Valmieras atklātais vieglatlētikas čempionāts veterāniem
2016.gada 12.jūnijā - Valmierā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemarsMezitisGulbene590.84213.6613,6611.50171745
ValdisCelaVentspils VK680.797514.4414,4411.51592742
AivarsPuriņšOgre620.826713.9413,9411.52423739
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.897812.912,9011.58164723
TālisAuniņšValka590.84214.114,1011.87225648
AivisFiņķisMadona470.909913.1913,1912.00166615
RomānsNipkensOgre520.880313.8813,8812.21867565
JānisMankovskisRīga760.731216.7416,7412.24038558
JānisBuksBauska780.710317.7417,7412.60079476
AndrejsRināssMadona510.88615.7315,7313.936810232
OļegsFjodorovsTukuma VK810.677820.6420,6413.989811224

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.794727.6827,6821.99731927
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.868226.8826,8823.33722752
TālisAuniņšValka590.810528.8228,8223.35863749
VoldemarsMezitisGulbene590.810529.0329,0323.52884729
RomānsNipkensOgre520.850128.5728,5724.28745639
AleksandrsLisovsRēzekne570.821530.2130,2124.81756580
ValdisŅilovsOgre410.920629.0629,0626.75267389
EdgarsRūtiņšOgre390.934732.3832,3830.26568139

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisDainisValka600.8008153.852:33,85123.2031694
ArmantsPēterkopsOgre500.8693146.822:26,82127.6312597
ValdisŅilovsOgre410.942145.392:25,39136.9573416
VjacheslavsBambansLSC , Jurmala350.9971138.252:18,25137.8494400
VladimirsMasaļskisind560.827171.132:51,13141.5255339
EdgarsRūtiņšOgre390.9598166.32:46,30159.6156112

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK640.77611204.9920:04,99935.1931710
JānisMestersBauska430.9241049.7917:29,79970.0062614
ValdisŅilovsOgre410.9381065.9317:45,93999.8423539
ĒriksMelkurtsKocēni530.85361180.6119:40,611007.774519
JānisVažņevičsLīvānu VK550.83951209.5120:09,511015.385501
JurisJevsinsBauska490.88171178.4119:38,4110396447
UldisKALNINSind460.90281174.3819:34,381060.237401
EdgarsRūtiņšOgre390.95211160.3219:20,321104.748313
GundarsRutkisind530.85361339.5122:19,511143.419245
MārisPankoksLiepājas SSK410.9381250.6620:50,661173.1210198
KasparsPētersonsKocēnu novads350.97881200.6420:00,641175.1911195
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK690.74021818.8530:18,851346.311225

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili440.92021294.3621:34,361191.0711089
HarijsAbolinsGulbene680.73451746.3629:06,361282.72978
RaitisLērmeValmiera730.69021869.7631:09,761290.513969
ValdisOrehovsTalsi670.74311756.4329:16,431305.24951
GunarsRubenisGulbene770.65312040.1634:00,161332.435920
GuntisBalodisGulbene690.72581917.7331:57,731391.896854
JānisKaprālisOgre730.69022064.1234:24,121424.667818
OļegsFjodorovsTukuma VK810.61462323.1138:43,111427.788814
ĒriksJukāmsValka610.79271974.8232:54,821565.449673
OjārsPārumsIecava710.70822314.8238:34,821639.3610602

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.51961491,49226.4211138
AivisFiņķisMadona471.18671761,76208.8592972
AgrisSprincisValmiera571.32481521,52201.373909
JanisMankovskisRiga761.70141161,16197.3624872
MārisMednisTukums591.35641431,43193.9655836
UģisOzoliņšind351.05461791,79188.7736791
DidzisMatvajsVentspils511.23831521,52188.2227791
EgilsŠakensind441.15061611,61185.2478764
NormundsJakušonoksind371.07451671,67179.4419710
JānisDainisKocēni591.35641251,25169.5510621
AndrejsRināssMadona511.23831341,34165.93211585

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.63584564,56745.92511012
JurisLebedoksLīvāni621.48554744,74704.1272927
JanisMankovskisRiga761.89073693,69697.6683912
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.75413813,81668.3124852
MārisEglītisKoknese491.23895085,08629.3615772
MārisMednisTukums591.42034394,39623.5126760
UģisOzoliņšind351.0515775,77606.4277725
JānisDainisKocēni591.42033863,86548.2368607
EgilsŠakensind441.16464554,55529.8939569
AlbertsPešiksBauska671.60873183,18511.56710533

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.59749829,821568.6511014
JanisMankovskisRiga761.85698258,251531.942974
JurisLebedoksLīvāni621.4458100310,031450.143888
MārisEglītisKoknese491.1986118211,821416.754851
JānisDainisKocēni591.38029249,241275.35703
RomānsNipkensOgre521.2476100410,041252.596679
AlbertsPešiksBauska671.56997307,301146.037569

