LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM 2016
2016.gada 13.augustā - Liepājā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.897812.612,6011,3111.31231797
VytautasZaniauskasKlaipeda560.85813.4313,4311,5211.52292739
VoldemārsMezītisGulbene600.836713.8113,8111,5511.55483731
JānisGusevsAizkraukle570.852713.813,8011,7711.76734676
ZigmundsZnotiņšJēkabpils530.874713.5813,5811,8811.87845648
DainisŠteinbergsLiepājas SSK400.954512.512,5011,9311.93126633
AndrejsKarankevičsBaltkrievija460.915913.0713,0711,9711.97087623
RomānsNipkensOgre520.880313.7313,7312,0912.08658596
ĒriksApšenieksBalvu novads630.821714.8614,8612,2112.21059565
OļegsOkuņevsDaugavpils420.941512.9812,9812,2212.220710562
LeonsZukovskisRiga720.769516.1316,1312,4112.41211518
JurisLebedoksLīvāni620.826715.1915,1912,5612.557612487
GiedriusMartisauskasKlaipeda350.989312.7912,7912,6512.653113466
OskarsGarkājsBalvu novads350.989312.812,8012,6612.66314463
AivarsZakisRīga, LSC570.852714.8614,8612,6712.671115461
OļegsFjodorovsTukuma vieglatl�820.666319.3519,3512,8912.892916416
DainisPridānsEngures novads550.863314.9614,9612,9112.91517412
RobertsEglītisRīga500.891714.6414,6413,0513.054518384
AldonisPalkavnieksJēkabpils840.643220.3120,3113,0613.063419382
TālisAuniņšValka590.84215.5615,5613,1013.101520374
JānisBuksindiv.780.710318.6918,6913,2813.275521342
AndrejsRināssMadona510.88616.0416,0414,2114.211422191

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VytautasKasparaitisKlaipeda Azuolas740.677874.421:14,4250,4450.44191849
PēterisĀrentsVestiena620.806664.031:04,0351,6551.64662784
ArtūrsPauļukēvičsOgre360.963253.8653,8651,8851.8783771
AndrejsKarankevičsBaltkrievija460.896258.2358,2352,1952.18574755
AldisDainisValka600.816664.081:04,0852,3352.32775748
GuntisGrantiņšLiepājas SSK490.877959.9259,9252,6052.60386733
OļegsOkuņevsDaugavpils420.921957.9157,9153,3953.38727693
LeonsZukovskisRiga720.704976.971:16,9754,2654.25628650
AldonisPalkavnieksJēkabpils840.5429101.281:41,2854,9854.98499615
RūriksBiteBabīte650.791669.731:09,7355,2055.198310606
EdgarsLāmsLiepājas SSK580.827367.671:07,6755,9855.983411569
ĒriksApšenieksBalvu novads630.801670.961:10,9656,8856.881512529
GiedriusMartisauskasKlaipeda350.970258.6558,6556,9056.902213528
DainisŠteinbergsLiepājas SSK400.93564.351:04,351:00,1760.167314395
VjačeslavsBambānsLSC , Jurmala350.970264.421:04,421:02,5062.500315311
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad630.801678.571:18,571:02,9862.981716295
ĒriksMelkurtsKocēnu novads530.854775.471:15,471:04,5064.504217248
MārisKupšisLiepājas SSK580.827378.771:18,771:05,1765.166418228
AivarsZakisRīga, LSC570.832678.431:18,431:05,3065.300819224
JānisKaprālisOgre730.6913105.811:45,811:13,1573.14652057
RomānsSaušsDaugavpils novad820.5756136.622:16,621:18,6478.6385216

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK640.7761321.45:21,404:09,44249.4391748
EdgarsLāmsLiepājas SSK580.8184327.245:27,244:27,81267.8132559
GuntarsAvdejevsOgre440.9169315.895:15,894:49,64289.643370
JānisVažņevičsLīvānu VK560.8324348.395:48,394:49,1002904367
RaitisLērmeKocēnu novads730.7031418.916:58,914:54,54294.5365333
JurisJansonsLīvāni590.8113395.056:35,055:20,50320.5046170

