Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”
2016.gada 4.jūnijā - Koknesē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.826713.5913,5911,2311.23491820
ValdisCelaVentspils VK680.797514.314,3011,4011.40432772
AigarsVilnītisJūrmala480.903812.8312,8311,6011.59583720
JānisGusevsAizkraukle570.852713.8813,8811,8411.83554658
JanisMankovskisRiga760.731216.4216,4212,0112.00635615
AivisFiņķisMadona470.909913.613,6012,3712.37466527
OļegsOkuņevsDaugavpils410.94813.0713,0712,3912.39047523
JānisBuksBauska780.710317.717,7012,5712.57238483
AigarsKalniņšKoknese540.86914.5214,5212,6212.61799474
OļegsFjodorovsTukuma vieglatl�810.677820.220,2013,6913.691610269
OļegsKolpakovsDaugavpils510.88616.0316,0314,2014.202611193

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre620.794727.3827,3821,7621.75891960
OļegsOkuņevsDaugavpils410.920626.1826,1824,1024.10132660
AleksandrsLisovsRēzekne570.821529.9629,9624,6124.61213602
RuriksBiteBabīte650.779332.3332,3325,1925.19484539
AigarsKalniņšKoknese540.838430.7230,7225,7625.75565482
ValdisŅilovsOgre410.920628.8328,8326,5426.54096407
EdgarsRūtiņšOgre390.934731.6931,6929,6229.62067176
OļegsKolpakovsDaugavpils510.85635.2435,2430,1730.16548145

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK640.7766156.462:36,462:01,51121.5071734
RuriksBiteBabīte650.7705165.222:45,222:07,30127.3022604
ArmantsPēterkopsOgre500.8693146.952:26,952:07,74127.7443595
ValdemarPinkaDaugavpils730.6972188.483:08,482:11,41131.4084520
ValdisŅilovsOgre410.942141.422:21,422:13,22133.2185485
GuntarsAvdejevsOgre440.9166148.472:28,472:16,09136.0886432
ArvīdsStrodsind.530.8479165.242:45,242:20,11140.1077362

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AinārsKvedaravičsKoknese430.924575.399:35,398:51,66531.661775
ValdemarPinkaDaugavpils730.703179513:15,009:18,96558.9642644
RobertsIvzānsOgre480.8888647.4310:47,439:35,44575.4363571
ValdisŅilovsOgre410.938626.3910:26,399:47,55587.5544520
VjacheslavsBambansLSC, Jurmala350.9788606.9510:06,959:54,08594.0835493
JānisVažņevičsLīvānu VK550.8395707.9411:47,949:54,32594.3166492
GuntarsAvdejevsOgre440.9169661.9111:01,9110:06,91606.9057443
EdgarsRūtiņšOgre390.9521694.8211:34,8211:01,54661.5388260

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
OļegsFjodorovsTukums860.56442163.9536:03,9520:21,331221.3311051
RaitisLērmeKocēnu novads730.69021842.7230:42,7221:11,851271.852991
ValdisOrehovsTalsi670.74311755.3629:15,3621:44,411304.413952
IgnatsŠimkunsDaugavpils820.60472179.7836:19,7821:58,111318.114936
OļegsFjodorovsTukums810.61462163.9536:03,9522:09,961329.965923
IlmārsSaulgriezisRSVK, Bauska590.80851693.9428:13,9422:49,551369.556878

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.51961501,502,28227.9411147
JanisMankovskisRiga761.70141301,302,21221.18221092
AivisFiņķisMadona471.18671851,852,20219.5431073
ViktorsZarņickisJēkabpils681.51961401,402,13212.74441009
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.54021351,352,08207.9275963
MārisMednisTukums591.35641401,401,90189.8966800
DidzisMatvajsVentspils511.23831501,501,86185.7457764

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.63584604,607,52752.46811027
AigarsVilnītisJūrmala481.22335585,586,83682.6012881
JānisGusevsAizkraukle571.37994804,806,62662.3523840
ViktorsZarņickisJēkabpils681.63584004,006,54654.324823
MārisEglītisKoknese491.23895275,276,53652.95819
JanisMankovskisRiga761.89073453,456,52652.2926819
MārisMednisTukums591.42034374,376,21620.6717754
AlbertsPešiksBauska671.60873103,104,99498.6978507
OļegsKolpakovsDaugavpils511.27133543,544,50450.049411

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK681.5974101110,1116,151614.9711063
JanisMankovskisRiga761.85698278,2715,361535.662978
ViktorsZarņickisJēkabpils681.59749539,5315,221522.323964
MārisEglītisKoknese491.1986117411,7414,071407.164842
MārisMednisTukums591.38029329,3212,861286.355714
RomānsNipkensOgre521.2476101610,1612,681267.566694
OļegsOkuņevsDaugavpils411.0848112211,2212,171217.157642
AlbertsPešiksBauska671.56997357,3511,541153.888576

