Jēkabpils 4. atklātais veterānu čemponāts telpās "Dzīvo sportam".


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GundarsTipānsOgre480.89757.7207,7206,936.92871994
GuntisGrantiņšLiepājas SSK480.89757.9107,9107,107.099234913
JurisLebedoksLīvāni620.81568.708,7007,107.095723913
AivarsPuriņšOgre610.82098.6808,6807,137.125415899
VladimirsGolubevsJēkabpils590.83188.6708,6707,217.211716858
DainisŠteinbergsLiepājas SSK390.95927.7807,7807,467.462587748
OļegsOkuņevsDaugavpils410.94478.108,1007,657.652078670
JānisBuksBauska770.732410.4710,4707,677.668239666
AndrisMiķelsonsJūrmala720.76410.7410,7408,218.2053610468
Jurijskopasovsdaugavpils novad680.78511.7111,7109,199.1923511195

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre610.799928.8928,8923,1123.10911838
VladimirsGolubevsJēkabpils590.810530.130,1024,4024.3962679
OļegsOkuņevsDaugavpils410.920626.9826,9824,8424.83783628
JānisBuksBauska770.669737.437,4025,0525.04684605
VelērijsBaranovskisDaugavpils420.913827.7527,7525,3625.3585571
ValdisŅilovsOgre400.927428.3328,3326,2726.27326477
UldisLapsaMadonas SVK490.868230.6430,6426,6026.60167445
MārisŠūpolsMadonas SVK480.874530.4530,4526,6326.62858443
AndrisMiķelsonsJūrmala720.726339.5439,5428,7228.71799268

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValērijsŠakelisLīūvānu VK380.9592279.544:39,544:28,13268.1351584
VoldemārsPinkaDaugavpils720.7134376.86:16,804:28,81268.8092577
ValdisŅilovsOgre400.9451292.264:52,264:36,21276.2153506
KęstutisAbromaitisLTU590.8113342.445:42,444:37,82277.8224491
AndrejsBondarevsLīvānu VK380.9592291.444:51,444:39,55279.5495476
JānisVažņevičsLīvānu VK550.8395336.845:36,844:42,78282.7776447
JānisSupeGulbene640.7761365.666:05,664:43,79283.7897438
VladimirsJermolonoksdaugavpils novad630.7832363.566:03,564:44,74284.748430
UldisLapsaMadonas SVK490.8817330.335:30,334:51,25291.2529376
VelērijsBaranovskisDaugavpils420.931316.425:16,424:54,59294.58710350
EdgarsRūtiņšOgre390.9521322.185:22,185:06,75306.74811262
MārisŠūpolsMadonas SVK480.8888348.215:48,215:09,49309.48912244
RomansSaussdaugavpils novad820.5825560.279:20,275:26,36326.35713147

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi440.9179772.312:52,3011:48,89708.89411086
ZigurdsIrbeASK Rīga790.63321140.9619:00,9612:02,46722.45621058
AigarsSalenieksind410.9401813.1413:33,1412:44,43764.4333974
ValdisOrehovsTalsi660.74921052.1517:32,1513:08,27788.2714927
GuntisBalodisGulbene690.72361092.1118:12,1113:10,25790.2515923
GunārsRubenisGulbene770.6521224.2520:24,2513:18,21798.2116908
HarijsAboliņšGulbene670.74071078.6717:58,6713:18,97798.9717908
AndrisAlksnisOgre390.9549842.3514:02,3513:24,36804.368897
IgnatsŠimkunsDaugavpils820.60451359.6422:39,6413:41,90821.9029865
VaclavsGriņevičsĶegums690.72361170.8719:30,8714:07,24847.24210818
bronislavsvucensindividuali720.69741220.320:20,3014:11,04851.03711811
JānisKaprālisOgre720.69741224.9920:24,9914:14,31854.30812806
VladimirsDribincevsDaugavpils750.67041278.2121:18,2114:16,91856.91213802
AndrejsVācietisGulbene800.6237138023:00,0014:20,71860.70614795
JurisGrodnisJekabpils530.85131034.117:14,1014:40,33880.32915760
JānisPērkonsind680.73221577.5226:17,5219:15,061155.0616359

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK671.49951521,522,28227.92411147
JānisMankovskisRīga751.67631301,302,18217.91921055
ViktorsZarņickisJēkabpils681.51961401,402,13212.74431009
ImantsAizkalnsLiepājas SSK711.5831301,302,06205.794945
AleksandrsStepanovsDaugavpils681.51961351,352,05205.1465945
MārisMednisindiv.591.35641451,451,97196.6786863