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
KasparsTūbelisLiepājas SSK470.89581026.9617:06,9615:19,95919.9511754
GuntarsAvdejevsOgre440.91691172.719:32,7017:55,251075.252370
JānisVažņevičsLīvānu VK560.83241328.5122:08,5118:25,851105.853311

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili440.92021275.2821:15,2819:33,511173.5111111
AigarsSalenieksPreiļi420.93491291.7421:31,7420:07,651207.6521069
JānisKaprālisOgre730.69021939.732:19,7022:18,781338.783913
AndrisAlksnisOgre390.95711467.6624:27,6623:24,701404.74839
IvarsLapiņšLiepājas SSK410.94231523.9125:23,9123:55,981435.985806
JānisVažņevičsLīvānu VK560.83151940.3132:20,3126:53,371613.376626

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.51961501,502,28227.9411147
UģisLasmanisVentspils491.21191851,852,24224.20221120
PēterisValdmanisLiepājas SSK421.12781901,902,14214.28241027
VladimirRekšansSankt-Peterburg661.481451,452,15214.631027
JanisMankovskisRiga761.70141251,252,13212.67551009
AleksandrsLemeshevskiBaltkrievija491.21191701,702,06206.0236954
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.60541251,252,01200.6757899
ViktorsVējiņšSmiltenes novads571.32481501,501,99198.728881
ImantsKairišsBalvu novads481.19921651,651,98197.8689872
ViktorsZarņickisJēkabpils681.51961301,301,98197.54810872
UģisOzoliņšGarkalnes nov.351.05461801,801,90189.82811800
FrancisSjomkānsJēkabpils872.0559900,901,85185.03112764
LeonsZukovskisRiga721.60541151,151,85184.62113755
JurisKožeurovsTukuma vieglatl�351.05461701,701,79179.28214710
ArnisKadiķisLSSK621.40681251,251,76175.8515674
JānisZagorskisKocēnu novads551.29471351,351,75174.78516665
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl�441.15061501,501,73172.5917648
BronislavsBulsBauska701.56131101,101,72171.74318639
JānisLudānsGulbene701.56131051,051,64163.93619568
AndrejsRināssMadona511.23831301,301,61160.97920541
GunarsRubenisGulbene771.7272900,901,55155.44821497
JānisKaprālisOgre731.6283900,901,47146.54722419

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.63584574,577,48747.56111017
JurisLebedoksLīvāni621.48554624,626,86686.3012889
JanisMankovskisRiga761.89073573,576,75674.983865
VytautasZaniauskasKlaipeda561.36054924,926,69669.3664854
AlgirdasPetravičiusLTU, Gargždai521.28825105,106,57656.9825828
JānisGusevsAizkraukle571.37994734,736,53652.6936819
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.75413643,646,38638.4927790
MārisEglītisLatvija491.23895085,086,29629.3618772
JurisKožeurovsTukuma vieglatl�351.0515885,886,18617.9889747
ViktorsZarņickisJēkabpils681.63583753,756,13613.42510739
UģisOzoliņšGarkalnes nov.351.0515795,796,09608.52911729
OļegsFjodorovsTukuma vieglatl�822.16252722,725,88588.212688
FrancisSjomkānsJēkabpils872.58972252,255,83582.68213676
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl�441.16464934,935,74574.14814660
DainisŠteinbergsLiepājas SSK401.11125125,125,69568.93415648
OskarsGarkājsBalvu novads351.0515405,405,68567.5416646
ZigmundsZnotiņšJēkabpils531.30564214,215,50549.65817609
AivarsZakisRīga, LSC571.37993823,825,27527.12218565
ArvīdsVītolsAizkraukle651.5573353,355,22521.59519553
StanislavLoskarevLiepaja802.05062502,505,13512.6520535
MārisKupšisLiepājas SSK581.39983583,585,01501.12821513
BronislavsBulsBauska701.69292882,884,88487.55522484

