Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts
2014.gada 21.jūnijā - Preiļos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK660.80714.2714,2711,5211.51591742
FeoktistsPušņakovsPreiļi620.826714.1814,1811,7211.72262686
JānisBuksind760.731216.2616,2611,8911.88933645
AleksandrsStepanovsind670.802316.4416,4413,1913.18984359
AleksandrsSeļskisind360.982313.7213,7213,4813.47725306
RomansSaušsDaugavpils novad800.689423.3223,3216,0816.0768621

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
FeoktistsPušņakovsPreiļi620.806666.831:06,8353,9153.90511668
AleksejsSeļskisDaugavpils novad360.963260.721:00,7258,4958.48552461
AntonsKarkinsDaugavpils630.801673.641:13,6459,0359.02983439
VoldemārsPinkaDaugavpils novad710.718482.221:22,2259,0759.06684438
JevgēnijsPupkusDaugavpils410.928564.81:04,801:00,1760.16685395
AleksejsBondarevsDaugavpils810.5919103.161:43,161:01,0661.06046362
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad610.811677.21:17,201:02,6662.65557306
JurijsKopasovsDaugavpils novad660.779786.271:26,271:07,2667.26478172
RomansSaušsDaugavpils novad800.6082116.711:56,711:10,9870.983992

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UldisPastarsDaugavpils470.8958284.734:44,734:15,06255.0611687
ArvilsBušmanisLīvāni470.8958288.014:48,014:17,100257.9992656
VoldemārsPinkaDaugavpils novad710.723368.586:08,584:26,48266.4833572
AnatolijsMacuksJēkabpils SC340.984271.014:31,014:26,67266.6744570
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad610.7972350.285:50,284:39,24279.2435455
JevgēnijsPupkusDaugavpils410.938299.84:59,804:41,21281.2126438
AleksejsBondarevsDaugavpils810.5985495.348:15,344:56,46296.4617319
RomansSaušsDaugavpils novad800.6138491.888:11,885:01,92301.9168281

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UldisPastarsDaugavpils470.89581071.4517:51,4515:59,80959.8051641
AnatolijsMacuksJēkabpils SC340.984986.8716:26,8716:11,08971.082611
JurisGrodnisJēkabpils SC510.86761160.9719:20,9716:47,261007.263521
LeonīdsValdonisPreiļi540.84651196.6119:56,6116:52,931012.934507
JānisVažņevičsLīvānu VK530.85361188.4619:48,4616:54,471014.475504
ValērijsŠakelisLīvāni370.96621052.7217:32,7216:57,141017.146497
VoldemārsPinkaDaugavpils novad710.7231423.0823:43,0817:08,891028.897470
AivarsŽugrisPreiļi520.86061224.8920:24,8917:34,141054.148414
AleksejsSeļskisDaugavpils novad360.97291128.6118:48,6118:18,021098.029325
RomānsSaušsind800.61381825.730:25,7018:40,611120.6110284
JurijsKopasovsind660.7621507.4925:07,4919:08,711148.7111236
AleksandrsPoplavskisPreiļi520.86061351.1322:31,1319:22,781162.7812214

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi420.93491318.6121:58,6120:32,771232.7711038
HarijsĀboliņšGulbene660.75161693.2828:13,2821:12,671272.672990
JānisKaprālisOgre-LSC710.70821979.4432:59,4423:21,841401.843843
Gunārs-JānisMīkulisLīvāni760.66252141.8635:41,8623:38,981418.984824
IgnātsŠimkusDaugavpils800.62442289.1638:09,1623:49,351429.355812
VladimirsDribincevsDaugavpils730.69022083.0934:43,0923:57,751437.756804

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK661.481531,532,26226.4411138
AleksandrsVnukovsind701.56131351,352,11210.7752991
AleksandrsStepanovsDaugavpils671.49951401,402,10209.933982
JurisLebedogsind601.37281451,451,99199.0564890
JānisKaprālisOgre-LSC711.5831151,151,82182.0455737
JānisPērkonsind671.49951151,151,72172.4436648

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK661.58244764,767,53753.22211029
AleksandrsVnukovsDaugavpils701.69294304,307,28727.9472975
JurisLebedoksLīvāni601.44144964,967,15714.9343948
FeoktistsPušņakovsPreiļi621.48554514,516,70669.9614854
UldisSudārsMadona581.39983283,284,59459.1345429

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisKoknese421.1473142014,2016,291629.171901
JānisPāvuliņšJaungulbene381.0816139813,9815,121512.082832
JānisBuksind761.50679739,7314,661466.023804
IvarsDundursind591.3617106610,6614,521451.574795
JurijsKopasovsDaugavpils novad661.3867101610,1614,091408.895770
AleksandrsStepanovsDaugavpils671.41329489,4813,401339.716729
JānisPērkonsind671.41329269,2613,091308.627711
JāzepsŠņepstsind541.2494102010,2012,741274.398691
UldisSudārsMadona581.33729149,1412,221222.29660
StanislavsStašulānsDaugavpils novad731.42278388,3811,921192.2210642
EduardsTimmaind741.45035415,417,85784.61211402