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvāni621.48554934,937,32732.3521985
ValdisCelaVentspils VK671.60874554,557,32731.9582983
JānisMankovskisRīga751.85463653,656,77676.9294869
MārisEglītisKoknese481.22335395,396,59659.3595834
ImantsAizkalnsLiepājas SSK711.72293663,666,31630.5816774
MārisMednisindiv.591.42034384,386,22622.0917758
ViktorsZarņickisJēkabpils681.63583763,766,15615.0618743
GuntisGrantiņšLiepājas SSK481.22335015,016,13612.8739737
DainisŠteinbergsLiepājas SSK391.09865575,576,12611.9210735
AlbertsPešiksBauska661.58243183,185,03503.20311517

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlgonisMiķelsonsJelgava651.3607131313,1317,871786.61994
NormundsSkangalisJūrmala431.165144214,4216,801679.932931
MārisBemersValmiera541.2494128012,8015,991599.233883
JĀNISPĀVULIŅŠJaungulbene401.1137140714,0715,671566.984864
AivarsMirksJelgava721.3964109010,9015,221522.085838
Jurijskopasovsdaugavpils novad681.4401105010,5015,121512.16832
JānisBuksBauska771.53679819,8115,081507.57829
AleksandrsStepanovsDaugavpils681.44019709,7013,971396.98763
JānisPērkonsGulbene681.44019499,4913,671366.659745
IvarsDundursJēkabpils611.2689107610,7613,651365.3410745
IgnatsŠimkunsind821.66796746,7411,241124.1611602
VaclavsGriņevičsĶegums691.46757217,2110,581058.0712563

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
maritekozlovskarezekne640.75529.9109,9107,487.4840311080
LeontīneVītolaLīvāni780.646211.711,7007,567.5605421058
AndaGermovaTukums550.82199.2809,2807,637.6272331042
SolvitaKaļvaJūrmala420.94338.4208,4207,947.942594958
InāraFjodorovaDaugavpils500.86459.2909,2908,038.031215935
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils390.97628.3708,3708,178.170796900
MārīteVasiļjevaLīvāni390.97628.4808,4808,288.278187875
VarvaraJefimovadaugavpils novad720.698413.9113,9109,719.714748557

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
maritekozlovskarezekne640.725233.7633,7624,4824.482811056
LeontīneVītolaLīvāni780.617840.5940,5925,0825.076521010
AndaGermovaTukums550.793932.5532,5525,8425.84143951
InāraFjodorovaDaugavpils500.838231.7631,7626,6226.62124893
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils390.95627.9827,9826,7526.74895884
LudmilaTokarevaind680.698341.7341,7329,1429.14016718
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne510.829337.9837,9831,5031.49687572
IlonaPupauseMadonas VSK430.9139.0639,0635,5435.54468359

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMēžmalasMTB720.6054470.577:50,574:44,88284.8831889
InitaBistrovaOgre520.819353.165:53,164:49,24289.2382859
ludmilaTokarevaDaugavpils680.6481458.927:38,924:57,43297.4263804
RamunėPociuvienėLTU410.9362339.075:39,075:17,44317.4374677
AijaRogāleKrustpils novads470.8724387.36:27,305:37,88337.8815558
IlonaPupauseMadonas VSK430.9151414.116:54,116:18,95378.9526354

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteDaugavpils750.66021324.622:04,6014:34,50874.5011951
AnitaČuhnovaOgre301920.815:20,8015:20,80920.82887
NinaJurciņaGulbene660.75091295.2221:35,2216:12,58972.5813817
RitaŽuravļovaOgre620.78811238.1620:38,1616:15,79975.7944813
IneseSirmāTirza460.91751087.5418:07,5416:37,82997.8185785
ValentīnaPetrovaDaugavpils660.75091460.1724:20,1718:16,441096.446663

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HelēnaRingaind681.62021201,201,94194.42411151
VarvaraJefimovadaugavpils novad721.74171001,001,74174.172950
MārīteVilcāneLīvanu VK551.3311151,151,53153.0653744
GalinaMetelskadaugavpils novad631.49291001,001,49149.294705

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
SolvitaKaļvaJūrmala421.13084964,965,61560.8771904
InāraFjodorovaDaugavpils501.25614334,335,44543.8912867
MārīteVilcāneLīvanu VK551.35023813,815,14514.4263806
GuntaHelmaneTukums441.15874424,425,12512.1454802
MārīteVasiļjevaLīvāni391.08834664,665,07507.1485791
AnfisaZileDaugavpils661.61722782,784,50449.5826669
GalinaMetelskadaugavpils novad631.53471971,973,02302.3367366

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga631.5921112511,2517,911791.1111049
HermīneBajāreTalsi631.5921110111,0117,531752.921025
HelēnaRingaind681.77129289,2816,441643.673959
AnfisaZileDaugavpils661.6958808,8014,921491.64867
DainaAmosovaDaugavpils571.41969859,8513,981398.315811
MārīteVilcāneLīvanu VK551.37069499,4913,011300.76752
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne511.2817897,8910,111010.717577
GuntaHelmaneTukums441.17638538,5310,031003.388573