Latvijas veterānu čempionāts vieglatlētikā
Baltic Open
2018.gada 11.-12.augustā - Bauskā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ViktorKruuseEstonia660.804913.3413.3410,7410.73740965
ErcanOzkanTurkey650.811113.4313.4310,8910.89310916
ValeryZhumadilovEstonia560.864812.6812.6810,9710.96570895
ANDRUSMUTLIEstonia480.911212.0712.0710,10010.99820886
MantasSemcenkoLithuania350.986911.1811.1811,0311.03350874
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA560.864812.7812.7811,0511.05210869
VOLDEMARKANGILASKIEstonia710.771314.3414.3411,0611.06040866
ValdisCelaVentspils VK Lat700.778214.2814.2811,1111.11270851
AivarsPuriņšOgre640.817413.8213.8211,3011.29650800
ÜloRandaruKEVEK - Estonia570.85913.1713.1711,3111.3130794
SauliusSvilainisLietuva590.847313.513.5011,4411.43850761
AntanasRuginisLietuva690.785114.7114.7111,5511.54880731
ValiansinBautrelBelarusija380.969411.9211.9211,5611.55520728
JānisMankovskisLīvāni780.715616.1716.1711,5711.57130723
MārisGrēniņšBabīte370.975311.8911.8911,6011.59630718
Izzet CemYaziciogluTurkey520.88813.0713.0711,6111.60620715
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.893812.9912.9911,6111.61050712
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.829614.0714.0711,6711.67250697
DainisŠteinbergsLiepājas SSK420.946212.3612.3611,7011.6950691
ZigmundsZnotiņšJēkabpils550.870513.4713.4711,7311.72560684
IlmārsŽukovskisRSVK560.864813.9913.9912,1012.09860591
ViktorsMūrnieksĶeguma novads780.715616.9116.9112,1012.10080588
VairisMārtiņsonsKandava640.817414.8814.8812,1612.16290574
VladimirFefelovRepublic of Bela760.732916.6616.6612,2112.21010562
AleksejsKoziņecsValmiera760.732916.6916.6912,2312.23210558
ArwedPuusaluEstonia600.841414.7714.7712,4312.42750514
AivarsZaķisRīga590.847314.7414.7412,4912.48920500
GiedriusMartisauskasKlaipeda Lietuva350.986912.7512.7512,5812.5830479
FeoktistsPušņakovsDaugavpils veter660.804915.7115.7112,6412.6450466
YusufMolTurkey490.905414.2114.2112,8712.86570420
AldonisPalkavnieksJēkabpils860.630220.8520.8513,1413.13970366
RobertsEglītisRīga520.88814.8914.8913,2213.22230350
AliaksandrAksinushkinBelarusija500.899614.8814.8813,3913.3860320
JānisBuksBauska800.696719.2219.2213,3913.39060319
ValdisVišņevskisĶekava610.835516.1416.1413,4813.4850303
ValerySidorchukBelarusija440.934515.1915.1914,2014.19510193
IlmārsDrullisRiga720.764118.6818.6814,2714.27340182
VaclavsGriņevičsĶeguma novads720.764121.4521.4516,3916.389909
VilluVeelESTONIA470.917118.3818.3816,8616.856300
AnatolijsNikitinsDaugavpils novad620.829621.2521.2517,6317.62900

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValeryZhumadilovEstonia560.857526.3626.3622,6022.60370844
ANDRUSMUTLIEstonia480.905425.7125.7123,2823.27780758
VytautasDalikasLTU350.983723.7523.7523,3623.36290747
AivarsPuriņšOgre640.807529.0129.0123,4323.42560740
ErcanOzkanTurkey650.800729.5429.5423,6523.65270712
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA560.857527.8627.8623,8923.88990684
ÜloRandaruKEVEK - Estonia570.851528.1428.1423,9623.96120675
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.887427.3127.3124,2324.23490644
KainVäljaotsEstonia / Täpps440.929526.2326.2324,3824.38080627
Izzet CemYaziciogluTurkey520.881428.0328.0324,7124.70560591
JānisGusevsAizkraukle590.839429.4329.4324,7024.70350591
DainisŠteinbergsLiepājas SSK420.941626.2526.2524,7224.7170590
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.820730.2430.2424,8224.8180579
AntanasRuginisLietuva690.77232.232.2024,8624.85840575
MārisVecbaštiksLiepājas SSK400.953626.1226.1224,9124.9080569
JānisZagorskisKocēnu novads570.851529.929.9025,4625.45990512
ViktorsMūrnieksĶeguma novads780.69236.9636.9625,5825.57630499
AleksejsKoziņecsValmiera760.712235.9435.9425,6025.59650497
VladimirFefelovRepublic of Bela760.712236.0936.0925,7025.70330486
AhmetGöncüTurkey550.863329.9729.9725,8725.87310470
LeonsZukovskisRiga740.730836.4136.4126,6126.60840401
RomualdasJakutisLTU510.88743030.0026,6226.6220399
AldonisPalkavnieksJēkabpils860.590645.6345.6326,9526.94910371
ArwedPuusaluEstonia600.833232.7332.7327,2727.27060343
FeoktistsPušņakovsDaugavpils veter660.793935.635.6028,2628.26280265
ĒvaldsStahovskisOgre480.905431.6531.6528,6628.65590237
ARNOLDNÕMMEstonia700.764238.1438.1429,1529.14660204
RobertsEglītisRīga520.881433.1133.1129,1829.18320202
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK710.756441.441.4031,3131.315088
JānisAvensĶeguma novads490.899435.3835.3831,8231.8208068
JurijsKopasovsDaugavpils novad700.764242.742.7032,6332.6313041
VilluVeelESTONIA470.911542.5942.5938,8238.820800