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera551.2706133113,3116,911691.171938
AivisOrliņšKoknese481.2623121012,1015,271527.382841
AivarsMirksJelgava731.4227106010,6015,081508.063829
IvarsMāliņšKoknese541.2494119011,9014,871486.794816
JānisVanuškaJūrmala641.3364110411,0414,751475.395810
AndrisRukmanisSK Babīte471.2415118011,8014,651464.976803
KārlisBricisVK Zvībēri651.3607104310,4314,191419.217777
JānisBuksBauska781.56898908,9013,961396.328763
VitālijsUmbraškoJūrmala751.4799269,2613,701369.559747
IvarsDundursJēkabpils611.2689107410,7413,631362.810743
JanisBidlauskisKekava661.38679029,0212,511250.811677
OļegsFjodorovsTukuma vieglatl�811.63097567,5612,331232.9612666
IgnatsŠimkunsDaugavpils821.66797067,0611,781177.5413634

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala671.2046467846,7856,355635.121990
AivarsMirksJelgava731.3645348934,8947,614760.742830
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.252352535,2544,134413.33767
VitālijsUmbraškoJūrmala751.4332306830,6843,974397.064765
GunārsPavlovskisTukuma novada641.1424340034,0038,843884.165671
AndrisRukmanisSK Babīte471.2472303530,3537,853785.256654
KārlisBricisVK Zvībēri651.1637324332,4337,743773.887651
IvarsŠūpulnieksJūrmala591.1928312431,2437,263726.318643
JānisVanuškaJūrmala641.1424318431,8436,373637.49627
JānisBuksBauska781.5482224722,4734,793478.8110598
IvarsMāliņšKoknese541.0913317831,7834,683468.1511596
JānisZagorskisKocēnu novads551.1103285128,5131,653165.4712541
AlbertsPešiksBauska671.2046260626,0631,393139.1913537
ZigfrīdsHermanisOgre731.3645227422,7431,033102.8714530
IvarsDundursJēkabpils611.0819273127,3129,552954.6715503
MārisBemersValmiera551.1103251425,1427,912791.2916474

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRīga461.1901468546,8555,765575.621749
ValdisBlūmsValmiera761.9418283328,3355,015501.122738
JānisZagorskisKocēnu novads551.338410541,0554,925492.493737
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.7041304930,4951,965195.84696
DidzisMatvajsVentspils511.2477414241,4251,685167.975692
TālivaldisKrūmiņšTukuma novada651.562319131,9149,844984.346667
ValdisLiedeInd.631.4987327132,7149,024902.257655
IvarsDundursJēkabpils611.4408338233,8248,734872.798651
IvarsŠūpulnieksJūrmala591.4454322332,2346,594658.529621
JānisVanuškaJūrmala641.5296218121,8133,363336.0610438

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisBlūmsValmiera761.7748312931,2955,535553.351812
GunarsPavlovskisTukuma nov641.4307364836,4852,195219.192762
AivarsMirksJelgava731.6317307530,7550,175017.483731
TālivaldisKrūmiņšTukuma novada651.4656304630,4644,644464.224648
AleksandrsLisovsRēzekne571.376324332,4344,624462.375647
IlmārsMadžulisRēzekne501.1864371637,1644,094408.666639
JanisBidlauskisKekava661.5028291429,1443,794379.167635
ZigfrīdsHermanisOgre731.6317246724,6740,254025.48581
DidzisMatvajsVentspils511.2095280028,0033,873386.69485
JānisZagorskisKocēnu novads551.3145241324,1331,723171.8910453
IvarsŠūpulnieksJūrmala591.4403219521,9531,613161.4611451

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndaGermovaTukuma VK550.812714.6814,6811,9311.930411025
MārīteKozlovskaRēzekne650.739516.3916,3912,1212.12042992
DaceFaitušaJūrmala480.873914.1614,1612,3712.37443948
SolvitaKaļvaJūrmala420.933513.3213,3212,4312.43424938
InaraFjodorovaDaugavpils500.855114.8614,8612,7112.70685893
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.954513.3913,3912,7812.78086880
DaceRezevskaEngures nov440.912516.4316,4314,9914.99247554
DiānaĶirsoneRēzekne31115.1215,1215,1215.128537
ValentīnaBalševicaRēzekne670.726721.5521,5515,6615.66049470
ŅinaRušmaneKoknese760.653828.6228,6218,7118.711810176