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.59749969,9615,911591.0111038
ViktorsZarņickisJēkabpils681.59749189,1814,661466.412905
JanisMankovskisRiga761.85697747,7414,371437.243874
MārisEglītisLatvija491.1986119311,9314,301429.934865
AlgirdasPetravičiusLTU, Gargždai521.2476112411,2414,021402.35837
JurisLebedoksLīvāni621.44589659,6513,951395.26829
FrancisSjomkānsJēkabpils872.44845355,3513,101309.897739
JurisKožeurovsTukuma vieglatl�351.0127127912,7912,951295.248724
JānisGusevsAizkraukle571.33949569,5612,801280.479708
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl�441.1249113311,3312,751274.5110702
OļegsOkuņevsDaugavpils421.0979112311,2312,331232.9411658
UģisOzoliņšGarkalnes nov.351.0127120412,0412,191219.2912644
RomānsNipkensOgre521.24769599,5911,961196.4513620
StanislavLoskarevLiepaja802.0215885,8811,881188.3514612
ZigmundsZnotiņšJēkabpils531.26499289,2811,741173.8315597
RaivisBērziņšGulbene431.11128918,919,90990.07916408
KasparsAbulsSmiltenes novads351.01279069,069,18917.50617334

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera551.2706136013,6017,281728.021960
AldisPutnsJūrmala671.4132112611,2615,911591.262878
AivarsMirksJelgava731.4227108110,8115,381537.943846
JānisStrapcānsBalvu novads641.3364114911,4915,361535.524845
UldisLebedevsRIGA731.4227107310,7315,271526.565840
JānisVanuškaJūrmala651.3607110511,0515,041503.576826
ImantsKairišsBalvu novads481.2623116111,6114,661465.537804
ArvīdsVītolsAizkraukle651.3607106010,6014,421442.348790
SandrisLinbergsĶekava351.0372138213,8214,331433.419785
StanislavLoskarevLiepaja801.5988978,9714,331433.4110785
JurijsKopasovsDaugavpils novad681.44019909,9014,261425.711780
JānisLudānsGulbene701.3471105810,5814,251425.2312780
MārtiņšStabiņšBalvu novads671.4132100010,0014,131413.214773
JānisBuksindiv.781.56899019,0114,141413.5813773
AndrisRukmanisSK Babīte471.2415110611,0613,731373.115749
IvarsDundursJēkabpils621.2905103510,3513,361335.6716727
GunārsMīlenbergsKocēnu novads721.39649429,4213,151315.4117715
OļegsFjodorovsTukuma vieglatl�821.66797807,8013,011300.9618706
IlmārsDrullisRīga701.34719189,1812,371236.6419668
VladimirsRekšansSanktpēterburga661.38678288,2811,481148.1920616
StaņislavsStašulānsDaugavpils novad751.4797387,3810,921091.521583
IvarsStahovskisValka351.0372102210,2210,601060.0222565
AleksandrsBarkanovsIND.631.3138048,0410,561055.6523562
ArnisKadiķisLSSK621.29058178,1710,541054.3424561
MārisKupšisLiepājas SSK581.33727567,5610,111010.9225535
OjārsĀrstenieksOC Limbaži651.36076716,719,13913.0326478
AndrejsVācietisGulbene801.5985715,719,12912.45827477
GuntarsŠumilaBauska421.14737737,738,87886.86328462
ZigmasKidikasAizpute551.27066156,157,81781.41929401

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspils571.3892548754,8776,237622.5411034
UģisLasmanisVentspils491.25520752,0765,096508.752879
ImantsKairišsBalvu novads481.2293503750,3761,926191.983835
VladasZaniauskasKlaipeda691.7041341334,1358,165816.094782
JānisErtsJēkabpils501.2278466146,6157,235722.785769
IvarsŠūpulnieksJūrmalas sports601.414394539,4555,785578.236749
JānisZagorskisKocēnu novads551.338415041,5055,535552.77746
UldisLebedevsRIGA731.8005303130,3154,575457.328732
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK661.5946338933,8954,045404.19725
AdolfasSiurbisind771.9937270727,0753,975396.9510724
SandrisLinbergsĶekava351.0126529152,9153,585357.6711718
VilmārsBukšsRīga461.1901445244,5252,985298.3312710
ImantsAizkalnsLiepājas SSK721.7579297829,7852,355235.0313701
IvarsDundursJēkabpils621.4691345034,5050,685068.414678
AivarsPuriņšOgre621.4691325632,5647,834783.3915639
ValdisLiedeInd.631.4987312231,2246,794678.9416624
VytautasZaniauskasKlaipeda561.363332333,2345,294529.2517603
IlmārsDrullisRīga701.6801263526,3544,274427.0618589
AivarsMirksJelgava731.8005241124,1143,414341.0119577
AivarsRolmanisOC Limbaži701.6801251325,1342,224222.0920561
StaņislavsStašulānsDaugavpils novad751.8932219321,9341,524151.7921551
GunārsMīlenbergsKocēnu novads721.7579211821,1837,233723.2322492
ArvīdsVītolsAizkraukle651.562218921,8934,193419.2223450
IvarsStahovskisValka351.0126326132,6133,023302.0924434
JānisLudānsGulbene701.6801195819,5832,903289.6425432
RobertsEglītisRīga501.2278266726,6732,753274.5426430
GunarsRubenisGulbene771.9937157315,7331,363136.0927411
AleksandrsBarkanovsIND.631.4987200820,0830,093009.3928393
GuntarsAvdejevsOgre441.1534250225,0228,862885.8129376
JāzepsOdumiņšGulbene832.2848123012,3028,102810.330366