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ANDRUSMUTLIEstonia480.887454.140:54.1448,0448.04380978
AivarsPuriņšOgre640.780862.581:02.5848,8648.86250926
VytautasDalikasLTU350.965452.120:52.1250,3250.31660839
KainVäljaotsEstonia / Täpps440.911455.550:55.5550,6350.62830821
AndreiKarankevichBelarusija480.887457.070:57.0750,6450.64390820
VILIUSDREVNICKISLITHUANIA350.965453.590:53.5951,7451.73580758
OļegsOkuņevsDaugavpils veter440.911458.820:58.8253,6153.60850658
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.869461.771:01.7753,7053.70280653
RaimondsKruminsSporta biedriba 530.857463.411:03.4154,3754.36770619
AhmetGöncüTurkey550.845465.911:05.9155,7255.72030552
AleksejsKoziņecsValmiera760.687581.091:21.0955,7555.74940551
IgorMorozovEstonia520.863465.011:05.0156,1356.12960534
ÜloRandaruKEVEK - Estonia570.834867.661:07.6656,4856.48260517
UladzimirHalombouskiBelarusija470.893463.271:03.2756,5356.52540515
JurisBarausVentspils VK Lat660.769773.981:13.9856,9456.94240496
FeoktistsPušņakovsDaugavpils veter660.769774.311:14.3157,2057.19640485
VladislavsPonomarenkoLatvia, Gulbenes700.74677.341:17.3457,7057.69560463
AldonisPalkavnieksJēkabpils860.5362107.711:47.7157,7557.75410460
VladimirFefelovRepublic of Bela760.687584.451:24.4558,0658.05940447
GiedriusMartisauskasKlaipeda Lietuva350.965460.31:00.3058,2158.21360440
LeonsZukovskisRiga740.709183.021:23.0258,8758.86950413
AivarsZaķisRīga590.822371.71:11.7058,9658.95890410
KęstutisAbromaitisLTU 7x10620.79774.151:14.1559,1059.09750404
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad650.773676.941:16.9459,5259.52080387
JānisKrastiņšOgre360.959462.451:02.4559,9159.91450371
ArwedPuusaluEstonia600.815474.281:14.281:00,5760.56790346
ВладимирСудденковБеларусь710.737683.21:23.201:01,3761.36830317
ValdisŅilovsOgre430.917467.91:07.901:02,2962.29150284
DidzisKalniņšRSVK Latvia500.875475.981:15.981:06,5166.51290159
VilluVeelESTONIA470.8934104.361:44.361:33,2493.235200

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PeterisArentsLatvija640.7847154.782:34.782:01,46121.4560725
AndrejsBondarevsLīvanu VK410.9489128.322:08.322:01,76121.7630718
DzianisKhalkoBelarusija390.9631127.612:07.612:02,90122.9010691
KainVäljaotsEstonia / Täpps440.9274133.712:13.712:04,00124.0030665
KALEVÕISNURMEstonia480.899139.792:19.792:05,67125.6710628
ArmandsBušsOgre360.9846128.362:08.362:06,38126.3830612
JurisBarausVentspils VK Lat660.7716164.42:44.402:06,85126.8510602
AndreiKarankevichBelarusija480.899141.132:21.132:06,88126.8760601
VILIUSDREVNICKISLITHUANIA350.9917128.32:08.302:07,24127.2350593
GubertasTrubilaLietuva540.8561148.692:28.692:07,29127.2940592
OlevMittEstonia570.8347152.722:32.722:07,48127.4750588
UladzimirHalombouskiBelarusija470.9061141.152:21.152:07,90127.8960579
ValdisTiltsKocēnu novads560.8419152.642:32.642:08,51128.5080566
TARMOMÄNDLAEstonia530.8633149.412:29.412:08,99128.9860556
GatisBrakanskisVentspils VK Lat630.7919163.322:43.322:09,33129.3330549
AndreiisJuferovsDaugavpils veter470.9061143.92:23.902:10,39130.3880527
IvarsKatkevičsLiepājas SSK350.9917135.712:15.712:14,58134.5840445
VladislavsPonomarenkoLatvia, Gulbenes700.742187.073:07.072:18,81138.8060369
ВладимирСудденковБеларусь710.7333189.693:09.692:19,10139.10364
RobertsIvzānsOgre510.8776158.772:38.772:19,34139.3370360
KęstutisAbromaitisLTU 7x10620.799174.982:54.982:19,81139.8090352
VilluZirnaskEstonia520.8704164.362:44.362:23,06143.0590300
AivarsDāvidsVentspils VK Lat600.8133178.892:58.892:25,49145.4910263
ValdisŅilovsOgre430.9346156.992:36.992:26,72146.7230246
AivarsZaķisRīga590.8204178.982:58.982:26,84146.8350244
KuldarKotkasEstonia590.8204180.213:00.212:27,84147.8440230
DidzisKalniņšRSVK Latvia500.8847175.472:55.472:35,24155.2380141
ArwedPuusaluEstonia600.8133195.263:15.262:38,80158.8050106
EdgarsRūtiņšOgre420.9417169.452:49.452:39,57159.571099
ĒvaldsStahovskisOgre480.899179.342:59.342:41,23161.227085
IgorsSeņkoLiepājas SSK341164.132:44.132:44,13164.13063
RomualdsSaušsDaugavpils novad840.5653314.585:14.582:57,83177.83203
JānisKaprālisOgre750.6924268.594:28.593:05,97185.97200
VilluVeelESTONIA470.9061230.553:50.553:28,90208.90100
JāzepsOdumiņšLatvia, Gulbenes850.5478348.455:48.453:10,88190.88100

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK Lat660.7445325.755:25.754:02,52242.5210825
KainVäljaotsEstonia / Täpps440.9204264.524:24.524:03,46243.4640814
JānisGailisOgre450.9125267.764:27.764:04,33244.3310804
GubertasTrubilaLietuva540.8416291.454:51.454:05,28245.2840793
KALEVÕISNURMEstonia480.8889278.154:38.154:07,25247.2480771
TARMOMÄNDLAEstonia530.8495291.334:51.334:07,48247.4850768
DzianisKhalkoBelarusija390.9598259.144:19.144:08,72248.7230755
RolandasJakštasLietuva500.8731285.424:45.424:09,20249.20749
ValdisTiltsKocēnu novads560.8258302.095:02.094:09,47249.4660746
ArmandsBušsOgre360.9834258.844:18.844:14,54254.5430691
AndreiisJuferovsDaugavpils veter470.8967288.414:48.414:18,62258.6170649
OlevMittEstonia570.8179316.885:16.884:19,18259.1760643
UladzimirHalombouskiBelarusija470.8967289.34:49.304:19,42259.4150641
GatisBrakanskisVentspils VK Lat630.7698340.065:40.064:21,78261.7780617
AIVIDADBALCIUNASLietuva410.944283.644:43.644:27,76267.7560558
KęstutisAbromaitisLTU 7x10620.778344.865:44.864:28,30268.3010553
VladimirMalinovEstonia810.5778466.097:46.094:29,31269.3070544
YasarAnterTurkey580.81334.865:34.864:31,24271.2370526
ARNOLDNÕMMEstonia700.7079390.266:30.264:36,27276.2650480
KuldarKotkasEstonia590.802346.055:46.054:37,53277.5320469
ValdisŅilovsOgre430.9283299.554:59.554:38,07278.0720464
RobertsIvzānsOgre510.8653324.385:24.384:40,69280.6860442
MadisAnnusESTONIA380.9677291.434:51.434:42,02282.0170431
VilluZirnaskEstonia520.8574330.085:30.084:43,01283.0110422
JānisMestersBauskas novads440.9204310.415:10.414:45,70285.7010400
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad650.7529381.296:21.294:47,07287.0730389
EdgarsRencisOgre350.9913293.774:53.774:51,21291.2140357
DidzisKalniņšRSVK Latvia500.8731336.175:36.174:53,51293.510340
IvarsBorisovsBauskas novads380.9677316.365:16.365:06,14306.1420252
RomualdsSaušsDaugavpils novad840.5299593.699:53.695:14,60314.5960201
RaitisKozlovskisVentspils VK Lat480.8889370.626:10.625:29,44329.4440125
VaclavsGriņevičsĶeguma novads720.6883535.098:55.096:08,30368.302011
BENNOVIIRANDIEstonia850.5121726.3512:06.356:11,96371.96406
VilluVeelESTONIA470.8967444.177:24.176:38,29398.28700

