Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts
2016.gada 18.jūnijā - Preiļos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK680.797514.3314,3311,4311.42821766
JurisLebedoksLīvāni620.826713.9513,9511,5311.53252736
AigarsVilnītisJūrmala480.903812.7612,7611,5311.53253736
VoldemārsMezītisGulbene590.84213.7413,7411,5711.56914728
MaksimsAitovsRēzekne370.975412.3812,3812,0812.07556598
OļegsOkuņevsDaugavpils410.94812.8412,8412,1712.17237574
FeoktistsPušņakovsPreļi640.816714.9414,9412,2012.20158567
RobertsEglītisRīga500.891714.5114,5112,9412.93869407
AinārsKalvānsLīvāni450.92214.6914,6913,5413.544210294
EduardsTimmaLīvāni760.731225.0125,0118,2918.2873111

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArtūrsPauļukēvičsOgre350.970254.3554,3552,7352.73041726
OļegsOkuņevsDaugavpils410.928558.0558,0553,9053.89942668
FeoktistsPušņakovsPreļi640.796669.711:09,7155,5355.5313590
JurisBarausVentspils VK640.796672.741:12,7457,9457.94474483
ValdemarPinkaDaugavpils730.691389.581:29,581:01,9361.92675331
JURIJSkopasovsdaugavpils novad680.755895.781:35,781:12,3972.3905668
RomansSaussdaugavpils novad820.5756130.422:10,421:15,0775.0698732

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK640.7761317.895:17,894:06,71246.7141778
ValdemarPinkaDaugavpils730.7031394.076:34,074:37,07277.0712474
JānisVažņevičsLīvānu VK550.8395338.345:38,344:44,04284.0363415
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad630.7832369.796:09,794:49,62289.624370
SergejsCigulevsRēzekne470.8958347.75:47,705:11,47311.475220
RomansSaussdaugavpils novad820.5825552.929:12,925:22,08322.0766161

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisTrubačsPreiļi490.88171070.6417:50,6415:43,98943.9831686
ValdemarPinkaDaugavpils730.7031143823:58,0016:51,061011.062512
RaitisLērmeKocēnu novads730.70311508.2325:08,2317:40,441060.443401
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad630.78321384.9823:04,9818:04,721084.724351
JurisJansonsLīvāni580.81841412.2723:32,2719:15,801155.85225
RomansSaussdaugavpils novad820.58252242.5737:22,5721:46,301306.3650
IvarsBikaunieksLīvāni360.97291351.0322:31,0321:54,421314.42744

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi440.9179740.0112:20,0111:19,26679.25511147
AigarsSalenieksPreiļi410.9401749.3612:29,3611:44,47704.47321095
RaitisLērmeKocēnu novads730.68851044.217:24,2011:58,93718.93231066
HarijsAboliņšGulbene680.73221042.9817:22,9812:43,67763.674976
GunārsRubenisGulbene770.6521218.6320:18,6313:14,55794.5475916
VladimirsDribincevsDaugavpils750.67041247.220:47,2013:56,12836.1236838

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.51961501,502,28227.9411147
AivisFiņķisMadona471.18671801,802,14213.60621018
MārisMednisTukuma VK591.35641451,451,97196.6783863
ValdisBlūmsValmiera761.70141151,151,96195.6614854
AigarsSkrebeļsRēzekne451.16241601,601,86185.9845764

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.63584744,747,75775.36911075
JurisLebedoksLīvāni621.48554954,957,35735.3232991
AigarsSkrebeļsRēzekne451.17875735,736,75675.3954867
AigarsVilnītisJūrmala481.22335445,446,65665.4755846
MārisMednisTukuma VK591.42034614,616,55654.7586823
FeoktistsPušņakovsPreļi641.53244184,186,41640.5437795
MaksimsAitovsRēzekne371.07435145,145,52552.198615
AinārsKalvānsLīvāni451.17874164,164,90490.3399490

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JĀNISPĀVULIŅŠJaungulbene401.1137142614,2615,881588.141877
JānisMāsānsLīvāni461.2215123312,3315,061506.112828
JURIJSkopasovsdaugavpils novad681.4401101910,1914,671467.463805
KārlisBricisVK Zvībēri651.3607102510,2513,951394.724762
ADOLFASSIURBISind761.50679199,1913,851384.665756
JānisLudānsind701.3471101610,1613,691368.656746
IvarsDundursJēkabpils611.2689106610,6613,531352.657737
StanislavsStasulansdaugavpils novad751.4797967,9611,771177.288634
JānisBrakovskisPreiļu novads371.06639709,7010,341034.319549
EduardsTimmaLīvāni761.50675815,818,75875.39310456

