Veterānu sporta spēles - vieglatlētika telpās
2016.gada 27.februārī - Rīgā.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.81568.5508,5506,976.973381965
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.89117.8607,8607,007.004052951
VladimirsGolubevsJēkabpils590.83188.5108,5107,087.078623918
VytautasZaniauskasLTU550.85448.3708,3707,157.151334881
AivarsKrūmalisBauskas novads610.82098.7508,7507,197.182885867
JurisLebedoksLīvānu novads620.81568.8308,8307,217.201756858
VoldemārsMezītisGulbenes novads590.83188.6808,6807,237.220027849
EinārsCilinskisRSVK520.87258.3108,3107,257.250478835
AigarsSkrebeļsRēzekne440.92397.907,9007,307.2988110818
TālisAuniņšValkas novads590.83188.7708,7707,307.294899818
JānisGusevsAizkraukles nova560.84888.6408,6407,337.3336311800
AndrisAvensJūrmala540.86048.5708,5707,377.3736312783
ViktorsMūrnieksĶeguma novads750.74749.909,9007,407.3992613774
AleksandrsTitovsDaugavpils370.97437.6107,6107,417.4144214765
JānisMankovskisRīga760.739910.0610,0607,447.4433915753
AigarsKalniņšKokneses novads540.86048.6608,6607,457.4510616748
JānisNaglisTalsu novads600.82629.0509,0507,487.4771117740
AlgirdasPetravičiusLTU510.87868.5308,5307,497.4944618732
RomānsNipkensOgre520.87258.6208,6207,537.5209519719
VladasZaniauskasLTU680.7859.5909,5907,537.5281520719
DainisŠteinbergsLiepājas SSK390.95927.8607,8607,547.5393121715
MārisVecbaštiksLiepājas SSK380.96677.807,8007,547.5402622711
LeonsŽukovskisRSVK710.76969.8209,8207,567.5574723707
JānisBuksBauskas novads780.72510.4410,4407,577.56924703
AlmantsKalniņšTalsu novads420.93788.1508,1507,647.6430725670
JānisEglītisTalsu novads660.79499.6309,6307,657.6548926666
NormundsStraujaSmiltenes novads500.88468.6808,6807,687.6783327658
ĒriksApšinieksBalvu novads630.81049.4909,4907,697.690728650
ArtūrsPauļukēvičsOgre350.98937.8207,8207,747.7363329635
ValerijsLobodaTalsu novads350.98937.9307,9307,857.8451530592
VilnisBirkavsMadonas novads470.9048.6808,6807,857.8467231592
AleksandrsKoziņecsValmiera740.752910.5110,5107,917.9129832566
JevgēņijsGaļickisJūrmala830.683411.6211,6207,947.9411133555
IlmārsDrullisRīga690.7810.3110,3108,048.041834520
JānisZagorskisKocēnu novads550.85449.4209,4208,058.0484535520
AldonisPalkavnieksJēkabpils840.674512.0412,0408,128.1209836492
JānisKrauzeVentspils VK3418.208,2008,208.237465
NikolajsVeipānsTalsu novads750.747411.1411,1408,338.3260438426
AndrisMiķelsonsJūrmala730.758511.3811,3808,638.6317339332
AndrejsRināssMadonas novads510.87869.8409,8408,658.6454240330
OļegsFjodorovsTalsu novads810.701112.4612,4608,748.7357141305
RihardsČiževskisLīvānu novads650.799812.1112,1109,699.6855842102