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JAANMÄTTASEstonia830.58691221.5420:21.5411:56,92716.92201400
RolandasJakštasLietuva500.89531045.4617:25.4615:36,009360705
KALEVÕISNURMEstonia480.90931040.7117:20.7115:46,32946.3180677
TARMOMÄNDLAEstonia530.87441087.9518:07.9515:51,30951.3030663
PēterisTrubačsPreiļi510.88831072.2917:52.2915:52,52952.5150660
KasparsTūbelisLiepājas SSK490.90231064.4117:44.4116:00,42960.4170638
AinārsKvedaravičsAizkraukle450.93021032.9117:12.9116:00,81960.8130637
ValdisTiltsKocēnu novads560.85351169.8919:29.8916:38,50998.5010541
VirginijusValeviciusLietuva560.85351177.5219:37.5216:45,011005.010525
UladzimirHalombouskiBelarusija470.91621114.8318:34.8317:01,411021.410486
AIVIDADBALCIUNASLietuva410.95811079.2417:59.2417:14,021034.020457
YasarAnterTurkey580.83961242.4820:42.4817:23,191043.190437
JānisMestersBauskas novads440.93721137.3318:57.3317:45,911065.910388
IgorsSeņkoLiepājas SSK3411067.4817:47.4817:47,481067.480385
EdgarsRencisOgre3511083.6418:03.6418:03,641083.640352
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad650.78921401.523:21.5018:26,061106.060309
RaitisLērmeValmiera VK750.69781625.1327:05.1318:54,021134.020260
KęstutisAbromaitisLTU 7x10620.81161400.5523:20.5518:56,691136.690255
IvarsBorisovsBauskas novads380.97911180.5319:40.5319:15,861155.860224
JānisKrastiņšOgre360.9931177.5219:37.5219:29,281169.280203
VilluZirnaskEstonia520.88131364.6722:44.6720:02,681202.680150
ValdisŅilovsOgre430.94421266.0121:06.0119:55,371195.370150
RomualdsSaušsDaugavpils novad840.56922125.0535:25.0520:09,581209.580147
EdgarsRūtiņšOgre420.95111307.0121:47.0120:43,101243.10107
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK710.73911796.6529:56.6522:07,901327.9034
VilluVeelESTONIA470.91621778.1629:38.1627:09,151629.1500

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils460.90541347.8622:27.8620:20,351220.3501032
HarijsĀboliņšLatvia, Gulbenes700.7171771.8429:31.8421:10,411270.410966
VladimirsOrehovsTalsi690.72581783.6929:43.6921:34,601294.60935
RaitisLērmeValmiera VK750.67181958.3932:38.3921:55,651315.650909
AndrejsVācietisLatvia, Gulbenes820.60472258.5937:38.5922:45,771365.770847
IlmārsSaulgriezisRīga610.79271727.6128:47.6122:49,481369.480842
JurisKoniševsTukuma vieglatl390.95711437.0223:57.0222:55,371375.370835
IgnatsŠimkusDaugavpils veter850.57462418.0540:18.0523:09,411389.410818
ModrisLiepiņšEngures novads510.86851605.426:45.4023:14,291394.290812
AndrisAlksnisOgre410.94231480.9124:40.9123:15,461395.460811
GunārsRubenisLatvia, Gulbenes790.6342251.3737:31.3723:47,371427.370773
JānisKaprālisOgre750.67182162.8236:02.8224:12,981452.980744
BENNOVIIRANDIEstonia850.57462554.2242:34.2224:27,651467.650727
GuntisBalodisLatvia, Gulbenes710.70822086.4934:46.4924:37,651477.650716
ValērijsĀdmidiņšRēzekne500.87591757.8729:17.8725:39,721539.720648
ĒriksJukāmsLatvija630.77652052.8734:12.8726:34,051594.050591
AliaksandrAksinushkinBelarusija500.87591837.0130:37.0126:49,041609.040576
VaclavsGriņevičsĶeguma novads720.69922312.4838:32.4826:56,891616.890569
AhmetGöncüTurkey550.8391930.3432:10.3426:59,561619.560566
JānisAvensĶeguma novads490.88332015.8633:35.8629:40,611780.610417

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK Lat701.48321451,452,15215.06401046
UģisLasmanisVentspils VK Lat511.17431801,802,11211.37401011
VytautasMILIUSKlaipėda, Lietu651.38691501,502,08208.0350984
VOLDEMARKANGILASKIEstonia711.50391351,352,03203.0270940
ViktorsZarņickisJēkabpils701.48321351,352,00200.2320914
JānisMankovskisLīvāni781.66931201,202,00200.3160914
RomualdasJakutisLTU511.17431701,702,00199.6310905
AleksandrsStepanovsDaugavpils veter711.50391301,301,96195.5070870
AliaksandrLimiasheuskiBelarusija491.14931701,701,95195.3810870
ValdisVišņevskisĶekava611.31841451,451,91191.1680836
JurisLebedoksLīvāni641.36911401,401,92191.6740836
JurasValinauskasMazeikiai Lietuv581.27151501,501,91190.7250827
ImantsAizkalnsLiepājas SSK741.57061201,201,88188.4720810
ArvīdsVītolsKoknese671.42361301,301,85185.0680784
MārisMednisTukuma VK611.31841401,401,85184.5760775
LEMBITKÄHRIEstonia751.59431151,151,83183.3440766
ÜLODERJAGINEstonia811.75231051,051,84183.9920766
VladimirsOrehovsTalsi691.46281251,251,83182.850758
AigarsSkrebeļsRēzekne471.12521601,601,80180.0320741
AnsisREGŽARSVK551.2281451,451,78178.060723
ValdisBlūmsValmiera791.69621051,051,78178.1010723
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl461.11361601,601,78178.1760723
DidzisMatvajsVentspils VK Lat541.21411451,451,76176.0440706
OlegSepparEstonia531.20051451,451,74174.0720689
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA561.24211401,401,74173.8940680
JānisSpridzānsBalvu novads821.7818900,901,60160.3620570
JānisKaprālisOgre751.59431001,001,59159.430561
ValerySidorchukBelarusija441.0911451,451,58158.1950553
YusufMolTurkey491.14931351,351,55155.1560527