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.71833.5833,5824,1124.110411049
AndaGermovaTukuma VK550.793931.0431,0424,6424.642721005
DaceFaitušaJūrmala480.85830.230,2025,9125.91163905
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils400.943427.5127,5125,9525.95294902
SolvitaKaļvaJūrmala420.921128.3328,3326,0926.09485891
DaceRezevskaEngures nov440.898834.634,6031,1031.09856551
AgitaKaļvaĶeguma novads35131.3331,3331,3331.337537
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne510.829337.9137,9131,4431.43888531
DiānaĶirsoneRēzekne31132.8832,8832,8832.889450
ValentīnaSprūdžeRēzekne600.75443.9443,9433,1333.130810436
ValentīnaBalševicaRēzekne670.704947.8947,8933,7633.757711404

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne650.7028185.73:05,702:10,51130.511975
LjudmilaTokarevaDaugavpils680.6624213.253:33,252:21,26141.2572808
ZinaīdaRācenājaMēžmalasMTB720.6054233.63:53,602:21,42141.4213805
AnitaČuhnovaOgre301165.972:45,972:45,97165.974482
DaceRezevskaEngures nov440.9387206.213:26,213:13,57193.5695218

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMēžmalasMTB720.61351007.3416:47,3410:18,00618.0031860
LjudmilaTokarevaDaugavpils680.657977.6816:17,6810:42,34642.3362790
IvetaCauneOgre370.9759690.6111:30,6111:13,97673.9663703
RitaŽuravļovaOgre630.7114990.3616:30,3611:44,54704.5424624
AnitaČuhnovaOgre301766.3112:46,3112:46,31766.315478

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre630.7791164.8119:24,8115:07,39907.3871905
AnitaČuhnovaOgre301932.3815:32,3815:32,38932.382870
LidijaBlūmaVentspils VK640.76971223.8820:23,8815:42,02942.023857
Brigitade KopēRīgas veterānu700.71181370.0422:50,0416:15,19975.1944813
IlgaBuntikaVentspils VK770.63861624.2727:04,2717:17,261037.265734

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.16811511,511,76176.3831970
DanaLiepiņaVentspils VK481.21511401,401,70170.1142911

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
SolvitaKaļvaJūrmala421.13084964,965,61560.8771904
InaraFjodorovaDaugavpils501.25614314,315,41541.3792863
AndaGermovaTukuma VK551.35023963,965,35534.6793848
DaceFaitušaJūrmala481.22284364,365,33533.1414846
DanaLiepiņaVentspils481.22284264,265,21520.9135819
GuntaHelmaneTukuma VK441.15874364,365,05505.1936787
AnnaLulleKoknese731.84772702,704,99498.8797772
AgitaKaļvaĶeguma novads351.03874474,474,64464.2998701
DiānaĶirsoneRēzekne311.0084154,154,18418.329605
ValentīnaSprūdžeRēzekne601.45962622,623,82382.41510530

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK451.21107310,7312,981298.331991
InaraFjodorovaDaugavpils501.29279809,8012,671266.852958
DanaLiepiņaVentspils481.25818638,6310,861085.743772
AgitaKaļvaĶeguma novads351.07199929,9210,631063.324750

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga731.99579549,5419,041903.911117
InāraRozēnaRiga631.5921102210,2216,271627.132950
HelenaRingaRīga681.77128428,4214,911491.353867
AnfisaZileDaugavpils661.6958708,7014,751474.654857
IlgaBuntikaVentspils VK771.92037337,3314,081407.585816
LīgaPlatpīreMadona631.59217517,5111,961195.676689
LailaPētersoneTukuma VK451.19439959,9511,881188.337684
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne511.2817507,509,61960.758547
DanaLiepiņaVentspils481.25116656,658,32831.9829470
IvetaPastareind491.27156106,107,76775.61510436

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga732.2523268926,8960,566056.4311083
InāraRozēnaRiga631.7063275427,5446,994699.152833
AnfisaZileDaugavpils661.8362216621,6639,773977.213701
IlgaBuntikaVentspils VK772.2834160916,0936,743673.994646
HelenaRingaRīga681.9364183018,3035,443543.615622
LībaZukuleVecbebri651.7927149014,9026,712671.126463
IrinaKacuraTukuma novada461.2255190219,0223,312330.97402
IvetaPastareind491.2897176117,6122,712271.168391

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LidijaDegtjarevaKoknese461.2698351835,1844,674467.161781
LigitaZiemaneVentspils461.2698333433,3442,344233.512738
AnfisaZileDaugavpils661.7689235123,5141,594158.683725
LīgaPlatpīreMadona631.6466228422,8437,613760.834653
GuntaHelmaneTukuma VK441.2263289128,9135,453545.235614
IlgaBuntikaVentspils VK772.4284123212,3229,922991.796515
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne511.339214721,4728,752874.837494
IrinaKacuraTukuma nov.461.2698185418,5423,542354.218401
LībaZukuleVecbebri651.7274121712,1721,022102.259356