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.794728.7328,7322,8322.83171872
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.868226.8226,8223,2923.28512814
AivarsKrūmalisBauskas novads610.799929.1929,1923,3523.34913806
EinārsCilinskisRSVK520.850127.727,7023,5523.54784781
VytautasZaniauskasLTU550.832528.5228,5223,7423.74295756
VladimirsGolubevsJēkabpils590.810529.3929,3923,8223.82066746
TālisAuniņšValkas novads590.810529.5929,5923,9923.98277726
JānisBuksBauskas novads780.658337.0137,0124,3624.36378681
RomānsNipkensOgre520.850128.8228,8224,5024.49999666
JānisGusevsAizkraukles nova560.82729.7829,7824,6324.628111651
MārisVecbaštiksLiepājas SSK380.942126.1426,1424,6324.626510651
VoldemārsMezītisGulbenes novads590.810530.5330,5324,7424.744612637
AleksandrsTitovsDaugavpils370.949426.126,1124,7824.779313634
OļegsOkuņevsDaugavpils410.920626.9726,9724,8324.828614628
DainisŠteinbergsLiepājas SSK390.934726.8326,8325,0825.07815601
ValērijsBaranovskisDaugavpils420.913827.4927,4925,1225.120416595
AleksandrsLisovsRēzekne570.821530.5930,5925,1325.129717595
LeonsŽukovskisRSVK710.737534.3634,3625,3425.340518571
AlmantsKalniņšTalsu novads420.913827.7527,7525,3625.35819570
AigarsKalniņšKokneses novads540.838430.430,4025,4925.487420556
KestutisAbromaitisLTU590.810531.4731,4725,5125.506421554
ĢirtsPakalnsKocēnu novads380.942127.8327,8326,2226.218622482
JevgēņijsGaļickisJūrmala830.595144.0944,0926,2426.23823480
ViktorsMūrnieksĶeguma novads750.692537.9337,9326,2726.266524477
AldonisPalkavnieksJēkabpils840.581745.445,4026,4126.409225463
ValdisTiltsKocēnu novads540.838431.531,5026,4126.409626463
ValdisŅilovsOgre410.920629.0329,0326,7326.72527433
RūriksBiteSK Babīte650.779334.7234,7227,0627.057328402
JānisKrauzeVentspils34127.1327,1327,1327.1329395
AndrisMiķelsonsJūrmala730.71538.4538,4527,4927.491830364
EdgarsPorciksLiepājas SSK34127.627,6027,6027.631355
AivarsPodiņšRSVK790.646942.9942,9927,8127.810232337
IlmārsDrullisRīga690.754937.1337,1328,0328.029433320
KasparsAbulsSmiltenes novads350.964129.2629,2628,2128.209634305
ViktorsSuborinsRīga640.784439.2739,2730,8030.803435135
JurisZilverisMadonas novads760.681145.5245,5231,0031.003736125
RomānsSaušsDaugavpils novad820.608651.9851,9831,6431.6353795
AndrejsKrastiņšOgre640.784440.9740,9732,1432.13693875
ViktorsSafutinsJūrmala690.754942.9642,9632,4332.43053963
RolandsAjevskisRīga820.608676.061:16,0646,2946.2901400

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValērijsŠakelisLīvānu novads380.9592260.684:20,684:10,04250.0441777
RobertsMālnieksLīvānu novads540.8465297.894:57,894:12,16252.1642753
AndrejsBondrevsLīvānu novads380.9592263.544:23,544:12,79252.7883746
AivarsUzolsDaugavpils520.8606294.834:54,834:13,73253.7314736
MārisĀbeleind360.9729261.114:21,114:14,03254.0345732
JurisBarausVentspils VK630.7832325.475:25,474:14,91254.9086722
AndrisDainisValkas novads660.762338.385:38,384:17,85257.8467690
ArmandsBušsOgre341260.234:20,234:20,23260.238665
NikolajsSmolovijsJūrmala660.762343.355:43,354:21,63261.6339650
ValdisTiltsKocēnu novads540.8465309.585:09,584:22,06262.05910645
ArvilsBušmanisLīvānu VK480.8888294.994:54,994:22,19262.18711644
AnatolijsMacuksJēkabpils360.9729272.034:32,034:24,66264.65812618
RaimondsSiliņšAlūksne390.9521281.144:41,144:27,67267.67313587
ViktorsSuborinsRīga640.7761346.015:46,014:28,54268.53814579
KęstutisAbromaitisLTU590.8113333.035:33,034:30,19270.18715563
ViktorsRadionovsRīga610.7972339.315:39,314:30,50270.49816560
ValdisŅilovsOgre410.938290.274:50,274:32,27272.27317542
MārisPakārklisSK Babīte400.9451289.494:49,494:33,60273.59718530
EdgarsLāmsLiepājas SSK580.8184336.275:36,274:35,20275.20319514
RolandasSmergelisLTU510.8676317.45:17,404:35,38275.37620513
AndrejsLiepaLiepājas SSK460.9028313.065:13,064:42,63282.63121447
RuslansŠuļgaLiepājas SSK341291.024:51,024:51,02291.0222377
MārisPankoksLiepājas SSK410.938314.275:14,274:54,79294.78523347
EdgarsPorciksLiepājas SSK341296.074:56,074:56,07296.0724337
EdgarsRūtiņšOgre390.9521324.775:24,775:09,21309.21425245
AndrejsKrastiņšOgre640.7761437.457:17,455:39,50339.5052688