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NikolaiKashirinEstonia801.98765535,5310,991099.1401399
ValdisCelaVentspils VK Lat701.64824564,567,52751.57901032
JurisLebedoksLīvāni641.49494744,747,09708.5830939
VOLDEMARKANGILASKIEstonia711.67654184,187,01700.7770922
JurasValinauskasMazeikiai Lietuv581.36775025,026,87686.5850892
AlgirdasPetravičiusLietuva541.29445285,286,83683.4430886
VladasZaniauskasLietuva711.67654074,076,82682.3360884
MārisGrēniņšBabīte371.05336486,486,83682.5380884
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA561.335105,106,78678.30875
AntanasRuginisLietuva691.62034114,116,66665.9430847
ArvīdsVītolsKoknese671.56754244,246,65664.620845
JānisMankovskisLīvāni781.90833483,486,64664.0880845
KULDARTAMMEstonia471.18335615,616,64663.8310843
AigarsVilnītisJūrmala511.24435315,316,61660.7230837
VairisMārtiņsonsKandava641.49494414,416,59659.2510835
MĀRISEGLĪTISLATVIA511.24435295,296,58658.2350833
AIVARHOMMIKEstonia521.26055195,196,54654.20824
ANDRUSMUTLIEstonia481.1985415,416,48648.1180811
AleksandrsVnukovsDaugavpils veter741.76883623,626,40640.3060794
ViktorKruuseEstonia661.54264144,146,39638.6360790
UnoRoosilehtESTONIA581.36774674,676,39638.7160790
ValiansinBautrelBelarusija381.06496006,006,39638.940790
JānisGusevsAizkraukle591.38754594,596,37636.8620786
MārisMednisTukuma VK611.42854424,426,31631.3970775
ViktorsZarņickisJēkabpils701.64823793,796,25624.6680761
IlmārsŽukovskisRSVK561.334584,586,09609.140729
ZigmundsZnotiņšJēkabpils551.31214544,545,96595.6930700
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl461.1695025,025,87586.8380681
DmitriTeeEstonia451.15515005,005,78577.550662
KasparsSkābardisLiepāja351.03175495,495,66566.4030639
ValdisBlūmsValmiera791.94712902,905,65564.6590635
ViktorsMūrnieksĶeguma novads781.90832952,955,63562.9480631
UldisLebedevsLatvia751.80213113,115,60560.4530627
ArwedPuusaluEstonia601.40783953,955,56556.0810618
YusufMolTurkey491.21314564,565,53553.1740612
ArtūrsCukursValmiera361.04224904,905,11510.6780523
ValerySidorchukBelarusija441.14144454,455,08507.9230517
ÜLODERJAGINEstonia812.02852472,475,01501.0390504
AlbertsPešiksBauska691.62032882,884,67466.6460432

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK Lat701.6056103310,3316,591658.5801120
JānisMankovskisLīvāni781.85958398,3915,601560.1201016
JurisLebedoksLīvāni641.4569100310,0314,611461.270912
MĀRISEGLĪTISLATVIA511.2137118711,8714,411440.660890
AlgirdasPetravičiusLietuva541.2623113511,3514,331432.710882
VladimirsPoļakovsLīvānu VK651.47999499,4914,041404.430853
JānisGusevsAizkraukle591.3527100210,0213,551355.410802
ViktorsZarņickisJēkabpils701.60568418,4113,501350.310797
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl461.1405117011,7013,341334.390780
VairisMārtiņsonsKandava641.45699049,0413,171317.040763
AleksandrsVnukovsDaugavpils veter741.72177547,5412,981298.160743
RomualdasJakutisLTU511.2137104810,4812,721271.960716
ArvīdsVītolsKoknese671.52748278,2712,631263.160707
OļegsOkuņevsDaugavpils veter441.1137112511,2512,531252.910696
IgorMorozovEstonia521.2294101410,1412,471246.610690
ValdisBlūmsValmiera791.89986556,5512,441244.370688
UnoRoosilehtESTONIA581.33359009,0012,001200.150643
ValerySidorchukBelarusija441.1137104610,4611,651164.930606
GuntarsVāversBauskas novads511.21379139,1311,081108.110549
ÜLODERJAGINEstonia811.98415275,2710,461045.620486
YusufMolTurkey491.18338778,7710,381037.750478
AlbertsPešiksBauska691.57866426,4210,131013.460454
LaimonisKūliņšJelgava, LATVIJA761.78694044,047,22721.9080165

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ARVONURMEstonia691.4675130613,0619,171916.5601071
ANTONLAUSEstonia851.8037102510,2518,491848.7901030
AldisPutnsJūrmalas sports691.4675118611,8617,401740.450966
REINKALJUMÄEEstonia731.4227118211,8216,821681.630931
JānisBuksBauska801.598104810,4816,751674.70927
JānisPāvuliņšLatvia, Gulbenes431.165142014,2016,541654.30915
SauliusSvilainisLietuva591.3617119711,9716,301629.950900
UldisLebedevsLatvia751.479108410,8416,031603.240885
JānisStrapcānsBalvu novads661.3867115211,5215,971597.480881
LinasKulbokasLithuania561.2917122012,2015,761575.870868
JānisVanuškaJūrmalas sports671.4132110011,0015,551554.520856
MārisBemersValmiera571.3139116811,6815,351534.640844
KALLESUUREKIVIEstonia561.2917118711,8715,331533.250843
HARRYMÄGIEstonia671.4132108210,8215,291529.080841
VadimsDrapezaVentspils VK Lat531.229122012,2014,991499.380823
VladasZaniauskasLietuva711.3711108710,8714,901490.390818
SandrisLinbergsĶekava371.0663139413,9414,861486.420815
LEMBITTALPSEPPEstonia671.4132105010,5014,841483.860813
ZigfrīdsRudzātsOgre761.50679829,8214,801479.580811
IvarsDundursind641.3364110211,0214,731472.710807
EgonsLācisBalvu novads381.0816135313,5314,631463.40802
AivarsMirksJelgava751.4799879,8714,601459.770799
KestutisBuivys7&10561.2917111211,1214,361436.370786
JurijsKopasovsDaugavpils novad701.3471105110,5114,161415.80773
AleksejsIļjušinsVentspils VK Lat501.1721120512,0514,121412.380771
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA561.2917109010,9014,081407.950768
JānisLudānsLAT; Madonas nov721.3964100410,0414,021401.990765
JurģisLiepiņšVentspils VK Lat481.2623110511,0513,951394.840761
GunārsRubenisLatvia, Gulbenes791.60348648,6413,851385.340755
LEMBITKÄHRIEstonia751.4799129,1213,491348.850734
MārtiņšStabiņšBalvu novads691.46759159,1513,431342.760730
ViestursDriķisTukuma vieglatl411.1302112011,2012,661265.820684
JānisSpridzānsBalvu novads821.66797507,5012,511250.930676
IvarsVeliksDaugavpils novad651.36079099,0912,371236.880667
UldisĀbelisĶeguma novads861.84716636,6312,251224.630660
AndrisSpridzānsBalvu novads561.29179289,2811,991198.70645
RaimondsGrīgsLAT; Madonas nov471.24159349,3411,601159.560622
IgnatsŠimkusDaugavpils veter851.80376356,3511,451145.350614
ÖmerNarinTurkey541.24947697,699,61960.7890505
GuntarsŠumilaBauskas novads441.18337807,809,23922.9740482
SergejDemidikBelarusija461.22155845,847,13713.3560360

