II LATGALES ČEMPIONĀTS SENIORIEM VIEGLATLĒTIKĀ
2014.gada 14.septembrī - Višķos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšind470.909912.4912,4911,3611.36471783
JurisLebedoksLīvānu novads600.836713.6413,6411,4111.41262769
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils�700.788114.9314,9311,7711.76633676
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads620.826714.514,5011,9911.98724620
AigarsSkrebeļsRēzekne pilsēt430.93512.9412,9412,1012.09895593
JurijsTarasovsViļānu novads460.915913.4413,4412,3112.30976544
AntonsKarkinsDaugavpils novad630.821715.2415,2412,5212.52277494
AleksejsBondarevsDaugavpils pils�810.677819.4119,4113,1613.15618365
RuriksBiteind630.821716.1216,1213,2513.24589348
RomansSaušsDaugavpils novad800.689421.8221,8215,0415.04271094

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads620.806666.951:06,9554,0054.00191663
RobertsMālnieksLīvānu novads530.854765.391:05,3955,8955.88882574
RuriksBiteind630.801670.471:10,4756,4956.48883547
AleksandrsLisovsRēzekne pilsēt550.843367.31:07,3056,7556.75414535
ArvīdsZepsLīvānu novads740.677890.221:30,221:01,1561.15115358
HarijsĀboliņšind660.779790.581:30,581:10,6370.6252698
AndrisStrupītisViļānu novads370.956174.791:14,791:11,5171.5067782

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RobertsMālnieksLīvānu novads530.8479144.92:24,902:02,86122.8611702
ArvilsBušmanisLīvānu novads470.8926142.142:22,142:06,87126.8742613
VoldemārsPinkaind710.7191178.722:58,722:08,52128.5183578
AntonsKarkinsDaugavpils novad630.7826165.722:45,722:09,69129.6924554
AleksandrsLisovsRēzekne pilsēt550.8336159.282:39,282:12,78132.7765493
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad610.7947168.642:48,642:14,02134.0186470
AldisCiukmacisind460.9003148.882:28,882:14,04134.0377469
AndrejsBondarevsLīvānu novads370.9785138.952:18,952:15,96135.9638434
AleksejsBondarevsDaugavpils pils�810.6038241.394:01,392:25,75145.7519275
ArtūrsArklonsLīvānu novads540.8407177.842:57,842:29,51149.5110224

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsŪzolsDaugavpils pils�510.86761067.517:47,5015:26,16926.1631736
UldisPastarsDaugavpils pils�470.89581050.5317:30,5315:41,06941.0652694
ArvilsBušmanisLīvānu novads470.89581080.718:00,7016:08,09968.0913619
VoldemārsPinkaind710.7231353.822:33,8016:18,80978.7974591
ValērijsŠakelisLīvānu novads370.96621033.217:13,2016:38,28998.2785543
AigarsSalenieksPreiļu novads400.94511071.117:51,1016:52,301012.36509
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad610.79721314.621:54,6017:27,1010487427
JānisVažņevičsLīvānu novads540.84651287.1921:27,1918:09,611089.618342
ArtūrsArklonsLīvānu novads540.84651308.5921:48,5918:27,721107.729307
NikolajsVasiļjevsRēzeknes novads550.83951339.0522:19,0518:44,131124.1310278
RomansSaušsDaugavpils novad800.61381986.533:06,5020:19,311219.3111136
AndrisStrupītisViļānu novads370.96621524.1825:24,1824:32,661472.66121

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļu novads420.93491269.221:09,2019:46,581186.5811095
HarijsĀboliņšind660.75161730.628:50,6021:40,721300.722957
RaitisLērmeind710.70821853.530:53,5021:52,651312.653943
GunārsRubenisind750.67182028.233:48,2022:42,541362.544886
Gunārs JānisMīkulisLīvānu novads770.6531209334:53,0022:46,941366.945881
JānisKaprālisind710.70821936.332:16,3022:51,291371.296876
IlmārsSaulgriezisind570.82391675.227:55,2023:00,201380.27866
VladimirsDribincevsDaugavpils pils�730.69022020.333:40,3023:14,411394.418850
OjārsPārumsind700.7172165.136:05,1025:52,381552.389685
RaivisBērziņšind410.94231716.428:36,4026:57,361617.3610623