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsUzolsDaugavpils520.8606612.3510:12,358:46,99526.9881815
JānisGailisOgre430.9245809:40,008:55,92535.922769
NikolajsSmolovijsJūrmala660.762718.911:58,909:07,80547.8023710
MārisĀbeleind360.97295679:27,009:11,63551.6344691
AndrisDainisValkas novads660.762728.2912:08,299:14,96554.9575676
ValdisTiltsKocēnu novads540.8465660.9811:00,989:19,52559.526654
AnatolijsMacuksJēkabpils360.9729576.29:36,209:20,58560.5857649
ArvilsBušmanisLīvānu novads480.8888644.9710:44,979:33,25573.2498592
ViktorsSuborinsRīga640.7761740.512:20,509:34,70574.7029585
MārisPakārklisSK Babīte400.9451614.410:14,409:40,67580.66910559
VoldemārsPinkaDaugavpils720.7134819.8813:39,889:44,90584.90211541
JānisSupeGulbenes novads650.7691762.7712:42,779:46,65586.64612534
KęstutisAbromaitisLTU590.8113733.0312:13,039:54,71594.70713500
AnsisMežulisJūrmala440.9169648.8610:48,869:54,94594.9414499
ValdisŅilovsOgre410.93863710:37,009:57,51597.50615489
AndrejsLiepaLiepājas SSK460.9028703.4511:43,4510:35,07635.07516349
MareksAntonsValmiera341636.410:36,4010:36,40636.417344
RomānsSaušsDaugavpils820.58251101.6118:21,6110:41,69641.68818327
AivarsPodiņšRSVK790.62851030.6317:10,6310:47,75647.75119307
EdgarsRūtiņšOgre390.9521701.511:41,5011:07,90667.89820246
DainisZepsJūrmala670.755937.7515:37,7511:48,00708.00121144