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspils VK Lat591.4454519851,9875,137513.1901032
SandrisLinbergsĶekava371.0406630363,0365,596558.90897
LEMBITKÄHRIEstonia751.8932326332,6361,786177.510843
UldisLebedevsLatvia751.8932320232,0260,626062.030826
AndreiMorozovEstonia461.1901493549,3558,735873.140800
JānisZagorskisKocēnu novads571.3892420442,0458,405840.20795
IvarsDundursind641.5296380638,0658,225821.660792
SauliusSvilainisLietuva591.4454401540,1558,035803.280790
VilmārsBukšsRīga481.2293470247,0257,805780.170787
VladasZaniauskasLietuva711.7178334033,4057,375737.450780
ImantsAizkalnsLiepājas SSK741.8456306630,6656,595658.610769
UģisLasmanisVentspils VK Lat511.2477450945,0956,265625.880765
NormundsErmičsĶegums521.2686433043,3054,935493.040746
JānisPāvuliņšLatvia, Gulbenes431.1357475347,5353,985397.980733
DidzisMatvajsVentspils VK Lat541.3138404040,4053,085307.750720
KALLESUUREKIVIEstonia561.363372537,2550,775077.170687
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK681.6657302230,2250,345033.750681
KestutisBuivys7&10561.363360736,0749,164916.340665
AIVARHOMMIKEstonia521.2686386138,6148,984898.060662
AleksejsIļjušinsVentspils VK Lat501.2278397239,7248,774876.820659
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA561.363321432,1443,814380.680589
ÜLODERJAGINEstonia812.1531196019,6042,204220.080567
JānisLudānsLAT; Madonas nov721.7579239123,9142,034203.140565
IlmārsDrullisRiga721.7579233823,3841,104109.970551
JānisStrapcānsBalvu novads661.5946243024,3038,753874.880518
GunārsRubenisLatvia, Gulbenes792.1068168016,8035,393539.420471
IvarsVeliksDaugavpils novad651.562225422,5435,213520.750469
NikolaiKashirinEstonia802.0952163116,3134,173417.270454
RaimondsGrīgsLAT; Madonas nov471.2094278927,8933,733373.020448
JāzepsOdumiņšLatvia, Gulbenes852.4378115211,5228,082808.350369
AnatolijsNikitinsDaugavpils novad621.4691114111,4116,761676.240211

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmalas sports691.252469346,9358,765875.6401037
ARVONURMEstonia691.252394539,4549,394939.140866
SandrisLinbergsĶekava371.0472471047,1049,324932.310865
SauliusSvilainisLietuva591.1928407640,7648,624861.850852
LEMBITTALPSEPPEstonia671.2046387038,7046,624661.80815
VadimsDrapezaVentspils VK Lat531.0729423842,3845,474546.950794
HARRYMÄGIEstonia671.2046374637,4645,124512.430788
REINKALJUMÄEEstonia731.3645325732,5744,444444.180775
EgonsLācisBalvu novads381.0646412941,2943,964395.730766
ANTONLAUSEstonia851.9508224022,4043,704369.790762
IvarsŠūpulnieksJūrmalas sports621.1015386638,6642,584258.40742
GunārsPavlovskisEngures novads671.2046351035,1042,284228.150736
AleksandrsStepanovsDaugavpils veter711.3047321832,1841,994198.520731
AivarsMirksJelgava751.4332291129,1141,724172.050726
HENRYKGULBINOVICLITHUANIA561.1296357435,7440,374037.190701
ValdisCelaVentspils VK Lat701.2781311431,1439,8039800691
MārtiņšStabiņšBalvu novads691.252311231,1238,963896.220676
UldisSudārsLAT; Madonas nov621.1015352935,2938,873887.190674
LEMBITKÄHRIEstonia751.4332270027,0038,703869.640671
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK681.2275315531,5538,733872.760671
JānisVanuškaJūrmalas sports671.2046312531,2537,643764.380652
JānisBuksBauska801.6441228022,8037,493748.550649
VladimirsOrehovsTalsi691.252295529,5537,003699.660640
AndrisSpridzānsBalvu novads561.1296322432,2436,423641.830629
IlmārsDrullisRiga721.3334259825,9834,643464.170597
JurģisLiepiņšVentspils VK Lat481.2709270027,0034,313431.430591
ZigfrīdsRudzātsOgre761.4677230723,0733,863385.980583
AIVARHOMMIKEstonia521.0552314831,4833,223321.770571
UldisĀbelisĶeguma novads862.0152164216,4233,093308.960569
JānisVembrisTukuma vieglatl351.0143316531,6532,103210.260551
JānisLudānsLAT; Madonas nov721.3334239523,9531,933193.490548
JānisSpridzānsBalvu novads821.7449177617,7630,993098.940531
IvarsDundursind641.1424253125,3128,912891.410493
ViestursDriķisTukuma vieglatl411.1209241224,1227,042703.610459
AlbertsPešiksBauska691.252216021,6027,042704.320459
GuntarsŠumilaBauskas novads441.183197419,7423,352335.240392