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala671.2046445444,5453,655365.291941
VitālijsUmbraškoJūrmalas sports751.4332345034,5049,454944.542864
SandrisLinbergsĶekava351.0143465546,5547,224721.573823
UģisLasmanisVentspils491.2963362936,2947,044704.274820
GunārsPavlovskisEngures novads651.1637402440,2446,834682.735816
AndrisRukmanisSK Babīte471.2472352835,2844,004400.126765
KārlisBricisKrimuldas nov.,I651.1637372437,2443,344333.627753
AivarsMirksJelgava731.3645312631,2642,654265.438741
IvarsŠūpulnieksJūrmalas sports601.0628399339,9342,444243.769737
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK661.1833335433,5439,693968.7910687
JānisVanuškaJūrmala651.1637335433,5439,033903.0511675
AivarsRolmanisOC Limbaži701.2781304230,4238,883887.9812672
UldisSudārsMadona601.0628363136,3138,593859.0313667
JānisBuksindiv.781.5482245624,5638,023802.3814657
JānisStrapcānsBalvu novads641.1424331333,1337,853784.7715653
MārtiņšStabiņšBalvu novads671.2046313831,3837,803780.0316653
GunārsMīlenbergsKocēnu novads721.3334272827,2836,383637.5217627
ZigfrīdsHermanisOgre731.3645262826,2835,863585.9118617
UldisLebedevsRIGA731.3645241924,1933,013300.7319566
JānisZagorskisKocēnu novads551.1103297029,7032,983297.5920565
IlmārsDrullisRīga701.2781256125,6132,733273.2121561
IvarsStahovskisValka351.0143297529,7530,183017.5422515
ArnisKadiķisLSSK621.1015265026,5029,192918.9823497
OjārsĀrstenieksOC Limbaži651.1637230123,0126,782677.6724453
IvarsDundursJēkabpils621.1015233623,3625,732573.125435
AleksandrsBarkanovsIND.631.1217209220,9223,472346.626394
GuntarsŠumilaBauska421.141179317,9320,462045.8127340

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLatvija480.873913.6313,6311,9111.911311028
AndaGermovaTukuma vieglatl�550.812715.1915,1912,3412.34492954
ValentīnaMaklakovaDaugavpils620.760416.4616,4612,5212.51623925
LudmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.954513.1513,1512,5512.55174918
SvetlanaPugachevaKlaipeda430.92314.1714,1713,0813.07895833
AndraŠlisereLiepājas SSK480.873915.1415,1413,2313.23086807
DaceLiniņaind400.954513.9313,9313,3013.29627798
IrinaKryveniaBaltkrievija460.892614.9914,9913,3813.38018784
InāraFjodorovaDaugavpils500.855115.6915,6913,4213.41659779
IvetaKaroleValka500.855115.8715,8713,5713.570410755
LinaZaniauskieneKlaipeda530.829716.6416,6413,8113.806211720
IlonaSirsoneRīga440.912515.1815,1813,8513.851812713
VeltaSvažaKuldiga580.789717.6217,6213,9113.914513704
DaceRezevskaEngures novads450.90215.8215,8214,2714.269614653
LieneBrūveleSmiltenes novads30115.4815,4815,4815.4815492
SiguteGureckieneKlaipeda Azuolas620.760421.6121,6116,4316.432216382
VilmaLojāneLīvāni740.670533.3833,3822,3822.38131710
VeltaBruceBauskas novads720.68935.8935,8924,7324.7282181