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi440.9179747.6312:27,6311:26,25686.2511130
AigarsSalenieksPreiļu novads410.9401780.0813:00,0812:13,35733.35321033
RaitisLērmeKocēnu novads730.68851076.1317:56,1312:20,92740.91631019
AndrisAlksnisOgre390.9549814.8213:34,8212:58,07778.0724945
GunārsRubenisGulbenes novads770.6521209.4420:09,4413:08,55788.5555925
IlmārsSaulgriezisRSVK590.8058985.0516:25,0513:13,75793.7536916
MadarsBreideTukums510.8661917.1615:17,1613:14,35794.3527914
Alexde CoppetRSVK770.6521223.9620:23,9613:18,02798.0228906
AnatolijsĻevšaDaugavpils570.8213982.516:22,5013:26,93806.9279891
ModrisLiepiņšEngures novads490.8809936.9715:36,9713:45,38825.37711856
IgnatsŠimkunsDaugavpils820.60451365.6622:45,6613:45,54825.54112856
HarijsĀboliņšGulbenes novads670.74071114.1118:34,1113:45,22825.22110856
GuntisBalodisGulbenes novads690.72361145.5219:05,5213:48,90828.89813851
JānisKaprālisOgre720.69741195.0719:55,0713:53,44833.44214842
VladimirsDribincevsDaugavpils750.67041258.5720:58,5714:03,75843.74516823
ValērijsJegorovsRīga530.8513990.3816:30,3814:03,11843.1115823
AndrejsVācietisGulbenes novads800.62371354.1222:34,1214:04,56844.56517822
JānisVažņevičsLīvānu novads550.83641011.4616:51,4714:05,99845.98518820
OļegsFjodorovsTalsu novads810.61421388.3623:08,3614:12,73852.73119807
BroņislavsVucēnsJelgava720.69741231.3120:31,3114:18,72858.71621797
JurisKoniševsTukums360.9746880.8914:40,8914:18,52858.51520797
AgrisKnopeValkas novads620.7821117.3118:37,3114:33,74873.73622770
JurisGrodnisJēkabpils530.85131041.5217:21,5214:46,65886.64623748
VaclavsGriņēvičsĶeguma novads690.72361251.1720:51,1715:05,35905.34724716
Gunārs JānisMīkulisLīvānu novads780.64261414.3723:34,3715:08,87908.87425711
zigfridsbaumanissigulda730.68851329.0522:09,0515:15,05915.05126699
ĒriksJukāmsValkas novads600.7981152.7319:12,7315:19,88919.87927692
RaivisBērziņšGulbenes novads430.9253998.0216:38,0215:23,47923.46828686
OjārsPārumsIecavas novads710.70621327.2622:07,2615:37,31937.31129663
JurisMalnacisSmiltenes novads650.75751286.0421:26,0416:14,18974.17530605
HarijsJaunzemsĶeguma novads880.54492026.0633:46,0618:24,00110431422
JānisAvensĶeguma novads460.90311242.6820:42,6818:42,261122.2632398

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils681.51961511,512,29229.4611157
JānisMankovskisRSVK761.70141301,302,21221.18221083
UģisLasmanisVentspils VK481.19921801,802,16215.85631027
ViktorsZarņickisJekabpils681.51961401,402,13212.74441000
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.60541301,302,09208.7025963
PēterisValdmanisLiepājas SSK411.11681851,852,07206.6086945
AleksandrsStepanovsDaugavpils681.51961351,352,05205.1467936
VladimirsPoļakovsLīvānu novads621.40681451,452,04203.9868918
LeonsŽukovskisRSVK711.5831251,251,98197.8759863
JurisKožeurovsTukuma novads351.05461751,751,85184.55510746
MārisMednisTukums591.35641351,351,83183.11411737
ArmantsPēterkopsOgre501.2251451,451,78177.62512683
janisludansgulbenes701.56131101,101,72171.74313630
JānisKaprālisOgre721.60541001,001,61160.5414532
OļegsOkuņevsDaugavpils411.11681401,401,56156.35215497

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils681.63584624,627,56755.7411031
JurisLebedoksLīvānu novads621.48554934,937,32732.3522983
AivarsKrūmalisBauskas novads611.46314914,917,18718.3823954
JānisMankovskisRSVK761.89073783,787,15714.6854946
AigarsVilnītisJūrmala481.22335655,656,91691.1645898
ArvīdsVītolsAizkraukle641.53244384,386,71671.1916856
JurisKožeurovsTukuma novads351.0516366,366,68668.4367850
MārisEglītisKoknese481.22335415,416,62661.8058836
PēterisValdmanisLiepājas SSK411.12415875,876,60659.8479832
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.75413713,716,51650.77110813
AigarsSkrebeļsRēzekne441.16465575,576,49648.68211809
MārisMednisTukums591.42034564,566,48647.65712807
ViktorsZarņickisJekabpils681.63583943,946,45644.50513801
JānisDainisKocēnu novads591.42034324,326,14613.5700
JānisGusevsAizkraukles nova561.36054764,766,48647.59800
AndrisAvensJūrmala531.30564654,656,07607.10400

