313743,744,98497.7949770
DanaLiepiņaVentspils VK481.22284044,044,94494.01110764
IlonaSirsoneRīga441.15874154,154,81480.86111734
LaineKreicereĶekava441.15874144,144,80479.70212732
IvetaCauneOgre381.07584404,404,73473.35213720
AntraVītolaKoknese3014464,464,4644614661
RamintaVielavičienė7&10, Vilnius431.14463823,824,37437.23715644
MAILAMOOREstonia551.35023153,154,25425.31316619
VarvaraEfimovaDaugavpils novad731.84771981,983,66365.84517495
AnnaIvbuleLīvāni711.77782052,053,64364.44918493
GalinaMetelskaDaugavpils novad641.56021911,912,98297.99819356

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.2253110311,0313,521351.5111046
InāraFjodorovaDaugavpils511.3113100010,0013,111311.321005
MārīteVilcāneLīvāni571.43128148,1411,6511653853
RamintaVielavičienė7&10, Vilnius431.17969849,8411,611160.734849
LauraKatkevičaLiepājas SSK401.13649739,7311,061105.725793
MārīteVasiļjevaLīvāni401.13649559,5510,851085.266772
IlonaSirsoneRīga441.19419039,0310,781078.277765
VarvaraEfimovaDaugavpils novad731.89264954,959,37936.8378622
AntraVītolaKoknese301.01379029,029,14914.3579599
GalinaMetelskaDaugavpils novad641.60124654,657,45744.55810430
IngaZilberteOgre431.17965405,406,37636.98411324

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
BirutėKeršulienė7&10, Vilnius681.7712129412,9422,922291.9311354
JadvygaPutinieneLTU Klaipeda721.9469709,7018,881887.6221108
JaninaLapieniene7ir10551.3706132613,2618,171817.4231065
MaijaJakobsoneRIGA731.99578718,7117,381738.2541017
InāraRozēnaRSVK641.6253106210,6217,261726.0751010
HelēnaRingaRSVK691.81258608,6015,591558.756908
AnfisaZiļaDaugavpils671.73217937,9313,741373.567796
MārīteVilcāneLīvāni571.41969499,4913,471347.28780
DaceSaulīteMadona571.41969399,3913,3313339771
RitaŠķipareJēkabpils511.281103810,3813,301329.6810769
IlgaBuntikaVentspils VK771.92036856,8513,151315.4111761
AnnaIvbuleLīvāni711.89946806,8012,921291.5912746
MarijaMultāneLiepājas SSK581.44588928,9212,901289.6513745
LailaPētersoneBaldone461.2125101410,1412,291229.4714709
KristīneAndrejevaGulbene3119579,579,5795715545
GuntaHelmaneTukuma novads451.19437737,739,23923.19416525
SabīneŠņepsteDaugavpils3118818,818,8188117499