Saraksts par to ,ka ar personīgo parakstu,
tiek apliecinats atbilstošs veselības stāvoklis,
dalībai Ogres novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā,
kā arī samaksāta dalības nauda

2020.gada 4.-5.augustā, Ogrē

Nr.VārdsUzvārdsKolektīvsPersonas kodsDalībnieka numursDalības maksa Paraksts
1AivarsPuriņšOgre0502541
2ValdisŅilovsOgre2502752
3IneseZūbergaOgre0703613
4MārisPakārklisOgre0308754
5ZigfrīdsHermanisOgre0110425
6StaņislavsGailumsOgre2608486
7RitaŽuravļovaOgre1004537
8EvijaSedvaldeOgre2409698
9EdgarsRūtiņšOgre1507769
10LīgaDruzenkoOgre26078710
11ElīnaBaroneOgre28028711
12JānisKaimiņšOgre23064812
13IvetaNiedreOgre12057513
14SandraKociņaOgre19046414
15EdgarsRencisOgre20108215
16IevaZūbergaOgre01049016
17IngaZilberteOgre28077317
18JānisKrastiņšOgre25088118
19ZigfrīdsRudzātsOgre28014319
20JānisKaprālisOgre07044320
21AnitaMarkevicaOgre17094521
22NormundsErmičsĶegums31016622
23MaijaJakobsoneRIGA06054323
24AgitaKaļvaĶegums12088024
25ViktorsMūrnieksĶegums03054025
26RobertsIvzānsOgre12076726
27IvetaPriedīteOgre01047027
28VoldemārsMezītisGulbenes novads08075628
29VairaGrigorjevaValmiera08095029
30RaitisLērmeValmiera11104230
31JānisBuksindivid.25023831
32ImantsAizkalnsLSSK22024432
33MārīteVilcāneLīvānu VK12016033
34IvarsDundursJēkabpils22065434
35JānisLudānsLīvāni18104535
36InāraRozēnaRīgas25085236
37IrīnaŠtūla-PankokaLSSK11028337
38PēterisValdmanisVecie perdeļi12037438
39AivarsMirksJelgava17054339
40AlexanderVnukovDaugavpils10054440
41NelijaSpridzāneRēzeknes novads21016441
42VilmaLojāneLīvāni01014242
43NormundsIvzānsJēkabpils07117143
44VilmārsBukšsRīga24057044
45ValdisCelaVentspilsVK01024845
46LinaZaniauskieneKlaipeda19126246
47VytautasZaniauskasKlaipeda31056047
48GunitaŠīranteValmiera06058048
49MartaĀdamsoneValmiera22103949
50MārīteVasiļjevaLīvānuVK10037650
51LauraKatkevičaLSSK06117651
52NikaBenhena-KazakevičaVK Ventspils18038952
53LīgaKonovalovaVK Ventspils18048253
54KristīneAndrejevaGulbenes novads01068554
55SandisSabājevsValmiera26048555
56LailaPētersoneTukuma VK09107056
57JānisvanuškaJūrmala23065157
58AldisPutnsJūrmala06044958
59ilonakojalovičababite24076659
60KārlisBricisKnI Zvībēria20045160
61VitaOrmaneLīvāni09037761
62AndrisRukmanisindivid.19116862
63ArmandsBušsOgre16128163
64GuntisZālītisRVVK07036764
65IlgonisMiķelsonsJelgava23115065
66JurisGolunovsindividuāli01075166
67AndrisDudelsDaugavpils12106367
68VladimirsGolubevsJēkabpils03115668
69JurisLebedoksLīvāni06115369
70JānisPāvuliņšGulbene30077570
71IlonaSirsoneRīga15077271
72ValdisTiltsind03026272
73ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki21113573
74JānisKantorisĶegums28104874
75JānisMežielsOgre01105975
76JurisJurašsValmiera06087576
77AigarsVilnītisJūrmala13076777
78DainisNorītisind15125978
79GATISŠČUCKISMADONA04038379
80GunārsRubenisGulbene31103880
81VladimirsOrehovsTalsi11054981
82MantasSemcenkoKlaipeda02118282
83JānisMankovskisLīvāni10014083
84ArmantsPēterkopsOgre15066584
85IvetaCauneOgre15127885
86ind
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96