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils681.59749879,8715,771576.6311021
ViktorsZarņickisJekabpils681.59749629,6215,371536.72978
JānisMankovskisRSVK761.85698158,1515,131513.373954
MārisEglītisKoknese481.1831123812,3814,651464.684901
JurisLebedoksLīvānu novads621.44589989,9814,431442.915878
ValdisBlūmsValmiera761.85697547,5414,001400.16833
JurisKožeurovsTukuma novads351.0127133213,3213,491348.927778
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.71747617,6113,071306.948734
JānisDainisKocēnu novads591.38029309,3012,841283.599710
GuntisGrantiņšLiepājas SSK491.1986103710,3712,431242.9510667
OļegsOkuņevsDaugavpils411.0848114011,4012,371236.6711661
GaidisGailītisJūrmala531.26499649,6412,191219.3612643
RomānsNipkensOgre521.24769689,6812,081207.6813631
PēterisValdmanisLiepājas SSK411.08489829,8210,651065.2714484
janisludansgulbenes701.65525865,869,70969.94715386

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvarsLoginsGulbenes novads491.2839139613,9617,921792.321997
NormundsSkangalisJūrmala441.1833148714,8717,601759.572977
AldisPutnsJūrmala661.3867120912,0916,771676.523928
GunārsLazdaĶekavas novads591.3617122612,2616,691669.444924
MārisBemersValmiera541.2494125512,5515,6815685864
JānisStrapcānsBalvu novads641.3364116211,6215,531552.96854
JānisMāsānsLīvānu novads451.2023127912,7915,381537.747845
sandrislinbergstukums351.0372146514,6515,191519.58835
AivarsMirksJelgava721.3964107710,7715,041503.929825
AivisOrliņšAizkraukles nova471.2415119311,9314,811481.1110812
ArvīdsVītolsAizkraukle641.3364110011,0014,701470.0411806
AndrisRukmanisSK Babīte471.2415118111,8114,661466.2112803
EgonsLācisBalvu novads351.0372141014,1014,621462.4513801
JānisVanuškaJūrmala641.3364109010,9014,571456.6814797
JānisKocersVecumnieku novad571.3139110711,0714,541454.4915796
ivarsdundursjekabpils611.2689114611,4614,541454.1616796
IlmārsDrullisRīga691.46759829,8214,411441.0817789
UģisLasmanisVentspils VK481.2623113811,3814,361436.518786
UģisLasmanisVentspils VK481.2623113811,3814,361436.519786
KārlisBricisMadona641.3364105210,5214,061405.8920767
GunārsMīlenbergsKocēnu novads721.39649989,9813,941393.6121760
GunārsRubenisGulbenes novads771.53679029,0213,861386.122756
janisludansgulbenes701.3471100510,0513,541353.8423736
MaigonisPūliņšRSVK892.03236656,6513,511351.4824735
AlbertsTropsOgre681.44018988,9812,931293.2125701
ValdisŠustsIecavas novads381.0816117111,7112,671266.5526685
JurģisLiepiņšVentspils VK451.20239909,9011,901190.2827640

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MudīteGerkeValkas novads580.79879.3509,3507,477.4678411082
AndaGermovaTukums550.82199.1409,1407,517.5121721069
LeontīneVītolaLīvānu novads780.646211.8611,8607,667.6639331028
DaceFaitušaJūrmala480.88348.708,7007,697.6855851023
ValentīnaMaklakovaDaugavpils620.76939.9909,9907,697.6853141023
InāraFjodorovaind500.86459.0509,0507,827.823736986
LudmilaTokarevaDaugavpils680.728911.3311,3308,268.258447877
ludmilaŅefodova-VolkovaDaugavpils390.97628.5408,5408,348.336758858
IlonaSirsoneRīga430.93279.0609,0608,458.450269829
AnfisaZiļaDaugavpils660.741811.4911,4908,528.5232810812
LīvijaMušaJūrmala680.728911.8711,8708,658.6520411782
IvetaKaroleValkas novads500.864510.0210,0208,668.6622912779
GuntaHelmaneTukuma VK440.92229.5109,5108,778.7701213754
SolvitaKaļvaJūrmala420.94339.3409,3408,818.8104214745
AijaVītolaind570.806511.2111,2109,049.0408615694
LauraPētersoneKocēnu novads3319.1209,1209,129.1216676
DaceRezevskaEngures novads440.92229.9909,9909,219.2127817657
IlgaBuntikaVentspils760.663313.9213,9209,239.2331418653
LidijaBlūmaVentspils VK640.755212.5112,5109,459.4475519609
DaceLiniņaPreiļi400.964310.0210,0209,669.6622920565
ZitaĻaudakaĶeguma novads34110.3610,3610,3610.3621435
SniedzeŽvaginaĶeguma novads430.932711.5111,5110,7410.735422373