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera551.2706147014,701867.7811043
NormundsSkangalisind.441.1833141714,171676.742929
JĀNISPĀVULIŅŠind401.1137146514,651631.573902
SandrisLinbergsĶekava351.0372148714,871542.324849
DzintarsBriedisind751.479102310,231513.025832
AivarsMirksJelgava731.4227106110,611509.486830
JānisVanuškaJūrmala641.3364110611,061478.067811
JānisBuksBauska781.56899289,281455.948798
KārlisBricisVK Zvībēri651.3607106210,621445.069792
IvarsDundursJēkabpils611.2689112211,221423.7110779
GunārsMilenbergsKocēni721.3964101910,191422.9311778
MārtiņšStabiņšBalvi671.4132100510,051420.2712777
AleksandrsRimševicsBauska821.66798308,301384.3613756
JānisBidlauskisind661.38679929,921375.6114750
UldisSudārsind601.2482105910,591321.8415719
OļegsFjodorovsTukuma VK811.63097967,961298.216705
ImantsMālnieksValmiera481.2623102510,251293.8617702
AlbertsTropsOgre691.46758498,491245.9118674
NormundsJakušonoksind371.0663111311,131186.7919639
JānisZagorskisKocēnu novads551.27068978,971139.7320611

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
SandrisLinbergsĶekava351.0126589658,965970.291804
ValdisBlūmsValmiera761.9418305530,555932.22798
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.7579321932,195658.683760
JānisZagorskisKocēnu novads551.338415941,595564.744747
DzintarsBriedisind751.8932283828,385372.95720
DidzisMatvajsVentspils511.2477429342,935356.386718
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK651.562339733,975306.117711
JĀNISPĀVULIŅŠind401.0862468846,885092.118682
NormundsJakušonoksind371.0406460246,024788.849639
IvarsDundursJēkabpils611.4408322832,284650.910620
ImantsMālnieksValmiera481.2293369536,954542.2611605
ValdisLiedeInd.631.4987288928,894329.7412576
JānisDainisKocēni591.4454279727,974042.7813536
AleksandrsRimševicsBauska822.2162177317,733929.3214520

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala671.2046464646,465596.571983
NormundsSkangalisind.441.183453545,355364.92940
DzintarsBriedisind751.4332342834,284913.013858
AivarsMirksJelgava731.3645344634,464702.074820
SandrisLinbergsĶekava351.0143458445,844649.555810
JĀNISPĀVULIŅŠind401.1014395739,574358.246757
MārisBemersValmiera551.1103386738,674293.537746
UldisSudārsind601.0628383838,384079.038707
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK651.1637348034,804049.689701
JānisBuksBauska781.5482249324,933859.6610667
JanisBidlauskisKekava661.1833318431,843767.6311650
MārtiņšStabiņšBalvi671.2046306330,633689.6912636
KārlisBricisVK Zvībēri651.1637315431,543670.3113633
ZigfrīdsRudzātsOgre731.3645263726,373598.1914620
GunārsMilenbergsKocēni721.3334268626,863581.5115617
JānisVanuškaJūrmala641.1424302530,253455.7616594
AleksandrsRimševicsBauska821.7449197019,703437.4517591
JānisZagorskisKocēnu novads551.1103305330,533389.7518582
NormundsJakušonoksind371.0472321732,173368.8419578
AlbertsPešiksBauska671.2046267226,723218.6920551
AlbertsTropsOgre691.252256125,613206.3721549
ZigfrīdsHermanisOgre731.3645219621,962996.4422511
JānisBiļinskisRencēni751.4332193519,352773.2423471

Svara mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrsRimševicsBauska821.35049739,731313.9490
GunārsMilenbergsKocēni721.1742113811,381336.2480
JānisBiļinskisRencēni751.2286120512,051480.4630
DidzisMatvajsVentspils511.0626116711,671240.05110
JurijsJemeļjanovsRēzekne601.0424145614,561517.7320
AlbertsTropsOgre691.18149679,671142.41120
ValdisBlūmsValmiera761.24581137513,751712.9910
AivarsMirksJelgava731.1917120412,041434.8170
ZigfrīdsRudzātsOgre731.1917123612,361472.9450
ZigfrīdsHermanisOgre731.19179249,241101.13130
JanisBidlauskisKekava661.1313111011,101255.74100
AleksandrsLisovsRēzekne571.1548127612,761473.5240
UldisSudārsind601.0424140114,011460.460

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndaGermovaTukuma VK550.812715.0415,0412.2231974
MārīteKozlovskaRēzekne650.739516.5416,5412.23132972
DaceFaitušaJūrmala480.873914.0414,0412.26963967
DaigaDābolaSK Babīte370.989913.7413,7413.60124750
IlonaSirsoneRīga430.92315.4415,4414.25115655
UnaBirznieceKuldīga36116.2416,2416.246403
EdīteKorklišaRēzekne410.94417.2417,2416.27467400
IngaRobežnieceind34117.7417,7417.748254
IlonaVasiļkovaRēzekne35117.9417,9417.949237