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.906561.421:01,4255,6855.677211008
DaceFaitušaLatvija480.835168.431:08,4357,1557.14592960
AndaGermovaTukuma vieglatl�550.780574.781:14,7858,3758.36583922
IvetaKaroleValka500.818477.061:17,061:03,0763.06594780
DaceRezevskaEngures novads450.860277.051:17,051:06,2866.27845690
RutaŠķipareJēkabpils450.860278.21:18,201:07,2767.26766663
ZinaīdaRācenājaMežmalas MTB730.6171111.031:51,031:08,5268.51667630
IlonaPupauseMadona430.878788.131:28,131:17,4477.43988420

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre630.7114965.7716:05,7711:27,05687.04900

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre630.77231902.1331:42,1324:29,011469.021976
VeraGrinberteDaugavpils750.64822322.0738:42,0725:05,171505.172945
AnitaČuhnovaOgre3011593.2526:33,2526:33,251593.253871

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.16811581,581,85184.5611050
MarijaMultāneLiepājas SSK571.3661331,331,82181.67821020
LinaZaniauskieneKlaipeda531.29811301,301,69168.7533891
DanaLiepiņaVentspils VK481.21511351,351,64164.0384852
VarvaraEfimovaDaugavpils novad721.7417900,901,57156.7535773
KitijaKlempnereSmiltenes novads631.49291001,001,49149.296705
DaceLiniņaind401.10081351,351,49148.6087695
MārīteVasiļjevaLīvāni401.10081331,331,46146.4068676
GundegaKristvaldeLiepājas SSK511.2591151,151,45144.7859657
ElitaGrāve KambalaVentspils601.43071001,001,43143.0710647
LieneBrūveleSmiltenes novads3011251,251,2512511465

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLatvija481.22284284,285,23523.3581825
MārīteVasiļjevaLīvāni401.10234684,685,16515.8762808
MarijaMultāneLiepājas SSK571.39263653,655,08508.2993793
IlonaSirsoneRīga441.15874284,284,96495.9244766
LinaZaniauskieneKlaipeda531.31013753,754,91491.2885757
InāraFjodorovaDaugavpils501.25613893,894,89488.6236751
DanaLiepiņaVentspils VK481.22283933,934,81480.567734
DaceRezevskaEngures novads451.17423943,944,63462.6358697
GuntaHelmaneTukuma VK441.15873983,984,61461.1639694
LauraKatkevičaLiepājas SSK391.08834054,054,41440.76210651
LieneGudrinieceTukuma vieglatl�351.03874204,204,36436.25411642
VeltaSvažaKuldiga581.41353073,074,34433.94412636
ZaigaBogužaTukuma vieglatl�351.03874004,004,15415.4813598
GundegaKristvaldeLiepājas SSK511.27463253,254,14414.24514596
MaijaVeseleVentspils661.61722362,363,82381.65915528
UnaBirznieceKuldīga361.05033563,563,74373.90716512
IngaRobežnieceKuldīga341.03012882,882,97296.66917354

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.21108710,8713,151315.2711009
InāraFjodorovaDaugavpils501.29279329,3212,051204.82894
MārīteVilcāneLīvāni561.40918088,0811,391138.553826
SvetlanaPugachevaKlaipeda431.17969559,5511,271126.524814
IlonaSirsoneRīga441.19419309,3011,111110.515798
MārīteVasiļjevaLīvāni401.13649479,4710,761076.176763
LauraKatkevičaLiepājas SSK391.12329389,3810,541053.567740
LieneGudrinieceTukuma vieglatl�351.07199329,329,99999.0118685
MaijaVeseleVentspils661.65955705,709,46945.9159631
VarvaraEfimovaDaugavpils novad721.85635035,039,34933.71910619
GalinaMetelskaDaugavpils novad641.60124904,907,85784.58811470