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndaGermovaTukums550.793931.8531,8525,2925.28571992
LeontīneVītolaLīvānu novads780.617842.0442,0425,9725.97232940
DaceFaitušaJūrmala480.85830.6430,6426,2926.28913917
MudīteGerkeValkas novads580.7734.434,4026,4926.4884902
ludmilaŅefodova-VolkovaDaugavpils390.95628.0628,0626,8326.82545877
ValentīnaMaklakovaDaugavpils620.739636.3536,3526,8826.88456873
LudmilaTokarevaDaugavpils680.698340.3440,3428,1728.16947782
DaceLiniņaPreiļi400.943430.6630,6628,9228.92468731
IvetaKaroleValkas novads500.838235.2635,2629,5529.55499690
DaceRezevskaEngures novads440.898835.6635,6632,0532.051210538
ZinaīdaRācenājaMadonas VSK720.673248.0448,0432,3432.340511522
LauraPētersoneKocēnu novads33132.5532,5532,5532.5512510
AijaVītolaind570.777943.1843,1833,5933.589713455
SniedzeŽvaginaĶeguma novads430.9141.2141,2137,5037.501114273
ZitaĻaudakaĶeguma novads34143.1243,1243,1243.121593

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRSVK530.8581165.152:45,152:21,72141.7151850
ZinaīdaRācenājaMadonas VSK720.6054239.73:59,702:25,11145.1142804
LudmilaJoceKuldīgas novads510.8806168.772:48,772:28,62148.6193757
InitaBistrovaOgre520.8693177.122:57,122:33,97153.974688
ValentīnaPetrovaDaugavpils660.6893229.143:49,142:37,95157.9465639
ElgaBabreJūrmala430.9471170.822:50,822:41,78161.7846594
ludmilaŅefodova-VolkovaDaugavpils390.9814166.12:46,102:43,01163.0117580
AlīdaĀbolaLīvānu novads610.7621216.033:36,032:44,64164.6368561
DaceSaulīteMadona560.8239223.943:43,943:04,50184.5049359
GunitaŠīranteValmiera351184.643:04,643:04,64184.6410358
edītekorklišarezekne420.9554199.873:19,873:10,96190.95611303

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRSVK530.8201702.2911:42,299:35,95575.94811008
LudmilaJoceKuldīgas novads510.8419746.3612:26,3610:28,36628.362846
ZinaīdaRācenājaMadonas VSK720.61351039.7217:19,7210:37,87637.8683818
AlīdaĀbolaLīvānu novads610.7331912.2115:12,2111:08,74668.7414730
InitaBistrovaOgre520.831814.6713:34,6711:16,99676.9915708
IvetaCauneOgre370.9759708.9211:48,9211:31,84691.8356668
IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas SSK330.9935701.7711:41,7711:37,21697.2087654
RitaŽuravļovaOgre620.7222973.5716:13,5711:43,11703.1128639
AijaRogāleJēkabpils470.8854824.1613:44,1612:09,71729.7119572
GunitaŠīranteValmiera350.9861799.1313:19,1313:08,02788.02210439
SandraGaileOgre340.9902801.3913:21,3913:13,54793.53611427