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

Svara mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DACEFAITUSALATVIA500.884413.913.9012,2912.29320933
MariPiirEstonia490.891414.0214.0212,5012.49740895
FatmaAnterTurkey530.863314.6314.6312,6312.63010869
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils veter420.940713.5513.5512,7512.74650848
SolvitaKaļvaLatvija, Jūrmal440.926613.9213.9212,9012.89830821
ErgeViiklaidKEVEK - Estonia500.884414.9414.9413,2113.21290764
BirsenKilicTurkey520.870315.715.7013,6613.66370688
EditaValiulienėLietuva510.877415.615.6013,6913.68740685
NurselCakmakTurkey620.800417.3317.3313,8713.87090654
ValentīnaMaklakovaDaugavpils veter640.786217.6617.6613,8813.88430652
RozaliaBarabasiRomania440.926615.0615.0613,9513.95460641
InāraFjodorovaDaugavpils veter520.870316.0916.0914,0014.00310633
SvetlanaКirillovaNarva SVK580.828116.9216.9214,0114.01150631
MailaMoorEstonia560.842216.7516.7514,1114.10680617
IrynaKryveniaBelarusija380.968915.1615.1614,6914.68850530
IlonaSirsoneRīga460.912616.4716.4715,0315.03050480
IRAIDAZALITERSVK670.763819.7519.7515,0915.0850473
AijaVītolaKoknese590.82118.3818.3815,0915.090473
IvetaStankevicaVentspils VK Lat450.919616.8316.8315,4815.47690421
UnaBirznieceKuldīga380.968916.2416.2415,7315.73490388
IngaRobežnieceKuldīga360.98317.2117.2116,9216.91740255

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni800.585743.7943.7925,6525.64780883
DACEFAITUSALATVIA500.862229.8329.8325,7225.71940877
FatmaAnterTurkey530.840631.931.9026,8226.81510782
SolvitaKaļvaLatvija, Jūrmal440.905429.6929.6926,8826.88130776
ErgeViiklaidKEVEK - Estonia500.862231.2531.2526,9426.94380771
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils veter420.919829.6329.6327,2527.25370745
MariPiirEstonia490.869431.431.4027,3027.29920742
MārīteKozlovskaRēzekne670.735837.7337.7327,7627.76170704
IlonaKojalovicaBabite520.847833.0833.0828,0528.04520682
MārīteVasiļjevaLīvānu VK420.919831.2631.2628,7528.75290628
BirsenKilicTurkey520.847833.9433.9428,7728.77430626
NurselCakmakTurkey620.777237.937.9029,4629.45590576
SvetlanaКirillovaNarva SVK580.804637.2737.2729,9929.98740539
MailaMoorEstonia560.81936.6236.6229,9929.99180538
RozaliaBarabasiRomania440.905434.2534.2531,0131.010470
RutaŠķipareJēkabpils470.883835.3235.3231,2231.21580457
IrynaKryveniaBelarusija380.948633.533.5031,7831.77810422
IngaZilberteOgre450.898236.5236.5232,8032.80230361
IRAIDAZALITERSVK670.735845.0345.0333,1333.13310342
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne540.833439.7639.7633,1433.1360342
IvetaStankevicaVentspils VK Lat450.898237.5537.5533,7333.72740310
ValentīnaBalševicaRēzekne690.716748.148.1034,4734.47330272
IngaRobežnieceKuldīga360.96338.4138.4136,9936.98880162

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne670.697576.721:16.7253,5153.512201068
SiljaMikkEstonia500.857565.831:05.8356,4556.44920960
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils veter420.922863.871:03.8758,9458.93920873
ErgeViiklaidKEVEK - Estonia500.857569.961:09.9659,9959.99070837
FatmaAnterTurkey530.833572.141:12.141:00,1360.12870833
OlgaJakovlevaEstonia600.771581.831:21.831:03,1363.13180735
ElgaBabreLatvia450.898370.661:10.661:03,4763.47390724
RutaŠķipareJēkabpils470.88275.451:15.451:06,5566.54690632
DaceKalniņaBauskas novads460.890175.31:15.301:07,0267.02450618
SvetlanaКirillovaNarva SVK580.790385.781:25.781:07,7967.79190596
BirsenKilicTurkey520.841780.61:20.601:07,8467.8410595
ZandaKokarēvičaLatvija360.971770.861:10.861:08,8568.85470566
NurselCakmakTurkey620.75292.921:32.921:09,8869.87580539
IRAIDAZALITERSVK670.6975100.481:40.481:10,0870.08480533
IngaZilberteOgre450.898380.691:20.691:12,4872.48380471
IlonaPupauseLAT; Madonas nov450.898390.461:30.461:21,2681.26020276

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni800.522267.344:27.342:19,55139.5510839
SiljaMikkEstonia500.8709160.372:40.372:19,67139.6660837
ReginaČistiakovaLietuva560.821171.892:51.892:21,12141.1220815
AgitaKaļvaĶegums370.9785153.852:33.852:30,54150.5420680
DaigaDābolaOzolnieku novads390.962157.082:37.082:31,11151.1110672
ErgeViiklaidKEVEK - Estonia500.8709175.382:55.382:32,74152.7380650
ZinaīdaRācenājaMadona750.60532534:13.002:33,14153.1410645
IvetaCauneOgre390.962160.182:40.182:34,09154.0930632
BaibaLejiņaRSVK780.5572276.684:36.682:34,17154.1660631
ZitaSproģeValka500.8709177.452:57.452:34,54154.5410626
BirsenKilicTurkey520.8547188.793:08.792:41,36161.3590540
OlgaJakovlevaEstonia600.7848207.073:27.072:42,51162.5090526
DaceKalniņaBauskas novads460.904185.933:05.932:48,08168.0810461
AnitaČuhnovaOgre321173.852:53.852:53,85173.850398
RutaŠķipareJēkabpils470.8957194.433:14.432:54,15174.1510395
VeraMorozovaEstonia760.5899300.595:00.592:57,32177.3180363
IngaZilberteOgre450.9123201.373:21.373:03,71183.710302
RutaKozlovskaLAT; Madonas nov620.7656250.034:10.033:11,42191.4230236
MailaMoorEstonia560.821234.383:54.383:12,43192.4260228
IlonaPupauseLAT; Madonas nov450.9123219.33:39.303:20,07200.0670171

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRīgas veterānu550.8212323.225:23.224:25,43265.42801010
SiljaMikkEstonia500.8627318.925:18.924:35,13275.1320940
ReginaČistiakovaLietuva560.8127338.385:38.384:35,00275.0010940
ZinaīdaRācenājaMadona750.5912489.518:09.514:49,40289.3980841
RamunePociuvieneLietuva440.9125327.935:27.934:59,24299.2360776
MildaZubavičienėLietuva380.9623316.745:16.745:04,80304.7990741
IeviņaLieldienaLAT; Madonas nov520.8466370.146:10.145:13,36313.3610688
ValentīnaPetrovaDaugavpils veter680.6892457.857:37.855:15,55315.550675
ElīnaBaroneOgre311333.495:33.495:33,49333.490571
RitaŽuravļovaOgre650.7242460.67:40.605:33,57333.5670571
VeraMorozovaEstonia760.5752599.899:59.895:45,06345.0570509
AnitaŠteinbergaJēkabpils560.8127437.517:17.515:55,56355.5640455
SigneLauvaVentspils VK Lat520.8466432.877:12.876:06,47366.4680403
VitaOrmaneLīvāni410.9374391.496:31.496:06,98366.9830401
RutaKozlovskaLAT; Madonas nov620.7563493.128:13.126:12,95372.9470373