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JanisMankovskisind741.6521301,302,15214.7611027
FrancisSjomkānsind851.9661051,052,06206.432954
DidzisMatvajsind501.2251501,501,84183.753746
JurijsTarasovsViļānu novads461.17441501,501,76176.164683
ValērijsBelinskisRēzeknes novads431.13911401,401,59159.4745532
AleksejsŠlapakovsViļānu novads401.10591351,351,49149.2966445

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvānu novads601.44145175,177,45745.20411012
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils�701.69294214,217,13712.7112943
JanisMankovskisind741.81983893,897,08707.9023933
GuntisGrantiņšind471.2085365,366,47647.4884809
FrancisSjomkānsind852.35532722,726,41640.6425795
AigarsSkrebeļsRēzekne pilsēt431.15075495,496,32631.7346776
AivarsRancānsRēzeknes novads571.37994424,426,10609.9167731
IlmārsMalinovskisViļānu novads411.12414534,535,09509.2178529
ValērijsBelinskisRēzeknes novads431.15074394,395,05505.1579521
AleksejsŠlapakovsViļānu novads401.11124544,545,04504.48510519

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersind531.229144414,4417,751774.681987
AldisPutnsind651.3607122012,2016,601660.052919
JanisVanuskaind631.313120812,0815,861586.13875
JānisMasānsLīvānu novads441.1833126012,6014,911490.964819
AivarsMirksind711.3711105110,5114,411441.035790
IvarsDundursind601.2482111811,1813,951395.496762
JānisPērkonsind671.41329319,3113,161315.697715
JānisBidlauskisind641.33649749,7413,021301.658707
JānisOpincānsViļānu novads631.3139199,1912,071206.659651
VitālijsMeļņiksViļānu novads381.08167847,848,48847.97410439

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DidzisMatvajsind501.2278460446,0456,535652.791759
VilmārsBukšsind441.1534475747,5754,875486.722736
StanislavsStašulānsDaugavpils novad731.8005301730,1754,325432.113729
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils�671.6292330033,0053,765376.364721
IvarsDundursind601.414329832,9846,634663.375622
AivarsRancānsRēzeknes novads571.3892330733,0745,944594.086612
AleksandrsSibircevsDaugavpils novad551.338309730,9741,444143.797550
IlmārsMalinovskisViļānu novads411.1021327232,7236,063606.078476
JānisOpincānsViļānu novads631.4987201220,1230,153015.389394

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsind651.1637456345,6353,105309.961930
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils�671.2046345034,5041,564155.872721
JānisMasānsLīvānu novads441.183351135,1141,544153.513720
AivarsMirksind711.3047317431,7441,414141.124718
JānisBidlauskisind641.1424338133,8138,623862.455667
MārisBemersind531.0729348034,8037,343733.696644
JanisVanuskaind631.1217327732,7736,763675.817634
JānisPērkonsind671.2046298829,8835,993599.348620
AleksandrsSibircevsDaugavpils novad551.1103271227,1230,113011.139514
StanislavsStašulānsDaugavpils novad731.3645216121,6129,492948.6810502
VitālijsMeļņiksViļānu novads381.0646162116,2117,261725.7211282

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne pilsēt630.753515.4615,4611,6511.649111077
DaceFaitušaind460.892613.3813,3811,9411.94321023
LeontīneVītolaLīvānu novads760.653818.7118,7112,2312.23263972
JeļenaTitovaind35112.8412,8412,8412.844872
LudmilaNefjodorova - VolkovaDaugavpils pils�380.978113.3413,3413,0513.04795838
MārīteVasiļjevaLīvānu novads380.978113.4913,4913,1913.19466814
LaineKreicereind410.94414.5714,5713,7513.75417728
ElgaBabreind410.94415.4915,4914,6214.62268604
RenāteRaginskaind380.978117.5717,5717,1917.18529305
LolitaMalinovskaViļānu novads380.978118.0718,0717,6717.674310260