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JadvygaPutinieneKlaipeda Azuolas711.89949259,2517,571756.9411028
AlginaVilčinskieneKlaipeda Azuolas792.028698,6917,551755.3821027
MaijaJakobsoneRiga731.99578778,7717,501750.2331024
InāraRozenaRīga631.5921107010,7017,041703.554996
HelēnaRingaRīga691.81258458,4515,321531.565891
AnfisaZileDaugavpils661.6958168,1613,831383.126802
LīgaPlatpīreMadona631.59218218,2113,071307.117756
RitaŠķipareJēkabpils501.2607101910,1912,851284.658742
AnnaIvbuleLīvāni711.89946636,6312,591259.39727
NatalijaHermainiukBaltkrievija411.1257111211,1212,521251.7810722
LailaPētersoneTukuma VK451.1943103710,3712,381238.4911715
MarijaMultāneLiepājas SSK571.41968678,6712,311230.7912710
IlgaBuntikaVentspils VK771.92036376,3712,231223.2313705
IlonaApeleValmiera421.1421104110,4111,891188.9314684
MārīteVilcāneLīvāni561.39468468,4611,801179.8315679
ZentaJēgereKuldīga681.77126666,6611,801179.6216679
SantaJokumaMadona441.17639849,8411,571157.4817666
SiguteGureckieneKlaipeda Azuolas621.56047297,2911,381137.5318654
DainaRuperteLiepājas SSK571.41967677,6710,891088.8319624
UnaBirznieceKuldīga361.05069199,199,66965.50120550
VilmaLojāneLīvāni742.04854614,619,44944.35921538
AnitaZavridaGulbene461.21257427,429,00899.67522511
KristīneAndrejevaGulbene3118818,818,8188123499
IngaRobežnieceKuldīga3417287,287,2872824408

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvetaPutniņaValmiera431.2054377537,7545,504550.381796
LigitaZiemaneVentspils471.2927339133,9143,844383.552765
AnfisaZileDaugavpils661.7689235323,5341,624162.223725
IlonaApeleValmiera421.1853334333,4339,623962.464689
AivitaĶiplokaJēkabpils471.2927300130,0138,793879.395674
LīgaPlatpīreMadona631.6466231423,1438,103810.236662
GuntaHelmaneTukuma VK441.2263307530,7537,713770.877655
ZaigaBogužaTukuma vieglatl�351.0621326932,6934,7234729601
RitaŠķipareJēkabpils501.3147262226,2234,473447.1410597
SvetlanaPugachevaKlaipeda431.2054279227,9233,653365.4811582
MārīteVilcāneind561.4776201620,1629,792978.8412512
IlgaBuntikaVentspils VK772.4284121312,1329,462945.6513507
AnnaIvbuleLīvāni712.0186128212,8225,882587.8514442
AnitaZavridaGulbene461.2698192719,2724,472446.915417
ZentaJēgereKuldīga681.8611121512,1522,612261.2416384
VilmaLojāneLīvāni742.2075855,8512,911291.0918211

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga732.2523246024,6055,415540.661988
InāraRozenaRīga631.7063296429,6450,575057.472899
AlginaVilčinskieneKlaipeda Azuolas792.4364172417,2442,004200.353742
AnfisaZileDaugavpils661.8362217021,7039,853984.554703
IlgaBuntikaVentspils VK772.2834172017,2039,273927.455692
HelēnaRingaRīga691.9931191319,1338,133812.86671
SantaJokumaMadona441.1863320632,0638,033803.287670
DainaRuperteLiepājas SSK571.4979226622,6633,943394.248595
IlonaApeleValmiera421.1494290929,0933,443343.69586
JeļenaKriščūneBauska531.3862230523,0531,953195.1911559
AnnaIvbuleLīvāni712.112151415,1431,983197.5710559
KristīneAndrejevaGulbene311280028,0028,00280012487
LīgaPlatpīreMadona631.7063163216,3227,852784.6813484
AivitaĶiplokaJēkabpils471.2461221622,1627,612761.3614480
RitaŠķipareJēkabpils501.3128208720,8727,402739.8115476
GalinaMetelskaDaugavpils novad641.7482147414,7425,772576.8516446
IrinaKacuraEngures novads481.2675185118,5123,462346.1417405
UnaBirznieceKuldīga361.0514212521,2522,342234.2318384
IngaRobežnieceKuldīga341191319,1319,13191319326
AnitaZavridaGulbene461.2255147314,7318,051805.1620307