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRīgas veterānu550.8276697.5611:37.569:37,30577.3010984
LudmilaTokarevaDaugavpils veter700.6669908.6115:08.6110:05,95605.9520895
SiljaMikkEstonia500.8716707.7311:47.7310:16,86616.8570863
ZinaīdaRācenājaMadona750.59521049.2617:29.2610:24,52624.520840
AnitaŠteinbergaJēkabpils560.8186806.3213:26.3211:00,05660.0540740
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK351666.0311:06.0311:06,03666.030723
IeviņaLieldienaLAT; Madonas nov520.8544782.1913:02.1911:08,30668.3030717
RamunePociuvieneLietuva440.923725.3712:05.3711:09,52669.5160714
ZitaSproģeValka500.8716768.4712:48.4711:09,80669.7980713
ValentīnaPetrovaDaugavpils veter680.6925970.1216:10.1211:11,81671.8080708
JekaterinaSokunovaLīvānu VK360.9914678.2311:18.2311:12,40672.3970706
ElīnaBaroneOgre311712.7111:52.7111:52,71712.710602
LigitaLeitlandeBauskas novads470.8974796.7413:16.7411:54,99714.9940597
RutaKozlovskaLAT; Madonas nov620.76021063.3117:43.3113:28,33808.3280389
SigneLauvaVentspils VK Lat520.8544946.0515:46.0513:28,31808.3050389
VeltaBruceBauskas novads740.61071400.3423:20.3414:15,19855.1880301
AigaVīdmaneBauskas novads430.9315922.0215:22.0214:18,86858.8620295
ElīnaLāceEngures novads321942.6315:42.6315:42,63942.630168

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre650.75281946.1932:26.1924:25,091465.090909
VeraGrīnberteDaugavpils veter770.62582343.1339:03.1324:26,331466.330908
VairaGrigorjevaValmiera VK670.73292162.836:02.8026:25,121585.120783
ŅinaJurciņaLatvia, Gulbenes680.72272253.6137:33.6127:08,681628.680741
AnitaČuhnovaOgre3211653.3227:33.3227:33,321653.320716
AntaMincāneValka650.75282219.0136:59.0127:50,471670.470700
Brigitade KopēRīgas veterānu720.68092470.5541:10.5528:02,201682.20689
DaceSaulīteLAT; Madonas nov590.80972083.9634:43.9628:07,381687.380684
DiānaOdumiņaLatvia, Gulbenes550.84512001.9533:21.9528:11,851691.850680
VitaOrmaneLīvāni410.9551840.130:40.1029:17,301757.30619
AnnaKrastiņaOgre640.76262306.9238:26.9229:19,261759.260618
GunitaŠīranteValmiera380.9761823.4830:23.4829:39,721779.720600
ModraIgnateEngures novads3311800.3130:00.3130:00,311800.310581
IlonaPupauseLAT; Madonas nov450.9252247.1437:27.1434:38,602078.60365
SantaUpīteDaugavpils veter3112201.5136:41.5136:41,512201.510285

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma vieglatl471.18621581,581,87187.4201091
AnnaLulleKoknese751.70941001,001,71170.940926
MarijaMultaneind591.36081251,251,70170.10926
MailaMoorEstonia561.31241251,251,64164.050868
LigitaZiemaneVentspils VK Lat491.21221301,301,58157.5860801
IlonaKojalovicaBabite521.25321251,251,57156.650792
DanaLiepiņaVentspils VK Lat501.22561251,251,53153.20763
VarvaraJefimovaDaugavpils novad741.6811900,901,51151.2990744
OlgaBorisovaPreiļu novads471.18621251,251,48148.2750716
EditaValiulienėLietuva511.23921201,201,49148.7040716
DACEFAITUSALATVIA501.22561201,201,47147.0720706
MaijaVeseleVentspils VK Lat681.5335950,951,46145.6820687
AivitaĶiplokaJēkabpils491.21221201,201,45145.4640687
DaceBrakanskaVentspils VK Lat631.43171001,001,43143.170668
BrigitaForšūLatvija.Talsi.701.5795900,901,42142.1550659
AntraVītolaKoknese3111351,351,351350593
EdīteKorklišaRēzekne441.14931151,151,32132.1690565
UnaBirznieceKuldīga381.08131201,201,30129.7560537

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EppLorentsEstonia511.27014564,565,79579.1660953
LailaPētersoneTukuma vieglatl471.20684794,795,78578.0570951
DACEFAITUSALATVIA501.25384584,585,74574.240942
SolvitaKaļvaLatvija, Jūrmal441.16344584,585,33532.8370852
EditaValiulienėLietuva511.27014184,185,31530.9020848
LieneGudrinieceTukuma vieglatl371.07234864,865,21521.1380828
MailaMoorEstonia561.35913763,765,11511.0220807
LauraKatkevičaLiepājas SSK411.12294554,555,11510.9190805
MariPiirEstonia491.23774114,115,09508.6950801
IlonaKojalovicaBabite521.28693923,925,04504.4650792
AgitaKaļvaĶegums371.07234624,624,95495.4030773
MarijaMultaneind591.41883483,484,94493.7420769
InāraFjodorovaDaugavpils veter521.28693783,784,86486.4480754
GuntaHelmaneTukuma VK461.1923803,804,53452.960682
IvetaBarauskaValmiera361.06084064,064,31430.6850635
AntraVītolaKoknese3114214,214,214210616
MaijaVeseleVentspils VK Lat681.63452532,534,14413.5290599
IvetaStankevicaVentspils VK Lat451.17763133,133,69368.5890505
VarvaraJefimovaDaugavpils novad741.82492002,003,65364.980497
IlonaVasiļkovaRēzekne371.07233293,293,53352.7870472

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma vieglatl471.1738111411,1413,081307.6101023
MārīteVilcāneLīvānuVK581.36438938,9312,181218.320932
InāraFjodorovaDaugavpils veter521.25339259,2511,591159.30873
AgitaKaļvaĶegums371.0406101910,1910,601060.370774
DACEFAITUSALATVIA501.22048458,4510,311031.240745
MārīteVasiļjevaLīvānu VK421.10379159,1510,101009.890724
MalleVoolEstonia571.34447027,029,44943.7690659
MaijaVeseleVentspils VK Lat681.60575675,679,10910.4320626
AntraVītolaKoknese3118868,868,868860603
VarvaraJefimovaDaugavpils novad741.8544594,598,51850.9860567
VitaOrmaneLīvāni411.09077517,518,19819.1160537