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene381.0553512951,2954,135412.631726
StanislavsStašulānsDaugavpils novad731.8005291029,1052,395239.462702
IvarsDundursind591.4454350935,0950,725071.913679
ValdisLiedeIndivid.611.4408301730,1743,474346.894578
JāzepsŠņepstsind541.3138329632,9643,304330.285576
JānisPērkonsind671.6292250225,0240,764076.266541

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne630.753515.7715,7711,8811.882711034
InāraFjodorovaDaugavpils480.873914.8714,8712,9912.99492846
DaceLiniņaPreiļi380.978113.4913,4913,1913.19463814
MarīteVasiļjevaLīvāni380.978113.5213,5213,2213.22394809
AnfisaZiļaDaugavpils640.746518.3818,3813,7213.72075732

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne630.72773.821:13,8253,6753.667111075
InāraFjodorovaDaugavpils480.835171.441:11,4459,6659.65952882
ZinaīdaRācenājaMadona700.6611100.171:40,171:06,2266.22243691
ValentīnaPetrovaDaugavpils640.720694.41:34,401:08,0268.02464643

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne630.7015374.136:14,134:22,45262.45211033
ZinaīdaRācenājaMadona700.6267457.717:37,714:46,85286.8472859
ValentīnaPetrovaDaugavpils640.6908444.017:24,015:06,72306.7223730
IvetaMaltaViļānu novads440.9044341.435:41,435:08,79308.7894717
AijaRogāleJekabpils SC450.8937374.226:14,225:34,44334.445567
VelgaLāceRēzekne370.9701356.565:56,565:45,90345.8996505

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteDaugavpils730.68121282.121:22,1014:33,37873.3671952
AijaRogāleJekabpils SC450.9251022.517:02,5015:45,81945.8122853
ŅinaJurciņaGulbene640.76971262.9621:02,9616:12,10972.13817
LāsmaMaltaViļānu novads430.941222.4920:22,4919:09,141149.144602
IneseAnspokaJēkabpils SC320.99851232.3920:32,3920:30,541230.545514

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK431.14211631,631,86186.16211070
DanaLiepiņaVVK461.18081351,351,59159.4082803
DaceLiniņaPreiļi381.07731451,451,56156.2083773
OlgaBorisovaPreiļi431.14211351,351,54154.1844754
AivitaĶiplokaJēkabpils451.16811151,151,34134.3315560

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK431.14465025,025,75574.5891934
InāraFjodorovaDaugavpils481.22284464,465,45545.3692872
MārīteVilcāneLīvānu VK541.3313873,875,15515.0973808
MarīteVasiļjevaLīvāni381.07584574,574,92491.6414757
DanaLiepiņaVVK461.18993763,764,47447.4025665

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NellijaSpridzāneRēzekne501.2607137013,7017,271727.1611010
AnfisaZiļaDaugavpils641.62538608,6013,981397.762810
AnnaIvbuleLīvāni691.81257257,2513,141314.063760
DainaAmosovaDaugavpils561.39468778,7712,231223.064705
RitaŠķipareJēkabpils SC481.25119519,5111,901189.85685
MārīteVilcāneLīvānu VK541.34698818,8111,871186.626683
LailaPētersoneTukuma VK431.1589102310,2311,861185.557683
AijaUsāneind631.59217037,0311,191119.258643
MarijaMazureRēzekne551.37067987,9810,941093.749627
AivitaĶiplokaJēkabpils451.19437927,929,46945.88610538
OlgaBorisovaPreiļi431.15898038,039,31930.59711529
InāraRutkovskaind471.23157047,048,67866.97612491
MarīteVasiļjevaLīvāni381.07947957,958,58858.12313486
BaibaGrasaJēkabpils391.09457647,648,36836.19814473
MārītePokšānePreiļi381.07946806,807,34733.99215411

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NellijaSpridzāneRēzekne501.3147282228,2237,103710.081644
AnfisaZiļaDaugavpils641.686216421,6436,493648.52633
AivitaĶiplokaJēkabpils451.2479259225,9232,353234.563558
RitaŠķipareJēkabpils SC481.3167244724,4732,223221.964556
OlgaBorisovaPreiļi431.2054261826,1831,563155.745544
AnnaIvbuleLīvāni691.9117164616,4631,473146.666543
MārīteVilcāneLīvānu VK541.4191218921,8931,063106.417535
DaceLiniņaPreiļi381.1115264026,4029,342934.368505
MarijaMazureRēzekne551.4482189718,9727,472747.249471
AijaUsāneind631.6466154115,4125,372537.4110433
DainaAmosovaDaugavpils561.4776159915,9923,632362.6812402
BaibaGrasaJēkabpils391.1292209420,9423,652364.5411402
MārītePokšānePreiļi381.1115152515,2516,951695.0413283