Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

05/05/2021
Plānotais Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā senioriem no 29.maija pārcelts uz nenoteiktu laiku. Kad būs zināms pārceltais sacensību datums, tad savlaicīgi par to informēšu.

05/05/2021
Vakar ieskennēju un nosūtīju 18 lapas ar statistiku par soļotāju vererānu sasniegumiem pasaulē un Eiropā. Apkopojis Jānis Kaprālis no Ogres.

25/04/2021
Informāciju, lūdzu, sūtiet uz lvva.masters@gmail
.com un tā tiks publicēta.

25/04/2021
Atbalstu ideju par biedru veidoto (arī lasīto) rakstu un informācijas publicēšanu LVVA mājaslapā. Arī tādu rakstu, kuri ir pārpublicējami no citām mājas lapām vai drukātiem izdevumiem.

02/04/2021
Beidzot! lapas sadaļa ''NAVIGĀCIJA'' ieguvusi cilvēcīgus vaibstus Smaidīgs Apsveikumi un pateicība veicējam!

Shoutbox Archive

In memoriam


ARVĪDS ZEPS 30.05.40.-20.02.21.

Nevar pazust tas, ko mīli,
Nezūd darbs, kas krietni veikts,
Arī tad, ja mūža gājums
Šķiet pārāk negaidīti beigts...

No Latvijas vecmeistaru saimes šķīries viens no mūsu skrējēju vecmeistariem – Arvīds Zepa, kura devums neizdzēšami paliks Latvijas un Līvānu sporta vēsturē. Arvīds Zeps Dzimis 1940. gada 30. maijā Varakļānu pagasta Teicenieku sādžā zemnieku ģimenē. Pabeidzis Mālpils hidromeliorācijas tehnikumu kā tehniķis-meliorators. Skolotāja ietekmēts sāka sportot. Patika daudzi sporta veidi, īpaši volejbols. Tad trīs gadu dienests armijā. Arī šajā laikā turpināja aktīvi sportot. Pēc atgriešanās no armijas divdesmit divus gadus nostrādāja padomju saimniecībā “Varakļāni”, kurā vadīja sporta dzīvi, dejoja deju kolektīvā. Ļoti patika mūzika, bet lielās aizņemtības dēļ, nevarēja piedalīties mūzikas pasākumos tik cik gribētos. Arvien vairāk pievērsās vieglatlētikai, jo tur varēja trenēties, kad bija laiks. Trīsdemit astoņu gadu vecumā pārtrauca aktīvās sporta gaitas. Darbs tika turpināts Rēzeknes rajona kolhozā “Vienība” par galveno melioratoru. Pēc PSRS sabrukuma strādāja par mērnieku Dekšāru pagastā. Pensijā aizgāja 2006. gada janvārī. Priecājās, ka darbs visu mūžu bija arī kā hobijs. 2003. gadā atsāka sportot un zīmīgi LSVS 40. sporta spēlēs. 2005. gadā pirmo reizi brauca uz ārzemju sacensībām Spānijā. Līdz 2018. gadam veterānu sacensībās ārzemēs bijis 20 reizes- trīs reizes Itālijā, Polijā, Spānijā, divreiz Francijā, Igaunijā, Somijā, pa reizei Beļģijā, Vācijā, Čehijā, Ungārijā, Brazīlijā. Uz 2020. gada 1. maiju sacensībās un treniņos bija noskrieti 31208 kilometri. Vislabākie rezultāti sasniegti Pasaules senioru sporta spēlēs Francijā Nicā, kurās tika izcīnītas divas pirmās vietas un viena 3. vieta. Savā dzīvē ir noskrējis maratonu. Savā pēdējā startā 2020. gada 29. augustā Preiļos kļuva par Latvijas čempionu 400 m distancē grupā 80+. Preiļos Arvīds ar savu dziedošo draugu ar savu skanīgo balsi dziedāja no sirds, lai uzmundrinātu sportistus Arvīds savas dzīves laikā bijis kā ģimenes, tā arī sabiedrību mīlošs cilvēks – gādīgs vīrs sievai, tēvs un vectētiņš mazbērniem, vienmēr atvērts, nesavtīgi rūpējies par sporta veterānu sasniegumu atzīšanu, aizrautīgs sportists, dziedošas kompānijas dvēsele, dzīvespriecīgs, enerģisks un saticīgs komandas biedrs.

Vienīgi laikam ir laiks, un tas nekad nepārtrauc bezgalīgo augšanu... (N. Stenesku)
DZIĻĀ CIEŅĀ AIZGĀJĒJAM UN VISDZIĻĀKĀ LĪDZJŪTĪBA ARVĪDA ZEPA TUVINIEKIEM.
Atvadīšanās no Arvīda Zepa domās un lūgšanās notiks 24. februārī plkst. 15.00 Varakļānu kapos.
Ielādes laiks: 0.07 sekundes
4,610,627 Unikāli apmeklētāji