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisKocēnu novads551.338448044,8059,945994.241807
ValdisBlūmsValmiera761.9418284728,4755,285528.32742
ArnisCānsJaungulbene521.2686405740,5751,475146.713689
JĀNISPĀVULIŅŠJaungulbene401.0862448844,8848,754874.874651
StanislavsStasulansdaugavpils novad751.8932248824,8847,104710.285629
ValdisLiedeInd.631.4987301030,1045,114511.096601
ADOLFASSIURBISind761.9418230123,0144,684468.087595
IvarsDundursJēkabpils611.4408300330,0343,274326.728575
JURIJSkopasovsdaugavpils novad681.6657230123,0138,333832.789507
JānisLudānsind701.6801193519,3532,513250.9910427

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.739515.815,8011,6811.684111070
SolvitaKaļvaJūrmala420.933513.2313,2312,3512.35022952
DaceFaitušaJūrmala480.873914.2314,2312,4412.43563938
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.954513.1813,1812,5812.58034913
DaceLiniņaind400.954513.713,7013,0813.07665833
IlzeČamanePreiļi370.989915.615,6015,4415.44246497
VarvaraJefimovadaugavpils novad720.68923.8323,8316,4216.41897385

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.714373.361:13,3652,4052.40111119
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.906561.951:01,9556,1656.15772993
DaceFaitušaJūrmala480.835170.911:10,9159,2259.21693895
ZinaīdaRācenājaMadona720.6317101.891:41,891:04,3664.36394743
IlzeČamanePreiļi370.937475.651:15,651:10,9170.91435570
VitaSeņkāneRēzekne400.906583.521:23,521:15,7175.71096457

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.6801395.676:35,674:29,10269.0951984
ZinaīdaRācenājaMadona720.6054479.967:59,964:50,57290.5682834
VelgaLāceRēzeknes novads390.9547376.996:16,995:59,91359.9123435

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteDaugavpils750.66021310.3221:50,3214:25,07865.0731963
IneseSirmāGulbene460.91751004.2816:44,2815:21,43921.4272885
NinaJurciņaGulbene660.75091258.9920:58,9915:45,38945.3763853

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.16811531,531,79178.7191990
VarvaraJefimovadaugavpils novad721.7417950,951,65165.4622862
MārīteVilcāneLīvāni561.34841201,201,62161.8083822
SantaOstrovskaRēzeknes novads371.06631251,251,33133.2884551

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaJūrmala481.22284714,715,76575.9391936
SolvitaKaļvaJūrmala421.13085085,085,74574.4462934
MārīteVilcāneLīvāni561.36983943,945,40539.7013859
SantaOstrovskaRēzeknes novads371.06363903,904,15414.8044596
VarvaraJefimovadaugavpils novad721.8122282,284,13413.1365594

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NelijaSpridzāneRēzeknes novads521.3021137713,7717,931792.9911050
AnfisaZileDaugavpils661.6958578,5714,531452.612844
MārīteVilcāneLīvāni561.3946101810,1814,201419.73824
AnnaIvbuleLīvāni711.89947257,2513,771377.064798
LīgaPlatpīreMadona631.59218058,0512,821281.645740
LailaPētersoneTukuma VK451.19439909,9011,821182.366681
GalinaMetelskadaugavpils novad631.59217087,0811,271127.217648
AijaUsāneLīvāni591.47317347,3410,811081.268620
VilmaLojāneLīvāni742.04854954,9510,141014.019580
KristīneAndrejevaJaungulbene311100910,0910,09100910576
VitaSeņkāneRēzekne401.118528,529,46945.7211538
AnitaGudrikaRēzeknes novads371.06478868,869,43943.32412537

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfisaZileDaugavpils661.7689242524,2542,904289.581748
LīgaPlatpīreMadona631.6466236523,6538,943894.212677
NelijaSpridzāneRēzeknes novads521.3645267226,7236,463645.943632
AnitaGudrikaRēzeknes novads371.0945294429,4432,223222.214556
AnnaIvbuleLīvāni712.0186157715,7731,833183.335549
LailaPētersoneTukuma VK451.2479245124,5130,593058.66527
VitaSeņkāneRēzekne401.1475210221,0224,122412.047411
AijaUsāneLīvāni591.5757147214,7223,192319.438394
GalinaMetelskadaugavpils novad631.6466115111,5118,951895.249319