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvānu novads760.575988.941:28,9451,2251.220511160
DaceFaitušaind460.851866.541:06,5456,6856.67882976
LudmilaNefjodorova - VolkovaDaugavpils pils�380.927164.211:04,2159,5359.52913886
InāraFjodorovaDaugavpils pils�480.835173.041:13,041:00,10060.99574841
ValentinaPetrovaDaugavpils novad650.714394.841:34,841:07,7467.74425651

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne pilsēt630.7324175.632:55,632:08,63128.63111006
ZinaīdaRācenājaind710.6205235.353:55,352:26,03146.0352738
IvetaMaltaViļānu novads440.9387161.72:41,702:31,79151.7883659
ElgaBabreind410.9638158.542:38,542:32,80152.8014645
ĪrisaKorčaginaind560.8239224.323:44,323:04,82184.8175290

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaind710.6243951.7215:51,729:54,16594.1591932
ĻudmilaTokarevaDaugavpils pils�660.6787903.8815:03,8810:13,46613.4632874
ValentinaPetrovaDaugavpils novad650.6896926.7815:26,7810:39,11639.1073799
IvetaMaltaViļānu novads440.918742.212:22,2011:21,34681.344684
VeltaBruceind700.63521342.4522:22,4514:12,72852.7245307

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteDaugavpils pils�730.68121266.621:06,6014:22,81862.8081968
ŅinaJurciņaind650.76041270.621:10,6016:06,16966.1642825
VeltaBruceind700.71181436.523:56,5017:02,501022.53753

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JeļenaTarasovaViļānu novads471.19431351,351,61161.231822
VarvaraJefimovaDaugavpils novad701.6829950,951,60159.8762803
DaceLiniņaPreiļu novads381.07731451,451,56156.2083773

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraFjodorovaDaugavpils pils�481.22284424,425,40540.4781861
MārīteVilcāneLīvānu novads541.3313973,975,28528.4072836
MārīteVasiļjevaLīvānu novads381.07584654,655,00500.2473776
LaineKreicereind411.11573783,784,22421.7354611
VarvaraJefimovaDaugavpils novad701.7422402,404,18418.085605
RenāteRaginskaind381.07583543,543,81380.8336526
LolitaMalinovskaViļānu novads381.07583403,403,66365.7727495

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NelijaSpridzāneRēzeknes novads501.2607127912,7916,121612.441941
AnfisaZiļaDaugavpils pils�641.62538768,7614,241423.762826
DainaAmosovaDaugavpils pils�561.39469229,2212,861285.823743
LeonīdaĪristeViļānu novads701.85596826,8212,661265.724731
GalinaMeteļskaDaugavpils novad621.56047237,2311,281128.175648
MarijaMazureRēzeknes novads551.37068018,0110,981097.856630
AnnaReineViļānu novads531.32417367,369,75974.5387556

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfisaZiļaDaugavpils pils�641.686234923,4939,603960.411689
JeļenaTarasovaViļānu novads471.2927306030,6039,563955.662688
AnnaIvbuleLīvānu novads691.9117182618,2634,913490.763604
MārīteVilcāneLīvānu novads541.4191213121,3130,243024.14521
DaceLiniņaPreiļu novads381.1115270327,0330,043004.385517
TamāraTarasovaViļānu novads752.2794106810,6824,342434.46415
MarijaMazureRēzeknes novads551.4482166316,6324,082408.367410
KristīneAstašovaViļānu novads431.2054185618,5622,372237.228380
GalinaMeteļskaDaugavpils novad621.6093129712,9720,872087.269353

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NelijaSpridzāneRēzeknes novads501.3128292629,2638,413841.251676
DainaAmosovaDaugavpils pils�561.4685260226,0238,213821.042673
AnnaIvbuleLīvānu novads691.9931156215,6231,133113.223544
LeonīdaĪristeViļānu novads702.0542150715,0730,963095.684541
TamāraTarasovaViļānu novads752.1546122012,2026,292628.615456
AnnaReineViļānu novads531.3862165616,5622,962295.556395
KristīneAstašovaViļānu novads431.1675192019,2022,422241.67385