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.71833.5433,5424.081711051
AndaGermovaTukuma VK550.793931.2131,2124.77762995
DaceFaitušaJūrmala480.85830.4130,4126.09183891
DaceLiniņaInd400.943428.7528,7527.12274815
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne510.829336.8636,8630.5685584
LauraPētersoneKocēnu novads33130.8630,8630.866566
VitaSeņkāneRēzekne400.943435.2835,2833.28327428
MāraRināsaMadona490.848140.8340,8334.62798360
UnaBirznieceind360.99435.0535,0534.83979350
IngaRobežnieceKuldīga34137.6737,6737.6710228
IlonaVasiļkovaRēzekne35140.6840,6840.6811127

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.70281863:06,00130.7211972
ElgaBabreind430.9471159.342:39,34150.9112671
DaigaDābolaSK Babīte370.9997151.962:31,96151.9143657
LauraPētersoneKocēnu novads331169.512:49,51169.514443
RitaŽuravļovaOgre630.7324241.074:01,07176.565369
DaceSaulīteMadona570.8121220.813:40,81179.326342
GunitaŠīranteValmiera VK361190.953:10,95190.957238
AntaMincāneValka620.7473269.414:29,41201.338162

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AijaLāceValka630.7114866.814:26,80616.6421865
SkaidrīteŠnitkaBauska460.8962716.111:56,10641.7692792
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK330.9935662.511:02,50658.1943746
AnitaČuhnovaOgre301741.612:21,60741.64534
LauraPētersoneKocēnu novads330.9935752.112:32,10747.2115521
DaceKalniņaBauska420.938809.813:29,80759.5926493
IngaBernāneBauska310.9981794.813:14,80793.297420

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre630.7791152.7719:12,77898.0081917
AnitaČuhnovaOgre301906.1315:06,13906.132906
GunitaŠīranteValmiera VK360.9865960.816:00,80947.8293850
NinaJurcinaGulbene660.75091289.7621:29,76968.4814822
DaceSaulīteMadona570.83171177.2619:37,26979.1275808
AntaMincāneValka620.78811248.3620:48,36983.8336803
VeltaBruceBauska720.69151444.3624:04,36998.7757783
MāraRināsaMadona490.8951190.4519:50,451065.458700

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.16811521,52177.5511980
DanaLiepiņaVentspils VK481.21511341,34162.8232832
MārīteVilcāneLīvāni561.34841191,19160.464812
DaceLiniņaInd401.10081461,46160.7173812

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaJūrmala481.22284424,42540.4781861
AndaGermovaTukuma VK551.35023843,84518.4772814
DanaLiepiņaVentspils VK481.22284194,19512.3533802
IlonaSirsoneRīga431.14464304,30492.1784760
SandraSpriceValmiera591.43513313,31475.0185724
GuntaHelmaneTukuma VK441.15873953,95457.6866686
UnaBirznieceKuldīga361.05033643,64382.3097530
EdīteKorklišaRēzekne411.11573153,15351.4458466
IlonaVasiļkovaRēzekne351.03873183,18330.3079423
IngaRobežnieceKuldīga341.03012982,98306.9710374

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.21106110,611283.811976
MārīteVilcāneLīvāni561.40918648,641217.462908
DanaLiepiņaVentspils VK481.25818398,391055.553742
IlonaSirsoneRīga431.17968908,901049.844736
SandraSpriceValmiera591.47626806,801003.825689

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga731.99579169,161828.0611072
InaraRozenaRiga631.5921102110,211625.532948
MartaĀdamsoneValmiera761.87498438,431580.543921
HelenaRingaRiga691.81258718,711578.694920
MārīteVilcāneLīvāni561.39469789,781363.925790
AnnaIvbuleLīvāni711.89946916,911312.496759
IlonaApeleind421.1421102210,221167.237672
LailaPētersoneTukuma VK451.19439659,651152.58663
KristīneAndrejevaJaungulbene311102510,2510259586
UnaBirznieceKuldīga361.05069139,13959.19810547
VitaSeņkāneRēzekne401.118408,40932.411531
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne511.2817257,25928.72512528
IngaRobežnieceKuldīga3417677,6776713431

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvetaPutniņaind431.2054386038,604652.841814
MartaĀdamsoneValmiera762.3498169416,943980.562693
IlonaApeleind421.1853327632,763883.043675
HelenaRingaRiga691.9117184718,473530.914612
LigitaZiemaneVentspils461.2698271027,103441.165596
GuntaHelmaneTukuma VK441.2263247324,733032.646522
InetaRuhockaBauska331291229,1229127500
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne511.339212721,272848.058489
VitaSeņkāneRēzekne401.1475229822,982636.969451
AnnaIvbuleLīvāni712.0186129312,932610.0510446

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga732.2523275027,506193.8311108
InaraRozenaRiga631.7063312131,215325.362948
MartaĀdamsoneValmiera762.216199219,924414.273781
HelenaRingaRiga691.9931191719,173820.774673
AnnaIvbuleLīvāni712.112155715,573288.385576
KristīneAndrejevaJaungulbene311296229,6229626516

Svara mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga731.56619289,281453.3420
InaraRozenaRiga631.2769120612,061539.9410