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteDaugavpils750.66021323.2122:03,2114:33,58873.5831951
RitaŽuravļovaOgre620.78811165.7119:25,7115:18,70918.6962888
ŅinaJurciņaGulbenes novads660.75091286.6221:26,6216:06,12966.1233824
BaibaFrišenbrūdereTukuma novads400.96251004.716:44,7016:07,02967.0244822
IneseSirmāGulbene460.91751061.3117:41,3116:13,75973.7525815
LidijaBlūmaVentspils VK640.76971274.8521:14,8516:21,25981.2526804
Brigitade CoppetRSVK690.72181364.5722:44,5716:24,95984.9477800
ilgabuntikaventspils760.64951523.1725:23,1716:29,30989.2998794
GunitaŠīranteValmiera350.99061007.5216:47,5216:38,05998.0499782
MāraRināsaMadonas novads620.78811273.0121:13,0116:43,261003.2610776
DaceSaulīteMadona560.841196.3519:56,3516:44,931004.9311775
AntaMincāneValkas novads620.78811278.8621:18,8616:47,871007.8712771
AijaRogāleJēkabpils470.911121.418:41,4017:00,471020.4713754
SkaidrīteFrīdbergaLiepājas SSK650.76041458.9124:18,9118:29,361109.3614646

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HelēnaRingaRSVK681.62021101,101,78178.2221980
DaceBrakanskaVentspils VK611.45141201,201,74174.1682941
LilijaKarjuseTalsu novads651.54661051,051,62162.3933822
ValentīnaMaklakovaDaugavpils621.47181101,101,62161.8984812
DanaLiepiņaVentspils VK471.19431301,301,55155.2595754
DaceLiniņaPreiļi401.10081401,401,54154.1126744
brigitaforšūTalsi671.5954950,951,52151.5637715
GundegaKristvaldeLiepājas SSK501.24421201,201,49149.3048695
KitijaKlempnereSmiltenes novads631.49291001,001,49149.299695
LidijaDegtjarovaAizkraukles nova451.16811201,201,40140.17210608

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaJūrmala481.22284924,926,02601.6181989
InāraFjodorovaind501.25614604,605,78577.8062938
GuntaHelmaneTukuma VK441.15874704,705,45544.5893867
MārīteVilcāneLīvānu novads561.36983923,925,37536.9624850
DanaLiepiņaVentspils VK471.20514414,415,31531.4495840
DaceBrakanskaVentspils VK611.48323373,375,00499.8386772
IlonaSirsoneRīga431.14464154,154,75475.0097722
GundegaKristvaldeLiepājas SSK501.25613543,544,45444.6598657
brigitaforšūTalsi671.64552552,554,20419.6039605
AijaVītolaind571.39262622,623,65364.86110491

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraFjodorovaind501.2927100810,0813,031303.041995
IlonaSirsoneRīga431.17969689,6811,421141.852828
MārīteVilcāneLīvānu novads561.40918028,0211,301130.13817
DaceBrakanskaVentspils VK611.52417387,3811,251124.794811
DanaLiepiņaVentspils VK471.2428808,8010,931092.965778
AgitaKaļvaĶeguma novads351.07199749,7410,441044.036730
SandraSpriceValmiera591.47626726,729,92992.0067677
VarvaraJefimovaDaugavpils novad721.85634554,558,45844.6178528
MaijaVeseleVentspils651.62995035,038,20819.849504
AnnaRiekstiņaRīga631.57525205,208,19819.10410504

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA721.9469399,3918,271827.2911070
InāraRozēnaRSVK631.5921111811,1817,801779.9721041
HermīneBojāreTalsu631.5921102810,2816,371636.683954
IlgaBuntikaVentspils VK761.87497417,4113,891389.34805
MārīteVilcāneLīvānu novads561.39469729,7213,561355.555784
brigitaforšūTalsi671.73217297,2912,631262.76728
DaceSaulīteMadona561.39468928,9212,441243.987717
SantaJokumaMadonas novads441.1763103010,3012,121211.598697
DainaRuperteLiepājas SSK561.39468198,1911,421142.189656
GuntaHelmaneTukuma VK441.17638348,349,81981.03410559