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneLATVIA751.83249609,6017,591759.101057
JadvygaPutinieneKlaipeda Lietuva731.99578798,7917,541754.2201054
HermīneBajāreTalsi661.695101410,1417,191718.7301031
SvetlanaSorochukUkraina511.281131813,1816,881688.3601013
MartaĀdamsoneValmiera781.96878398,3916,521651.740990
JaninaLapieniene7&10 Lietuva571.4196116311,6316,511650.990989
MAREKÜLVEstonia611.5302104610,4616,011600.590958
ASTASATSIEstonia832.24986836,8315,371536.610918
AnfizaZiļaDaugavpils veter681.77128528,5215,091509.060901
LudmilaIjudinaEstonia711.89947837,8314,871487.230888
IlonaKojalovicaBabite521.3021108510,8514,131412.780841
MirdzaAizsilnieceĶeguma novads802.07426776,7714,041404.230836
AGRABRŪNERīga701.85597447,4413,811380.790821
DainaAmosovaDaugavpils veter601.50159079,0713,621361.860809
EditaValiulienėLietuva511.281105510,5513,511351.450803
LailaPētersoneTukuma vieglatl471.2315109310,9313,461346.030800
IlgaBuntikaVentspils VK Lat792.026496,4913,111310.980778
DaceSaulīteLAT; Madonas nov591.47318858,8513,041303.690773
MEETAALLIKAEstonia631.59218128,1212,931292.790767
MariPiirEstonia491.27159769,7612,411240.980734
BrigitaForšūLatvija.Talsi.701.85596486,4812,031202.620711
IlonaApeleValmiera441.1763102010,2012,001199.830709
LīgaValnereBauskas novads551.37068428,4211,541154.050681
LILIANSEPPEstonia501.26078978,9711,311130.850666
IvetaPutniņaValmiera451.19439229,2211,011101.140648
DanaLiepiņaVentspils VK Lat501.26078588,5810,821081.680636
NataljaGolubtsovaEstonia601.50157107,1010,661066.060627
ÜLLEMIILEstonia481.25118208,2010,261025.90601
UnaBirznieceKuldīga381.07949379,3710,111011.40593
IvetaGrunte-DinsbergaValmiera (Latvij361.05069309,309,77977.0580572
MailaMoorEstonia561.39466906,909,62962.2740563
AAVEHOMMIKEstonia431.15898288,289,60959.5690561
KristineAndrejevaGulbenes novads3319609,609,609600561
InetaRuhockaBauskas novads351.03688438,438,74874.0220508
SandaDzile-MilosevicBauska3318588,588,588580499
IngaRobežnieceKuldīga361.05067837,838,23822.620476
BaibaGrasaJēkabpils441.17636996,998,22822.2340476

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovicaBabite521.3645332833,2845,414541.060808
JadvygaPutinieneKlaipeda Lietuva732.1395210921,0945,124512.210803
MartaĀdamsoneValmiera782.5151178917,8945,004499.510801
LigitaZiemaneVentspils VK Lat491.3416329632,9644,224421.910786
IvetaPutniņaValmiera451.2479349534,9543,614361.410775
AnfizaZiļaDaugavpils veter681.8611231623,1643,104310.310766
EvijaSedvaldeOgre481.3167315731,5741,574156.820738
BrigitaForšūLatvija.Talsi.701.9654209720,9741,214121.440731
ALLAABELEstonia671.8135222922,2940,424042.290717
AivitaĶiplokaJēkabpils491.3416299829,9840,224022.120713
GuntaHelmaneTukuma VK461.2698312231,2239,643964.320702
DanaLiepiņaVentspils VK Lat501.3147282328,2337,113711.40656
IlonaApeleValmiera441.2263287228,7235,223521.930621
MirdzaAizsilnieceĶeguma novads802.7129126112,6134,213420.970603
InetaRuhockaBauskas novads351.0621316631,6633,633362.610592
AAVEHOMMIKEstonia431.2054259225,9231,243124.40548
IlgaBuntikaVentspils VK Lat792.6099118511,8530,933092.730543
EditaValiulienėLietuva511.339224922,4930,113011.410528
ÜLLEMIILEstonia481.3167227922,7930,013000.760526
LudmilaIjudinaEstonia712.0186141214,1228,502850.260498
SandaDzile-MilosevicBauska331258825,8825,8825880450
BaibaGrasaJēkabpils441.2263185518,5522,752274.790393
MailaMoorEstonia561.4776136413,6420,152015.450346

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneLATVIA752.1546270427,0458,265826.0401039
MAREKÜLVEstonia611.6302347234,7256,605660.0501009
InāraRozēnaRīga651.7927293529,3552,625261.570935
HermīneBajāreTalsi661.8362282028,2051,785178.080920
DaceŠteinerteJelgava, Latvija311513851,3851,3851380913
JaninaLapieniene7&10 Lietuva571.4979342534,2551,305130.310911
SvetlanaSorochukUkraina511.3362361836,1848,344834.370857
AnfizaZiļaDaugavpils veter681.9364225022,5043,574356.90770
AnnaIvbuleLīvāni732.2523178517,8540,204020.360708
AAVEHOMMIKEstonia431.1675320132,0137,373737.170656
IlgaBuntikaVentspils VK Lat792.4364148314,8336,133613.180634
SantaJokumaLAT; Madonas nov461.2255274127,4133,593359.10588
JeļenaKriščūneBauskas novads551.4407226322,6332,603260.30570
DainaAmosovaDaugavpils veter601.5961199419,9431,833182.620555
ÜLLEMIILEstonia481.2675241124,1130,563055.940532
RitaŠķipareJēkabpils521.3607205520,5527,962796.240485
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne541.4129196919,6927,8227820483
KristineAndrejevaGulbenes novads331275227,5227,5227520477
AivitaĶiplokaJēkabpils491.2897212321,2327,382738.030475
LīgaValnereBauskas novads551.4407170317,0324,542453.510423
VilmaLojāneLīvāni762.2169929,9221,982198.270377
UnaBirznieceKuldīga381.0822201720,1721,832182.80374
IngaRobežnieceKuldīga361.0514187518,7519,711971.380336
BaibaGrasaJēkabpils441.1863147914,7917,551754.540296
IrinaKacuraEngures novads481.2675132013,2016,731673.10282

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

Svara mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti