LSVS sporta spēles - vieglatlētika
2016.gada 16.-17.jūlijā - Aizkrauklē.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.826713.8613,8611,4611.45811758
GundarsTipānsOgre480.903812.6912,6911,4711.46923755
ValdisCelaind680.797514.3814,3811,4711.46812755
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.897812.8612,8611,5511.54574734
AigarsVilnītisind490.897813.0413,0411,7111.70735691
EinārsCilinskisind520.880313.3513,3511,7511.7526678
VoldemārsMezītisind600.836714.0914,0911,7911.78917671
JānisGusevsind570.852713.8513,8511,8111.80998665
ZigmundsZnotiņšind530.874713.5313,5311,8311.83479658
TālisAuniņšind590.84214.0914,0911,8611.863810650
VladimirsGolubevsind590.84214.114,1011,8711.872211648
JānisNaglisind610.831714.3914,3911,9711.968212625
JurisLebedoksLīvāni620.826714.4814,4811,9711.970613623
ViktorsMūrnieksind760.731216.6416,6412,1712.167214576
JānisMankovskisind760.731216.8516,8512,3212.320715539
AlmantsKalniņšind420.941513.1413,1412,3712.371316527
RomānsNipkensOgre520.880314.1814,1812,4812.482717503
JānisBuksind780.710317.8617,8612,6912.68618459
RobertsEglītisind500.891714.9514,9513,3313.330919331
ValdisŅilovsind410.94814.1814,1813,4413.442620312

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.794727.7327,7322,0422.0371921
TālisAuniņšind590.810528.2228,2222,8722.87232810
VoldemārsMezītisind600.80528.5228,5222,9622.95863800
EinārsCilinskisind520.850127.2127,2123,1323.13124777
AigarsVilnītisind490.868226.8426,8423,3023.30255756
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.868226.8826,8823,3423.33726752
VladimirsGolubevsind590.810528.9428,9423,4623.45597737
JānisGusevsind570.821528.7228,7223,5923.59358720
AleksejsKoziņecsind740.703833.8833,8823,8423.84479690
RomānsNipkensOgre520.850128.1128,1123,9023.896310684
OļegsOkuņevsDaugavpils420.913826.2526,2523,9923.987211674
PēterisValdmanisLiepājas SSK420.913826.5426,5424,2524.252312642
JānisĢērmanisind370.949425.7525,7524,4524.447113621
LeonsŽukovskisind720.726334.5434,5425,0925.086414551
KęstutisAbromaitis7x10590.810531.0731,0725,1825.182215541
RūriksBiteBabīte650.779333.6333,6326,2126.207916439

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsind620.806664.31:04,3051,8651.86441772
AldisDainisind600.816663.551:03,5551,8951.89492770
AleksejsKoziņecsind740.677877.741:17,7452,6952.69223729
TālisAuniņšind590.821964.171:04,1752,7452.74134726
GubertasTrubilaStajeris, Vilniu520.860461.941:01,9453,2953.29325698
ArmantsPēterkopsOgre510.866161.841:01,8453,5653.55966685
AlmantsKalniņšind420.921958.6358,6354,0554.0517660
OļegsOkuņevsDaugavpils420.921959.1259,1254,5054.50278638
GuntisSedliņšind540.84964.221:04,2254,5254.52289637
RobertsMālnieksLīvāni550.843366.551:06,5556,1256.121610563
AndrisDainisind670.767773.191:13,1956,1956.18811560
AleksandrsLisovsRēzekne570.832668.111:08,1156,7156.708412537
ValdisŅilovsOgre410.928561.211:01,2156,8356.833513531
VladimirsOrehovsind670.767774.851:14,8557,4657.462314504
ValdisOrehovsTalsi670.767774.851:14,8557,4657.462315504
LeonsŽukovskisind720.704981.621:21,6257,5357.533916501
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.877967.711:07,7159,4459.442617423
RūriksBiteBabīte650.791675.261:15,2659,5859.575818418
MārisPankoksind410.928565.841:05,841:01,1361.132419359
EdgarsRūtiņšOgre400.93571.281:11,281:06,6566.646820188

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValērijsŠakelisDaugavpils390.9521254.654:14,654:02,45242.4521827
AinārsKvedaravičsKoknese430.924267.574:27,574:07,23247.2352772
ArmandsBušsOgre340.984253.714:13,714:09,65249.6513745
JurisBarausVentspilsVK640.7761323.655:23,654:11,18251.1854729
KristapsKaimiņšOgre360.9729263.454:23,454:16,31256.3115674
AnatolijsMacuksind360.9729265.544:25,544:18,34258.3446653
KasparsTūbelisLiepājas SSK470.8958291.044:51,044:20,71260.7147629
ValdisŅilovsOgre410.938279.144:39,144:21,83261.8338617
JānisKaimiņšOgre680.7479353.555:53,554:24,42264.429592
VirginijusValevičiusSTAJERIS, Vilniu540.8465313.925:13,924:25,73265.73310579
ArvilsBušmanisLīvāni490.8817306.95:06,904:30,59270.59411533
KęstutisAbromaitis7x10590.8113338.535:38,534:34,65274.64912496
ValdemarPinkaDaugavpils730.7031393.126:33,124:36,40276.40313480
RūriksBiteBabīte650.7691360.646:00,644:37,37277.36814472
RobertsMālnieksLīvāni550.8395336.75:36,704:42,66282.6615426
EdgarsRūtiņšOgre400.9451313.045:13,044:55,85295.85416324
JURIJSkopasovsdaugavpils novad680.7479428.557:08,555:20,51320.51317170
JurisJansonsLīvāni580.8184398.216:38,215:25,90325.89518143

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AinārsKvedaravičsKoknese430.924987.916:27,9015:12,82912.821775
JurisBarausVentspilsVK640.77611195.6319:55,6315:27,93927.9282731
KasparsTūbelisLiepājas SSK470.89581048.6217:28,6215:39,35939.3543699
AnatolijsMacuksind360.9729966.7516:06,7515:40,55940.5514695
ArmandsBušsOgre340.984963.4216:03,4215:48,01948.0055675
AivarsUzolsDaugavpils520.86061110.3818:30,3815:55,59955.5936654
JānisKaimiņšOgre680.74791300.4921:40,4916:12,64972.6367607
AnatolijsLevšaDaugavpils570.82541184.4219:44,4216:17,62977.628594
VirginijusValevičiusSTAJERIS, Vilniu540.84651163.9219:23,9216:25,26985.2589575
ValdemarPinkaDaugavpils730.70311410.5823:30,5816:31,78991.77910559
ArvilsBušmanisLīvāni490.8817113318:53,0016:38,97998.96611541
RobertsIvzānsOgre490.88171149.5619:09,5616:53,571013.5712506
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad630.78321372.0922:52,0917:54,621074.6213371
JānisVažņevičsLīvānu novads550.83951283.1121:23,1117:57,171077.1714366
EdgarsRūtiņšOgre400.94511186.1619:46,1618:41,041121.0415283

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili440.92021312.421:52,4020:07,671207.6711069
AigarsSalenieksPreiļu novads420.93491312.9521:52,9520:27,481227.4821044
RaitisLērmeind730.69021856.1530:56,1521:21,111281.113979
ValdisOrehovsTalsi670.74311750.4829:10,4821:40,781300.784957
GunārsRubenisind770.6531210035:00,0022:51,511371.515876
JānisKaprālisOgre730.69022045.6734:05,6723:31,921411.926832
AndrisAlksnisOgre390.95711490.8824:50,8823:46,921426.927816
VladimirsDribincevsDaugavpils750.67182132.235:32,2023:52,411432.418809
ModrisLiepiņšind490.88331628.8927:08,8923:58,801438.89803
JurisKoniševsTukuma vieglatl�370.97041514.5725:14,5724:29,741469.7410770
JānisVažņevičsLīvānu novads550.8391830.5430:30,5425:35,821535.8211702
ValērijsĀdmidiņšRēzekne480.89071990.9133:10,9129:33,301773.312485

10km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AigarsSalenieksPreiļu novads420.94052682.244:42,2042:02,612522.6111059
NormundsIvzānsPreili440.92592770.146:10,1042:44,842564.8421032
RaitisLērmeind730.69483750.262:30,2043:25,642605.6431007
GunārsRubenisind770.65644339.672:19,6047:28,512848.514860
JānisKaprālisOgre730.6948412268:42,0047:43,972863.975852
ModrisLiepiņšind490.88933274.454:34,4048:31,922911.926824
JurisKoniševsTukuma vieglatl�370.97463022.350:22,3049:05,532945.537805
AndrisAlksnisOgre390.96233192.153:12,1051:11,763071.768736
IvarsLapiņšLiepājas SSK410.94793277.354:37,3051:46,553106.559717
JānisVažņevičsLīvānu novads550.84534265.471:05,4060:05,543605.5410478

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK681.51961541,542,34234.01811213
JānisMankovskisind761.70141301,302,21221.18231092
UģisLasmanisVentspilsVK481.19921851,852,22221.85221092
PēterisValdmanisLiepājas SSK421.12781901,902,14214.28241027
ViktorsZarņickisind681.51961401,402,13212.74451009
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.54021351,352,08207.9276963
AivisFiņķisMadona471.18671751,752,08207.6737963
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.60541251,252,01200.6758899
AigarsSkrebeļsRēzekne451.16241701,701,98197.6089872
DidzisMatvajsind511.23831551,551,92191.93610818
JurisKožeurovsTukuma vieglatl�351.05461651,651,74174.00911665

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK681.63584764,767,79778.64111082
JurisLebedoksLīvāni621.48555015,017,44744.23521010
AigarsVilnītisind491.23895865,867,26725.9953971
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.75413953,956,93692.874902
JānisGusevsind571.37994944,946,82681.6715879
JurisKožeurovsTukuma vieglatl�351.0516426,426,75674.7426865
AigarsSkrebeļsRēzekne451.17875725,726,74674.2167865
PēterisValdmanisLiepājas SSK421.13735885,886,69668.7328852
JānisMankovskisind761.89073523,526,66665.5269846
NormundsJakušonoksind371.07436096,096,54654.24910823
ViktorsZarņickisind681.63583983,986,51651.04811817
JURIJSkopasovsdaugavpils novad681.63583053,054,99498.91912507

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK681.5974103410,3416,521651.7111103
JānisMankovskisind761.85698598,5915,951595.0821043
ViktorsZarņickisind681.59749549,5415,241523.923965
JurisKožeurovsTukuma vieglatl�351.0127133813,3813,551354.994786
ValdisBlūmsValmiera771.89537147,1413,531353.245785
JānisGusevsind571.33949669,6612,941293.866722
VladimirsPoļakovsind621.44588898,8912,851285.327713
JānisDainisind601.40158988,9812,591258.558685
OļegsOkuņevsDaugavpils421.0979109110,9111,981197.819622
RomānsNipkensOgre521.24769389,3811,701170.2510593
AleksandrsLisovsRēzekne571.33948678,6711,611161.2611584

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspilsVK571.3139127012,7016,691668.651924
MārisBemersValmiera551.2706130413,0416,571656.862917
NormundsSkangalisind441.1833137913,7916,321631.773902
JĀNISPĀVULIŅŠGulbene401.1137141114,1115,711571.434867
JānisVanuškaind651.3607113411,3415,431543.035850
JānisMāsānsLīvāni461.2215126212,6215,421541.536849
AivarsMirksind731.4227105910,5915,071506.647828
AndrisCeriņšĶekava561.2917113611,3614,671467.378805
JānisBuksind781.56899289,2814,561455.949798
AldisPutnsind671.4132100010,0014,131413.210773
IvarsDundursind621.2905107210,7213,831383.4211755
AlbertsTropsOgre691.46759299,2913,631363.3112743
GunarsPavlovskisEngures nov.651.36077927,9210,781077.6713575

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspilsVK571.3892526752,6773,177316.921992
DzintarsBriedisind751.8932355035,5067,216720.862908
JānisErtsind501.2278517051,7063,486347.733856
ValdisBlūmsValmiera771.9937313331,3362,466246.264842
UģisLasmanisVentspilsVK481.2293498549,8561,286128.065826
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.7041341834,1858,255824.616783
SandrisLinbergsind351.0126552755,2755,975596.647752
DidzisMatvajsind511.2477444144,4155,415541.048744
IvarsŠūpulnieksind601.414391839,1855,405540.059744
VilmārsBukšsRīga461.1901456945,6954,385437.5710730
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.7579308530,8554,235423.1211728
JĀNISPĀVULIŅŠGulbene401.0862494749,4753,735373.4312721
JānisZagorskisKocēnu novads551.338399839,9853,495349.3214717
AivarsDambītisind651.562342534,2553,505349.8513717
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK651.562340234,0253,145313.9215712
IvarsDundursind621.4691356235,6252,335232.9316701
VilnisZariņšind511.2477405140,5150,545054.4317676
StaņislavsStašulānsind751.8932259125,9149,054905.2818656
NormundsJakušonoksind371.0406456945,6947,554754.519635
IlmārsDrullisind701.6801273827,3846,004600.1120613
RihardsMelgailisind631.4987304030,4045,564556.0521607
JānisPērkonsind691.7041258225,8244,004399.9922585
MaigonisPūliņšind902.9137150015,0043,714370.5523581
DainisOzoliņšind782.0487212421,2443,514351.4424579
JānisDainisind601.414290829,0841,124111.9125546
AleksandrsRimševicsind822.2162185318,5341,074106.6226545
VladimirsSamohinsind561.363277427,7437,813780.9627500
EdgarsMiglānsind411.1021341934,1937,683768.0828498
IntsŽukovskisind451.1716315931,5937,013701.0829489
UldisĀbiķisind591.4454248724,8735,953594.7130474
JevgēnijsGaļickisind842.3586150115,0135,403540.2631467
IvarsStahovskisind351.0126346034,6035,043503.632461
GunārsMīlenbergsind721.7579190619,0633,513350.5633440
ArtūrsĀbolsind641.5296216121,6133,053305.4734434
JānisLudānsind701.6801191919,1932,243224.1135423
MārisPakārklisind401.0862295029,5032,043204.2936420
JāzepsOdumiņšind832.2848111411,1425,452545.2737329
MārtiņšŠulmanisind741.8456136713,6725,232522.9438326
IlmārsJākobsonsind822.2162103210,3222,872287.1239294
ArnoldsMarkssind832.28489269,2621,162115.7240270

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsind671.2046449044,9054,095408.651949
NormundsSkangalisind441.183438143,8151,835182.722907
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.252355135,5144,464445.853773
AivarsMirksind731.3645316831,6843,234322.744751
KārlisBricisMadona651.1637368336,8342,864285.915744
GunarsPavlovskisEngures nov.651.1637363836,3842,344233.546735
UģisLasmanisVentspilsVK481.2709324532,4541,244124.077715
MārisBemersValmiera551.1103365136,5140,544053.718702
DainisKūlaVentspilsVK571.1498349434,9440,174017.49696
JĀNISPĀVULIŅŠGulbene401.1014364236,4240,114011.310694
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK651.1637333733,3738,833883.2711671
JānisBuksind781.5482237223,7236,723672.3312633
JānisVanuškaind651.1637305430,5435,543553.9413612
ZigfrīdsRudzātsOgre731.3645236223,6232,233222.9514552
AndrisCeriņšĶekava561.1296277027,7031,293128.9915535
IvarsDundursind621.1015284028,4031,283128.2616535
JānisZagorskisKocēnu novads551.1103281028,1031,203119.9417533
AlbertsTropsOgre691.252246024,6030,803079.9218526

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisBlūmsValmiera771.8281330633,0660,446043.71886
ZigfrīdsRudzātsOgre731.6317335533,5554,745474.352800
GunarsPavlovskisEngures nov.651.4656353135,3151,755175.033755
JurijsJemeļjanovsRēzekne601.3082380938,0949,834982.934726
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK651.4656336733,6749,354934.685719
AleksandrsLisovsRēzekne571.376336233,6246,264626.116672
AlbertsTropsOgre691.6231279127,9145,304530.077658
IlmārsMadžulisRēzekne501.1864377737,7744,814481.038650
ZigfrīdsHermanisOgre731.6317264526,4543,164315.859625
ValdisOrehovsTalsi671.5415258025,8039,773977.0710574
JānisZagorskisKocēnu novads551.3145253525,3533,323332.2611477
JURIJSkopasovsdaugavpils novad681.5816208220,8232,933292.8912471

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.739516.3116,3112,0612.061211002
AndaGermovaTukuma VK550.812714.9414,9412,1412.14172988
DaceFaitušaind480.873914.1314,1312,3512.34823954
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.954513.2113,2112,6112.60894910
ValentīnaMaklakovaDaugavpils620.760416.6716,6712,6812.67595898
SolvitaKaļvaJūrmala420.933513.6213,6212,7112.71436891
LeontīneVītolaLīvāni780.639120.1420,1412,8712.87157865
AndraŠlisereLiepājas SSK480.873915.5615,5613,6013.59798752
GuntaHelmaneTukuma VK440.912515.3115,3113,9713.97049695
IlonaSirsoneRīga440.912515.3215,3213,9813.979510695
ValentīnaBalševicaRēzekne670.726721.0621,0615,3015.304311515

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.71832.7332,7323,5023.500111100
LeontīneVītolaLīvāni780.617839.9439,9424,6724.674921003
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.943426.526,5025,0025.00013976
DaceFaitušaind480.85829.5429,5425,3525.34534949
AndaGermovaTukuma VK550.793932.0332,0325,4325.42865943
SolvitaKaļvaJūrmala420.921127.8127,8125,6225.61586928
ValentīnaMaklakovaDaugavpils620.739635.3135,3126,1226.11537890
ludmilaTokarevaDaugavpils680.698337.8337,8326,4226.41678867
DaceLiniņaIndividuali400.943428.9828,9827,3427.33979799
AndraŠlisereLiepājas SSK480.85832.2232,2227,6427.644810777
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne520.820537.4237,4230,7030.703111575
DiānaĶirsoneRēzekne31131.5231,5231,5231.5212526
ValentīnaBalševicaRēzekne670.704946.5746,5732,8332.827213453
EdīteKorklišaRēzekne420.921141.6741,6738,3838.382214201

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni780.552493.271:33,2751,5251.522311149
MārīteKozlovskaRēzekne650.7143761:16,0054,2954.286821054
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.906562.361:02,3656,5356.52933980
AndaGermovaTukuma VK550.780575.641:15,6459,0459.0374901
DaigaDābolaSk Babīte370.937464.191:04,191:00,1760.17175866
ZinaīdaRācenājaMadona720.6317108.521:48,521:08,5568.55216629
AndraŠlisereLiepājas SSK480.835183.951:23,951:10,1170.10667590
AlīdaĀbolaLīvāni610.739797.581:37,581:12,1872.17998539
DiānaĶirsoneRēzekne31174.541:14,541:14,5474.549484

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaind650.7028189.13:09,102:12,90132.8991937
InāraLūseind530.8581162.922:42,922:19,80139.8022829
ludmilaTokarevaDaugavpils680.6624217.423:37,422:24,02144.0193767
ZinaīdaRācenājaMadona720.6054243.564:03,562:27,45147.4514718
AlīdaĀbolaLīvāni610.7621194.493:14,492:28,22148.2215707
ElgaBabreind430.9471157.72:37,702:29,36149.3586692
DaigaDābolaSk Babīte370.9997150.32:30,302:30,25150.2557680
InitaBistrovaOgre520.8693175.822:55,822:32,84152.848645
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK331155.322:35,322:35,32155.329612
RamunėPociuvienė7x10420.9554165.512:45,512:38,13158.12810577
SvetlanaEdelbergaLīvāni351170.972:50,972:50,97170.9711427
DaceSaulīteMadona570.8121230.623:50,623:07,29187.28612269

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseind530.8201708.5611:48,569:41,09581.091973
InitaBistrovaOgre520.831752.9212:32,9210:25,68625.6772838
ludmilaTokarevaDaugavpils680.657956.7215:56,7210:28,57628.5653830
ZinaīdaRācenājaMadona720.61351041.0717:21,0710:38,70638.6964800
AlīdaĀbolaLīvāni610.7331881.814:41,8010:46,45646.4485778
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK330.9935657.9610:57,9610:53,68653.6836758
IvetaCauneOgre370.9759713.3311:53,3311:36,14696.1397645
RamunėPociuvienė7x10420.93875912:39,0011:51,94711.9428605

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteDaugavpils750.64822320.3138:40,3125:04,021504.021946
RitaŽuravļovaOgre630.77231954.8632:34,8625:09,741509.742942
Brigitade Coppetind700.7022282.1138:02,1126:42,041602.043864
IneseSirmāind460.91751780.4829:40,4827:13,591633.594839
IlgaBuntikaVentspilsVK770.62582615.8743:35,8727:17,011637.015836
ŅinaJurciņaind660.74292223.1737:03,1727:31,591651.596825
DaceSaulīteMadona570.82762049.3534:09,3528:16,041696.047789
MāraRināsaMadona490.89452015.8333:35,8330:03,161803.168708

10km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteDaugavpils750.6294486081:00,0050:58,883058.881963
RitaŽuravļovaOgre630.76074035.4367:15,4351:09,753069.752958
Brigitade Coppetind700.68624751.3179:11,3154:20,353260.353879
ŅinaJurciņaind660.72954500.5975:00,5954:43,183283.184870
IneseSirmāind460.91613747.8362:27,8357:13,393433.395811
DaceSaulīteMadona570.81964261.1471:01,1458:12,433492.436788
MāraRināsaMadona490.89134291.7871:31,7863:45,263825.267666

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.16811551,551,81181.05511020
MarijaMultāneLiepājas SSK571.3661301,301,78177.582980
DaceBrakanskaVentspilsVK611.45141201,201,74174.1683950
DaceLiniņaIndividuali401.10081451,451,60159.6164803
GundegaKristvaldeLiepājas SSK511.2591251,251,57157.3755783
MārīteVilcāneLīvāni561.34841151,151,55155.0666763
IlonaVasiļkovaRēzekne351.04081101,101,14114.4887370

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind481.22284704,705,75574.7161934
SolvitaKaļvaJūrmala421.13084854,855,48548.4382878
MārīteVasiļjevaind401.10234854,855,35534.6153848
IlonaSirsoneRīga441.15874434,435,13513.3044804
GuntaHelmaneTukuma VK441.15874304,304,98498.2415772
LigitaZiemaneVentspilsVK461.18994174,174,96496.1886768
DaceBrakanskaVentspilsVK611.48323183,184,72471.6587715
LieneGudrinieceind351.03874394,394,56455.9898682

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.21109010,9013,191318.911012
InāraFjodorovaDaugavpils501.29279609,6012,411240.992931
MārīteVilcāneLīvāni561.40918288,2811,671166.733855
IlonaSirsoneRīga441.19419699,6911,571157.084846
LigitaZiemaneVentspilsVK461.22538998,9911,021101.545789
DaceBrakanskaVentspilsVK611.52417077,0710,781077.546764

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRīga731.99578348,3416,641664.411972
InāraRozēnaRīga631.5921102710,2716,351635.092954
AnfisaZileDaugavpils661.6958118,1113,751374.653797
IlgaBuntikaVentspilsVK771.92036826,8213,101309.644757
MārīteVilcāneLīvāni561.39469369,3613,051305.355755
MarijaMultāneLiepājas SSK571.41969139,1312,961296.096749
LailaPētersoneTukuma VK451.1943105110,5112,551255.217725
LīgaPlatpīreMadona631.59217807,8012,421241.848716
SantaJokumaMadona441.17639949,9411,691169.249673
KristīneAndrejevaJaungulbene3119549,549,5495410543
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne521.30216946,949,04903.65711513
ValentīnaBalševicaRēzekne671.73215015,018,68867.78212492
IvetaCauneOgre371.06477017,017,46746.35513419
IlonaVasiļkovaRēzekne351.03686976,977,23722.6514405
EdīteKorklišaRēzekne421.14215745,746,56655.56515365

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneind762.3498209920,9949,324932.231865
IlonaKojalovičaind491.3416342234,2245,914590.962803
IvetaPutniņaind431.2054369436,9444,534452.754778
AnfisaZileDaugavpils661.7689251925,1944,564455.863778
LigitaZiemaneVentspilsVK461.2698343534,3543,624361.765761
AstrīdaKalniņaind802.7129160416,0443,514351.496760
JeļenaTarasovaind491.3416315731,5742,354235.437739
BrigitaForšūind681.8611213121,3139,6639668690
LidijaDegtjarevaind461.2698311931,1939,613960.519689
IlonaApeleind421.1853312231,2237,013700.5110642
GuntaHelmaneTukuma VK441.2263297529,7536,483648.2411633
MudīteGerkeind581.5414234923,4936,213620.7512628
LauraKirsanovaind301352335,2335,23352313610
EvitaMiglāneind361.078324132,4134,943493.814605
AnnaIvbuleLīvāni712.0186173017,3034,923492.1815605
LīgaPlatpīreMadona631.6466209520,9534,503449.6316597
NellijaSpridzāneind521.3645250625,0634,193419.4418592
RitaŠķipareind501.3147260226,0234,213420.8517592
ZaigaBogužaind351.0621320632,0634,053405.0919589
AustraBraunaind341340334,0334,03340320589
AnitaGudrikaind381.1115300330,0333,383337.8321577
AivitaĶiplokaind471.2927249424,9432,243223.9922556
InetaRuhockaind341318031,8031,80318023549
LindaMarkusa-Ciematnieceind321314731,4731,47314724543
IlgaBuntikaind772.4284125012,5030,363035.525523
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne521.3645221922,1930,283027.8326521
MārīteOzolaind571.5086196219,6229,602959.8727509
MarijaMultāneLiepājas SSK571.5086191819,1828,932893.4928497
VēsmaSelgaind551.4482199219,9228,852884.8129496
LeonīdaĪristeind712.0186136313,6327,512751.3530472
GuntaStaģeind712.0186131613,1626,562656.4831455
AdrijaMušaind421.1853219821,9826,052605.2932446
AnnaRiekstiņaind631.6466156515,6525,772576.9333440
TamaraTarasovaind772.4284103810,3825,212520.6834430
BaibaGrasaind421.1853199619,9623,662365.8635403
LonijaPušmucāneind661.7689132913,2923,512350.8736400
LīgaValnereind521.3645166516,6522,722271.8937386
MārīteSaldūksneind611.574144014,4022,672266.5638385
AijaBautraind481.3167165116,5121,742173.8739368
LieneBrūveleind301205820,5820,58205840347
LaimaSamuleind391.1292179917,9920,312031.4341343
ZentaJēgereind681.8611107610,7620,032002.5442338

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga631.7063313131,3153,425342.431951
MaijaJakobsoneRīga732.2523234123,4152,735272.632938
AnfisaZileDaugavpils661.8362223522,3541,044103.913724
IlgaBuntikaVentspilsVK772.2834175617,5640,104009.654707
SantaJokumaMadona441.1863317231,7237,633762.945662
AnnaIvbuleLīvāni712.112168916,8935,673567.176626
LīgaPlatpīreMadona631.7063203420,3434,713470.617609
KristīneAndrejevaJaungulbene311277627,7627,7627768482
DainaAmosovaDaugavpils581.529177617,7627,162715.59471
IrinaKacuraEngures nov.461.2255187218,7222,942294.1410395

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRīga732.0697204820,4842,394238.751650
AnnaIvbuleLīvāni711.9634197919,7938,863885.572594
InāraRozēnaRīga631.6312236723,6738,613861.053590
InāraFjodorovaDaugavpils501.2838189318,9324,302430.234362
DainaAmosovaDaugavpils581.4767160216,0223,662365.675352
IrinaKacuraEngures nov.461.2933170817,0822,092208.966327
KristīneAndrejevaJaungulbene311194919,4919,4919497285

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GubertasTrubilaStajeris, Vilniu520.855139.022:19,021:58,86118.8621797
AinārsKvedaravičsKoknese430.9251132.952:12,952:02,99122.9922699
RobertsMālnieksLīvāni550.8336153.032:33,032:07,57127.5663598
ArmantsPēterkopsOgre510.8622149.212:29,212:08,65128.6494576
ValdisŅilovsOgre410.942139.492:19,492:11,40131.45520
ValdemarPinkaDaugavpils730.6972195.163:15,162:16,07136.0666432
JurisJansonsLīvāni580.8139190.563:10,562:35,10155.0977157